Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agnes654
paula dwa lata temu bylam w klinice i po usg popochwowym wyszlo tak: uwidoczniono dea oddzielne trzony macicy dwa oddzielne kanaly szyjki macicy. endometrium w obu trzonach o regularnym zarysie grubosci 3,4mm i 3,9mm bez echostruktur patologicznych jajnik praey drobnopecherzykowy w lewym zmiana mam torbiel mala. nie bardzo rozumiem o co w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
i znowu cisza kazda seriale oglada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sie wtrącić, po co robic badania na to czy się ma konflikt serologiczny, to już zakrawa o przewrażliwienie... Przecież wiadomo,że jak ja mam czynnik Rh- a partner Rh + to konflikt jest i będzie. Na to nie trzeba badań...a jak jesteś w ciąży to nie wiesz jaki czynnik będzie mieć Twoje dziecko.Wiem jak było ze mną i z moimi rodzicami. Agnes zrób sobie badania na toksoplazmozę i cytomegalię powtórz TSH, zobacz sobie hormony LH FSH Prolaktyna, Estaridol,progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasa654
i jak poprosze mojego gin to mi na te badania da skietowanie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
oj przepraszam pomieszaly mi sie niki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta - może tak być, ale to trzeba potwierdzić badaniami Ależ się dziewuszki dziś rozpisałyście :) I o wróżkach i filozofii :) U mnie nadal bez zmian, nic nie boli, śluzu płodnego nie było i nie ma i pewnie już w tym cyklu nie będzie... no chyba że się udało jakimś cudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc sawa mnie brzuch boli okres sie skonczyl. czuje sie dzisiaj bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes654 tak czy inaczej wolalabym dmuchac moze lepiej wybrac sie do innego specjalisty? albo sprubowac IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki, zmykam spac - trzeba do pracy rano wstac :( milej nocy i przyjemnych snow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam to samo napisac to coLolipopa zebys porobila badania skoro dawno ich nie robilas juz troche temu czasu poronilas wiec moglo sie cos poprzestawiac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
u mnie w miescie to sami co tylko porody odbieraja i przepusuja masci na grzybice. ale jak poprosze go o skierowanie na badania to piwinien dac . zrobie badania i wtedy zobacze co wyjdzie. jesli okaze sie cos nie tak to zmienie lekarza. a co to jest IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja nie musiałam sie prosić mój lekarz sam mi dał na te i na inne badania skierowanie bo i tak musiałam za nie płacić...bo nie jestem ubezpieczona w pl. No i prywatna wizyta bez umowy z NFZ więc wiadomo jak to jest... Ci państwowi to niestety nie są tak rozrzutni w końcu te skierowania na badania to z ich kieszeni idzie czy jakoś tak . powodzenia w każdym bądź razie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
we czwartek sie zapytam o te badania mysle ze nie bedzie problemu ze skierowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes654 inseminacja próbuj narazie naturalnie a jak dalej sie nie bedzie udawalo to mozna sprubowac mam koleznke ktorap o poronieniu nie umiala zajsc przez kolejne 3 lata dodatkowo cos u niej wyszlo nie tak nie pamietam co i udalo sie jej za 2 IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
narazie normalnie probujemy. teraz mi sie przypomnialo jak jezdzilam na badania do kliniki nieplodnosci to lekarz chcial zrobic mi badanie droznosci jajnikow ale po badaniu usg stwietdzil ze nie trzeba ze jest wszystko oki. to juz bylo po poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes przebadaj się a potem działajcie :) Przypomniało mi się, jak sprzątałam u pewnego małżeństwa mieli po 38lat -14 razy mieli in vitro , dopiero za tym 14 sie udało . W tym regionie gdzie mieszkali za free mieli 4 próby tylko za resztę musieli zapłacić ale w końcu sie udało.Dziewczynka już ma przeszło roczek. Wszyscy sie tylko dziwili ze tyle prób in vitro, tak bardzo chcieli mieć dziecko a jak przyszło co do czego to ledwo po urodzeniu nianie zatrudniła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa. no tak to juz jest ze jednym sie udaje a innym nie osobiscie znam pary ktore staray sie latami a mimo tego dzecka nie maja po dzis dzien zreszta w PL np malo kogo stac mna in vitro w tym chorym kraju cuda sie zdarzaja to prawda lecz nie kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
masakra co to za ludzie. i tacy dzieci chca a.wogole nie umieja.sie zajac nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mno niestety ludzie sa róznie ci co nie zasluguja to maja a ci co wszystko by dziecku dali np tak jak ja staraja sie latami ciezkie to wszystko jest i czasem wydaje mi sie ze boga nie ma ze pozwala na to wszystko,ja mam 2 siostry mlodsze jedna ma roczka córek zaraz bedzie kolejne bo jest wciazy , a druga siostra w grudni rodzi synka zle to wszystko znioslam moja sisotra z 2 ciaza kiedy oglosili ze spodziewaja sie dziecka nie wpadla na mysl ze mnie to znow moze zabolec zreszta o na z natury jest taka ze liczy sie tylko o na i jej szczescie ale ta wiadomosc znioslam juz inaczej niz wczesnijesze i tak to jest nie ma sprawiedliwosci z niczym i nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
jak zrobie badania i bede miala wyniki to jesli pozwolicie przedstawie wam je i powiecie mi cos o nich. wydaje mi sie ze lepiej mi pomozecie doradzicie niz moj lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja mam 3mlodsze siostry jedna ma dwoje dzieci. i jak byla z drugim w ciazy to dlugo nie chciala mi powiedziec bo wiedziala ze mnie to w jakis sposob zaboli. no i zabolalo :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nei da sie tego uniknac ja w tej chwili mniej emocjonalnie do tego podchodze gdyz sie nauczylam, zmienilam podejscie bo bym wyladowala w tworkach:O ale mnie ukrywam ze mi cholernie przykro ze moje siostry bede miec dzieci jedna ma roczek, dwoje znow w drodze szybko im poszlo chodz najmlodsza wpadla ma 18 lat a ja sie mecze tyle lat i jestem tego wlasnie zdania ze nie ma sprawiedliwosci srednia siostra starala sie 2 cykle a teraz z drugim zaszla w 1 cyklu zaraz jak chrzesnica skonczyla roczek ,ciesze sie niech maja na pocieche ale jednak to boli i to bardz przepraszam ale musialam sie wygadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, jasne ze Ci pomożemy i zinterpretujemy je razem z Tobą :) Paula my teraz dziesiąty miesiąc "pracujemy"nad pierwszym i pomyśleć ze jakby się udało za pierwszym to byłabym juz od miesiąca mamą :(... Jeszcze 2 m-ce jak sie nie uda to pojde do lekarza po skierowanie na badania dla siebie i dla nie-małża.Póki co jestem po leczeniu wyrównawczym hormonów i leczę niedoczynność.W październiku mam wizyte u gina to go wezmę w obroty i niech coś chłopina robi zebym na urodziny mojego nie-małża dała mu prezent w postaci potomka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipopa. kochana to glowa do góry wszystko w swoim czasie to zobaczysz to powiedz co ja mam powedziec?:O:(widzisz ja bede miec w pazdzierniku 4 rocznice slubu i znow zadne malestwo nie bedzie w łózeczku ,albo maly szkrab biegla wsród nas:( i nie wiem ile bedzie jeszcze takich rocznic slubu pustych i czy wogóle beda a w styczniu minie 5 lat juz:(:( od kad czekamy lolipopa. zostaje byc ci cierpliwa i nic z tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie czekam, licze ze sie doczekamy... ty jesteś po inseminacji tak? czy in vitro tez juz miałas bo nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×