Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość majowka2013
Dopisuję się do tabelki: Nick............. cykl starań... ilosc dzieci .....terminporodu Nikola2008..... .......1..............2..............01.05.2013 majówka 2103 ........1............. 1?.............06.05.2013 NIkola2008 GRATULACJE!!!!!!!!!! Ależ jestem szczęśliwa z tego powodu! dbaj o siebie! ja szybko napiszę co u mnie... otóżjakieś resztki wypływają ze mnie ale b. bało. po powrocie do domku staram sie leżec a jednocześnie energia mnie rozpiera.. muszę się umówić do jakiegos gina bo zwariuję! musze sprawdzić cyzy u maleństwa wszystko w porządku, bo widziałam je dobe temu a jeszcze tyle krwi ze mnie wypłynęło :/ łeeee ale wierzę, że maluch będize dizelny i nie opóści domku do maja 2013 :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
aha mój termin jest wg OM ale okaże się po USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Niestety będę musiała się z Wami pożegnać. Dzisiaj rano dostałam okres. Może uda nam się w tym cyklu... Jeśli tak to na pewno pochwalę się. Trzymajcie się ciepło:* Wierzcie że macierzyństwo to fantastyczna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
kassiula trzymaj sie cieplutko! my również trzymamy kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie to poczatek 5 tygodnia na usg niewiele jeszcze było widac byłam u lekarza na koniec 4 tygodnia i tydzien temu jeszcze pobolewał mnie brzuch jak na okres teraz jakos te bóle minely i nie wiem czy to dobry znak czy zły czy któras z Was tez tak miała? na razie bolą mnie tylko piersi, troche sie martwie bo raz poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis napewno wszyatko bedzie dobrzee!! Majowka w ciebie tez wierze:) zobaczycie ze juz za jakis czas beda was okopywac wasze maluchy:d zuzis wiesx w sumie to nie wiem dokladnie ale wydaje mi sie ze sa dwujajowe bo jedno ma swoja przestrzen a drugie swoja...najpierw robili mi usg przez brzuch bylo widac jedno serduszko ale na tym drugim polozna mowila ze jest jakas przestzen wiec zrobila dopochwowo i okazalo sie ze jest drugi maluch ale troche wiekszy od drugiego....eech nadal w szoku jestem moj maz nie posiada sie z radosci:D oby moje malenstwa i wasze byly zdrowe!!!dziekuje kochane za wsparcie:D warto wierzyc ze bedxie ok:) zobaczycie bedzie wszystko ok dawajcie znac na bierzaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Podwójne szsczescie, Nikola z calego serca gratuluje! Majówka ciesze sie ze u Ciebie z dzidzia wszystko okej. Zuziz to my razem w 8 tyg bedziemy mialy usg, ja juz sie nie umiem doczekac. Miewacie juz mdlosci? Mnie sie z leksza pojawiaja, i musze natychmiast cos przegryz. Piersi w ogole prawie nie bola, tyle co czasem cos mnie tam "zakluje". No i z lewej strony jajnika caly czas czuje jakby sie cos dzialo, juz sie do tego przyzwyczailam, nie wiem czy tez tak macie. Karte ciazy juz macie? Bo ja jeszcze nie, na pierwszej wizycie mi nie zalozyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............. cykl starań......ilośc dzieci........TP....... Nikola2008.............1..............2..............01.0 5.2013 Zuzis....................28.............?..............02 .05.2013 majówka 2103.........1..............1?.............06.05.2013 jodyna..................?...............1..............07.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalam stopke. Oprocz tego jakos nic mi sie dzisiaj nie chce, dzisiaj mam jakis dziwny dzien, z wszystkimi sie kloce, jakas niewyrazna dzisiaj jestem.. Ide sie polozyc. Majoweczki przybywajcie!! Jakos malo nas tutaj nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis wiem cos na ten tematt:D hah ja to wogole panikara jestem straaaszna:D ja ogolnie czuje sie dobrze czasami mam jakies mldlosci cos tam w brzuchu zakluje ale tragedii nie ma w pierwszej ciazy czulam sie gorzej...eech nadal w szoku jestem:D kurde najgorze jest to ze jakies przeziebienie mnie lapie katar juz mi zaczyny dokuczac...w koncu jesien eech....sorka za bledy ale z tela pisze;) u mnie dokladnie jest 6t3d 2109 znow usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę :) Pierwszy dzień ostatniej @ 26.07 Beta z 5.09 ponad 23 tysie :) Teraz czekam na USG i potwierdzenie że wszystko jest ok bo innej opcji nie widzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodyna hormony szaleja heehe wogole taki dzien dzis nie wiem jak w polsce ale w szkocji zimno szaro buro i ponuro masakra poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co nie dziękuję :P Co do pogody to nie wiem jak w innych częściach Polski ale w łódzkim brzydko , ponuro i zimno... Też miałam bóle na początku, kłucia i już to przeszło. Czasem złapie mnie jakiś skurcz ale to delikatny. A tak to rano i w ciągu dnia mdłości niemiłosierne.. spać mi się chcę jak nie wiem co.. bolą piersi na szczęście przy dotyku, same z siebie bolą zazwyczaj rano. No i zastanawia mnie moja Pani ginekolog. To moja pierwsza ciąża, więc ostatni raz jak byłam 5.09 dała mi skierowanie na bete i kazała przyjść za 10 dni jak się okażę że jestem w ciaży. No i się zastanawiam jakie badania mi powinna zrobić, czy to już pora na USG... bo nic kompletnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz hmm chyba jesli beta bedzie wysoka to i na usg bedzie widac pewnie pecherzyk:) zalezy który to bedzie tydzien:) tak mysle...a mnie glowa rozbolała:o rozlorze się jak nic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licząc od pierwszego dnia ostatniej @ to 6 tydzień i 1 dzień :P Pobrałam sobie jakąś aplikację na telefon i pokazuje mi termin porodu na 2.05 XD Głowa mnie zaczyna boleć.. a tu jeszcze kolację zrobić.