Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agnes654
paula to nie wiesz jak ja sie czuje zle jak siostra mnie odwiedza w czerwcu urodzila synka slodziak na maxa. ma jeszcze jednego synka 4latka jest przefajniutki. gdy przychodza do mnie to serce mi peka z bolu. probje to ukryc ale jak wychodzi siostra to placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes654 no tak to juz jest widzisz i nic na to nie poradzimy ,trzeba przetrwac to jakos chodz mnie jzu to mniej boli czas robi swoje i czlowiek sie przwyczaja do tego poprostu tyle ze moje siostry sa sporo młodsze odemnie im sie udalo od razu a ja sie juz mecze tyle lat no ale cóz na kogos musiło paść ale ciesze sie ich szczesciem mimo ze to nie mnie przytrafil sie taki cud mysle ze bede to umialam bardziej docenic gdy juz sie uda takie wyczekane i upragnione a na dodatek wywalczone do bólu maleństwo na to czekam z utesknieniem i wiem ze sie doczekam mimo bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiona 2218
no paua moja siostra jest 5lat midsza odemnie i obie ciaze to wpadki. szlak trafia mnie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Paula. Straszne jest to czasem nie mam sił:( paranoja psycha siada:( masakra. Kochana no podchodze do nastepnej Inseminacji jutro lub w poniedzialek ide na badania miedzy innymi na Prolaktyne i zobaczymy . Jezeli 3 IUI sie nie uda to ide na Laparoskopie boje sie:( a Ty Paula mialas Laparoskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasucieka nie nie mialam bo u mnie nie bylo takiej potrzeby u mnie poza wrogim sluzem, i złymi wynikami plemników meża wszystko jest ok , wrogi sluz to takie cholerstwo ze ciezko jak widze zajsc nawet porzez IUI wiec nie pomoge tobie a inne badania w porządku HSG mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badnia wszystkie rewelacyjne !!!nie nie mialam HSG!!! Ginek powiedziała,ze to mi nie jest potrzebne dlaczego? ja nie wiem bo nie jestem lekarzem nie mam pojecia o co tu chodzi moze dlatego tak powiedziala bo mowilam jej czesto,ze mnie brzuch pobolewa w czasie cyklu buuu:( BOZE NIE DOPUSC ,ABY BYLA LAPAROSKOPIA,ZEBY SIE UDALA 3IUI BLAGAM BOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasucieka-- zmien gina jak Ci powiedzial, ze od razu laparoskopia bez wczesniejszego HSG i histeroskopi, jakis debil nie lekarz. leczenie zaczyna sie od najslabszego, a robienie laparoskopi bez wczesniejszych badan to jak zabijanie muchy armata... laparoskopia ma wiele wad i moze miec mase skutkow ubocznych dlategop ja sie robi dopiero po histeroskopi oreracyjnej... no az mi sie cisnienie podnioslo jak przeczytalam co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i wpisuję się:) zaczeliśmy sytarania w tym cyklu.. czekam za miesiączką:) która za 9 dni ma nastąpić.. ale coś jest nie tak... codziennie pobolewa mnie podbrzusze, lekkie mdłości i temperatura podwyższona.. 3 dni temu 36.94,2 dni temu 37.04, a wczoraj 37,14.... i te bolące cycki.. owszem to moga być szalejące hormony przed miesiączką ale nigdy w żadnym cyklu tak nie miałam, zawsze brzuch mnie bolał 2 dni przed okresem lub zaczął dopiero w dzień okresu...to moje 2 pode3jście.. pół roku temu byłam w ciąży która w 8 tyg obumarła- to był zaśniad... i jesli teraz jestem w ciązy to tak sie boje ze znowu ten zasniad sie powtórzy.... :( elli30 ......... 30 ..................3 .................dolnoslaskie........ Dowi27.......27.................. 25.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazowieckie...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28..............10..................ślą sk/uk margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolnosl askie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie. .... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie ........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie ..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie ..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.......12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/ma zowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie Roletkaa.........28............1................ śląskie kolo polo dera ..26 lat........2 .................mazowieckie macchiato.........30 lat......25...............świętokrzyskie mala1407...........23..........9...............