Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość k_r_ó_l_i_k
a kiedy najwcześniej można zrobić test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslisz?? Dziekuje bo takie słowa bardzo mnie na duchu podnosza! U mnie z pierwsza córcia było tak...23 marca 2007 miałam ost miesaczke...nie podejrzewalam ze jestem w ciazy wogole pewnego dnia jechalam sobie autobusem i slabo mi sie zrobilo i zemdlalam sobie:D i to juz byl znak a to bylo gdzies pod koniec kwietnia dopiero wczesniej zamiast okresu mialam plamienie tylko ale sadzilam ze mi sie cos poprzestawialo.Jakos po swietach wielkanocych o ile dobrze pamietam zrobilam test i wyszedl pozytywny 2 grube krechy 25.05 mialam pierwsze usg i byla pulsujaca fasoleczka 6t6d teraz zrobilam test 27 dc i byla nie wyrazna dopiero gdzies po tygodniu byla taka sama jak kreska testowa...widzisz kochana na to nie ma reguły...ale ja uwazam ze nawet jak jest druga kreska nawet ledwo widoczna to cos musi byc napewno:) poczekaj troszke i powtórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...ja wlasnie wróciłam od lekarza...tym razem trafiłam chyba na kogoś kto podszedł do sprawy profesjonalniej...powedziała mi że mogło to być poronienie ale nie koniecznie jutro mam badanie na bete i progesteron a po jutrze juz wynik i interpretacje. W sumie jestem zadowolona bo miła pani z recepcji zrobiła wszystko zeby mnie wepchnac na pilna wizyte w czwartek z tlumaczem:) przynajmniej będę wiedziała na czym stoje...boję się tylko że jak usłysze że jest zle to sie tam rozkleje:( już dzisiaj ledwo dalam rade jak mi powiedziała że może mnie czekać bardzo trudny okres:( no ale coż mam nadzieje że będzie dobrze oby tylko beta była dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam do was takie pytanko. Bylam wczoraj na usg jamy brzusnej (mam klopot z nerkami) i lekarz ktory je wykonywal stwierdzil ze cos znajduje sie w jamie macicy i kazal isc do gina. okres mi sie spoznia, bola mnie piersi i brzuch jak na okres. czy myslicie ze to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja jestem majówką 2012 :) Dużo zdrówka dla Was i waszych fasolek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Rok temu prawie w tym samym czasie dołączyłam do forum majowych mamusiek 2012 i 3 maja 2012 zostałam szczęśliwą mamusią :) Życzę Wam dużo dużo zdrówka, jak najmniej dolegliwości i komplikacji!!! I oby forumowe znajomości utrzymały się jak najdłużej!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola tu w uk robią bete? Ja okresu jeszcze nie dostałam a testy mam negatywne... trzeba iść do GPi on kieruje na pobranie krwi? Jest to refundowane czy trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana widocznie jednak robia:) nie wiem jak by bylo to w innym przypadku ale u mnie jak powiedzialam o moich watpliwościach to dla mojego spokoju dała mi skierowanie na bete i progesteron...Mozesz troche pokonfabulowac ze jeden test ci wyszedl pozytywny a drugi negatywny albo ze boli sie podbrzusze...mi sie wydaje ze zalezy na kogo sie trafi bo akurat w szpitalu zadnych badaniach mi nie poroboli ale jak widac dla chcacego nic trudnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dzwonili z przychodni:) beta i progesteron w normie!:) czyli nie jest źle,nie poroniłam!:D ale sie ciesze:D ale i tak jutro ide do gp raz jeszcze zeby je zobaczyc i pogadac...jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli do poniedziałku nie dostanę okresu to pewnie też wybiorę się do GP... wtedy będę już pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze zrobisz ja tez myslalam ze jakies problemy beda robic ale bez marudzenia dostalam skierowanie..tobie napewno tez da...trzymam kicuki zeby sie udalo!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Chyba i ja zostanę majóweczką:) Z czego bardzo się cieszę.. 27.08 dowiedziałam się że jestem w ciąży, beta 348. 31.08 fasolinka rośnie, beta 1748. Mam syna 6 lat, i tak bardzo chciałabym mieć drugie dziecko. jutro znowu idę na betę. Muszę robić co , bo niedawno poroniłam. Obecnie jestem w 6 tygodniu (jeśli licząc od pierwszego dnia ostatniego krwawienia). A wy? Nie zdążyłam jeszcze wszystkich poznać.. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Zusiz za rade:) teraz sie torszke uspokoiłam wiec mam nadzieje ze jutro na usg zobacze bijace serduszko:) Jodyna u mnie tez 6 tydzien leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka2013
Cześć dziewczny! na początek wszystkim GARTULUJĘ posiadania w sobie fasolek! ja również 24 sierpnia zrobiłam teścik a 27 sierpnia beta wyszła 588 :) mam juz 3-letnia córkeczkę, której ciaże przesiedziałam w domku z dwoma krwawieniami :( mo i.. dziś zobacyzłam na majtkach plamki krwi. takiej chyba czerwonej bardziej niż brązowej. trochę mnie pobolewa brzuch. byłam dziś od rana do 13 na nogach.. jak wróciłam od razu wzięłam 2x no-spa i leżę.. ale też wertuję neta i szukam info dziś jest 6 tygodni od ostatniego okresu więc.. nie wiem co to moze być:( umówiłam sie do gina już, na 17.30 ale mam do Was pytanie czy któraś moze miała podobnie? Będę wdzieczna za jakieś informacje w tej sprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka2013
