Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gratuluje :) moze w końcu cos sie ruszy na forum i jakas dobra passa powróci :) Ja juz nie długo bede rodzic. Trzymajcie sie i zycze powodzenia :) nie moge sie oczywiscie podpisać swoim nickiem wiara-w-marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zrobilam test przed chwila i sa dwie kreski wprawdzie jjedna jest mniej ciemna ale ciemniejsza niz wczoraj.nie moge uwierzyc w to i mam nadzieje ze za9 miesiecy bedzie z namii nasz synek lub coreczka.modlilam sie o ta ciaze i sie udalo ale pojde dzis do gin i pewnioe bedzie kazal zrobic bete i za tydzien na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - cudnie :))) daj znac jak wrocisz od lekarza :)) Agnes - mozemy to oblac ale mam nadzieje ze nie czeka nas drugi taki sam rok Wiara - co u ciebie?? Kiedy rodzisz?? Zrob inny login zeby szlo cie rozpoznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko ok. Juz czekam na Helenę coraz ciężej i gorzej sie czuje. Narzekam na oddychanie, skurcze, na to ze mi cieżko na moja wagę :P no i oczywiscie maz musi mnie słuchać i pocieszać :) moja niunia rozwija sie dobrze, ale przez pewien czas miałam stracha bo znaleźli u niej jakas wadę ciała modzelowatego w główce przeplakalam pare dni ale juz teraz jest ok. Byłam na kontrolnym badaniu tego i lekarz nie potwierdził tego co widział wcześniej i kazał mi sie nie przejmować bo wiele osób z tym żyje i rozwija sie dobrze, jednak po urodzeniu zrobię niuni rezonans, zeby sie upewnić. Maz zmienił prace fakt w tym samym miejscu ale na inne stanowisko. Przynajmniej możemy zapewnić dziecku wszystko czego mu potrzeba. Ja teraz siedzę i sie nudze całymi dniami. Porod juz w listopadzie trochę sie boje samego porodu. Nie moge sie podpisać swoim nickiem bo chyba teraz nie mozna wstawiać myslnikow. Ale niby zalogowana jestem bo moja stopka dalej jest widoczna no i moj wpis nie jest na pomarańczowo tylko normalnie niebiesko jak zalogowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - a co to dokladnie za wada? Nigdy o czyms takim nie slyszalam. Ale najwazniejsze ze juz wszystko dobrze. Miesiac to juz tuz tuz. Jak ten czas szybko leci. Nareszcie nasza pierwsza dzidzia juz niedlugo sie urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie jestem pewna co to za wada, moze byc rożnie od rozdrażnienia i problemach w złapaniu koncentracji przy czym lekko opóźnionym rozwoju np. dzieci siadają z wieku ok. 6 miesiecy a moje moze siadać np. jak bedzie miało 9 albo i pózniej, a moze i wcześniej. No a moze to byc cos bardziej poważnego w stronę autyzmu, padaczki. Na szczęście nie towazysza temu żadne zmiany w komorach, no i nie ma guzów. Główka wymiarowa czyli wodogłowia tez nie ma. Doktor powiedział, ze to moze byc jej taka uroda, albo ze ja albo maz lub dziadkowie mamy taka zmianę w głowie i dziecko tez ma. Mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze i tak jak zapewnia mnie lekarz, ze on juz tej zmiany nie widzi tak bedzie, ale tez liczę sie z tym, ze moze byc rożnie. Ciało modzelowate łączy prawa półkulę muzgu z lewa przenosi informacje i odpowiada za połączenia nerwowe. Jeszcze nie taki miesiac bo mam termin pod koniec listopada, ale to juz i tak bliżej niz dalej. Czekam na was teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. wiara to juz blizej niz dalej. a wczoraj sie zadtanawialam co siie dzieje u dziewczyn ktore kiedys tu pisaly. mam nadzieje ze nam tez sie uda w tym roku zaciazyc. rozmawialam z mezem i niestety nie dostal zadnego leku w sumie tak przeczuwalam. musialby podac nazwe po niemiecku to predzej by bylo. nieznam niestety:-(. a wogole to chyba niebawem dostane okres piersi mbie bola i juz mam apetyt na slodkosci. oby nie przyszedl w dzien operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam u lekarza dostalam skierowanie na wszystkie badania i za dwa tyg mam przysc z wynikami a pozniej na usg.dostalam jjeszcze 2 razy d*phaston i femibion witaminy.lekarz smial sie ze udalo nam sie zajsc w ciaze.powiem wam ze nie wierze w to wogole ale jak patrze na test to plakac sie chce ze szczescia.czuje sie ok tylko przeziebienie mnie bierze i kregoslup boli a jutro mamy wesele i wogole niemam ochoty isc na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - napewno wszystko jest dobrze. Jak drugi raz lekarz nic nie widzial to wszystko jest ok Agnes - niedlugo juz maz wroci wiec nie h moze najpierw zrobi badania. Moze wcale mu nie sa potrzebne te tabletki. Choc napewno nie zaszkodza Oczekujaca - a jak tesciowa zareagowala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka26
