Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

Nic tu się nie dzieje jakoś :D dziwnie tak pisać do siebie :P Uaktualniłam stopkę :) i to tyle ;d Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz i ja mogę pochwalić się wynikiem w 2 tyg -2kg :) satysfakcjonuje mnie ten kilogram na tydzien :) tylko oby tak dalej, udanego tygodnia wam życzę :* Uaktualniam stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooo :) ależ mnie tu długo nie było! :P ale widzę, że trzymacie się ostro i bardzo mnie to cieszy, bo wracam do was po długiej nieobecności niczym córa marnotrawna.. :P niestety ale zarzuciłam diety, było sporo imprez, sesja poprawkowa i niestety miałam zbyt słabą wole, żeby się trzymać diety, nie mówiąc już o ćwiczeniach.. no ale to nic, do grudnia jeszcze trochę czasu zostało, także po raz kolejny już biorę się za siebie:P a co do wagi to aż się boje.. obawiam się że spwrotem jest 79 kg, ale zważe sie dopiero w następny pon, może coś zrzucę ehhh :P no dobra, spadam, do pogadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Głód_doświadczeń: możesz napisać, jakie ćwiczenia "uprawiasz" i ile czasu dziennie? Bo u mnie coś lipa ze spadkiem wagi, może za mało ruchu??? Ważę tyle co Ty przed rozpoczęciem walki z wagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Gratuluje wszystkim spadku wagi. A u kogo jeszcze jej nie ma to na pewno będzie Zapewne wasze organizmu zaczynają wariować bo nie wiedzą co się dzieje. Ale pomału przyzwyczaja sie i będzie spadek :-). U mnie dobrze, bardzo dobrze by było gdybym jeszcze lało konkretnie zaczęła ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pozostały mi 4 tyg do wesela, oby pozbyć się jeszcze tych 5 kg :) było by wspaniale :) Jednak i tak się cieszę do moje bmi minimalnie ale zeszło z otyłości na nadwagę a to dla mnie ogromny sukces :)) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) weekend zaliczam do średnio udanych...pod względem jedzenia, dziś rano waga pokazała 71-być może jest to przez nadchodzący, a raczej wyczekiwany okres. Ostatnio u mnie kiepsko ze wszystkim, a żeby tego było mało to zajumali mi torebkę, a w niej fantów na grubo ponad 1000złotych echhh, biednemu zawsze wiatr w oczy:( mala13 ćwiczenia to głównie spacery(minimum godzinę dziennie), do tego przysiady, 8minut abs na brzuch- POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Dzisiaj miałam aż 2 lekcje więc od 11 zanudzam ;c Mój ma zaraz egz na prawko... Jezuu jakbym chciała, żeby już zdał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatka93 jak mu poszło? wróciłam z pracy i byłam mega głodna... zrobiłam twaróg ze szczypiorkiem , rzodkiewką i śmietanką, i na nieszczęście dopchałam sie 3crunchellami nie wiadomo po co:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głód_doświadczeń zdał :) Jeszcze teraz poczeka 2 tyg i bd jeździł ^^ Coś mnie brzuch boli ;/ chyba @ się zbliża ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Wy przed okresem ja już po. Na szczęście. Bo w trakcie to normalnie puchne . Dobrze że to tylko częściowe. U mnie jak najbardziej dietkowo. W piątek ważenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzisiaj rano zważyłam się tak orientacyjnie i waga pokazała długo oczekiwany wynik 79,9 ha ;D Ale siódemeczka z przodu jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł @ i waga podskoczyła ;/ Wszystko mnie boli :( czy Wy też tak cierpicie podczas okresu ? :( bo ja już nie wyrabiam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też dzisiaj ;( w pon miałam mieć ważenie, ale chyba odpuszczę bo pewnie będzie więcej jak to przy okresie i mnie zdemotywuje. A przed okresem mam zawsze ochotę na słodycze, i właśnie w czwartek troszkę się zaniedbałam, mam nadzieję że to bardzo na wagę nie wpłynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej. Przechodzę kryzys. Jem mniej niż 1000 kcal a waga albo idzie w górę albo stoi w miejscu ;/ nie wiem czy to przez okres może ;/ Nie miałam tak wcześniej... Ale nic, na pewno się nie poddam ;) jutro się rano zważę i zobaczymy czy drgnie troszkę w dół ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema;) ja myślę Wariatka że albo Twój organizm się przystosował do 1000kcal i nie chudniesz to to już taka norma albo broni się przed dalsza utrata wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Właściwie to nie mam co pisać, waga nadal stoi w miejscu ;/ Myślicie, że kiedyś znowu ruszy ? czy radzicie zmienić dietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dzisiaj nie waże się przez 3tygodnie, a będę patrzyła na siebie na wygląd wtedy będę wiedziała jak naprawdę chudne a nie na wadze ;). I tak mi będzie nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzisiaj rano coś poszło w dół. Mam nadzieję, że to przez ten okres który w tym miesiącu był jakiś dziwny ;DD i że dotrwam do postawionego sobie celu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, dołączam się do Was, razem raźniej :) Startuję z wagą 65kg przy wzroście 170cm, w planach mam docelowo wagę 58kg, gdyż przy takiej czuję się najlepiej, choć miło byłoby zejść do 60-ciu też. Za zrzucanie cholernych kilogramów zabieram się i zabieram i zabrać się nie mogłam, no ale - ileż można. Na dojście do 60kg daję sobie cały październik, ostatnie 2kg mogę sobie na spokojności zrzucać w listopadzie ;) Dziś z żarłem dość kiepsko, gdyż zbliżają mi się babskie dni, toteż pochłonęłam niemal całą czekoladę i biję się za to w pierś ;) Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×