Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

Tak się ostatnio kulam i kulam. Ważę już tak dużo, że jak czegoś nie zrobię stracę do siebie resztę szacunku. Tak poza tym nic mi się nie chce robić, więc pisanie ma mnie mobilizować. Dodaję temat do ulubionych , mam cichą nadzieję, że nie tylko ja:) Zaglądających do mnie pozdrawiam, liczę na wsparcie i zapraszam do wspólnej walki. W piątek ważenie - wpiszę swoją trzycyfrową wagę w stopkę- a potem mam nadzieję już tylko w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mioikj
od kiedy zaczynasz - od piatku? powodzenia , bede tu zagladac jak ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasazascxz
jaka masz diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkiopk
ile chcesz schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkiopk
a ile kg chcesz zgubic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkiopk
aha okey trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już jestem
jestem juz na diecie trzeci dzien, cięzko jest, ale mam nadzieję, że tym razem się uda.. startuję z wagą 90kg/168, tragedia, wiem, ale w maju wchodzę za mąż i nie chcę wyglądać w sukni jak wieloryb:( dużo piję, więcej się ruszam, pozwoliłam sobie na kilka iszkoptów w ciagu 3 dni, zobaczymy dalej. Szczególnie cięzko, jak narzeczony je wlaśnie frytki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkiopk
tak tylko pytam, mnie zostalo 4 kg i nie mam motywacji ufff ciezko te ostatnie kg stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem witam:) Super, że napisałaś:) ważę więcej od Ciebie, ale z radością będę gonić Twoją wagę. Damy radę- zobaczysz. Narzeczonemu może trzeba delikatnie wytłumaczyć, że piekąc frytki mało Cię wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko w jakim jesteś wieku
może dołączę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkiopk
6 kg, jeszcze 4 kg ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkiopk
te 4 kg to mam w brzuchu sadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już jestem
on mi mówi, że podobam mu się jaka jestem ;/ tylko on wysoki i chudy jak badyl... i zachęca mnie, żebym dała sobie spokoj, ale chyba powoli daje sobie spokoj, bo widzi, ze się zawzięłam ciężko jest, ale w grudniu zaczynam poszukiwania kiecki i liczę, ze wbiję się w 40 Skąd jesteś, Salamanrda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkiopk
a ja mam 48 juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już jestem
o dziwo, mam proporcjonalną figurę, jestem po porodzie, ale nie mam obwsisłego brzucha, muszę zrzucić 20kg, na pewno będę lepiej wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na południu Polski. Znam to gadanie facetów i pewnie tak jest , ale na pewno byłoby lepiej gdyby waga była mniejsza. O sobie nie wspominam, bo ja jako szefowa topiku będę miała najwięcej do zrzucenia- a co. Ważne, żeby zacząć i się nie poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkiopk
ja bym schudła tylko ciagle cos podjadam i zawsze jest a to od jutra nie moge sie zawziasc zeby zacza i skonczyc jakas diete dzis mialam miec mz , a tearz zjadła pizze - 1000 kcal a wczesnie tez juz cos zjadlam kalorycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już jestem
ja mam 25;) czyli na razie najmłodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrzyć się nie będę, teorię opracowaną mam do perfekcji, z praktyką gorzej.Ja mam za sobą prawie 30 mniej, ale nie utrzymałam tego. Zaczynam od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkiopk
ja mam 74 cm w pasie a rok temu miałam 62 w pasie biodra mam 94 a biust tez 94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już jestem
Dlatego musimy działać ;) jak się ruszcie? ja poł godziny dziennie hula-hop z masażerem, plus domowe porzadki, plewienie ogródka, długie spacery, planuję fitness, ale samej mi jakoś głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×