Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dzień dobry dziewczynki:) ją jeszcze leże w lozeczku strażnic senna jestem nie mam siły na nic ,wędliny wogóle jeść nie mogę śmierdzi mi a mydło i proszek do prania to już tragedia:( w czwartek na badanie idę a w piątek do lekarza chociaż korci mnie pójść w czwartek dowiedzieć się i sprawdzić czy już widać coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca szybko dopadly Cię niedogodności bidulko ;) już ie daleko szybciutko zleci i będziesz wiedziała. Pamiętam że siostrze zaczęło dopiero w 8 tyg dokuczac cokolwiek czy nawet w 10 a potem już nic jej nie przeszkadzało i wszystko minęło także cierpliwości Tobie też minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca nie myśl zbytnio o tym, że jeszcze tyle dni do twojej wizyty, bo wtedy czas się strasznie ciągnie. Wiem, że ciężko jest tak nie myśleć o tym. Najważniejsze żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to że jak odstawilam lutke to mnie brzuch przestał boleć jak na @ i glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Dorotko - zrzuculas 21 kg? ojj to sporo :) cwiczylas, czy diete mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piersi mnie zaczely pobolewac. @mialam cienka. a maz dzisiaj pytal czy moze jednak w ciazy nie jestem. Dorotko -jak schudlas tyle kilogramow i w jakim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) jak minął dzionek?ją niedawno się obudzilam bo dosłownie strasznie łapie mnie spanie,a najgorsze to że nie mogę jeść jedzenia gotowanego,mąż mówi że jak dalej będzie to wykończe się ale cóż jak nie mogę jeść ,jeszcze jutro i w czwartek idę na bhcg a w piątek wizyta trzymajcie kciuki żeby ok było wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness a może jednak jesteś w ciąży?ją test robiłam w poniedziałek i wyszła jedną kreską a gin mówiła że to za wcześnie na test ciazowy a później te plamienie więc może zrób badanie sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja dopiero z pracy wracam i czekam na ten cholerny pociąg. W 8 tygodni mi spadło równe 8 tyle byłam na oczyszczaniu w między czasie 3 razy padlam jak kloda pierwsze 2 tyg masakra i mdłości i mamrotki przed oczami i bardzo zimno trzęsie a potem mija jak ręką odjął i energia przychodzi tylko warzywa niskoskrobiowe można jeść najlepiej w stanie surowym i pod żadnym pozorem nic innego do tego z owoców tylko jabłka i grejfruty i full wody z cytryna nic poza dosłownie nic żadnych kawek zwykłej herbaty nawet szarym mydlem trzeba było się myć bo żadnych chemi balsamow i antyperspirantow nic zupełnie prawdziwy detoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam to zrobić :) ale było warto dla cery i włosów i paznokci i wogóle skóry i ciśnienie spadło i kręgosłup nie boli :) no i o dziecko można już na spokojnie się starć żeby się nie martwić że przez otyłość go stracę a wazylam prawie 100 kg więc teraz mam już 78 dokładnie a że jestem wysoka to wyglądam z ta waga normalnie :)i zdrowo mam koleżanki co ponad 110 grubo ważyły i w ciążę zachodziły ale lekarz stwierdził że muszę schudnac bo bez tego to nie mam co startować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Dorotko mnie zaskoczylas, sporo kg stracilas, ale musialas byc silna, bo ja tam musze zawsze cos slodkiego zjesc, coli sie napic, kawy, miesko poskubac, wedlinke :) dzielna jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - na co ty czekasz, zrob jeszcze jeden test. Nawet tu na kafe widac ze ty jakas nie swoja jestes. Rob test i to migusiem. Oczekujaca - a w ktorym dniu robilas test? Ze nie wyszlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty kochana co byś wybrała,ciastko czy dziecko?bo ja miałam taki wybór :) będę je mieć choćbym rok miała tylko wodę pić . Możesz sobie pozwolić poza tym ja też mogę ale jednak zostanę przy zdrowym zywieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ją test zrobiłam w poniedzialek3 dni przed @ ale