Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

oczekujaca to wskakuj do wyrka ciepla cherbatka z miodem i cytryna. taka pogoda ze szybko cos zlapac. ja wczoraj bylam na zakupach chcialam kupic pidzame i dresy kurcze nie dostalam nic. spodnie albo za krotkie albo za szerokie w dupce. pani mi zaproponowala meski rozmiar to jej podzienkowalam. poczytalam troche o artroskopi kolana i mam mieszane uczucia troche sie boje a troche nie.to juz za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
U mnie jest chłodno, ale da się wytrzymać, nie jest jakoś strasznie nieprzyjemnie. Tylko mój humor dzisiaj jest poniżej przeciętnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu cisza. chyba kazda swietuje.:-) Bullitka Elli co z wami sie dzieje? cos dzisiaj lewy jajnik mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness chyba masz rację że każda świętuje:) my z moim już posprzatalismy jeszcze jutro okna muszę umyć bo dzisiaj sypie strasznie,leży sobie a później może będzie przytulanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze uzadzacie sobie gniazdko. ja jutro posprzatam pokoj ktory czeka na malowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja generalny remont będę miała w przyszłym roku. My może dzisiaj też po świętujemy wieczorem. Ja często odwiedzam toaletę od wczoraj i boli mnie podbrzusze, ale to już jakiś czas. Bardziej niż ciążę podejrzewam jakąś rozpoczynającą się infekcje i znowu starania trzeba będzie przełożyć. Jak nie urok to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie macie ja z mezem tylko poki co telefonicznie. a wczoraj tez mnie podbrzusze bolalo.i teraz znowu pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis kolo 11 dostalam plamienia co prawda bardzo lekkiego ale rozowy papier byl a potem ciut mocniej tzn krwawieniem nazwac tego nie mozna bo minimalna plamka ale juz ustalo,zmartilam sie bo moze moja fasolka uciekla ale od ostatniego stosunku minelo jakies 7 dni tzn 16dc ost raz bylo wiec chyba raczej to nie mozliwe,znajoma mowi ze to moze byc implantacja z takim plamieniem bo clo bralam i sama nie wiem,nie chce sie nakrecac bo wiem ze potem bede plakac 3 dni i rozmyslac ze to moja wina i do niczego jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko być może udało ci się życzę ci tego:) ją wam powiem że zaczynam wątpić w to że będę w ciąży a dzisiaj koło 15 tak bolał mnie brzuch że nie mogłam się wyprostować i znowu miałam dziwny @ bo tak jak wcześniej była przerwą a później lekko aby już sama nie wiem wydaje mi się że ta luteine wcale mi nie pomogła:/ tracę nadzieję a wizytę mam dopiero na 9 kwietnia to za miesiąc dopiero bo taka kolejka jest do lekarza który jest dobry ,znam też innego dobrego gin ale niechce chodzic do niego bo głupio mi było jak zachowuje się wobec mnie :p muszę wytrzymać jakoś ten miesiąc a lekarza muszę namówić na jakieś wspomagacze bo tu marzec i dalej nie ma fasolki;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Dorotka coś myślę, że to było zagnieżdżenie. Życzę Ci tego bardzo. Fajny prezent na dzień kobiet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dorotko, żeby to była Implantacja fasolki. ja miałam, też taką kropkę w tamtym cyklu, ale 3mam mocno za ciebie kciuki. Wieczór minął nam baardzo fajnie, romantycznie,nareszcie mieliśmy czas tylko dla siebie i mogliśmy sami w cztery patrzały porozmawiać tak na spokojnie. uciekam spać, bo późno. do jutra babeczkie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki,jak dzien kobiet minal? plamienie wczoraj pod wieczor ustalo,cos watpie zeby to bylo zagniezdzenie kochane ale lepiej o tym nie myslec co bedzie to bedzie tylko chyba przy braniu luteiny nie powinno byc plamien wrecz przeciwnie tylko po odstawieniu wystepuja,dziwna sprawa. Dzis czeka mnie duzo pracy to nie bede myslec o glupotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Dorotka a co.dzisisj masz w planach ze duzo roboty? mnie znowu dol brzucha boli ale do @ jeszcze duuuzooo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co teraz zobaczylam ze w tamtym miesiacu w 16dc dostalam okres. a dzisiaj jest wlasnie 16dc. a nic nie zapowiada na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
