Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

czesc dziewczynki Iloska - i pochwal sie jakie ciekawe imiona znalazlas :D ja ostatnio zaczelam wozeczki ogladac, takie male zboczenie :D :D enya - powtorz tes za pare dni, moze akurat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lepiej ignorowac takie wypowiedzi . Wczoraj byl chyba dzien debili, tez poklocilam sie z szefem . Myslalam ze go udusze!!! Dowi 27 - to moze jednak ci sie udalo. Moja kolezanka jak zaszla w ciaze to krecilo jej sie w glowie. Zrobila tez to wyszlo ze nie. Poszla do gina on powiedzial ze nie jest w ciazy. Za miesiac znowu spoznial jej sie okres , poszla znowu do lekarza i powiedzial ze juz 4 tydz. Wiec za 1 razem i test i lekarz sie pomylil. Badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie mozna sie tak zaprogramowac kiedy sie zafasolkuje, super by bylo ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli 30 - bylo by fajnie. Wiesz co mi sie dzis przysnilo? Moj zmarly tatus. To juz drugi raz jak do mnie przyszedl odkad od nas odszedl. Rozmawialam z nim , powiedzialam ze go bardzo kocham i tesknie za nim. Powiedzial ze doczekam sie dzidziusia!!! Potem sie przebudzilam , pomodlilam za jego dusze i dalej spalam. Potem snily mi sie dzieci. Ze mialam na rekach, kupywalam wozek . Och jak ja bardzo tesknie za moim tatusiem. Tak sie ciesze ze przychodzi do mnie w snach i moge z nim rozmawiac. Moge go przytulic i powiedziec jak bardzo go kocham !!! Ten bol chyba nigdy nie stanie sie lzejszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko wspolczuje :( ale skoro tak Ci powiedzial, to znaczy ze on cos wie :D i sprawi, ze bedziesz miala dzidziusia :D na darmo by tego nie mowil! :D mi kiedys, dawno temu, przysnilo sie, ze odeszly mi wody i zaczelam rodzic, moze to tez proroczy sen, kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli napewno sie doczekamy . Wiesz wczoraj ogladalam super film " foster" polecam. Wlasnie o parze co starali sie o dzidzie. A ty kiedy spodziewasz sie @? Nic ci nie dolega?? Jakies mdlosci, inne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film musze obejrzec :) @ powinnam w sumie miec i nie miec, ostatnio mam ok. 37-45 cykle, dzisiaj 34 dc, test co jakis czas robie i nic, poczekam pare dni do @ i kolejne staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam, że przed moją ciążą, na jakieś kilka miesięcy chyba wcześniej śniło mi się że jestem na porodówce i w ogóle miałam sny o małych dzieciach :) za to teraz nie miałam już od dawna żadnego snu o dzieciach itp. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa - moze zamiast w snach maluszek przyjdzie od razu do brzuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli 30 a staracie sie przez caly cykl czy co 2 dni czy tylko w dni plodne? Ja chyba powinnam w przyszlym tyg jakos dostac. Ale nie wiem dokladnie kiedt bo ostatni okres mialam tylko 2 dni wiec sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam 15 dc, więc wszystko przede mną, pewnie za tydzień lub dwa będą mnie nerwy zjadać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - staramy sie co pare dni jakos, bez konkretnych planow dzialania :D wydaje mi sie ze wiem kiedy mam dni plodne, po obserwacji sluzu, i wteey tez sie przytulamy, no ale jak widac narazie nic nie wychodz mam wizyte u gina dopiero na poczatku wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy moze to byc spowodowane tym ze bralysmy tabletki??? Moja szwagierka byla dziewica i zaszla odrazu po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - mi lekarz powiedzial, ze dzisiejsze tabletki sa tak nowoczesne, ze nie szkodza organizmowi, ale ze kazdy organizm jest inny to inaczej reaguje, mi kazal po odstawieniu odczekac 2-3 miesiace, zeby wszystko wrocilo do normy, wtedy okresy mialam jak w zegarku co 28 dni, dopiero potem zaczely mi sie przedluzac i teraz max. mialam 45 dni i okres bardziej przypominajacy plamienie ale tabletki bralam kilka lat ....wtedy sie nie myslalo o dzieiach, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja nigdy w