Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Gość agnes654
a ja sie modlic nie bede. mam nadziee ze ziolowe tabletki pomoga :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc u mnie cala noc lalo nad ranem lalo. teraz przestalo. pogoda do spania rzeczywiscie. ale coz jesien idzie trzeba sie przyzwyczajac do takiej aury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja zaczelam brac woeparol od 6 dnia cyklu. Narazie nie widze poprawy choc mezus mowi ze w srodku mam jak by mi ktos wylal szklanke wody do pochwy. Tak mokro tam mam. Ale na zewnatrz nie wyplywa nic. Czy to jest normalne?? A pozatym wyskoczyl mi gigantyczny pryszcz. I to pod samym okiem!!! Nie wiem czy to pryszcz ale gigantyczna krosta albo jeszcze cos innego. Pozatym w jamie ustnej zrobil sie jakby odcisk, i biala krostka ktora strasznie boli. Czy to noze byc spowodowane wlasnie tym olejkiem?? I dziewczyny oeparol bierze sie tylko do owulacji, potem juz nie mozna bo powoduje skurcze macicy a jesli bysmy zaciazyly to jest to ryzykowne. A potem znowu od 1 dnia cyklu. A co do modlitwy to ja juz nie wierze w takie bzdury!!! Jak dowiedzielismy sie ze moj tatus jest chory to wybralismy sie do Rzymu na grob papieza aby pomogl tacie wyzdrowiec!! Ponoc tyle ludzi wyleczyl!!!! Oczywiscie to bzdura!!! Nie dosc ze nic nie pomoglo to jeszcze lekarze doprowadzili do strasznej pomylki i moj tatus w zaledwie 2 miesiace od diagnozy odszedl od nas!!!! 2 miesiace!!!! Moze kiedys bol oslabnie ale teraz jak slysze cos zeby do kogos sie modlic to mnie krew zalewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
bulitka rozumiem cie. ja mialam 12lat jak moja mama zmarla modlilismy sie z rodzenstwem co godzine i nic. nie wierze w modlitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ale tu cichutko dzisiaj. wszystkie pracuja. ja dzisiaj znowu przetworami sie zajelam. kolejna partia sliwek i papryke zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę powrócić do pewnego tematu który nasunął mi się po przeczytaniu Bulitki ....i się wqrzyłam! Bulitko co bierzesz? Oeparol czy Castagnus? Jesli zazywasz oeparol w dodatku femina to pierwsze słyszę o jakiś poczatkach w 6 dniu cyklu i wywoływaniu skurczy w którymś tam ! Mnie lekarz kazał brać CODZIENNIE oeparol nawet w trakcie miesiączki bo łagodzi zespół napięcia(prędzej rozluźnia niż skurcza) jak i w ciązy bo dostarcza niezbędnych kwasów omega3 i omega4 . Co do castagnusa właśnie przeczytałam ulotkę i tez nie zauważyłam informacji żeby go zaczynać w którymś tam dniu cyklu, mało tego leczenie trwa 90dni a jesli ktoś waży powyżej 60kg musi jeść 2 tabletki dziennie. W dodatku nasila działanie leków na bazie progesteronu. Napisane zeby nie stosowac w ciązy (ale juz nie w ulotce).Są fora gdzie dziewczyny wypowiadają się ze brały po 30 po 40 dni (tzn ze NIE ROBIŁY PRZERWY) i zachodziły w ciąże. No a na efekty to raczej trzeba czekać przynajmniej miesiąc a nie hop siup po jednym dniu brania :) Skąd Wy bierzecie takie bzdurne informacje? Czytacie ulotki w ogóle a może kafeteria to wyrocznia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
lolipopa w ulotce castagnusa jest napisane zeby nie brac w ciazy. zanim zaczelam brac te tabletki dwa razy przeczytalam ulotke. biore po 2tabletki dziennie dzisiaj juz 21dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Lolipopa - niektore dziewczyny biora castagnus od 1 dnia cyklu "bo tak trzeba" - ale sprawdzilam tez w ulotce i nie ma slowa o tym kiedy zaczac brac, wiec spokojnie zaczelam brac w polowie cyklu! czasami historie ludzie takie stwarzaja, ze hej :) u mnie leje caly dzien :) tylko spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
elli ja zaczelam brac w 20dc bo r eczywiscie w ulotce nic nie ma o tym. niektore dziewczyny juz sa tak przewrazliwione na punkcie dni plodnych cykli owulacji i wydaje mi sie ze sobie wmawiaja ze wszystko nalezy zaczynac pierwszego dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. u mnie poada caly dzien. w ulotce nie jest nic napisane o oeparolu ale jest ze brac 3x2 a ja biore 2x2. ja mykam laski bo jade na slub na slask ;-) papa bede w soboter ;-) aha testy owu ujemne sluzu po oeparolu jakby wiecej ale bialy i ciagnacy wiec nic nie kumam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba logiczne,że lepsze efekty sie uzyskuje jak sie bierze od początku do konca, wiec zacząć w 1dc okey Agnes nie wymyslaj, ze chodzi o jakies przewrażliwienie itp. mnie chodzi o to,że jak kupisz sobie akurat w 20 dc to sobie go bierz ale ciągle =bez przerwy a nie tak jak Bulitka podawała cytuje " I dziewczyny oeparol bierze sie tylko do owulacji, potem juz nie mozna bo powoduje skurcze macicy a jesli bysmy zaciazyly to jest to ryzykowne" Nie słyszałam nić bardziej bzdurnego ! Jak coś może wpływac skurczająco jak wpływa łagodząco na zespół napiecia przedmiesiączkowego ! Czy teraz kumacie o co mi chodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
