Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Bullitka tez sobie o becie pomyslalam zobacze jutro rano. ale nie sadze zeby to ciaza byla. moze poprostu okres sie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz racje przyznam ci sie ze trzy dni temu robilam test i wyszedl negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo może któraś z was pomoże...
dziewczyny, bo moze cos pomozecie,,,bo juz nie wiem co myslec.... ostatnia miesiaczka 9 lutego , ostatnie przytulasy 23 luty.... i do tej pory brak@, robilam test 10 marca i negatywny:( jednak nadzieja umiera ostatnia... jednak negatywny test popsuł mi humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo może któraś z was pomoże...
28 dni.... no nic innego mi nie pozostaje jak powtorzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Dziwie sie ze nie zrobilas jeszcze bety. Jak mi sie miesiaczka spozniala 8dni to w 6 robilam bete. Wtedy mialam pewnosc juz sie nie stresowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć. U mnie pochmurno :( słoneczka nie ma i humoru też nie ma. Wczoraj temperatura 36,8 a dziś 37 skok, ale raczej nie możliwe żeby to była owulacja jak w poniedziałek mam dostać@ Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara ty idz na betę i zobaczysz co i jak. A wiesz, że w 21 dzień takiej podwyższonej temp zaczyna bić serduszko dziecka:) a który dzień cylku dziś masz?? calineczka ty zmień sobie lekarza i idz z tymi wynikami badań. Zawsze lepiej się jeszcze skonsultować z jednym albo dwoma lekarzami niż potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Nieee poczekam jeszcze 3 dni i zobaczymy. Liczę temperaturę od 10 dni i wtedy chyba była owulacja to nawet jak bym zaszła w ciążę po 7dniach to teraz nic mi nie wykryję chyba. Jeszcze chwile, a może @ dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
No a dziś 25dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczny mnie przeziebienie zlapalo. zle sie czuje glowa i gardlo boli. myslalam ze okres dzisiaj dostane ale nic nie ma. mam nadzieje ze bedzie po weekendzie. ide teraz z psem. potem rozpale w piecu i.do wyrka wezme cos ptrzeciwbolowego. marnie dzisiaj ze mna.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Tak wiem dziś dzwoniłam do następnego gin w Niemczech powiedziałam co i jak niemoże mnie przyjąć wcześniej dopiero na 25 marzec bo od pon mają urlop ale zato pielęgniarka z którą rozmawiałam dała mi trochę nadziei ze nie zawsze w 6 tyg od zapłodnienia widać bicie serduszka ze mieli ostatnio taki przypadek z dziewczyną w 8tyg od @nie biło serduszko a 5 dni później już biło w czwartek pójdę jeszcze na usg zobaczę czy się cos zmieniło jeśli nic i będzie to samo to pojade 25 do niego aby mieć potwierdzenie a wtedy będę już pewna ze nie będzie sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja juz po pogrzebie :( . Straszne to bylo :( Bylam tez pobrac krew na zbadanie progestenolu. Mam nadzieje ze bedzie w normie. Na 27 spotjanie z lekarzem i wtedy bedziemy ustalac najlepsza dla nas opcje na poczecie dziecka. Calineczka moze z toba wlasnie tez tak jest ze pozniej zobaczycie bicie serduszka Agnes - ja tez chora. Gloea katar kaszel gardlo boli. Wszystko. A powiedz bylas na becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara - oby nie przyszla w poniedzialek. Ani wogole. Ja tez w poniedzialek i mam nadzieje ze sie nie spozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki,ja juz po pracy,czasu nie bylo sie odezwac.Teraz w domku czeka mnie duzo pracy bo jutro mam imieniny i bedzie kupa gosci,kupa szykowania jedzonka i pieczenie a tego nie lubie,nienawidze piec ciast i dziwie sie ze mi wychodza. Bullitka kochana wspolczuje,nie lubie pogrzebow bo po nich czuje sie fatalnie i zaraz choruje 3maj sie maleńka. Jutro nie bedzie tez czasu sie pewnie odezwac chyba dopiero w niedziele ale bede tesknic za Wami heh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara kochana 3mam kciukasy za tempke zeby nie spadla i zeby @ nie przyszla w pon no i jeszcze za pozytywny tescik w poniedzialek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Dzień dobry kobiety. Dziś temperatura znów 37. Objawy przedmiesiączkowe na maxa. Brzuch mnie mocno nie boli bardziej kuje czasem, niż boli. Piersi za to są dziś moją największą bolączką. Bolą, są ciepłe zwłaszcza brodawki, ciągnął strasznie. Chyba sobie jakiś okład zimny zrobię na piersi, bo czuję że są strasznie gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wiara - jak w pon nie bedzie ikresu to rob test. Oby byly 2 krechy :) Agnes - daj znac jak zabiegl sie udal Dorotka - wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1823
czesc dziewczyny jestem w szpitalu ale zabiegu nie bylo odwolany bo mam goraczke 38,2:-(. dopiero na kwiecien. okres poza tym nie wystapil jeszcze. glowa mi peka echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć dziewczyny. Nie wytrzymałam i zrobiłam test dziś. Nawet nie z porannego moczu bo przed chwilą i WYSZŁA DRUGA KRECHA. Normalnie w poniedziałek idę na bete :D Zobaczymy czy to na pewno dzieciątko. Mężowi jeszcze nie powiem bo jak jednak poronię naturalnie w poniedziałek to na pewno będzie mu przykro. Strasznie się cieszę szkoda że nie mogę wam przesłać zdjęcia tego testu. Oceniłybyście czy to rzeczywiście kreska nie cień. Mi się wydaje że to kreska jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×