Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

agnes - najwazniejsze ze sie godzicie :) a takie sprzeczki na odleglosc zawsze powstaja, bo nie ma to jak rozmowa twarza w twarz :) wiec uszy do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i brawo :) czas rozpoczac swietowanie, i nie myslec o przykrych rzeczach i wierzyc, ze na nastepne swieta bedziemy juz mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz nasza kolej :)) mam taka nadzieje, ze ten rok bedzie szczesliwy :) zapisalam ze do gina po swietach, do nowego, ponoc dobrego, mam nadzieje, ze przypisze mi jakies wspomagacze i zafasolkuje :) jak ja sie ciesze ze juz swieta beda, luz od pracy, slodkie lenistwo ... :) cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakis przespis na smaczna salatke? szukam czego oryginalnego, zeby zrobic na swieta, zeby nie byla taka "oklepana" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja dzis dostalam okres. Tzn najpierw te plamienia brazowe ale napewno sie rozkreci :( Agnes - ja tez sie z moim mezem kloce ale sie zawsze godzimy. Takie jest zycie kochana Elli - ja tez zaczne robic wszystkie badania od nowego roku. Mam nadzieje ze przyszly bedzie szczesliwszy . Acha dziewczyny jest u was koniec swiata? Bo u mnie w Nl nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka to pewnie u mnie te plamienia to na okres. a po nowym roku rowniez zamierzam badania zrobic dokladne i lekarza zmienic. no i meza tez na.badania wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - to ze ja dostalam okres nie znaczy ze ty tez. Mi sie juz rozkrecil tzn wiecej krwi niz tego brazowego. Moj maz tez musi isc na badania nasienia ale wlasnie nie ma jak sie wybrac. U nas mozna tylko moedzy 8.30 a 10. A on twierdzi ze nie bedzie sie sam zabawial o 8 rano i ze nie pojdzie z glupim usmiechem tam to zaniesc. A maz juz jest w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Bullitka niestety normalny okres mam nie wiem czemu tak szybko dostalam osiem dni wczesniej echhh. maz bedzie dopiero wieczorem pewnie sie wkurzy ze mam okres (zero sexu)echh ja jestem wsciekla. my zeby zrobic badanie nasienia musimy jechac do innego miasta jakies 110km tj. poltorej godz pociagiem. ale pewnie sie po nowym roku wkoncu udamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to mamy teraz w tym samym czasie okres. Teraz bedziemy sie pilnowac mniej wiecej kiedy mamy dostac, ktorej sie spoznia a ktora o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Bullitka - konca swiata u nas tez nie bylo :))) agnes, Bullitka - od stycznia bierzemy sie porzadnie do "roboty" :) ja musze isc do gina, moze da mi skierowanie na badania, a jak nie robie we wlasnym zakresie :) no i trzeba dzialac, szkoda czasu :) latka leca, echh :)) ja @ po swietach, jak przyjdzie o czasie, na fasolke nie licze, chora bylam to sie nie bardzo przytulalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem czy będę jeszcze dziś wchodziła a jutro jedziemy do mojej mamy i na dłużej tam zabawimy (może nawet do Trzech Króli, kto wie), więc życzę wam miłych, ciepłych i wesołych Świąt i spełnienia marzeń (wiadomo jakich) w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Sawa - tobie rowniez Wesolych Swiat i szczesliwego nowego roku :) baw sie dobrze Agnes - i jak tam maz juz jest ? Mam nadzieje ze juz sie pogodziliscie :) Elli - no w naszym przypadku bez specjalisty sie nie obejdzie. Mnie wczoraj siostra sie pytala czy czasem w ciazy nie jestem bo mialam taki okropny humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie wszystko oki. @jeszcze jest. z mezem jestesmy pogodzeni w swiatecznych nastrojach:-) wszystkiego szczesliwego na swieta dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie wszystko oki. @jeszcze jest. z mezem jestesmy pogodzeni w swiatecznych nastrojach:-) wszystkiego szczesliwego na swieta dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat :) Agnes - ja tez mam jeszcze okres. Na szczescie jeszcze pare dni i ten okropny rok sie skonczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. jak swieta mijaja? duzo jedzonka :-):-). mi dzisiaj okres sie skonczyl i mozemy rozpoczac dzialania :-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - u nas swieta jako tako. Nie jest tak zle jak myslalam. Na szczescie sa dzieci od siostry to jakos nas zagaduja. Ja jeszcze okres mam. Elli - a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, swieta swieta i po swietach :) wiecej szykowania i przygotowywania wszystkiego niz te swieta trwaja, z mezem sie smiejemy ze my dopiero teraz zaczynamy swieta, bo caly czas bylismy u rodzicow, jednych, drugich i wreszcie przyszedl czas zeby pobyc troche razem i zajac sie soba :) szczegolnie, ze dzisiaj mamy rocznice slubu :) a co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny,jestem nowa,ale cieszę się,że coś takiego znalazłam.Moja historia jest trochę skomplikowana ale z niecierpliwością będę czekać w 2013 na dwie kreseczki-takie upragnione,no i dużo przytulanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola witaj :) powiedz cos o sobie, ile sie staracie, ile masz lat itd :) my o sobie pisalysmy wczesniej wiec mozesz sobie poczytac, w skrocie ja mam 30 lat, staramy sie juz ponad pol roku, dlugo bralam tabletki anty i teraz organizm mi sie rozregulowal, ale licze na to, ze w 2013 zobacze moje kochane 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Bullitko - nie ma 2 kreseczek, niestety :) moze nowy rok przyniesie lepsze wiadomosci :) a co u Ciebie? agnes - gdzie sie podziewasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Elli - u mnie tak sobie. Wlasnie mi sie okres skonczyl a dzis sie dowiedzialam ze kolezanka z pracy w ciazy jest. Teraz znowu sie posypie bo u nas to zarazliwe, jak w ciazy to odrazu 3 lub 4 na raz tylko ja sie nie umie zarazic :( A agnes to napewno sie stara bo mezus jest wiec sa i starania :) A sawa - to u mamy jeszcze pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - moze teraz i Ty sie zarazisz, i tych ciazowych zarazkow przynies tu na forum troche :)) teraz nasza kolej, trzeba wierzyc :) agnes to juz o nas zapomniala hihi :) ale niech dziala, moze od niej sie zarazimy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie zapomnialam o was. swieta swieta i po. w sumie nic ciekawego. dzisiaj idziemy na slub do mojej siostry chociaz nie mam ochoty na zadne spotkania w gronie rodzinnym. za to na jutro umowilismy sie na tatuaze.:-). co do staran to @skonczyla mi sie we srode i wtedy byl sexik a tak to nie. jakos nie chce sie. odpuszczamy pomalu. przestajemy myslec. moze wtedy sie uda. zobaczymy co przyniesie Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×