Hej dziewczynki ja tez oczekuje z ustesknieniem na 2 kreseczki to moj pierwszy cykl staran dopiero wiec jestem na poczatku drogi dzis moj 25 dzien cyklu okres jak narazie sie nie pojawil i mam nadzieje ze go nie ebdzie:) jak od 5 do 10 dnia cyklu dostalam clothybergel jakos tak oczywiscie zmezem staralismy sie caly czas zobaczymy dzis czuje sie ogolnie zle z rana w pracy zrobilo mi sie slabo gdybym nie usiadla to bym zemdlala no i byli mi niedobrze, czesto tez siusiam moze to nie sa objawy ciazy sama nie wiem ale nadzieje i wiare mam bo marze o dziecku i pelnej rodzinie z mezem:) testu jeszcze nie robilam poczekam do przyszlego tygodnia. ps. pamietacie jakis sluzb powinien byc przed okresem dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIA_____
Witam oczko.gif Chciałam się podzielić z wami moim problemem, być może są tu kobiety które miały coś podobnego do mnie. Od 7 lat mam stałego partnera. Przez dwa lata stosowaliśmy jako zabezpieczenie przed ciążą tabletki antykoncepcje, jednak poł roku temu przeszyliśmy na stosunek ptrzerywany, mimo iż wiemy ze to nie jest zadna forma antykoncepcji. Okresu powinnam dostać dokładnie 7 września , lecz do tej pory nie widać @. Cykle ogólnie miałam zawsze regularne co 27-28 dni, nawet po odstawieniu tabletek anty. Zrobiłam wiec test ciążowy który wyszedł negatywnie. Myślalam ze przyczyną tego może być to ze nie zrobiłam go z porannego moczu tylko samym wieczorem, wiec powtórzyłam test na drugi dzień i również wyszedł negatywny. Umówiłam się wiec na wizytę do gin na jutro. Chciałam się dowiedzieć , czy któraś z Was miała coś takiego, że tessty wychodziły negatywne a po wizycie u gin okazało się ze jesteście w ciąży? Dziękuje za Wszystkie odpowiedzi oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorąc pod uwagę to ze miesiaczke powinnas dostać 13 dni temu i test był wykonany dzis i przedwczoraj to raczej nie jestes w ciazy. Minęło duzo czasu od terminu @ hormony do tego czasu wzrosłyby juz na tyle by test wykazał ciaze. Byc moze dostaniesz d*phaston na wywołanie miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIA_____
Właśnie też mi się tak wydaje. Choć naczytałam się tu na forach , że u niektórych kobietek testy nie wykazały ciąży natomiast gin ją potwierdził. Bardzo bym chciała mieć dzidzie może dlatego się tak nastawiam na to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm..... Jutro zobaczysz. Szkoda ze kupowalas testy zamiast zrobic BHCG bo taka sama cena a pewność gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUDIA_____
Jutro się wszystko dowiem i dam znać co wyszło;) Oczywiście nastawiam sie na pozytywną wiadomość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich bulitka niewiem czy mnie pamietasz calineczka71 ale potrzebuje pomocy tez mieszkam w nl a niechce pisac tu na forum jesli mozesz odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka nikomu nie mowilismy tylko siostrea moja wie,tesciowej narazie niepowiem bo zreszta ja nieobchoodzi to ze ze staralismy sie o dziecko.wiecie dziewczyny tak mi sie beka i odbija ze szok.zobaczymy jak dalej bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulitka to zbyt osobiste rozchodze sie z partnerem i mam troszke trodnosci jak moglabym z toba sie skontaktowac aby sie ciebie zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzisiaj boli mnie podbrzusze mam nadzieje ze okres dostane zaraz i do piatku sie skonczy. Bullitka masz weekend wolny czy pracujesz ? a wogole czym sie zajmujezz kiedys pisalas ze jestes brygadzistka. a Twoj maz czym sie zajmuje? dzisiaj dzien spedzilam w lozku jedynie z psem musialam wyjsc. obejrzalam film na dvd pt. jak urodzic i nie zwariowac. luzna komedia. ale plakac mi sie chcialo i snutno bo znowu o ciaxy pomyslalam ze jyz bym brzuch chciala miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej drogie staraczki :) W poniedziałek, dokładnie 16 września byłam u pani ginekolog z wynikami cytologi itp Wszystko było