Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dzień dobry kochane. Bullita ja też tak mam przed okresem, że brzuch robi mi się strasznie wydęty. I to kilka dni wczęśniej strasznie mnie to denerwuje i nawet jakbym nic nie jadła to też tak mam. A takiego powietrza w pochwie to nigdy nie miałam nawet po usg dopochwowym. Elli pisz do nas, oczekująca chyba na dobre odeszła ale powiem szczerze, że nie miała wg żadnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo serdecznie cały czas was czytam a ze nic nie piszę bo nie mam o czym dopiero wczoraj przeszłam załamanie byłam wczoraj na usg a mieszkam w Holandii i przeszłam duzy stres który mam do dzisiaj i nie wiem co będzie dalej wczoraj na usg nie stwierdziła lekarka serduszka a jestem dziś 8 tyg od @ a od zapłodnienia 6 tyg i 2 dni kazałam mi przyjść za tydzień jak nic się niezmienni to czeka mnie łyżeczkowanie, usg które robiła mi lekarka było bardzo dziwne nie wiem czy sprzętu wina czy jej raz pokazało ze jest zadodek raz, a poten nie i wszystko zamazane czułam się dziwnie bo chyba się nie przyłozyła do znalezienia serduszka a usg dopochwowe trwało gora 3 minuty a na koniec nic tylko słowa bardzo mi przykro ona nic niemoze znaleźć jestem zalamana oraz w wielkim stresie i nie wiem co myśleć po powrocie zadzwoniłam do gin w Niemczech mam wizyte na dzisiaj o 15 wyjaśniłam mu co i jak porostu kazał przyjechać i sam sprawdzi bo mu niepasuje w tym okresie ciąży już powinno być sporo widać ja zarodek widziałam przez sekundę i mąż tez później mąż mi powiedział ze widział kształt fasolki i pytał się mnie czy to to, gdzyz on niewie jak to wszystko wygląda a był pierwszy raz zemną na usg mozeci mi powiedzieć czy któraś tak miała z góry bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka kochana wspolczuje takiego przezycia,nie znam sie i nie wiem co doradzic poza tym zebys zmienila lekarza moja droga bo ta baba to widac serca nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Dopiero wstalam kawke pije. pospalam sobie a co:-):-). Calineczka - coz tu pisac zobaczysz co powie lekarz na dzisiejszej wizycie i tyle. Wspolczuje nerwow i stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Dopiero wstalam kawke pije. pospalam sobie a co:-):-). Calineczka - coz tu pisac zobaczysz co powie lekarz na dzisiejszej wizycie i tyle. Wspolczuje nerwow i stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda chce mi się spać ale kawka postawiła mnie na nogi. Tak strasznie chce, żeby była już wiosna:( u mnie taki śnieg, że masakra!!! i cały czas sypie:( a ja chciałam sobie okna umyć i już zrobić wiosenne porządki. Ost kupiłam sobie różę taką ciemno różową (w supermarkecie) była promocja 5zł za sztukę i tak sobie pomyślałam, że posadzę ją u mamy w ogródku i jak się wprowadzę do domku swojego to ją zabiorę od mamy.... miała to być róża pnąca a okazało się, że jest rabatowa:( no cóż!! (ktoś wcześniej się pomylił i włożył nie do tego kosza co powinien a ja nie popatrzyłąm dobrze na opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa - u mnie snieg lezy ale slonce jest to stopnieje szybko i moze na swieta bedzie ladnie wiosennie. Tez juz chce wystawic donic i kwiatki powsadzac. Zima jest fajna ale juz jej za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko mogę marzyć o kwiatach na balkonie itp. muszę czekać aż się wprowadzimy do domu. Ja strasznie lubię kwiaty i zamierzam zrobić sobie piękny ogród i mieć balkony ze zwisającymi kwiatami. ahhh te marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale sie stalo bylam w piwnicy i rozpalilam w piecu przenioslam pare skrzynek z drewnem i troche posprzatalam w domu i tak mnie podbrzusze rozbolalo ze szok. wzielam kapiel i nospe i leze. kurcze chyba okres jednak bedzie :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć kochane. Ja właśnie wróciłam do domu. U mnie też słońce świeci, ale jest dość mroźno. Rano auto nie odpaliło :/ Już nie mogę się doczekać poniedziałku. Zastanawiam się też nad zrobieniem sobie przerwy w staraniu i odstresowaniu się troszkę czyt. dobra impreza i nie przejmowanie się ciążą. Może tak na dwa, trzy miesiące, a może to będzie i lepsze dla mojego organizmu. Być może po antykoncepcji jeszcze nie doszedł do swojego dawnego stanu. Brałam ją z 7 lat czasem robiłam przerwy, ale na miesiąc góra dwa. Teraz od 3 nie biorę być może to jest też powód mojej podwyższonej prolaktyny. Zobaczymy w poniedziałek. Już nawet mam takie przekonanie w sobie, że jeśli nie wyszło to nie będę się smucić. Chciałbym być zdrowa w ciąży i nie przejmować się tym, że coś jest za wysokie, coś za niskie, że może powinnam brać takie i takie i jeszcze takie tabletki, że dziecko może się nie rozwija prawidło, że poronię bo mam hormony nieuregulowane. Może samo wróci do normy po pół roku od odstawienia. Będę wykonywać badania, ale będziemy się zabezpieczać. Bardzo chciałabym mieć dzieciątko, ale ta chęć mną tak zawładnęłam, że przesadzam już troszeczkę. Oczywiście bardzo chciałabym mieć dziecko, ale muszę zdać się bardziej na los w moich początkowych staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara - moze byc rzeczywiscie ze przez tabletki masz rozstrojony lekko organizm. tyle lat bralas. popieram