Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

Coś pusto tu ;x Dzisiaj waga pokazała 79,4 :) Coraz bliżej celu :) Tylko aby go osiągnąć do 20 października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Dziwna cisza tu panuje ;x Dzisiaj troszkę zgrzeszyłam kawałkiem ciasta, a to dlatego, że byłam u chłopaka i jego babcia tak mnie namawiała ;dd Ale od jutra już się trzymam 1000 kcal bo jutro już październik a tu 5 kg jeszcze ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga stoi jak zaklęta, ale muszę przyznać że nie przykładam się aż tak mocno, jak bym tego chciała... właściwie to na początku września ważyłam 75,9kg :( teraz 74,7kg.... no szału nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj już jestem po śniadaniu. Musli jadłam. Chce poćwiczyć jeszcze trochę ale pierwsze muszę ogarnąć dom.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenika 25
ja sie dolacze . zostaly mi tylko ostatnie kg - 5 kg i musze do grudnia czyli do swiat je zrzucic jest tu ktos wogóle jescze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale nikt nie pisze i też się nie udzielam. Zapraszam na topic : szukam ambitnej kompanki na długterminowe odchudzanie. Do lata. Tam się udzielam i jeszcze kilka dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość africanerka
ja bym się dołączyła chętnie, ale widzę, że dziewczyny coś mało piszą ostatnio... ja ruszam od jutra- na sylwester idziemy z mężem na bal i postanowiłam wbić się wobcisłą sukienkę. Moim największym problemem jej brzuch, ale przyjaciółka doradziła mi pas odchudzjący (taki dokładnie: http://www.matymasujace.net/pasy-odchudzajace/40-vibroaction-pas-wibrujacy.html ) jej pomógł, więc myślę i że u mnie zniknie oponka, tym bardzieej, że chcę to poprzeć dietą i ruchem, bo zapisuję się na salsę z mężem :D nie mogę się doczekać, jak w polowie grudnia chudsza zacznę szukać sukni na ten bal ;) 3mam za was kciuki, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×