Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dziewusia dzialaj tam dzialaj :phehe,u mnie straszny ból prawego jajnika i lekkie krwawienie już na jutro ostro się szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka skad mialam wiedziec. wiesz nirktore maja takie zabawki . ja tam nie stosuje nie toleruje czegos takiego. bleee Moj kochany mezus w zupelnosci mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :). U mnie regularnie @ się zaczęła od rana co prawda skapa ale to lepiej bo w pracy to nie ciekawie jak ostrą. Agnes zabawki takie i stare jak świat nikogo nie dziwią w dzisiejszych czasach urozmaicenie i zabawa w związku uswietnia go i tak powinno być a nie ble bo ludzie się ograniczają,mój jest trochę staroświecki i chyba nie chciałby takich zabawek w sumie może to i dobrze bo nie umiałby się bawić hahahaha ,i nie chodzi tu o wystarczalnosc bo zabawa w trakcie się nie ma nic do tego i wibrator np to nie jedyna zabawka i nikt nie mówi o zaspokojeniu się nim, sa różne stymulatory a niektóre z nich pomagają np zajść w ciążę ,ja z seksu ze swoim jestem bardzo zadowolona i to 2 na świecie facet który potrafi mnie zaspokoić ale gdyby chciał wprowadzić jakieś innowacje żeby rutyna się nie wkradła to ja bardzo chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane:) ja już jestem po śniadanku i po kawie. Sąsiedzi mnie już dobijają i mam ich dość. Z kredytem musimy trochę poczekać, aż mąż dostanie nową umowę:( jakoś muszę to przecierpieć. U mnie strasznie pada a ja muszę iść na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dopiero kawe bede pila znowu sobie pospalam dluzej. Dorotka - alez wyklad mi dalas. ja nie mam nic przeciwko jak ktos uzywa takich zabawek. ja nie lubie i nigdy nie bede uzywala o to mi chodzilo. Szczesliwa- u mnie wkoncu slonce mam nadzieje ze snieg szybko stopnieje i wkoncuuuu wiosennie sie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
U mnie dziś słoneczko, ale śniegu jeszcze sporo. Nie mam nic specjalnego do roboty na dzień dzisiejszy. Wczoraj miałam dwie smugi krwi na bieliźnie, ale dziś już nic nie ma. Jajnik dalej mnie boli. Temperatura dalej 36,9. Wracam do czytania :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes haha nie wyklad tylko stwierdzam fakty jak w swiecie jest,ja tam nie mam czasu za bardzo na takie zabawy ale obrzydzenia tez nie mam. Szczesliwa a to na dokonczenie domku mial byc kredyt? wiara 3maj sie i oby tempka nie spadla kochana jak jeszcze ze 2 dni bedzie w gorze to smialo rob test teraz dziewczynie na ovufriend tez pokazywala tak jak i Tobie i dzis rano zrobila test i byl pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem tu nowa i tez sie staramy o dzidzi ale jak narazie ic z tego nie wychodzi:/ Narazie mam plamienia i niewiem skad sie biora bo trwaja juz 8 dni, pislalam w innym poscie ale nie dostalam zadnego konkretnej wypowiedz, robila wczoraj test ale wyszed negatywny i zastanawiam sie czy jest sens zrobic drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka kredyt ma być na wykończenie, bo w teraz na wiosnę dalej ruszamy i mam nadzieję, że go nakryjemy. Zobaczymy jak to będzie. Ewelina napisz coś więcej. Jakie masz cykle, ile trwają, czy są regularne itp.musisz coś nam opowiedziec bo trudno tak po 1 poście określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle mam w miare regularne, co 26 dni przewaznie,kiedys mialam plamienie ale tylko 3 dni przed @ i bralam luteine i po niej mi przeszlo. i teraz mam takie dziwne te plamienia, zstanawialam sie czy to nie plamienie implantacyjne ale chyba za dlugo to trwa. jutro zrobie jeszcze jeden test, ale a sie boje bo juz mam dosc tych rozczarowan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