hej, nie mam żadnych z tych leków :/ mam tylko no-spę i już ją wziełam. teraz zauważyłam malutkie skprzpiki :/ ale jest tego b. mało... i czekam do tej 17.30. zaraz tez jadę po moja córeczke do przedszkola. dam znać :) wierzę, ze będzie dobrze. w poprzedniej ciaży było podobnie tylko się ze mnie polało wręcz... i też w 7 tygodniu ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majówka nie czytaj nic na necie!!! to moja dobra rada;) bo ja tez tak robiłam:D się cały czas natykałam na rózne ciąze pozamaciczne zasniady martwe zarodki i takie rozne:o i szczerze bylam mega zalamna!! To działa bardzo na psychike a jesli myslisz zle to i bedzie zle! wiem,roznie to bywa u mnie sie juz okaze jutro co jest grane ale nie ma sobie co psychiki ryć trzeba myslec pozytywnie a napewno bedzie dobrze! Krwawienia,plamienia nie zawsze swiadcza o najgorszym bedzie dobrze:) Zuzis a wiesz co sie okazało u GP? Szczerze myslalam ze jak oni zbadaja bete i progesteron to chociaz mi powiedzą który to tydzień ale Gp powiedziała że to tylko badanie na potwierdzenie czy jestem w ciazy,no i jestem nie poroniłam:) Myślę że bedzie dobrze, jutro sądny dzień:) Ja panikara jestem starszna:o Pamiętajcie trzeba mysleć pozytywnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówka czekamy na dobre informacje od Ciebie , mam nadzieje ze wszystko okej. Zuzi i Nikola to jestesmy na tym samym etapie, roznica paru dni, wszystkie 6t. Bylam dzisiaj odebrac wyniki beta i z 1784 wzrosla na 13tys:) Ale sie ciesze, oby tak dalej. Pierwsza wizyte mialam w 4 tyd, ale nie mialam usg. Kolejna wizytka na 18/9 to bedzie 8 tyd. Nie bedzie to za pozno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
dziewczyny, byłam i dzidzia jest- lekarz orzekł, że ciaża dosć młoda 3-4 tygodnie ( i to prawda) bo mówił od zapłodnienia. a co za tym idzie nie było widać serduszka jeszze :( dostałam luteinę 2 x 2 tabletki doustne i no-spę forte nawet do 4 tabletek / dobę. no i zwolnienie na 2 tygodnie :/ a jutro o 9:30 mam spotkanie z Klientem (prowadzę własną firmę) i nie mogę o odwołać za nic w świecie ehhh. niestety krwawienie, prawdopodobnie po badaniu, nasiliło się i teraz to już w ogole leże. co do czytania w necie to prawda- też przeczytałam o ciaży pozamcicznej - wiedziałam, ze mnie to nie dotyczy:) i innych jakichś pierdołach. i przestałam. jedyne co, to obserwowałam to krwawienie :( no nic na pewno będize dobrze. wiem to. tak samo było z moją Oliwcią. walczyłyśmy obie i wygrałyśmy. p.s. lekarz orzekł, ze chyba taka moja uroda, że musze uważać na siebie i dzidzię :) i tak zrobię. pozdrawiam was bardzo serdecznie, bo dodałyście mi bardzo bardzo otuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia majowa
dobry wieczór:) przybywa tutaj osób, bardzo się cieszę, że w maju tak się zaludni :) mam pytanie o... majonez chyba zjadłam łyżkę sałatki z zepsutym majonezem od razu mi się cofnęło może to zaszkodzić mojemu pęcherzykowi ciążowemu? poza tym żadnych objawów mdłości jak były tak są, piersi bolą i mam huśtawkę nastrojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka to u mnie też pewnie nie bedzie widać:( bo od zaplodnienia do tez jakos 4 tygodnie i jakos 4 dni dokładnie to była 6.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka to u mnie też pewnie nie bedzie widać:( bo od zaplodnienia do tez jakos 4 tygodnie i jakos 4 dni dokładnie to było 6.08 kamelia mysle ze jak duzo tego nie zjadlas to nic sie ie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
dziewczyny- chcialam zobaczyć że z moim bobaskiem wszystko w porządku i tyle:) i zobaczyłam zarodek w macicy, szyjka zamknieta i oprócz tego, że krwawiłam (już się uspokaja, tj jakiś śluz z domieszka krwi) to u bobaska dobrze- jest w domku :) zadzwonię dzis do luxmedu i umówię się na wizytę u innego lekarza, b ten co wczoraj byłam zrobił wszystko szybko i abym sobie poszla., boon prace konczy... :/ dobrze, ze mi usg zrobił... no nic będę zdawała relację. Zuzis- USG w 8 tygodniu nie jest za późno tylko w sam raz... :) a tak w ogole myślałam,że ciąża jest nieco starsza, bo 27 sierpnia, czyli 10 dni temu beta pokazala 588 czyli 3/4 tydzień ehhh pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej własnie wróciłam z USG:) wiecie co się okazało?? BĘDE MIAŁA BLIŹNIAKI!!:D:D hah jestem w kompletnym szoku!:) wszystko jest dobrze...nie wiadomo dlaczego bylo to krwawienie serduszka bija...6 tydzien i 3 dni:) heh leżalam tam i sie smiałam bo nie mogłam uwierzyć i nadal nie mogę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×