śląskie< br /> czasucieka.........23...........15.............Wielkopols kie malenka8685.......26...........1...............Wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasucieka co???? nie mialas hsg jak to mozliwe??? nóz rece opadaja wlasnie ZMIEN LEKARZA!!!!! co za debil jak mozna nie sprawdzic droznosci przed IUI nie robie sie nigdy tego ludzie co za partacz:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasucieka a powiedz no jeszcze jakie mialas wogóle badania ?w którym dniu mialas test PTC? mialas go raz ?a wrogosc sluzu masz tylko w sluzie czy we krwi tez? i czy wogłe robilias jakis wymaz bakteriologiczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masakra w H... co jeden lekarz to lepszy nie mam juz sil jestem zdołowana !!!!Chodze do dr Moniki Serdyńskiej- Szuster w Poznaniu kurde niby ja chwala,ale kurna mi jeszcze nie pomogla poczekam jeszcze do tej 3IUI jezeli sie nie uda powiem jej prosto w oczy ,ze przykro mi,ale musze zmienic lekarza czas jest nie ubłagalny ,a ja nie chodze do Niej na kawke i z przyjemnoscia tylko ,zeby mi kurw......pomogla ja pierdole masakra z tym wszystkim i jak tu zucic palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viku$
tu gdzie mieszkam w ogole nie uznaja ciazy do 3ciego miesiaca,wiec w sumie pierwszy trymestr nic ci nie pomoga... :/ co za masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas ucieka-- ja bym juz teraz zmienila lekarza, skoro nie masz potwierdzonej droznosci jajowodow, to nie masz 100% pewnosci, ze sa drozne, a jak nie sa drozne, to chocby skaly sraly i plakaly to zadne IUI nie pomoze, bo jajeczko nie ma jak z jajnika sie do macicy przedostac. kobieta od Ciebie ciagnie kase i tyle. ja juz za soba mam troche staran i doksztalcania sie w tej dziedzinie, wiec moge z czystym sumieniem powiedziec, ze kobieta zarabia na wczasy w cieplych krajach dzieki Tobie. poczytaj na forach medycznych co pisza o HSG i o tym czy IUI powinno poprzedzac HSG i histeroskopia. czasami prostsze i mniej inwazyjne badanie moze wiecej powiedziec niz operacja... a lekarz to pazerny konowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki Meza swietne!!!! kurwa o co tu chodzi:::: prl z pegiem AKTYWNA:(:(:( W PT LUB W PN IDE NA BADANIA i okaze sie co z ta prl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macchiato ma racje jestem tego samego zdania zmien tego lekarza bo to PARTACZ!!! boze:O widzisz i nie grzmisz na takich konowałow nie podchodz do kolejnej IUI tylko go zmien bo to tak nie moze byc nie ma co trzeba dmuchac na zimne moga byc nie zdrozne albo jeden z nich ,a moga byc drozne ale trzeba to sprawdzic bo jesli by byl chodz 1 nie drozny to tu moze byc pies pogrzebany a partner robil badania nasienia?nie napisalas czy mialas robiony test PTC raz czy dwa i czy mials robione badania z krwi na przeciw ciala plemnikowe bo powinno sie roboic i takie badanie i takie w tym wypadku ale jesli jest ok i beda drozne to tu winowajca bedzie wrogi sluz bo ciezko jest poprzez IUI i to bardzo z tym dziadostwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje!!!!!! wiesz chyba tak zrobie,ale musze poszperac w necie i poszukac jakiegos dobrego i chyba chlopa bo baby jakies sa takie nijakie eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolopopa.
Witajcie dziewczyny te nowe i stare staraczki :) czasucieka popieram paule i macchiato , zmien lekarza ! Najlepiej na tego specjalizującego się w niepłodności,warto sobie wejść na stronę znanylekarz.pl czy jakos tak, tam poczytasz opinie przynajmniej. Chodziłam do takiej co była"najlepsza" ale chyba dla tych co nie mają problemów i raz na pół roku na cytologie przyjdą ! przez 4 m-ce mi wmawiała ze jak jajniki nie pracują to dobrze bo maja czas na prace ! Vikuś niestety to prawda :( to nic ze w 7 tyg. już serce bije ale dla nich to nie ciąza :( Pracowałam z dziewczyną co była w 8 tc w pracy prosiła ją szefowa o zaświadczenie ze jest w ciąży ale niestety nie dali jej bo 8tc to nie ciaza jeszcze...chory kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam od gin skonczylo sie na gynazol i w razie co clotrimazolum w tabletkach to pierwsze mam wziac i zobaczyc jak nei pomoze to clotramizolum. po 2-3 tyg do kontroli bo przy wejsciu mam narosla ktora moga swiadczyc o hpv jesterm zalamana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczko a nie dała ci nic na te pseudo kłykciny? lekarz się poznaje na takim czymś i powinien zlecić ci coś ? najlepiej jakbyś sobie sama octem to posmarowałam jak sie robi białe to znaczy ze masz kłykciny kończyste i hpv. No i oczywiście wtedy nici ze starań bo droga leczenia jest dłuuuga, droga i ciężka niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kochane wczoraj dzwonilam do Mojej ginekolog powiedziała mi ,ze we wtorek mam do Niej przyjechac ,a w poniedziałek jadę na badania mam nadzieje,ze