Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

a już dopisuje: Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........ ruda kura szuka sznura....26.....12....mazowieckie nie o to mi chodziło ze ktos kogos obwinia :) to taki skrot myslowy :) raczej o to ze sie pogodzilam z mysla ze moze tak ze mna byc i juz sie przestalam przejmowac, a teraz po tym jak zakonczylam badania moj maz sie zasepil ze czul ze jakis problem mozemy byc po jego stronie/ jest jak jest. najwyzej adoptujemy, chociaz b.chcielibysmy miec wlasne, byc w ciazy etc. jeszcze jakby malo stresu bylo ide dzis znowu oblac egzamin na prawo jazdy:D masakra nienawidze jezdzic samochodem a mi kaza z pracy robic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóżcie???
Witam serdecznie dziewczyny. Zacznę od tego ze staramy sie z mężem o dzidzie. Za tydzien powinnam dostac @, ale podejrzewam ze jestem w ciąży ... Po dniach plodnych mam straszne bóle podbrzusza, bolace sutki i biały sluz pochwy. Od paru dni uchodzi ze mnie powietrze tzn.z mojej pochwy i boje sie ze to przed @ ;-( Miałam tak zawsze przed okresem. Czy jest mozliwe ze znowu nam sie nie udało i przyjdzie niechciana @ ??? Pomóżcie proszę ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
spoko elli podaj adres:-) maz juz nakreca sie powoli ze moze jestem. a test napewno zrobie za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda - rob prawko, rok, bedziesz niezalezna i pojedziesz sobie zawsze gdzie bedziesz chciala, szczegolnie jak dziecko przyjdzie bedziesz mogla zawsze podjechac sama :) trzymam kciuki, zeby sie udal egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
u mnie cieplo ale wiatr wieje dosc mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie strasznie goraco i duszno, uffff :D niektore dziewczyny maja dobrze, nad jezierami ... ehh, popluskalabym sie troche, chociaz nie umie plywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję :) u nas upał też się leje z nieba... ale chwała Bogu bo nei będę musiała na egzamionie używać wycieraczek :D:D:D a przy tym panikuje nie wiem czemu :D:D:D tylko prakowania się nie boję :) i żeby już minął tydzień i żebym wiedziała czy ejstem czy nie jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda - "czy ja tu juz spiewalam, czy nie spiewalam" - tak jakos mi sie skojarzylo do twojego wpisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w Warszawie mieszkam, więc upał i duchota.... ale plany budowy domu są... a tam rzeka, las sosnowy ahhh.... aż już się nie mogę doczekać kiedy się zacznie realizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iloska - ja tez domku nie mam :( ale za to mamy wszedzie blisko, i sasiadow wscibskich :D nie ma to jak taki DOBRY sasiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ale zrobilam sobie szczawiowa zupe. ale strasznie kwasna. wczoraj mi smakowala a dzisiaj juz niezabardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - moze faktycznie w ciazy jestes, ze smaki raz taki raz taki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27.............. asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........14.08.2012 onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4...............dolnośląskie.... 20.08.2012 ruda kura szuka sznura....26.....12....mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27.................................................ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.....12....mazowieckie uaktualnilam, zeby bylo bardziej widoczne, ze juz 3 z nas fasolkuja :D GRATULACJE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli30 myślę że już można gratulować choć wiadomo pewność uzyskuje się dopiero po wizycie u gin i usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