życiu nie brałam tabletek anty. W pierwszą ciążę zaszłam od razu w pierwszym cyklu. Teraz mam niby dopiero drugi cykl starań, więc.... cóż sama nie wiem jak to jest z tymi tabletkami. Mnie nawet i mąż i gin namawiali ale zawsze mówiłam, że nie chcę się faszerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh :( zrobilam dzisiaj rano test, wyszedl negatywny, i go zostawilam ... teraz patrze a tam taki piekny cien, gdzie chcialabym zeby byla druga kreseczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam nad imieniem Maja jakby była druga córka, ale ostatnio wszędzie to imię słyszę i jakoś mi powoli zaczyna przechodzić. Ostatnio się zastanawiam czy takie bardziej wymyślne Laura lub Adela czy raczej tradycyjne Zosia lub Basia :) Ale najbardziej podoba mi się Nina, mężowi też się podoba, ale jak myśleliśmy o tym imieniu dla pierwszej córki, to i moja mama i teściowa od razu nam odradziły :P Mąż teraz mówi, że to my wybieramy imię a nie one, więc kto wie.... a w ogóle to jeszcze też myślę o Helenie albo Marii, ale to imiona mojej babci i prababci, więc sama nie wiem. Przynajmniej z chłopcem nie będzie problemu bo od początku jest planowane że będzie bezapelacyjnie Andrzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem z mężem staramy się od 1,5 roku o dziecko i nic. Jakiś czas temu zainteresowałam się tym wszystkim .Najpierw zajęłam się sobą,później usłyszałam od gina ,że źle zrobiłam bo powinnam zacząć od męża. Mam podwyższoną prolaktynę 27,87 . Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mruffkolinka - witaj :) dostalas jakies tabletki? co lekarz powiedzial, tylko prolaktyna wyzsza, a maz badania robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama namówiłam gina żeby mi dał skierowanie na prolaktynę bo gdzieś czytałam że może blokować owulację. Wyszła mi za wysoka,więc poszłam do specjalisty ,a on na to że prolaktyny się już nie leczy,kompletnie nie wiem co robić,zaczęłam na własną ręke brać castagnus,bo podobno ładnie zbija prolaktynę,ale za to w długim okresie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, zmien lekarza!! pierwsze slysze ze prolaktyny sie nie leczy lekami, pierwsze co po wynikach badan powinien cos ci przepisac!! castagnus - pomaga przy nieregularnych cyklach, masz takie? koniecznie lekarza zmien, na dobrego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na temat prolaktyny to ja się nie będę wypowiadać, bo kiedyś miałam hiperprolaktynemię i leczyłam się 2 miesiące bromergonem po czym stwierdziłam że to nie dla mnie i nie mam kasy na ciągłe wizyty u prywatnego lekarza. Kilka lat później zaczęłam się starać o dziecko i zrobiłam badania i się nagle okazało że prolaktynę mam w normie bez żadnego leczenia. W ciążę zaszłam i było ok. :) Teraz mam podobną sytuację z tarczycą, bo przed ciążą się okazało, że mam niedoczynność tarczycy, więc brałam leki, a po porodzie jakieś pół roku skończyły mi się tabletki a nie miałam kiedy iść do lekarza i znów nic nie brałam i teraz tydzień temu robiłam badania a tu tsh w normie heh ;) Chyba miłość mnie ulecza ciągle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż badania również robił,niedawno. No i tu okazał się niezbyt dobry wynikmianowicie: 12 mln plemników w 1ml ilość 3,3 ml 39 mln w całości 75 % ruchomych 25 % nieruchomych 80 % ruchomych wykazuje szybki ruch postępowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wynikach plemniczkow sie nie znam, nie wiem jak powinno byc, ale najwazniejsze zebys zmienila lekarza, ktory da ci jakies leki :) nic sie nie zastanawiaj tylko umawiaj do innego gina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle mam bardzo regularne. Mało tego ostatnio byłam u innego lekarza i chciałam żeby mi coś przepisał, a on na to że on przepisuje tylko jak kobieta ma podwyższoną prolaktynę w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem i czytalam tu na forum to po wynikach badan lekarze przypisuja leki na podwyzszona prolaktyne :) moze wypowiedza sie dziewczyny badziej doswiadczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×