Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

A masz tez tak bo ja niedawno wstalam i jeszcze nic nie jadlam a brzuch taki jak balon, jakbym zjadla najwieksze sniadanie razem z obiadem. Jak leze na boku to czuje ten brzuch jak sie opiera . Nigdy tak nie mialam. Jestem bardzo szczupla, waze 46 kg a brzuch taki wielki. Piersi mam tez powiekszone ale nie bola zupelnie. Tak jak przed okresen staly sie bardziej napeczniale. A ty jak masz? Poza wymiotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja waze 83kg i wydaje mi sie ze z dnia na dzien wiecej mi przybywa .brzuszek ogolnie mam ale teraz to taka pileczka sie zrobila. dol brzucha mnie boli od tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, jak w ciazy nie jestescie to widocznie zescie sie najdaly :D a tak serio w roznych dniach cyklu cialo kobiety wyglada inaczej, zatrzymuje sie woda w organizmie i mozliwe ze brzuszki i piersi wam obrzmialy :D albo przed okresem wlasnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ages wiec napewno zafasolkowalas :). Mnie brzuch nie boli tylko kilka razy dziennie jajniki zabola. Raz jeden i raz drugi. I jakies przeziebienie mnie dopadlo. I tak ciezko mi sie oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, niechaj ci sie ciezko nie oddycha, bo zemdlejesz i cie nawet nie uratujemy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli mozliwe. Tylko ja juz mam taki brzuch od dobrych 2 tyg . A dzis jeszcze nic nie jadlam. Ogolnie ostatnio mam jadlowstret a jakby byla ciaza to chyba bylo by odwrotnie. Wiec dlatego mnie tak dziwi ten moj brzuchol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, najlepiej test zrobic, zreszta w tak wczesnej ciazy brzuszek by nie rosl ( nie chce cie martwic, ze w ciazy nie jestes, bo moze akurat ... ) mysle ze wszystko jest ok, ja mam wypukły brzuszek od zawsze, jak ubiore cos obcislego to czasami slysze czy w ciazy jestem, bo szczupla dosyc jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-D Za pozwoleniem - dopisałam się do tabelki :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................2 .................doln. ................. Dowi27.......27.................. 24.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazow...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28.............. margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolno ląskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie..... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4.............dolnośląs kie..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.....12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane witam ja juz 7 dni po terminie @ ciekawa jestem witam nowe kolezanki na topiku, super jest nas corazwiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka ja juz chyba z 6 robilam wczesniej i byly negatywne we wrzesniu mam wizyte u mojego specjalisty wiec poczekam mam jeszcze jeden test w domu ale nie wiem czy robic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi - zaszalej, zrob kolejny test, moze akurat bedziemy juz gratulowac!! Dorotka - witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - hej :-D Mnie jak się @ spóźniał jeden dzień to już świrowałam i latałam do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze my wszystkie mamy dluzsze cykle, ja biore teraz castagnus - narazie tydzien czasu, zobaczymy czy cos wyreguluje, a we wrzesniu ide do gin moze cos poradzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poczekamy razem z Tobą.... Może wtedy stężenie hormonu było jeszcze zbyt małe... Mnie pozytywny cykl wyszedł w 3cim dniu plamienia kolejnego cyklu. I druga kreska też nie była rewelacyjnie wyraźna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy moze a juz sama niewiem heh ciezko naprawde dlaczego tak jest ze te copragna byc w ciazy too nie sa nie udaje im sie a przepraszam za wyrazenie takie co na szosie stoja zachodza czasem za pierwszym razem , albo malolaty na dyskotekach 14 czy 15 letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, wspominalam ze bylas w ciazy ale sie nie udalo, co lekarze na to? jaka byla przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do wiarryyyyy
brzuch wam rośnie ?o rany!co to za bzdury?!nakręcacie sie zupełnie bez sensu!brzuch w ciazy rośnie i owszem ale nie 2 tygodnie po ewentualnym zapłodnieniu!co za schiza! ja rozumiem,że chcecie miec dziecko i ten brzuch ale bez pzresady,to juz paranoja! a skoro kilka testów jest negatywnych no to wybaczcie moje drogie ale w ciązy nie jesteści i prponuje odstresować się bo czesto to wlasnie psychika blokuje zapłodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elli - jak to powiedzieli lekarze w szpitalu - NATURA WIE CO ROBI :( Miałam wynik bhcg ok. 300 a usg w obrazie nie wykazywało zarodka....później z dnia na dzień bhcg spadało, powoli ale spadało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podali mi żadnej przyczyny, wszystkie wyniki miałam w normie. Tak się ponoć zdarza. I gdyby nie zalecenie ginki mojej odnośnie wykonania testu to pewnie nawet bym nie wiedziała, ze się udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - przykre to strasznie :) niestety, tak jakoś jest, że jak sie chce, to trzeba swoje odczekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
a ja zupe gotuje krupnik taki szybki:-) maz nie przyjedzie dzisiaj wiec czeka mnie kolejny wekeend sama spedze. bede pisala duzo na forum hihi. mam nadzieje ze mnie nie potepicie za to.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×