Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

bullitka straszna grypa mnie bierze jem czosnek herbata z miodem i cytryna bylam u taty i postawil mi takie banki zeby chorobe wyciagnely bo niemam mozliwosci zadnych lekow.dzis wymiotowalam co zjadlam do poludnia to wymiotowalam.ogolnie moze byc czasami jajnik mnie ciagnie i straszna ochote mam na sos czosnkowy:) objawow jakotakich niemam meczocych tylko piersi bola strasznie i sa nabrzmiale .jjesli przeziebienie nieminie do wtorku to chyba pojjade do gfin zeby leki jakies dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - jeszcze raz gratulacje. przeziebienie to tylko koc cieple skarpetki mleko z miodem czosnkiem. banki nie pomoga bo na przeziebienie baniek sie nie stawia. tylko na zapalenie pluc. duzo lez wygrzewaj sie i tyle i witamina C w formie cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agness dziekuje:)mnie np banki lepiej pomagaja niz antybiotyk,mam tylko nadziiee ze nic sie nie stanie bo niedarowalabym sobie tego,pozatym strasznie maz mnie wkurzyl bo sie napil i wymysla to powiedzialam mu ze jjak ma tak sie zachowywac to niech sam sobie siedzi bo zamiast niedenerwowac mnie to wlasnie on jak na to by specjjalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - spoko jesli banki ci pomagaja nawet na przezoebienie to oki. a na meza nie powinnas sie denerwowac woozuj. tez przeciez mial stres z ciaza ze swoja mama. niech sie nacieszy opije ze jestes w ciazy.:-) moim zdaniem nie powinnas sie na niego denerwowac. zrozum tez i go i jego samopoczucie. niech sie chlopak odstresuje. a chyba nie jest takim zlym facetem zeby cie ciagle wkurzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaka u was pogoda?u nas pada deszcz i zimno.zjadlam sniadanie i za pol godz wszystko zwymiotowalam,chyba dzidzia rosnie bo bolalo mnie w boku w nocy.martwwi mnie grypa jaka mam i mojj kaze jechac do lekarza ale ja jakos niechce.pol nocy niespalam bo tak mnie meczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Oczekujaca - jedz do lekarza skoro tak sie meczysz. Lepiej nie ryzykowac. U mnie dzisiaj w miare cieplo. Pochmurnie ale cieplo Calineczka - odezwij sie. Wyslalam ci emaila. Dostalas go?? A nam wlasnie okna wymieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca jesli mocno Cie meczy choroba to zapitalaj do lekarza, bo ciaza sadzi sie swoimi prawami, a chyba nie chciałabyś juz na samym początku zeby cos sie stało Twojemu dziecku. Jesli masz kaszel polecam: syrop zrobiony z wycisnietego cebuli, czosnku, mleka (nie brzmi zachęcająco i smakuje strasznie, ale działa cuda). Na Katar: inhalacje i sól fizjologiczna tylko i wyłącznie, aczywicie nie lykasz soli jak spływa Ci do gardła. Nic innego tak na prawdę bez zalecenia lekarza Ci nie wolno. Mozesz jeszcze wypić sok z malin podnoszących odp***ość, jednak przy zaawansowanej chorobie to pewnie nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam u lekarza rodzinnego dostalam syrop rutinoskorbin tantum verde i teraflu zatoki.nie pozwolil wychodzic z domu wogole tylko siedziec w domu i dodatkowo jest czosnek co robie:)wiara inhalacjje zrobilam sobie rano i zrobie wieczorem wymocze nogi w wodzie z sola.mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i nic dzidzi sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca uważaj na to moczenie nóg w wodzie z solą. W trakcie ciazy sól bardzo zatrzymuje wodę w organizmie przez co nogi puchną i mozesz sobie narobić większej krzywdy niz pożytku. Lepiej zamiast wodę z solą to sobie zrób letnia wodę z oliwka i potem poproś męża zeby Ci wymalował nogi. No a potem ciepłe skarpety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki wiara w marzenia za rady:) macie juz imie wybrane dla dziecka?jak ty sie czujesz?mi maz rozpalil w piecu i leze ciagle w lozku siostra