lolipopa nie zrozumialas mnie:-) chodzi mi o to ze na roznych forach laski pisza ze zaczynaja brac tableki w 1dc bo mysla ze bedzie tak lepiej i beda lepiej dzialaly. takie ich glupie myslenie. ja tam kupilam i biore nawet nie patrzalam jaki to dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlazla
lolipopa. zla jak osa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc dziewczyny ale tu ostatnio cichooooooo. pogoda deszczowa na maxa u mnie znowu lalo cala noc. co u Was dziewczyny slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w temacie bez większych zmian. Dziś 37 dc, @ jeszcze nie dostałam ale kto wie. Dziwi mnie tylko, że nie mam napuchniętego podbrzusza i od kilku dni swędzą mnie piersi (raz w okolicy brodawek a raz przy pachwinach). Mam wielką nadzieję że się udało, ale daję sobie czas do końca tygodnia. W poniedziałek zrobię test, no chyba że @ przyjdzie wcześniej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
sawa ja bym chyba nie wytrzymala z testem :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolipopa - mozesz brac jak chcesz oeporal ja biore wlasnie tak. Wpisz w google oeparol a wyskoczy ci duzo informacji na ten temat!!! Wiekszosc dziewczyn wypowiada sie ze wlasnie tak nalezy to brac!!! Castungas oczywiscie bez przerwy ale olej z wiesiolka powinno sie wlasnie brac bez przerwy!!! Co do ulotki to tez przeczytalam i tam nawet nie jest nic napisane o sluzie!!! No ale moze miliony dziewczyn sie myli a ty masz racjie. Agnes przykro mi. 12 lat i takie przezycia. Ja mam 30 a nie wyobrazam sobie dalszego zycia bez taty. U mnie juz 5 miesiecy a za kazdym jak zamykam oczy widze tatusia jak odchodzi od nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala Aug 28th 2006 Zgłoś moderatorowi permalink Pamiętajcie, że olej z wiesiołka bierze się tylko do owulacji... tak info dla przypomnienia :) mloda_zonka Aug 28th 2006 Zgłoś moderatorowi permalink a dlatego tylko do owulacji? solaris Aug 28th 2006 Zgłoś moderatorowi permalink wlasnie kala nam dobrze przypomiala:) tylko do owu.cyzli do skoku tempki lub do pojawienia sie typowo plodnego sluzu...nie pamietam dokladnie powodu ale moze zaburzyc cykl naturalny. monawmona Aug 28th 2006 Zgłoś moderatorowi permalink ja w tym pierwszym cyklu brałam 1 raz dziennie po jednej kapsułce . Teraz bede brała po 2 kapsułki , bo czytam , że można . Olej z wiesiołka pomaga także regulować cykl hormonalny kobiety. Moja mama także bierze ze względu na okres menopauzalny , z tym że ona bierze przez cały cykl. A ponadto dobrze wpływa na naszą urode , poprawia stan cery , włosów , paznokci . Więc nic tylko brać . gg 6155390 kala Aug 29th 2006 zmieniony Zgłoś moderatorowi permalink Z tego co pamiętam do wiesiołek wpływa także na fazę II nawet jak sie bierze tylko w fazie I.... zbyt długie branie może powodować skurcze macicy i szybsze złuszczanie co utrudnia zagnieżdzenie zarodka.. dlatego bierze się tylko do owu... jak dobrze napisała solaris do wzrostu tempki :) mloda_zonka Aug 29th 2006 Zgłoś moderatorowi permalink czyli w momencie kiedy zaobserwujemy wzrost tepki to mam przestać brać? Ania Aug 29th 2006 Zgłoś moderatorowi permalink boże, jeden dzien na forum, a ja już sie tyyyyle dowiedziałam!! Nie miałam pojęcia, że cokolwiek może zadziałać na zwiekszenie ilości śluzu. Z z tym siemieniem lnianym- ile go sie spozywa dziennie, żeby był dostrzegalny efekt "śluzotwórczy"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - staram się nie nastawiać po prostu, liczę na to że spokój mnie "uratuje" hehe :) ale nie zdziwię się za mocno jak nic z tego nie wyjdzie, jestem na to przygotowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa mama...
