Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

Wczorajszy wieczór tragedia... miałam niepohamowane gastro, jadłam i jadłam i jadłam:/ dziś na razie jest w sumie ok. rano twaróg z rzodkiewką, szczypiorkiem i smietaną, później kawa , chochla zupy kartoflanki, znowu kawa, jakieś 5 pierogów z jabłkami i na koniec jeszcze 2 jabłka. w ogóle przemyślałam sobie trochę wszystko i do końca miesiąca ma być na wadze jakieś 3 kg mniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo wczoraj zgrzeszyłam po całości :( nie mam za nic mobilizacji, postanowiłam sobie do grudnia 53 kg, ale jak będę robiła takie dni jak wczoraj to chyba będzie 73 a nie 53;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośka15
no u mnie po tych wszystkich dietach , które i tak nie wypaliły , to też teraz mobilizacji na to nie mam już ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja mam dzisiaj wesele, zaraz do fryzjera ;dd staram się nie jeść za dużo w ciągu dnia ale wieczorem nadrobię xD Miłego weekendu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośka15
mam 160 cm wzrostu i ważę 55kg ;/ .. njapierw chcialabym schudnąć do 50 kg , a potem do 45 jakbym dala radę .. ale już teraz nie daję..jestem 5 dzien na 1000kcal . nie jestem glodna czy cos , ale tyle tych wszystkich pokus że szok .. znacie jakieś triki na to zeby mnie nie ciagnelo do slodyczy ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośka15
mam 160 cm wzrostu i ważę 55kg ;/ .. njapierw chcialabym schudnąć do 50 kg , a potem do 45 jakbym dala radę .. ale już teraz nie daję..jestem 5 dzien na 1000kcal . nie jestem glodna czy cos , ale tyle tych wszystkich pokus że szok .. znacie jakieś triki na to zeby mnie nie ciagnelo do slodyczy ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośka15
mam 160 cm wzrostu i ważę 55kg ;/ .. njapierw chcialabym schudnąć do 50 kg , a potem do 45 jakbym dala radę .. ale już teraz nie daję..jestem 5 dzien na 1000kcal . nie jestem glodna czy cos , ale tyle tych wszystkich pokus że szok .. znacie jakieś triki na to zeby mnie nie ciagnelo do slodyczy ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;] ja aktualnie zajadam stres, w środę mam poprawkę wiec naukę wspomagam żarciem, to głupie:/ jesli wszystko pójdzie dobrze to 17września zapisze się na jakieś zajęcia, mobilizacja wzrośnie:) wariatka udanej imprezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośka15
ja zawsze właśnie też jak sie stresuje to jemm ;( ohhhh ;D czemu ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka91
Żeby Cię nie ciągnęło do słodyczy.. hm może po prostu w małych dawkach jak masz ochotę sobie raz dziennie pozwól na coś słodkiego, choćby taki kisiel, coś słodkiego a małokalorycznego na pewno znajdziesz takie produkty :-) Poza tym dużo, dużo ruchu ! Ale intensywnego, nie jakaś jazda na rowerku stacjonarnym w dodatku z małymi obrotami tylko niech to będzie bieganie, taniec, intensywny aerobik. Albo seks z chłopakiem, przyjemne z pożytecznym huehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośka15
robie sobie wlasnie dzis taka galaretke z herbaty owocowej ( ma miec mnie kalorii , bo se slodzikiem ) dodalam zelatyny , no ale nw czy wypali xD wtedy zamierzam ( kiedy wypali ) polac sobie ta galaretke ( w 1 szkl. ok. 30 kcal ) polac sobie to jogurtem naturalnym :P bylo by smacznie mmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goośka15
a z tym chłopakiem to nnie taki zly pomysl , ejj :P no żeby schudnąc to biegam sobie wieczorem ( pomalu ale staram sie dlugo, bo wtedy spala sie tkanka tluszczowa ) a w dzien jakies tance :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka91
A ile kalorii można spalić.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginnna1
witam serdecznie :) tez planuje do grudnia schudnac ok 15 kilo. zobaczymy jak mi pojdzie... naraxzie na diecie poltorej tygodsnia i 2,5 kilo w doł. za tydzien planuje 2,3 ale to chyba slaba opcja bo cos waga stoi.. od 3 dni jestem na diecie plynnej, rano koktaile owocowe, jablko brzoskwinia itp na wodzie nie na mleku bo laktoza gorzej sie wchlania. w poludnie 10-15 dg chudej drobiowej wedliny, popoludniu zupa krem z jakiegos warzywa zmiksowana z jedna piersia kurczaka z zupy. wieczorem jogurt. do tego cwiczenia godzine dziennie ale to akuratn lubie wiec nie ma problemu :) ehhhh ciekawe czy sie uda...ale chyba najwazniejsza jest wytrwalosc. ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginnna1 a jaki wzrost z jakiej wagi startujesz? heh dziewczyny dieta cud SEX I GŁÓD :D właśnie gotuję leczo wegetariańskie;] nieskromny komentarz: pachnie pieknie, a i nie ma az tylu kalorii ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem nienormalna ... stres zwiazany z ta cholerna poprawką wpedza mnie w skrajności albo jem na potęgę , albo nie jem nic, bo skręca mi kichy:/ czytam notatki i czytam , a w głowie jak było pusto tak jest wrrrrrrrr...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;] z wczorajszego dnia jestem w sumie zadowolona nie obżarłam się (w posiłkach głównie warzywa, na kolację puszka tuńczyka). Motywacja powoli wraca. Wprowadziłam pewien dodatek, a mianowicie szklanka ciepłej wody z rana. udanej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodny2012
Cześć jestem chłopakiem chciałbym schudnąć na diecie 1000 kcal co mam jeść żeby schudnąć ? Chciałem również pozbyć się brzucha sa na to jakieś cwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodny2012 a ile masz do zrzucenia , jaki masz wzrost i wage wyjściową? jeśli chodzi o ćwiczenia na brzuch to bardzo polecam 8minut abs (już wczesniej o tym wspominałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodny2012
Do zrzucenia mam około 15 kg ;/ ważę teraz prawie 100 kg, mam 185 wzrostu Złe jedzenie i brak ruchu zrobił swoje ;/ Co polecacie jeść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o mnie chodzi to Tobie z racji ,że jestes facetem:) polecałabym po prostu w miare regularne posiłki, mniejsze porcje, duzo wody i jakis wysiłek fizyczny np. bieganie-mój znajomy tak zrobił i w przeciagu miesiąca były widoczne bardzo duże efekty. sama chętnie bym zaczęła biegać ale... nie lubię;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niedziela minęła, powoli zbieram się do snu, dzisiejszy dzień zaliczam do udanych, ba nawet bardzo udanych było mało kalorycznie,a i poćwiczyłam troszkę ;] jutro wieczorem ważenie oby było równo 70;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ;d Na weselu było spoko, chociaż orkiestra nie bardzo ;x ale i tak nóżki bolą ;DD Przez te 2 dni trochę sb pofolgowałam i waga podskoczyła troszkę ale dzisiaj już dietuję xD 20 października kolejne weselisko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatka93 jak dobrze Cie "widzieć" , ojj na weselu to akurat trzeba sobie pozwolić na takie folgowanie :P chyba zaczyna nam sie wykruszac towarzystwo :( jeszcze troszkę i bedzie ważonko... niestety obawiam sie, ze ani dkg mniej nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambrossja jeśli chodzi o mnie to też lubie dobrze zjeść, ale staram się jeść regularnie, ograniczać porcje, wprowadziłam ruch i jakos leci;] dzień dobry, nowy dzień ,nowe wyzwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×