wieczorem miałam różowe plamienie we wtorek troszkę większe w środę słabe i gin powiedziała że test czasami może wyjść dopiero tydzień lub dwa po spodziewanej @ więc agness nie czekaj tylko rób:) a ją dziewczyny pije jak smok herbatę a teraz góruje sobie kompocik i straszna mam zgage ciągle.gin poweiodziala mi że też mogłam już wcześniej być w ciąży a teraz tylko plamienie ale okaże się wszystko na100% czy to ciążą w piątek bo teraz to na99% była pewną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - a potem te plamienia zniknely czy masz ciagle? I byly ciagle rozowe czy czerwone czy brazowe Agnes - no przeciez juz sie dzieje bo widac ze jakas inna jestes. Dziwne to jedt ze ci co nie chca to maja dzieci a ci co chca to nie maja. Moja kolezanka z pracy chyba jest w ciazy choc wcale tego nie chciala. Wlasnie miala odejsc od chlopaka bo zakochala sie w innym. 6 miesiecy temu usunela jedna ciaze a teraz jest chyba znowu. A my tak sie staramy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - masz racje, tak jest, ze jak sie chce to sie nie zachodzi :) no ale co zrobic :) trzeba cierpliwie czekac na swoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka plamienia miałam jak pisałam i w piątek jak byłam u gin to troszkę było plamienia ale już się nie pojawia,gin mówiła że jak ciążą jest wczesną to są plamienia ale nie groźne tak mówiła mi,a plamienia miały najpierw jasno różowy kolor a później brązowe i nie było tego plamienia dużo więc może setem takim przypadkiem że test nie wykrył są plamienia i będzie dzidzius ale to zobaczymy:) wogóle dziewczyny codziennie sni mi się ciążą i dziecko :) może akurat się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :). Agnes chyba naprawdę powinna test zrobić albo bete bo to nigdy nic nie wiadomo :). Ja nadal czekam na @ i mogłaby łaskawie już się pojawić no chyba że nie ma zamiaru to 18 tego będzie trzeba jednak na wizytę smignac :). Glowa mnie boli od rana i deczko gardło jak przelykam ech...jeszcze choroby brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam stres mały bo jutro ta sprawa w sądzie i mam nadzieję że szybko to załatwia, aż brzuch mnie ze stresu boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Dorotko nie zrobie testu poczekam co bedzie za tydzien lub dwa. a co to za sprawa w sadzie? jesli mozna wiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) agness a ty nie masz żadnych objaw ,nic ci się nie dzieje?powiem ci że masz cierpliwość ją bym nie wytrzymała i testy zrobila:) dorotko powodzenia na rozprawie...dzisiaj jadę do rodziców bo mama wraca z zagranicy :) jak okaże się że to ciążą u mnie to w niedzielę powiem rodzicom :) miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ależ Ty masz cierpliwość ja to już bym skakala ale mi się jednak wydaje że jesteś w ciąży :). A sprawa to taka że od 4 lat mąż nie chciał mi dać rozwodu tak cudowal a od 5 lat już wogóle nie widujemy się poza sprawami i w końcu sąd też już przestał wierzyć w jego debilizm na szczęście i jutro ostatnia sprawa dla tego frajera starego i ostatni dzień szczęścia a zacznę nowe życie od 3 lat mam nowego i super wspaniałego , nie pijacego i nie palacego i pracowitego faceta a nie alkoholika którego trzeba utrzymywać. Nareszcie będę mogła wziąć normalny ślub a na szczęście że miałam tylko cywilny to teraz kościelny bez problemów a tamten stary pacan niech se dalej żyje swoim menelskim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca :) jeszcze nie dziękuje bo to się wszystko może wydarzyć, nie wiadomo co takiemu staremu sklerotykowi z wydalony mózgiem od wody uderzy do lba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak tak dalej pójdzie to ja sama zostanę na tym forum. agnes ty też podejrzewasz ciążę? ja teraz coraz mniej siedzę na necie i troszeczkę nie jestem na czasie. Dorotka mam nadzieję, że wszystko będzie ok. najgorzej to być w toksycznym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×