Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agnes654
aha ja tez lubie ten serial i tydzien temu kupilam sobie gazete swiat seriali zeby poczytac co sie bedzie dzialo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
mam dziewczyny pytanie troche nietypowe zastanawiamy sie z moim od czego to moze to byc od dluzszego czasu wyszly mi zylki na piersiach dosc wyrazne zwlaszcza na dole piersi. nie bola mnie tylko te zyly. od czego mogly tak wyjsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
hejka wkoncu ktoras sie odezwala ja sie w sumie nie martwie ze nie mam pracy wkurzylam sie tylko na ta babe ze olewajaco podeszla do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes na ogół zyłki w ciąży wychodzą :).Nie przejmuj sie jakąś nadętym babsztylem ,niektórzy maja tak ze jak sa na stanowisku to im odbija albo ubóstwiają przenosić swoje sprawy domowe do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - mnie też takie żyłki kojarzą się z ciążą, niby ja teraz też mam żyłki, ale u mnie tak zostało po ciąży i karmieniu piersią - nie zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ja po wizycie u giona, pecherzyki rosna jak na lekarstwo, no ale jeden jest prowadzacy na szczescie, w piatek albo w sobote jade znowu na USG i mam nadzieje, ze tym razem juz bedzie taki do pekniecia klub juz peknie, bo mnie szlak zatrafi chyba. no ale lekarz mnie pocieszyl, ze moje endometrium wkoncu troche zgrubialo, bo po clo mialo juz tylko 8 mm przez kilka cykli a wczoraj zmierzyl i mialo 10:) czyli picie ziolek jednak skutkuje poleprzeniem. do tego bylo idealnie liniowe, wiec jupi :) agnes-- z paniami rekrutującymi to bywa ciekawie. niektore maja nasrane we lbie tak z zalozenia i chocby nie wiadomo jak czlowiek chcial dobrze wypasc one i tak wiedza lepiej... nie ma co sobie glowy psuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
powroze zawsze sie spelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do wrozek tez mam raczej male zaufanie, ale wlasnei sobie przypomnialam jak kilka lat temu napisalam do jednej. nie byla bezplatna i korespondowalo sie z nia mailowo. na 5 albo 6 pytan 1 jeszcze sie nei sprawdzilo, a reszta w 100% sie zgadzala. razem z tym, ze w ciagu 6 miesiecy zmienilam kraj zamieszkania, a 3 lata pozniej poznalam meza. co ciekawe, to jak przeliczylam teraz to dokładnie sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dziekuje za rade bo dzisiaj robiłam test i sa 2 kreseczki :) powodzenia dla tych ktore oczekuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
no trudno wczoraj byla o 22-giej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzzz zeeee
agnes654 jak mozna w takie pierdoły wierzyc:O wy lepiej dajcie na luz bez liczenie mierzenia itd bo jak widac to jest jedyne wasze zajecie takim tokiem napewno sie nie uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzzz zeeee
amazingcrazy Dzień dobry Mam takie pytanie kiedy uda mi się zajść w ciąże? Ania 13.04.1990 Darek 10.10.1984 ALEZ WY JESTESCIE GLUPIE I NAIWNE HAHAHA KTOS SOBIE JAK WIDAC OD POCZATKU ROBI JAJA A TE GLUPIE PYTAJA KIEDY ZAJDA W CIAZE HAHAHAHA I TAKIE JAK WY CHECIE BYC MATKAMI??? LIOTOSCI!!!!!!:o:D:D:D:D:D JHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA amazingcrazy A TY ZA SMARKATA JESZCZE JESTES:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzzz zeeee
amazingcrazy A JAK CI POWIE ZE ZA 10 LAT TEZ UWIERZYSZ????:o:o:D ZALLLLLLLLLLLLLL HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis jest wyjatkowy dzien
dziewczyny trafilam tu przypadkiem i widze ze piszecie do wrózki hmm sama to robilam i tez jak byla jakas wrózka na forum pytalam kiedy zajde w ciaze ale nic nie bylo z tego co podawaly te wszystkie wrózki jedna pisala ze ze 2 lata druga ze ze pol roku kazda co innego a tak naprawde zaszlam dopiero po INSEMINACJI bo sie leczylam radzilabym wam nie brac tego do siebie bo to raczej sa bujdy bedziecie mialy zajsc w ciaze to i tak zajdziecie bez wzgledu na to co powie wrózka bo jak bedziecie sie nastawiac do tego co o na wam powie to sie poprostu zablokujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis jest wyjatkowy dzien
a i napisaly ze jestem zdrowa bo pytalam wiec zadna z nich tak naprawde nie napisala prawdy bo zeby zajsc w ciaze musialm sie leczyc gdyz mialam problemy z owulacja a jedna mi napisala ze ida mi sie naturalnie a tak nie bylo bo udalo sie dopiero za 3 podejsciem dziewczyny co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze we wróżki ale napisałam z ciekawości. Wogóle nie czytam horoskopów. Pisał tu ktoś na forum, że kiedyś coś się sprawdziło i zapytałam z ciekawości. Jeśli ktoś ma zamiar mnie obrażać to proszę z zarejestrowanego nicka. Uważam, że jak bozia da tak będzie, ale bardzo tego pragniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
amaizing masz racje z ciekawosci nie trzeba w to wierzyc zwlaszcza ze jest to tylko na forum zwyklym. co ma byc to bedzie. bez zadnych spinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłam u wróżki. Jestem młoda więc jeszcze mam czas na dziecko, ale załączył mi się instynkt macierzyński i pragnę jak najszybciej :) dlatego do was tu dołączyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketchopówka
amazingcrazy a masz chociaz studia prace??? myslisz ze sam instynkt utrzymie dziecko???? dziecko to nie widzi misie itd itd to odpowiedzialnosc? przesiadujesz na forum caly czas masz jakas prace wogóle?????? bo jak ja widze to tylko na okraglo forum i jedne temat u ciebie w glowie dziewczyno ogranij sie troche!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketchopówka
Ilośka85 ale o na umie sama ospowiadac i nie potrzebuje adwokata a po 2 to nie do ciebie to bylo jesli juz !!!!:O nie ktore z was rozumu nie maja a staraja sie o dziecko biedne Tylko te dzieci bede ze beda mialy takie pojebane mamuski jak amazingcrazy :D bo to co wypisuja nie które z was to wola o pomste do nieba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu cię zaskoczę, bo kończę studia. Dość ciekawy kierunek finanse i nie obawiaj się o moje finanse, bo dość dobrze sobie radzę. Trzeba umieć pracować tak by móc spędzić cały dzień na forum :) Nie musisz się martwić mojemu dziecku nie będzie niczego brakować. Jestem w stanie zapewnić mu wszystko, nie tylko pieniądze ale także miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloska dzięki :) nie wiem o co chodzi tej Panience, że tak na mnie napadła. Ale jej tok myślenia i pisania świadczy kto ile ma lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie ma co reagowac na pomaranczore, na kazdym forum sie wcinaja i goraczkuja sie, albo wprowadzaja nerwowa atmosfere. internet jest rajem dla zakompleksionych osob ktore pod anonimowoscia internetu probuja sie dowartosciowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×