Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

mam jakieś ciężkie dni, przez okres który chyba źle wyliczyłam i się już stresuje że go nie ma. Ciąże raczej wykluczam ale w myślach się pojawia że może jednak i się stresuje. Przez to wszystko źle się czuje... Dobrze że mam męża to moje jedyne prawdziwe wsparcie, mogę powiedzieć mu wszystko no ale od tego jest też przecież mąż. Dzisiaj pogadam znowu z nim na skejpie, może trochę lepiej się poczuje. A teraz jadę do teściowej... Będe szwagierce i jej pomagać. Kalorii trochę spale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneeczkaam ważne że każdy rozumie o co chodzi xD Ja przeważnie gadam od rzeczy xD MIłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja od soboty do wczoraj diety się nie trzymałam bo byliśmy w te ostatnie 4 dni ciepła na spóźnionych wakacjach. Ale dziś od początku+ćwiczenia. a zważę się w poniedziałek. A wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanieńka007głodzie
głodzie gratuluję-5 kg w miesiąc jak uda Ci się schudnąć to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanieńka007głodzie
Głodzie:) gratuluję-5 kg w miesiąc jak uda Ci się schudnąć to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was że nie wchodzę, ale nadrobię wszystko wkrótce :) bo ostatnio malutko czasu, ja dietkuje, mam nadzieje że w pon ujrzę wreszcie 62! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jak tam dzień ? U mnie dość lajtowo, tylko przeraża mnie ilość godzin przysiadywanych w szkole. Trzymam się dietki . :) Chciałabym zobaczyć już na wadze 7 z przodu, nie ważne czy miałoby to być 79,9 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dziewczynom nowych wyników :)! ja może to i dobrze że nie mam za bardzo czasu, zapisałam się też na prawko, dzisiaj pierwsze wykłady, ale cieszę się z jednej strony brakiem czasu bo nie myślę aż tak o jedzeniu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja właśnie wróciłam po 2 godzinnym zebraniu w szkole ;dd Jestem w ost klasie technikum no i zaczynają się problemy :) W sobotę muszę iść do szkoły ;xx Natomiast w poniedziałek ważonko, już się boję bo ost chyba trochę wiecej jem niż 1000 kcal a to wszystko przez to ze mam zaje**biste mielone z królika w lodówce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodzie więc do zobaczenia:) A co tam u reszty? Ja piję kawę i sprzątam.Dziś stanęłam na wagę z ciekawości a tam 53 czyli 200g więcej,ale do poniedziałku mam nadzieję,że będzie już mniej niż te 52,8-tak ciężko mi to odchudzanie idzie...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanieńka nie przejmuj się, waga tak pokazała bo nie jest to Twoja pora ważenia. O różnych porach dnia inaczej ważymy. Dzisiaj pęka mi głowa. Udanego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się słabo czuję od wczoraj, ale to chyba przez pogodę, W pon ważenie :) oby o kg mniej :) Udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głód mnie straszny przycisnął i zjadłam mandarynkę-a nie chce mi się jeść już nie tylko dlatego,że ją zjadłam tylko,że jedna jedyna miała w sobie 25 pestek i do jedzenia zniechęciło mnie ich wyciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jutro do szkoły jeszcze ;xx nie cieszy mnie to . Dzisiaj nielubiony nauczyciel przez wszystkich od religii stwierdził, że mi się przytyło ;d Mój facet go wyśmiał z lekka. Żal mi go ;d No ale nic :) Ważyłam się przed chwilą i waga pokazała 81,6 ale stopkę aktualnie w poniedziałek bądź niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga Grunwald
Ja też walczę. Zmieniłam zupełnie tryb życia. Zaczęłam powoli chudnąć Wyobraźcie sobie 111kg/ 168 cm- brr okropnośc. Ale to było w maju. Teraz jest już 104 kg. Trafiłam na fajne kursy. Wszystko w komputerze zaczęłam oglądać. Zmieniać trochę umysł. Efekty widać. 104 kg i tendencja spadkowa. Podzielę sie z wami.Dziewczyny kliknijcie na tego linka: http://oferta-all-inclusive.interkursy.pl/p/15887/ Ja nieżałuje. Pozdrawiam Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×