Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

agnes - sciskam Cie bardzo mocno :) to nasz watek, jestesmy to od ho ho czasu :) mozemy pisac nawet o pierdolach :) jak komus sie nie podoba - to niech tu nie przychodzi :) agnes - czemu ciezki dzien mialas, co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh moze zle napisalam ze ciezki ale mam dola. swieta sie zblizaja brakuje mi meza i przezywania z nim szalu przedswiatecznego. wraca 22-go to jeszcze zostana dwa dni. kurcze nie umiem tego nawet opisac:-( smutno mi bardzo. piszemy do siebie duzo smsow rozmawiamy ze soba ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje, samemu i nudno i zle :) ale popatrz na to z drugiej strony, jakie przywitania zawsze sa przyjemne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabjee1992
he he - no tak, racja :) Owulkę miałam już na pewno w zeszłą niedzielę ;-) Delikatnie zabolał mnie jajnik, pokłuł i polało się ze mnie, więc wiedziałam, że to ten czas ;-) Zobaczymy, czy się uda - będę Was informować o wszystkim na bieżąco ;-) ale pociesza mnie fakt, że niekórym z Was tak się udało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zamiezam od jutra porzadki robic czy uzywalyscie cillit bang? czy naprawde dziala cuda? a czego uzywacie do wybielania firanek? ja kupowalam sol ale nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabjee1992
Agnes, rozumiem Cię dokładnie - ale zauważ, że już wkrótce zobaczysz męża i będzie obok. Jeszcze pare dni - Ty czekasz na męża, a ja na @, która lepiej nich nie przychodzi... o będzie mój najlepszy prezent na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabjee a kiedy masz dostac? ja jestem po okresie wiec jeszcze dwa tygodnie zanim dostane. teraz maz mi w glowie a nie @. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabjee1992
a 22 właśnie mam dostać ... W ogóle to słuchajcie - własciwie, w tamym miesiącu od połowy zaczęliśmy ... Dostałam okres, ale trwał tylko dzień ... potem nic ... Teraz mam żyłki na piersiach i bardzo cofa mi się po wszystkim. Ale nie robiłam testu, bo było to całe krwawienie ... Może zrobić ? Nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabjee1992
poczekam... jeśli jestem, to jestem ;-) nie chce sobie wmawiać ;-) póki o wspomagam się kwasem foliowym ... zaczęłam brać miesiąc wcześniej, żeby organizm sobie go przyswoił. słyszałam, że on także pomaga ;-) zobaczymy, czy codzienny seks z ukochanym z racji potrzeb pomaga, czy też faktycznie trzeba dawkować sobie tę przyjemność . Bardzo bym tego nie chciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jak sie ladnie rozgadaly dziewczyny :) Wlasnie widzialam w tv ze tyle sniegu w pl. Czy u was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - ja używam Cilit Bang, ale w sumie serio to nie wiem czy jest jakiś wspaniały po prostu już się do niego przyzwyczaiłam i mi wystarcza :) A firanek w domu nie mam hehe - mam rolety na oknach a tak to ozdobne zasłony :) Zmykam zaraz na film hm... na HBO Comedy jakaś francuska komedia "Gorące pragnienie" wkleję wam opis bo tak trochę w temacie ;) "Yann i Rose są młodą, kochającą się parą, która stara się o dziecko. Okazuje się, że sprawa jest trudniejsza, niż sądzili. Mijają miesiące, a Rose nie zachodzi w ciążę. Zdesperowani partnerzy chwytają się różnych pomysłów i możliwości, a nawet poddają hipnozie. Niestety, wszystko na darmo. Zniechęceni i rozżaleni zaczynają się od siebie oddalać." Nic innego w tv dziś dla mnie nie ma, ale ja to oglądam tylko komedie, przygodowe, familijne albo s-f o ile jest jakiś fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dużo sniegu, teraz 0 stopni, ale w sobote było -13 :) nie lubie zimy, już nie mogę się doczekać lata ale jak narazie odliczam dni do świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupie jutro i wyprobuje . a sniegu to tak troche u mnie ale -5czasami -6jest. ale na pomorzu zawsze zimniej zima. elli zima dopiero sie zaczyna wiec jeszcze miesiac zanim lato bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiace mina zanim lato bedzie. gdzies mi literki i slowka zjadlo. a kolacje juz jadlam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) wiem ze do lata dlugo :) pocieszam sie tym, ze moze nowy rok przyniesie jakies dobre wiadomosci :) chce zeby zima szybko minela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie zime lubie spacery jak snieg sypie i tacy zmarznieci wracamy do domu. pozniej goracy napoj i pod kocyk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film już się skończył i jak to bywa zazwyczaj w komediach (choć nic śmiesznego tam raczej nie było) to wszystko się dobrze skończyło, czego i wam wszystkim życzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) wrocilam z zakupow i kupilam pare drobiazgow do swiatecznych paczek :) zaczyna sie male szalenstwo w sklepach, ludzie kupuja i kupuja :) ja sie nie moge juz doczekac uszek, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja.dzisiaj mialam pracowity dzien. kupilam zamiast cilit bang.jakis inny srodek ale kuchwnki w srodku mi nie domyl musze kupic cos specjalnego. chcialam okna umyc ale rzucilam szmate i zostala na oknie :-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bullutka
Agnes ja uzywam Ajax taki zielony specjalny do kuchni. Popsukam piekarnik , zostawie na 10 min i potem ladnie wszystko schodzi a dotego pieknie cytrynowo pachnie Elli a co kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - narazie kupilam pare zabawek z playmobil ( podobne do lego) maluchom siostry, bardzo lubią się tym bawić :) a mi samej wiele radości sprawnia wyszukiwanie i kupowanie czegos fajnego :) nie mam jeszcze pomyslu dla mezulka, chcialam zorganizowac jakis wypada w gory na sylwestra, taki romantyczny wyjazd we dwoje, ale wszedzie gdzie dzwonilam to juz zajete :( za pozno sie ocknelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka znowu swoj nick pomylilas:-) wkurza mnie ze do kazdej rzeczy trzeba srodek kupic do kafelek szafek piekarnika. jakby nie mogl byc jakis uniwersalny i dobry do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku kupilam mezowi perfumy i musi sie tym zadowolic hihi. na nastepny rok cos wymysle moze jakis wypad gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - ja dziś miałam makaron z kurczakiem i warzywami (cebula, czerwona i żółta papryka, cukinia); a na jutro będą cannelloni (a w zasadzie zwinięte w rulon płaty lasagne) z farszem ze szpinaku, cebuli i indyka. Zalane beszamelem i posypane żółtym serem. Może jeszcze dorobię do nich odrobinę sosu pomidorowego, ale nie wiem czy będzie mi się chciało, bo ja muszę mieć wszystko gotowe już na 12-tą, bo o 13 mąż wychodzi do pracy. Aha... i zrobiłam dziś wieczorem naleśniki z serem, więc też jutro zjemy :) Natomiast plany były takie że zrobię tartę Alzacką (taką jak z Tukan salad bar), ale pieczarki mi się zepsuły bo w folii były :-/ w każdym razie bardzo ją polecam :) Ta tarta to w zasadzie taki tort naleśnikowy a na wierzchu ma ciasto francuskie (choć nie koniecznie musi być, ale bez niego górny naleśnik się kurczy i schnie przy zapiekaniu). A poszczególne warstwy są z beszamelem: kurczak w małych kawałkach, starta marchewka, szpinak z czosnkiem, pieczarki z cebulą. Jak się całość ułoży to na chwilę do piekarnika żeby się przegryzło i zespoiło :) pycha jest, no ale może innym razem zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×