zebys wyluzowala:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara ja czuje tak samo ja ty. Też chce żeby wszystko było ok ze mną. Jak na razie to muszę zapomnieć o dziecku muszę się wyleczyć z 3 grupy cytologicznej, muszę zrobić 2 grupę a potem 1 grupę. Moja gin mówiła, że mi w tym pomoże i widocznie los tak chciał i tak miało być. Tłumacze to sobie tym, że ktoś czuwał nade mną na górze i nie pozwolił mi zajść w ciąże wtedy jak mój org. nie był na to gotowy. Ja uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny.Jutro wieczorem biorę ost gałkę dopochwową, potem czekam kilka dni na oczyszczenie się pochwy i idę do gin na badania i na powtórną cytologię a przez ten czas to zero przytulanek. Każdemu jest coś pisane. Wiara a powiedz mi co takiego czytasz?? ja też bardzo lubię czytać i pochłaniam wszystko co mam w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Wczoraj czytałam rzeczy bardziej związane z moją dziedziną którą się zajmuję, a mianowicie parę rzeczy o elitach politycznych. Teraz dla siebie samej czytam o polityce gospodarczej. Ekonomista i politolog z wykształcenia. Nie chce mi się jednak gadać o tym tutaj na forum :P to forum dwie kreski a nie partie polityczne :P Mam tego dość dużo na co dzień więc z wami mogę pogadać o czymś innym. No a jeśli chodzi Ci o to jakie książki czytam dla relaksu to powiem Ci że nie ma ich zbyt dużo ale podobały mi się książki Emily Gryffin, no i powiem tak co wpadanie to przeczytam, ale też nie często bo nie zawsze mam czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy czyta to co lubi, ja też. Mnie bardzie interesuje literatura z okresu wojennego a w szczególności opisy przeżyć ludzi będących na zesłaniu. A jeśli chodzi o to co czytam nie dla relaksu ale też z przyjemnością to farmakologia itp wszystko co związane z farmacją:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
No to ja wszystkie dramaty i pamiętniki oraz wspomnienia zesłańców też bardzo lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczita
dziewczyny wlasnie odebralam wynik beta 19400,10mlU ktory to tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 Musisz iść do ginekologa to się wtedy dowiesz. Mi się tak wydaje że będzie gdzieś 8 tydzień, ale na USG będzie już widać wszystko to się wtedy dokładnie dowiesz. A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczita
dzięki za odpowiedz. wróciłam od gina 5 tydzień widać ciąże na usg ale mam przyjsc za 2 tyg bo nie widac czy plód żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny Jestem po wizycie i niemam dobrych wieści lekarz powiedział ze od ostatniej wizyty trzy tyg pęcherzyk dużo się powiększył ale za to jest brak jakiegoś worka który odżywia zarodek zarodek jest tylko brak tego worka i niemogł go dojrzeć mówił ze jak do srody następny tydzień nic się niezmienni to znaczy ze zarodek się nierozwija i nic niebedzie mi mógł pomuc tylko muszę się zgłosić do lekarza domowego o skierowanie szpitala na wyłyżeczkowanie nie wiem dlaczego tak jest nic mnie nie boli krwawień niemam jedynie co to trochę mnie mdli a jak wyniki robiłam wszystko jest ok tylko nie wiem jak mam mam rozumieć moją bete HCG 08-02-2013 było 55 U/L 14-02-2013 było 220 U/L 19-02-2013 było 630 U/L 01-03-2013 było 24000 U/L a zapomniałam się zapytać o betę wszystko mi wyleciało z głowy o co chciałam się zapytać nawet nie wiem czy ta beta jest prawidłowa może wy mi pomożecie zrozumieć ostatnią @ miałam 17-01-2013 cykl był 26 dni a dziś jest umnie 8 równy 8 tyd ciąży a od zapłodnienia 6 tyg nie wiem jestem strasznie załamana sama widziałam ze zarodek jest tylko nie widać było tego pęchezyka jak pomyślę co mnie czeka ,łzy same cisną się do oczu nawet myśleć nie potrafię dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków jestem załamana pozdrawiam wszystkich serdecznie wioletta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka - a moze idz do innego lekarza? Albo umiw sie na nowe usg. Skoro nie krwawisz i dobrze sie czujesz to mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. A ja jutro ude na pogrzeb do tej znajomej z pracy. A potem na badanie krwi dprawdzic jaki mam progrstenol. Mam nadzieje ze bedzie ok. W poniedzialek mam dostac okres a jak narazie nie mam plamien co mi sie dzialo w ostatnich cyklach. W zeszlym miesiacu mialam tydzien plamien i tydzien okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Bullitka. ja tez nie mam plamien tylko dzisiaj mocny bol jak pisalam ale po nospie ustapil. Zobaczymy co to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ale tobie to sie chyba spoznia co? Bo jak ja mam dostac w poniedzialek a w zeszlym miesiacu mialas okres jeszcze przed moimi plamieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - nie wiem czy sie spoznia bo ostatnie moje cykle przedstawiaja sie tak : 07 lutego mialam @ po 26dc. okres trwal 4dni potem 16 dc (22luty) dostalam plamienia i nastepnego dnia juz normalny okres trwal do 02marca. tego dnia bylo przytulanko potem 05 marca przytulanki. i juz. dzisiaj mam 21dc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a brzuch cie rozbolal jak sie nadzwigalas?? Poczekaj do pon a jak nie bedzie okresu to rob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×