gazety mi kupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba lena anastazja ale maz niechce sie zgodzic na anastazje gdyby byla dziewczynka a jesli chlopic to oliwier ale okaze sie czy wszystko bedszie ok.juz nudzi mi sie to lezenie w lozku.wiara duza jest wasza dzidzia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja teraz jestem juz w 32 tc więc Helena jest juz spora bo ma około 2 kg ostatni raz byłam u ginekologa 2 tygodnie temu wiec nie wiem jak tam sie teraz rozrosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - dbaj o siebie. A tesciowa juz wie ze w ciazy jestes?? Wiara - to duza juz jest Helenka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka tesciowej nic niemowilam o ciazy swoim rodzicom tez nic niemowilam chce zaczekac jjak zrobie wyniki i usg zeby bylo wiadomo ze wszystko dobrze jest.grypa dalejj meczy mnie ale moze dzisiaj chociaz w nocy bede spac.wogole wiecie niemoge chodzic w biustonoszu tak piersi mnie bola i strasznie mam zyly.mam nadziejje ze z dzidzia wszystko wporzadku bedzie i grypa mnie szybko pusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - napewno wszystko bedzie dobrze. Nie moze byc inaczej. Odpoczywaj duzo i ciesz sie swoim stanem Agnes - gdzie zniknelas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny.dzis lepiej sie czuje troche moze za dwa dni pusci mnie juz choroba,niewychodze z domu tylko w lozku leze.bullitka do tej pory niemoge uwierzyc ze bede mama .chcialam dzis pojechac do gin ale maz kaze mi siedziec az wyzdrowieje,chcialabym zeby zrobil usg i zobaczyc czy wszystko ok jest.u mnie dzis slonko chociaz wiatr wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca - maz ma racje. Najpierw sie dobrze wykuruj a potem dopiero wyjdz z domu. Teraz lekarz i tak nic nie zobaczy bo to za wczesnie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka tak sobie pomyslalam skoro zostalysmy tylko my nze wkrecmy sie do innego watku do innych dziewczyn . znalazlam dzisiaj zajde w ciaze jeszcze w tym roku to sa dziewczyny ktore sie staraja to moze przezucmy sie tam. watek jest od dzisiaj wiec swiezutki. co Ty na to?? a poza tym okres dostalam. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wiesz ja mam jednak nadzieje ze my kiedys dolaczymy do naszych kolexanek w ciazy. Naprawde chcesz zmieniac?? Ten jest taki nasz, znamy sue juz tak dobrze. Co myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja tez mam nadzieje ze zajdziemy niebawem ale chodzi mi o to ze tam bedziemy mogly pogadac z innym dziewczynami. tu zostalysmy tylko we dwie. oczywiscoe lube z toba rozmawiac i radzic sie ale jak wiecej dziewczyn to razniej. co myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - racja, tez wole jak jest wiecej dziewczyn ale pewnie tez sie wykrusza tak jak tutaj. Ale czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka a moze zmiana miejsca dobrze na nas wplynie i to my pierwsze podziekujemy za towarzystwo:-) . to ja zaczynam pusac na tamten watek i czekam tam ba ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka wiesz co one wcale nie pytaja sie o szczegoly. porostu piszemy o wszystkim. dolacz prosze do tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - dolacze. Tylko wiesz co mnie przeraza?? Te dziewczyny maja nadzieje a ja juz jej nie mam. Oczekujaca - co u ciebie?? Jak sie czujesz?? Grypa przeszla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny grypa przechodzi juz.bylam na bnecie dzisiaj wyszla mi 3840 jutro pojade do lekarza z tym wynikiem.kupilismy kolezance coreczce sweterek i kamizelke bo jedziemy w goscie a wczesniej w niedziele moze na grzyby pojedziemy.czasami brzuch pobolewa i rano mdlosci mam troche a tak to ok jest nawet.a co u was dziewczyny?odchodzicie z tego watku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×