A powinnaś mieć teraz miesiączkę? Czy to środek cyklu? Najlepiej iść do ginekologa. Ja też czasem miałam plamienia przez większość cyklu wynikało to chyba z wahań hormonalnych. Od kiedy się staracie? Być może jak odstawiłaś antykoncepcje niedawno to jeszcze cykl Ci się nie uregulował i stąd takie kwiatki. Test robić powinnaś w dzień spodziewanej miesiączki (tak powinno być z założenia). Z tego co się orientuję to można mieć plamienia w trakcie spodziewanej miesiączki w początkowej ciąży, ale po 8 dniach raczej wyszłoby to na teście. Żeby mieć pewność możesz iść na badania laboratoryjne BHCG i one rozwieją Twoje wszystkie wątpliwości, oczywiście jeśli minął termin miesiączki, bo jeśli nie to wynik tez może być fałszywy. No a jeśli masz nieregularne cykle to nikt Ci nie powie co i kiedy powinnaś zrobić, bo to sprawa bardzo indywidualna w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powinnam miec 5 marca i do tej pory jej nie mam tylko te plamienie, antykoncepcji nie stosowalam wczesniej byl stosunek przerywany a od kilku miesiecy staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina skoro dziś jest 13 marca, plamienia masz od 8 dni, a @ miałaś dostać 5 marca, to z tego wynika, że te plamienia zaczeły się w dniu spodziewanej @. Możliwe, że tym razem masz po prostu lżejsze krwawienie niż wcześniej i trwa troszeczkę dłużej. A powiedz ile dni przeważnie trwa @?? krwawienie inplantacyjne z tego co ja wiem to trwa chwilkę, ale mogę się mylić. Najlepiej skonsultuj się ze swoim gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wlasnie ide do gin, orzewaznie mam 3-4 dni pierwszy dzien to zawsze delikatnie drugi leje sie ze mnie i 3 dnia juz sie powoli konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
No z tego co napisałaś to ja też myślę, że to jest po prostu miesiączka tylko taka bardziej łagodna. Jednak to nie zmienia faktu, że możesz iść do ginekologa, który wyśle Cię na wszystkie badania. Ja miewałam miesiączki czasem po 10 dni czasem po pięć, a ostania to w ogóle była taka dziwna, nie dość że o tydzień za późno to jeszcze trwała 3/4dni. W ciąży nie byłam. Ogólnie zawsze były regularnie i trwały podobnie, ale jak napisałam zdarzały się odstępstwa od reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te plamienia to masz krwisto-czerwone czy może brązowe?? moja gin kiedyś mi mówiła, że jak jest krew brązowa to znaczy, że jest to krew "starsza" taka która bardzo powoli się przedostaje z macicy do pochwy i zmienia kolor a taka krwisto-czerwona to tak jakby "świeża" krew która wydostaję się w szybkim tempie i szybko jest wydalana. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi i że nie napisałam tego w bardzo skomplikowawszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ma krwisto czerwone:)mniej wiecej zrozumialam:) jutro pojde do ekarza to zobaczymy co on powie. Dziekuje wam bardzo dziewczynki. jutro napewno dam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie troszke podbrzusze boli i leci ze mnie taki sluz lepki bardzo. chyba okres sie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny To chyba razem agnes znowu bedziemy miec okres bo ja mam dostac w poniedzialek okres. Tez juz czuje ze przyjdzie zaraz bo brzuch tfoszke boli. Dziewczyny czy wy tez tak macie ze przed okresem macie taki brzuch wydety?? Jakbyscie ciagle mialy wzdecia lub bardzo sie najadly? Ja zauwazylam ze tak mam przed kazdym okresem a jestem ciekawa czy tylko ja tak mam czy wy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka byc moze bedziemy mial w tym.samym czasie. co do wzdec i wielkiego brzucha ja tak nie mam. wiecej jem przed mam zachcianki ale brzuchol normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Hahah no to we trzy bedziemy mialy miesiaczke w tym samym czasie :p ja tez na poniedzialek czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tez od kilku dni takie uczucie powietrza w pochwie. Jakby babelki mi z tamtad wychodzily. Bardzo dziwne uczucie. Szukalam czegos na forach ale wszedzie pisze ze kobiety tak maja po porodzie . Moze tak jest po tym usg dopochwowym? Miala ktoraj tak z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja tak mam pod koniec okresu