jak najbardziej ok, więc pani doktor stwierdziła że nie będzie badać mnie "dogłębnie" tylko zrobi USG a jak coś jej się nie będzie podobać to siądę na fotel A więc przystępując do badania dowiedziałam się że śluzówka ładnie przyrasta no i że widać pęcherzyk, ale nie chce na 100% potwierdzać że to ciąża bo na to za wcześnie (ostatni okres miałam 28.08). Dała mi od razu jakieś proszki łagodzące nudności dla kobiet w ciąży itp Tak więc wróciłam do domu cała uradowana (staramy się z mężem o dziecko 3msc) i caaały czas myślałam i myślałam. Żeby przestać myśleć zrobiłam test ciążowy w środę, wyszedł negatywnie więc wszystkie "myśli" że się udało mnie opuściły. No ale w głowie jednak cały czas jest nadzieja gdyż @ mam dostać w ten poniedziałek, a zawsze, dosłownie zawsze przed, przynajmniej 4 dni zaczynają się bóle podbrzusza i plamienie. Pojutrze powinna przyjść @ a moich comiesięcznych objawów brak. Jedynie pobolewają mnie piersi, ale całe (nie tak jak zawsze sutki) i czasem mam ból podbrzusza ale nie taki jak na miesiączkę. Dziś podczas szybkiego zerwania się z łóżka poczułam strasznie mocne ukucie w prawym jajniku, trwało około 10sek, zdarzyło mi się to po raz pierwszy w życiu. Macie jakieś zdanie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes - ja mam weekendy wolne. A jestem teamleider tzw kierowniczka zmiany. A moj maz jest operatorem maszyn. Widzialam te komedie. Bardzo fajna. Ja gdziekolwiek widze ciezarne to dostaje dola. Nawet zaczelam unikac spotkan rodzinnych bo wszystkie mlode dziewczyny sa w ciazy. Tylko nie ja Calineczka - napisalam ci maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka to fajnie ze pracujecie razem. jakie plany na niedziele? dwa tygodnie temu mojemu bratu syn soe urodzil. i nie ma juz ciezarbych w rodzinie. teraz kolej na mnie!!!. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.wczoraj bylismy na weselu ale niestety niebylismy dlugo bo slabo sie czulam.wziela mnie grypa i niemoge zadnych lekow brac,pije herbate z miodem i cytrtynna wieczorem zjem czosnek bo to pomaga.jak nie przejdzie to nawet badan nie zrobie bo trzeba byc zdrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - nie pracuje razem z mezem. Kiedys tak ale juz nie. Kiedys zanim awansowalam to pracowalismy razem ale jak awansowalam na wyzsze stanowisko to maz postanowil zmienic prace zeby mi nie przeszkadzac w tak zwanej karierze. Bo wiadomo jak ludzie patrza jak pracujesz ze swoja druga polowa. A powiedz jak twoje szukanie pracy?? Oczekujaca - teraz naprawde oczekujaca :). Uwazaj na siebie i zdrowij. Teraz taka pogoda ze przeziebienia lapia. Ja tez przeziebiona . A pozatym jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczkastaraczka
Witam wszystkich i już z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi o ile ktoś odpowie.Chciałabym się dowiedzieć pewnej rzeczy natomiast moje cykle są dość długie {przed pierwszą ciążą 32-36 dni} po ciąży (córcia ma 5,5 roku) cykle trwają różnie ostatnie 38,34,29, i 62 dni z tym że w cyklu 62 dniowym miesiączkę dostałam poprze wywołanie luteiną którą zaczęłam brać w 50 dniu cyklu 3x1 przez 7 dni. dziś jest 28 dzień cyklu prawie w połowie cyklu miałam przez 3 dni płodny ,śliski ,rozciągliwy śluz były przytulanki przed i w drugi dzień płodnego śluzu I moje pytanie brzmi jakie są szanse że mogłam zajść w ciąże po wywołanym okresie dodam jeszcze że jakieś 7-8 dni temu bardzo bolały mnie sutki przez jakieś dwa dni- a teraz tylko troszeńkę jak je dotyka mój mąż a od 4-5 dni mam biały nie bardzo gęsty mleczny jakby troszkę kleisty śluz nie ma go dużo ale czasem jest widoczny na papierze toaletowym. kilka dni jem jakby więcej i bardzo dużo piję no i dziś 3 dzień jak jestem podziębiona ciągnę nosem i mówie troche przez nos i boli mnie głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka narazie nie mysle o pracy. teraz kolano potem ciaza:-) . maz dobrze zarabia i wole siedziec w domku kasia... w sumie nie wiem co odlowiedziec mi sie zawsze wydwaalo ze jak ktos juz byl w ciazy to drugiej objawy takie same powinny byc. sluz hmmm nigdy sie nie przygladalam ani nie czytalam jaki ma byc. a wogole to strasznie masz dlugie cykle. moze masz cos z hormonami nie tak 61 dni to dwa m- ce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×