a wcześniejsze cykle jakie miałaś? Być może to jednorazowa zmiana, coś mogło Ci się przestawić bo jak na mój gust 16dc i miesiączka to trochę za krótko. To tak jak byś miała tydzień/ półtorej bez @ a później ją dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyy Ja mialam okropny tydzien :(. Jesli cis takiego sie dzieje to widac jak dziwnie zbudowany jest swiat. Jednego dnia ktos umiera a nadtepnego ktos sie rodzi. We wtorek umarla moja kolezanka z pracy. Poprostu serce stanelo. Zostawila 2 dzieci jedno 4 lata a drugie 6 . Jest to dla nas szok. Natomiadt w srode urodzila zona od brata mojego meza dziecko. Sliczna dziewczynka. Jednego dnia sie rozpacza ze ktos od nas odszedl a dtugiego cieszy ze ktos sie urodzil. Jak cienka jest ta granica miedzy zyciem a smiercia :( Bylam tez u lekaza w srode i moje jajeczko doroslo pieknie do 1.97 wiec jest idealny rozmiar. Niestety nie mogli dojrzec plywajacej kijanki w moim sluzie :(. Wiec to oznacza ze plemniki meza wogole nie dochodza do mnie:(. Dzis ide na kontrole czy jajeczko juz peklo i jesli tak to za pare dni musze zrobic badanie krwi czy moje hormony sa w normie. Wtedy zakonczymy monitoring mojego cyklu. Do teraz moje wyniki sa dobre. Potem mamy znowu spotkanie z lekarzem i on podejmnie decyzje co dalej. Echh ciezko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane, ja dziś posprzątam i będę się lenić....:) Wczoraj miałam poważną rozmowę z moim kochany i możliwe, że weżniemy kredyt i się wyprowadzimy z mieszkania i wykończymy nasz dom, bo z sąsiadami coraz gorzej wytrzymać. W łazience śmierdzi papierosami bo ktoś pali a do nas cofie się dym z wentylacji. Sąsiedzi wystawiają worki ze śmieciami przed drzwi i tak stoją nawet tydzień i my koło tego musimy przechodzić. Niektórzy nie liczą się z ciszą nocną. Tragedia:( agnes jak dla mnie to bardzo dziwny miałaś ten ost cykl, w 16dc już @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ją dzisiaj sprzatam układami w szafach ciuchy okna już umylam,mój przyczepione rolety i pranie później zrobię jeszcze.wczoraj nie było przytulanka bo zasnelam i bolało mnie podbrzusze a w nocy aż budzilam się z bólu tak bolało mnie ale dzisiaj w miarę jest.wczoraj na dzień kobiet dostałam o dawidka czekoladę miło się zrobiło:) u mnie zimą za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć kobietki. Ja dziś z moim mam parę rzeczy do zrobienia. Brzuch boli, @ powinna być za 9 dni. U mnie za oknem to szczerze..... wiosna, słońce świeci, ale minusowa na dworze. Śnieg nie padał, więc biało też nie jest. Dobrze, że moi sąsiedzi są normalni i można się z nimi dogadać. Mamy 2 psy w domu no i czasem szczekają, a jeszcze nikt się nigdy nie skarżył, wręcz przeciwnie jak pytałam sąsiadki czy przeszkadza to powiedziała, że ona nic nie słyszy i wydaje jej się, że szczekają coraz mniej, co w moim odczuciu jest wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka rzeczywisie ciezki tydzien. czasami los tak przeplata sietc z.narodzinami. taka natura. co do spraw kobiecych niewiem co ci powiedziec ze bedzie dobrze hmmm musi byc. Napisz co lekarz na monitoring cyklu powiedxial jake decyzje. Moze nic jeszcze nie straconego. co do mojego cyklu rzeczywiscie byl dziwne na maxa. moze to jednoraxowe zachwianie