jakby powietrze wychodzilo mi z pochwy takie dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki ja po pracy wylądowałam u swojego gina,mój musiał mnie zabrać bo myślałam że już schodze a takiej @ to nie miałam jeszcze w życiu,chyba jak wszystkie razem wzięte :(jak zaczął rwac mnie brzuch to myślałam że coś mi pękło w środku. Gin nakazał kupić natychmiast i brać przez całe starania żelazo chela-ferr bio complex ze 100% dawka kwasu foliowego ,witB6 i B12 plus witamina c i czytałam ulotkę i się zgadza że przy planowanej ciąży stosować to może i będzie dobrze wpływać do tego od dziś mam brać olej z wiesiolka 3dziennie ale mówiłam że mam dobry śluz a on że poprawić nie zaszkodzi a bardziej o omega 3 mu chodzi żeby dostarczyć i już tyle tego wszystkiego mam że nie pamiętam co kiedy i się wkurzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - jest takie brzydkie powiedzenie jak za duzo to i swinia nie zje. rzeczywiscie lekarz kaze ci wszystko naraz brac i to jak zauwazylas chyba niepotrzebnie. TYLKO SIE NIE OBRAZAJ ZA WYZEJ NAPISANE SLOWA co do okresu to kiedys takie mialam mocne ze lecialam z nog przez pierwsze 3dni. pozniej jakos przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja zawsze mam wzdety brzuch ale nie taki jak typowe wzdecie tylko taki spuchniety i 3 kg więcej na wadze a po @ wszystko mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes kochana a za co toc prawdę mówisz a on że mój wynik z paska krwi tego wymaga i że nie pożałuje i mam się słuchać jak chce zajść w tym roku bo to on jest lekarzem ,mam nie brać folik bo kwas foliowy jest już w tym zelazie sto procent i teraz se liczę że muszę brać tak,od 3 do 7dc clo w między czasie do owulacji 3dziennie olej z wiesiolka, przez cały cykl chela-ferr 1dziennie,1x magnez i od 16 dc przez 10 dni luteina 50x1 do tego biorę 2dziennie atenolol 25 i huj mnie już strzela że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja po pracy i wlasnie ide spac. Dorotka - duzo tych lekarstw ale jak maja pomoc to bierz Agnes - no wlasnie. Zapiwiada sie fajny, podobny do naszego Papieza Elli - jestes?? Co u ciebie??? Jak prawko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)kreseczki. Ale zimno i mróz na dworzu uhuhu ,dziś mam mnóstwo zajęcia w pracy aż nie chce mi się myśleć i czy się wyrobie do świąt :|bo ta panna co ze mną pracuje ma dwie lewe rączki i do tego jest troszkę a techniczna hahahaha nie no śmieje się głupio ale chyba zawody pomyliła i powołania nie ma a ja się wkurzam bo otwieram o 9 a muszę być na 7 żeby się obrobić. Wczoraj dziewczynki poczytalam troszkę o endometrium i zastanawiam się czy z tym nie mam problemu ale lekarz twierdzi że nie bo na ostatnim usg miało 15mm a podobno to przerost tylko że mój gin mówi że w 2 fazie cyklu przed @ dochodzi do 16 a nawet się zdaza że do 20mm a potem zluszcza się w czasie @ i chyba miał rację bo wczoraj jak robił mi usg to miało 8mm ale dla niego to norma i że jestem w trakcie @ to jeszcze się trochę zluszczy a potem znów będzie przybierać bo jak grubsze to lepsze przy implantacji i utrzymaniu ciąży inaczej jak cienkie to zazwyczaj są powodem zagrożonych ciąż, ale jemu nie zawetujesz w niczym że coś nie tak bo on twierdzi że ja sama szukam chorób u siebie a on wie co robi i nie ma kobiety której by nie wyleczył i wg niego to ja za dużo stresu przechodzę i za bardzo emocjonalnie podchodzę do spraw , no i zapytałam o ta laparoskopie a on się za głowę złapał i powiedział że jak chce się leczyć z doktor google to może Bóg się nad głupia zlituje i do 50siatki zajde :(,on wręcz jak ojciec nade mną stanął i mam się go słuchać i koniec kropka. Ale wiecie co zrobiłam? Pojechałam jeszcze do tej gin mojej sąsiadki co nie dawno rodziła zrobiła też usg i to samo co on powiedziała że żadne laparoskopie nie są mi potrzebne a endo mam normalne jak na ten dc ,więc chyba nie będę się z nimi kłócić :pi szukać chorób u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×