prolaktyny nie mam wysokiej jezeli jest wysoka to przez 3miesiace bede musiala brac Bromergon (fatalnie po nim sie czuje, ale niestety takie ma dzialania). Przez telefon powiedziala mi ,ze jak wyniki beda oki to da mi skierowanie na USG( jakby widziala co piszemy) . Kochane dam jej szanse !!! Ogolnie ona jest Moja 3cia gin do której chodze i staram sie o dziecko !!!Na prawde jestem z Niej zadowolona wszystko dokladnie mow co robi po koleji pol godziny moze z Toba gadac nie jest zła dam jej szanse zawsze moge zmienic, ale jak jestem u Niej to niech juz troche bede bo odrazu nie ma nic trzeba cierpliwosci !!!a ja wiem,ze sie uda!!!musi sie udac!!!!!!!!!!pozdrawiam Was gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki :) nie było mnie, bo spałam u narzeczonego i musieliśmy się sobą zająć. Macie czasem takie dni, że wogóle nie macie ochoty na seks? ja dziś 51 dzień bez miesiączki. Będę musiała coś z tym zrobić, udać się do lekarza, by mi coś przepisał. Bo @ nieregularna im dłuzej od nie brania tabletek. Nie robie żadnych testów ovulacyjnych, bo myslalam, ze po prostu się uda. Dopisuje się do tabelki elli30 ......... 30 ..................3 .................dolnoslaskie........ Dowi27.......27.................. 25.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazowieckie...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28..............10..................ślą sk/uk margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolnosl askie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie. .... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie ........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie ..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie ..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.......12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/ma zowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie Roletkaa.........28............1................ śląskie kolo polo dera ..26 lat........2 .................mazowieckie macchiato.........30 lat......25...............świętokrzyskie mala1407...........23..........9...............śląskie< br /> czasucieka.........23...........15.............Wielkopols kie malenka8685.......26...........1...............Wielkopols kie amazingcrazy.....22...........9................Wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaaaaaaaaaaaaa
amazingcrazy ty najpierw wez slub jak nalezy i potem sie staraj!!!!!!!!!uda sie ta akurat z takimi cyklami idzie sie do lekarza a nie stara sie dzieckiem jeszcze jestes ktoremu sie zachcialo dziecka bo inni maja i ja tez bym chciala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin ślubu wyznaczony, zdecydowałam się na odstawienie tabletek, bo obydwoje zdecydowaliśmy, że chcemy mieć dziecko. Kochamy się a ślub to kwestia czasu jeśli chce się wziąć go to długo się czeka na sale weselną. Przy nieregularnych cyklach też udaje się zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasucieka-- ja zmienialam kilka razy ginekologow, i o kazdym mi mowili, ze jest super. no ale skoro po doksztalcaniu sie ze zrodel medycznych i na forach gdzie ktos juz przeszedl przede mna ta droge dowiadywalam sie ze lekarz wali scieme bo sam nie wie co dalej. no to wolalam zmienic niz bezsensownie tracic czas. te badania co mialam zrobione zabieralam ze soba do nowego by mi nie powtarzal tego co juz mam zrobione i w ten sposob wiem, ze jajowody mam drozne, macice o prawiidlowej budowie a histopatologia wyszla prawidlowo. czasami nasze wlasne przyzwyczajenia i strach przed nowym nas do tego stopnia ograniczaja, ze tkwimy w miejscu zamiast walczyc o swoje. poza tym zwykly ginekolog ma za mala wiedze by prowadzic dobrze kobiete nieplodna. ale to jest moje zdanie. a co do prolaktyny to sa tez inne leki nic bromergon. ja bralam norprolak i on nie ma prawie zadnych skutkow ubocznych. owszem duzo drozszy jest, ale skuteczniejszy i bezpieczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macchiato oza tym zwykly ginekolog ma za mala wiedze by prowadzic dobrze kobiete nieplodna. ale to jest moje zdanie. no ja mam dokladnie takie samo zdanie na ten temat zwykli ginekolodzy nie maja tyle doświadczenia co lekarze od nieplodnosci czasem potrzeba kilku lekarzy zeby natrafić na odpowiedniego sama tez podobnie jak macchiato przeszlam juz przez kilku az w koncu natrafilam na takiego co wie w co wlozyc ręce i z czym to sie je wiec moze warto to sobie przemyslec niz tkwić caly czas w tym samym punkcie czasucieka moze warto go zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×