w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes co prawda na mycie okien za wczesnie ale musze uprac dwa dywaniki tzn jeden maly a jeden sredni ale jest przy nich pracy bo maja bardzo gesty i dlugi wlos i trzeba trzec miedzy ,zawsze jak je piore to mokra cala jestem,lepsze od cwiczen haha takze sie zchodzi potem musze w szafie i w komodzie zrobic porzadek a na koncu na cmentarz do taty swiateczny duzy stroik zrobic zeby jutro moc jechac sprzatnac i zawiezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka przepraszam nie doczytalam,strasznie mi przykro i jeszcze dzieci zostawila jejku tragedia w rodzinie a czlowiek nie docenia tego co ma,mloda kobieta pewnie i serce stanelo,dziwne wypadki po ludziach chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa to wspaniale haha nareszce sie uwolnisz od tego zgielku,mi osobiscie halas nie przeszkadza ale smieci juz tak,ogolnie na fajki heh jestem tolerancyjna bo sama se popalam jak sie wkurze albo znajoma wpadnie na kawe i mnie namowi wiec mi nie przeszkadza ale smieci z tygodnia to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka to prawda, że życie jest kruche. Trzeba się cieszyć tym co się ma... Ja tak nie raz narzekam jak ja mam ciężko itp ale jak spotkam kogoś kto ma gorzej jest ciężko chory itp to wtedy moje problemy przestają istnieć. Moja koleżanka ma 2 dzieci(ma 22 lata) jedno dziecko ma4 lata a drugie 2 latka. Mieszka z dziećmi i mężem u swoich rodziców. Rodzice wynajmują mieszkanie, najgorsze jest to, że to jest mieszkanie 1 pokojowe z kuchnią a łazienka jest na korytarzu wspólna dla lokatorów . Wszyscy gnieżdżą się w 1 pokoju i kuchni. Ona z dziećmi i mężem jej rodzice i jej rodzieństwo- siostra 24 lata i brat 5 lat. Tragedia:( Dorotka ja też muszę dywany wyprać a mam ich aż 4. 1 mały i 3 średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na monitoringu i jajeczko szczelilo wiec wszystko ok. W piatek musze isc na pobranie krwi aby zbadac protegestenol i na 27 mamy spotkanie z naszym lekarzem i on pistanowli jakom terapie rozpoczniemy. Tymczasem kupilam mezowi cynk i witamine c. Cynk wzmacnia plemniki a witamina c pomaga wchlonac cynk a dodatkowo poprawia zywotnosc i liczbe plemnikow. To narazie dopoki lekarz nie ustali co z nami. Co do kolezanki ktora odeszla to niala 40 lat. Byla z mojej zmiany . Ciagle o niej mysle chic nie zawsze sie zgadzalysmy. Nigdy nie zapomne jak sie smiala jak ona przychodzila do pracy i mowi ze ja krzyz boli a ja jej na to ze ma tyle nie skakac po mezu . Jak ona sie wtedy cieszyla i smiala . Choc byl tez czas ze denerwowala mnie jak chciala tylko siedziec w tym samym miejscu. Bedzie mi jej brakowalo :( Agnes - a ty ustalilas juz nowa date do lekarza?? Dorotka - a jak pierzesz te dywany?? W czym? I jak dlugo schnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka bardzo mi przykro,3 lata temu mój kolega popełnił samobójstw a miał 22lata nie wiadomo czemu wszystko ok było grał z bratem na komputer do4 rano a jego matka wstała go budzić o7 to wisiał na sznurze na chaczyku od żyrandola:( .my z moim nawiezilsimy drwa żeby ciepło w domu było bo niestety jego brat i bratowa dupy nie rusza ale cóż takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka my już mamy dom prawie nakryty. W tym roku zaraz na wiosnę ruszamy dalej z pracami i chcemy wziąść kredyt na wykończenie. Tak naprawdę wystarczy nam tylko 1 pokój kuchnia i łazienka. wiadomo jak to jest z kredytami, mamy trochę stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka do lekarza to po swietach dopiero. za tydzien na zabieg kolana potem rehabilitacja. ja juz rozpalilam w piecu slonce na dworze ale chlodno wiec trzeba rozpalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×