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis a który to tydzien u Ciebie? u mnie z wyliczen wynika ze to 4 tydzien i 5 dzien dopiero. Na usg niewiele było widac na razie tylko taka plamka mała, nie wiem czy to pęcherzyk bo lekarz nawet nic nie powiedział. Raz poroniłam dwa lata temu dlatego jestem przerazona bo o tą ciąze staralismy sie z mezem ponad pół roku. Ja robiłam bete dokładnie w 4 tyg i wynik mam 820. Nie wiem czy nie jest troche za niska, nie powtarzałam jej na razie, wizyte mam 12 wrzesnia u innego lekarza bo ten jakos mi nie pasuje, niby prywatnie a kazał przyjsc dopiero za miesiac a duphaston wypisał tylko na 2 tyg wiedzac na pewno ze tych tabletek nie mozna przestac brać. Kochane a jaki magnez bierzecie?z jakiej firmy i ile raz dziennie? mozna go brac bez zalecen lekarza? bo ja na razie dostałam tylko duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrenka
Hej Kobietki:) Pozwólcie, że i ja dołączę. OM miałam 30.07, następna miała przyjść 31.08 ale się nie zjawiła:) wczoraj test pokazał 2 kreseczki. Dziś wybrałam się na betę, w poniedziałek będzie wynik. Na razie wg. kalkulatora termin wychodzi na 10.05 Licząc od OM wyszedł 5 tydzień i 4 dzień, a od poczęcia równo w 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie nie biore zadnych witamin tzn brałam ale lekarka powiedziała ze mam brac narazie tylko kwas foliowy...nie dlugo spotkam sie z polozna to sie jej zapytam jak to jest ... ja mam tez duużo watpliwosci dlatego tez skorzystam z prywatnego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka ale 4 tydzień od @? Czy od @ wyjdzie jakiś 6 jak u mnie? Ja robiłam 5.09 i mi wyszło 23048,69 to był 5 tydz od ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zafasolkowana ostatni okres miałam 5 sierpnia a ciąze liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki czyli u mnie to 4 tydzień 5 dzień. Tutaj możesz sobie obliczyc wiek ciąże od ostatniej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich mniej lub bardziej omylnych wyliczeń wynika, że już utworzyła się tutaj drużyna piłkarska. Jest nas 11, w tym podwójny strzelec, więc z naszej jedenastki powinna wyjść apostolska dwunastka. O ile nikogo nie pominęłam: Bożka, Nikola, Zuzis, Majóweczka, Aneckaa, Mamusinka, Jodyna, Juwelka, Zafasolkowana, Madrenka i jeścio ja. Do meczu potrzebujemy jeszcze co najmniej drugiej 11, więc zachęcam do dołączenia do nas:) Dopiero teraz wyczytałam wszystkie posty i strony, i zorientowałam się, kto, co pisze, do kogo i kiedy. Wszystkim gratuluję i póki co samotnie dzierżę swój los niestarającej się wpadkowej majówki. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś nieplanujący dołączy:) Z ciążowym stanem się już oswoiłam, miałam na to już bardzo dużo czasu- ciążę przewidywałam/przeczuwałam już w dniu owulacji, zmieniłam już trochę tryb życia, później robiłam testy jeszcze przed okresem, bo wiedziałam, że jestem w ciąży. Ot, tak. Nie wiem, skąd. Jednak nieplanowanie powoduje sporo spraw do ogarnięcia, zaczętych, nieskończonych i tych niezaczętych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia majowa nie tylko Ty:) Ja również zaliczam się do " niestarającej się wpadkowej majówki" Do mnie szczerze mówiąc jeszcze nie dotarło, choć kiedy minął termin okresu a wraz z nim "okresowy"ból brzucha to zaczęłam podejrzewać, że to ciąża. Nawet sama tak dziwnie podświadomie się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie jeszcze nikt o niczym nie wie. Poza koleżanką położną, bo przy niej robiłam test. Chyba poczekam z tą nowiną chociaż do pierwszej wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis lekarz kazał mi przyjsc za miesiac a duphaston wypisał tylko na 2 tyg ale zarejestrowałam sie do innego to dopisze mi jeszcze duphaston i przy okazji zobacze na usg czy wszystko ok, bo teraz jeszcze niewiele było widac bo za wczesnie. w Tamtej ciązy która poroniłam mialam plamienia od 5 tyg. i poroniłam przez cytomegalie dlatego teraz tak sie martwie i wolałabym pójsc niedługo na chorobowe bo pracuje fizycznie i byłabym spokojniejsza siedzac w domu i odpoczywajac tym bardziej, ze raz juz poroniłam. A bety lekarz kazał nie powtarzac to juz nie robiłam. W pierwszej ciązy wizyty miałam co 10 /14 dni ale moze dlatego ze plamiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×