Cześć dziewczyny. Dopisuję się do wątku. Mam już jedno dzieciątko - 3 latka. Teraz to początkujący, dumny przedszkolak! :) Staramy się o drugą dzidzię od.... wczoraj :D Polecam kwas foliowy, dużo brokułów i ogólnie warzyw, slow food, spacerków i relaksu. Kupuję kota za kilka dni - podobno stworzonego do głaskania i relaksowania właścicieli, więc będę taką jakby podwójną mamą, bo i ludzką i kocią :) Jak się z mężem wyrelaksujemy tym głaskaniem to może i ciąża zaskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iloska ja bralam tabletki 10 lat. Odstawilam 10 miesiecy temu i okres mialam normalnie co 28 dni. Raz spoznil mi sie 2 tygodnie ale potem bylo juz normalnie. Aaa. Teraz ostatnie 2 cykle okres trwa tylko 2 lub 3 dni kiedy przy tabl bylo 6 lub 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie pogoda tez barowa, raz pada, za chwile mzy, pozniej tylko szaro buro i ponuro by znow zaczelo padac a pozniej mzyc i tak caly dzien. glowe chce mi rozsadzic. ja teraz tez przechodze w tryb oczekiwania. wiadomo, ze juz po owu i teraz 10 dni conajmniej czekac trzeba na zrobienie testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iloska-- ja bralam tab anty ajkies 8-9 lat, po odstawieniu 2-3 cykle normalne, a pozniej pwolna amerykanka od 25 do 50 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktylkomowiesobie
II kreseczki ujzalam :) 25.06.2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka-- na razie to sie nie czuje wcale w zaden sposob, przez ten choragon moj organizm zglupial do reszty, mdli mnie non stop. boli mnie glowa, a cialo to mam tak wrazliwe, ze biustonosz czasami mnie ociera za mocno:( no ale coz sie dziwic jak dostalam dosc mocna dawke hormonow kobiety w ciazy. dlatego tez wczesniej niz za 10 dni nie mam co robic testu, bo wyjdzie falszywie pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulitko Mnie nie interesują informacje kto co na forach pisze- tam idiotyzmy można znaleźć, tylko proszę podaj mi fakty medyczne gdzie sie podpisują pod tym farmaceuci lub lekarze ze WIESIOŁEK WYWOŁUJE SKURCZE! Bo ja mam swoją wiedzę na ten temat, a nie "jedna pani drugiej pani"Ale to wasz organizm i róbcie co chcecie..., ja tam samoleczenia na postawie forum nie uznaje. Iloska - brałam 9 lat ,10 m-cy temu, odstawiłam dwa cykle regularne potem 3 nieregularne i leczenie, po leczeniu regularne Truskawkowa- nie boisz sie kota kupować jak ciąże planujesz?Nigdy nie wiemy co ma nawet najbardziej rasowy kotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
lolipopa nie ma co sie unosic kazda cos tak zawsze wyczyta w necie i uwaza ze to swiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawko koty są cudowne! i to kolejny mit zaraz po wiesiołku że przez koty nie mozna zajść w ciążę. Mam kilka znajomych kocich mam i mają super pociechy :) co do wiesiołka o tyle sie nie wypowiadam, że zażywałam go przez 5 dni. wyskoczyły mi takie prychole że masakra. Dla mnie jest do dupy od a do z więc ja wiesiołka nie polecam :D ale każdy organizm dziala inaczej więc jeśli ktoś ma ochotę zażywać go w II fazie to niech bierze! jak się dowiecie że jesteście w ciąży to odstawcie, tak samo jak z castagnusem, ziołami ojca sroki, klimuszki i innymi wspomagaczami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja nielubie kotow. bleee mamy psa labradora i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×