niewiem elli nie chce sie nakrecac bo pozniej jak nic nie wyjdzie to strasznie placze. a na smaki to nie byloby za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe !:) Mamy fasolek GRATULUJEMY ! Muszę się z Wami podzielic informacją , byłam dzisiaj w mojej przygodni u GP powiedziałam ze mam niedoczynność tarczycy,wzięłam wyniki z Polski do pokazania, lek ,a ona się pyta - po co ja to biore ?! przecież nie mam niedoczynności bo hormony tarczycy mam w porządku hahahaha! myślałam ze tam zjadę z krzesła, oni wychodzą z założenia ze jak jest TSH lekko podwyższone to nie trzeba leczyć...i nie ważne czy ciaża czy nie po prostu się nie leczy, ale kontrolne badania udało się wydępić uuf. Teraz raz w roku będę dostawać "zaproszenie" na badania. Powiedziałam też ze mamy problem z zajściem a ona ze spoko jak się po 12 m-cach nie uda to mamy znowu przyjść i wyśle nas do kliniki na badania oczywiście za free więc pewnie jak się nie uda to poczekam z moim te 3m-ce i pójdziemy tu w Anglii na badania. Co do imion dla dzieci to podobają mi się Zuzia albo Alina, Franek albo Gustaw.Ze względu na to ,że mieszkam w Anglii nie wiem jakby sie takie imiona przyjęły a znowu jakbym chciała dac Zoe dziewczynce albo Chloe to w Polsce byłoby to dziwne pewnie hihi :) i panie w urzędzie kazałyby pisaś Klołi i Zołi (żałosne) Poki co mieszkamy w 2bed mieszkaniu, mamy kawalerkę w Polsce i póki co mamy kawałek ziemi w Polsce i kiedyś trzeba będzie się tam posawić. Dowi Mój narzeczony byl rok w Norwegii to było z 9 lat temu i do dnia dzisiejszego przezywa,że takich i takich ryb jak tam to tu nie wiedział, nie jadł i nie złowił jeszcze a owoce morze ....ślina mu ścieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilośka85 do Polski jade raz w roku czasem nawet nie , nie ma czasu i jakos checi. w pl mam rodzicow , ale kupuje im bilety i oni tu wola przyleciec wiec tak 2 razy do roku sa tu u nas. Norwegie uwazam teraz za moj taki swiat moj zakatek gdzie z rodzina jestem naprawde szczesliwa:) czy odwazna , takmusze przyznac z biegiem lat jak wspominam to sama sobie sie dziwie jak dalam rade ,heheh ale teraz mysle ,ze to bylo najlepsze co moglam zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane u mnie 6 dzien opoznienia @ zrobilam test nawet 2 i oba negatywne wiec czekac az @ laskawie przylezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
marazie cicho sza zeby nie zapeszyc. dwa tygodnie po dniach plodnych jestem i mam nadzieje zaplodnieniu. poczekam jeszcze tydzien i moze test zrobie. moj maz to lubi zmywac naxywam go moja Zmywarka zawsze pi obiedzie i nie tylko pi zmywa. ja zato nienawidze zmywac wile brudzic naczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze, ze nie tylko ja zatrudnilam meza przy zmywaniu. My podzielilismy wszystkie obowiazki domowe i ja juz od paru lat nic nie zmywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi czasami rodzice mowia, zeby zmywarke kupic, a ja ze mam, bardzo tania i rewelacyjna - moj malzonek kochany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloska - ja mam takich sasiadow, ze oni dokladnie wiedza co, gdzie, kiedy, po co i na co :) potrafia wszystko ze szczegolami opowiedziec, a firanka tylko u nich lata, bo ciagle podgladaja :D a raz rodzinka z malymi dziecmi przyjechala do mnie, to sasiadka juz zla ze jej sie lampa trzesie, strach pomyslec co bedzie, jak nasze wlasne dzieci beda 24h/dobe biegac, skakac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
kurcze moj maz befac jakies 300km od domu potrafi mnie porzadnie wkurzyc. rety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wam z tym zmywaniem. U mnie oboje nie lubimy. Za to mój tata lubi i jak jest u mnie to chętnie zmywa za nas ;) Ale w nowym domu już obie z mamą zapowiedziałyśmy, że zmywarka będzie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - ja z moim miałam wczoraj wieczorem spięcia, ale rano się "pogodziliśmy" :)) czasem to tak jest, że mężczyźni najpierw robią/mówią a potem dopiero myślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co prawda to prawda Sawa, moj tez czasami cos palnie i sama wiem, ze nawet nie przemyslal co mowi, ehhh faceci :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×