Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Hej u mnie to już też nie mal pewne:) testy pozytywne no i plamienie zamiast okresu:) Jak narazie zadnych dolegliwosci nie odczuwam choć toche mnie jajniki pobolewają i kręgosłup w czwartek idę do lekarza się wszystkiego dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moje gratulacje:) u nas było tak że my w zasadzie się zbytnio nie przykładaliśmy z reguły dni płodne omijaliśmy ale teraz udało się za pierwszym strzałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi:( no ale wazne ze teraz sie udało:) trzymam kciuki:)bety jeszcze nie mialam wszystkiego dowiem sie w czwartek mieszkam w uk a tutaj roznie bywa;) ale jestem przekonana ze jest maluch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majówka2013
witam dołaczam do Was- nazywam sie Aneta, mam już 3-letnia córeczkę i dziś test potwierdził ciążę :D hurraaaa Córka będize miała na urodziny wypragnione rodzeństwo! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam taki sam temat jakiś czas temu, ale widzę, że tu więcej się dzieje więc jestem z Wami :) Udało się za 1 razem, to moja pierwsza ciąża. Mam 26 lat. Ostatni okres 14.07. Wychodzi na to, że poród będzie z samego początku maja... dziś robiłam BHCG wyszło 9184 więc chyba prawidłowo jak na koniec 6tc czy tam początek 7tc. Pierwsze USG 6 września - 2 tygodnie czekania ! już nie mogę się doczekać. Brzuch mnie pobolewa prawie codziennie. Czasem jajnik kuje, mam napady głodu zwłaszcza rano! z głodu wariuje, szaleje i aż słabo się czuję. Czuję jaikby bolał mnie krzyż. Mdłości prawie nie mam, jedynie 2 tyg temu miałam zgage kilka razy. Biorę 1 tabletkę prenatalu i 3 kwasu foliowego, ale wczoraj mi babka dała kwas gdzie jedna tabletka ma podwójną dawkę a pytałam czy to to samo co folic i czy dawka ta sama grrrr wiec będe teraz chyba brać Prenatal i 1 tabletkę razem dawka 800 mili czegoś tam :) Przywitałam się, powiedziałam coś o sobie :) Pozdrawiam Buźka Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie ze wątek sie obudził:) anecka u mnie z brzuchem to samo tez pobolewa i z tylu plecy troche a o piersiach nie wspomnie :o hehe no ale jeszcze wszystko przede mną:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze to dziwne ale jak leze w lozku wieczorem to czuje takie hmm...nie wiem jak to nazwac...leciutkie rozpieranie(?) w dole brzucha ale to nie jest ani zaden bol ani nic mam raczej wrazenie jak by coś się przewracało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie coś dziś dziwnie brzuch pobolewa, czuję jakbym miała biegunki dostać, albo okres... sama nie wiem czy to normalne. Jutro odbieram kolejny wynik bety. Nikola, jeszcze chyba mało kobiet wie, że może być w ciąży na nasz termin, bynajmniej tak mi się wydaje :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno grono mamusiek wkrotce sie powiekszy;) a wiesz ze mnie tez cos pobelewa brzuch ale slyszalam ze w pierwszych tyg to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) i gratuluję każdej z pozytywnym testem:) Może niedługo do was dołączę:) W noc poślubną daliśmy się ponieść chwili a później z moich obliczeń wynikło że miałam właśnie owulację... W sobotę mam dostać, dzisiaj robiłam test i wyszedł negatywny - ale może to za wcześnie. Poza tym mierzyłam temperaturę w pochwie i miałam 37,5 - 37,8 (może to tylko tak przed okresem?) no i siusiu - wczoraj byłam kilkanaście razy w toalecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no przed okresem temp ponoc tez jest wyzsza aczkolwiek nie wiem dokladnie bo nigdy tego nie stosowałam;) u mnie zaczeła się niestety nierwówka..dostałam nie wielkich plamien na początku byla takie jakby hmm żólte wiec sądziłam ze to upławy ale na drugi dzień było ciut więcej i mialy taki hmm jasno brązowy kolor(?) ale tylko raz potem ustało teraz śluz jest taki żółtawy...martwie sie strasznie bo tyle sie naczytałałam o ciazach obumarlych pozamaciczynych i o pustych jajach :o generalnie czuje sie dobrze czasami cos tam w podbrzuszu leciutko poboli,zabulgocze czy zakłuje ale ogolnie nie mam silnych bóli ani KRWAWIENIA zywa krwią wczoraj na wkładce był tylko taki kremowy sluz. No i krzysz tez czasem dokucza,piersi bola czasem bardziej czasem mniej...ale zapisałąm sie do GP lecz wolny termin byl dopiero na wtorek bede walczyc zeby dal mi skiero na scan bo tylko wtedy sie uspokoje ;o niestety ja z natury panikara jestem straszna:) kolezanka mowila ze takie cos sie zdarza,kazda ciaza inna, ze jesli nic mnie nie boli nie leci jak z kranu to wszystko ok...ale wole chuchać na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2008 Zapisałaś się do GP? Czyli obie mieszkamy w UK:) tak to tu jest z tymi GP... wtedy kiedy trzeba musisz czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tym śluzem to ja mam podobny - też taki żółtawy. W pierwszej ciąży również taki miałam więc się nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jeszcze nie wiem, czekam na możliwość zrobienia testu. Okres miałam 17.08 , kocham się od 26 do wczoraj codziennie. Mam dostać okres 13-14.08. Wtedy będę testować. to moje pierwsze starania o 2 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaiusla a w jakiej czesci UK mieszkasz? Bo ja Szkocja...no zobaczymy co powie..no ale powiem Wam szczerze ze tamto brazowe plamienie mnie przerazilo...ja w 1 ciazy tak nie mialam jedyne plamienie bylo w dniu spodziewanej miesiaczki teraz tez takie mialam ale sie tym nie przejelam dopiero pozniej...no ale jestem dobrej mysli w sumie zadnych innych dolegliwosci nie pokojacych nie mam ,zobaczymy co powie GP zapewne zeby sie nie martwic ze to normalne albo ze tak juz bywa i trzeba czekac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ze starankami bylo tak ze w sumie jakos sie zbytnio nie przykladalismy..raz zaryzykowalismy w dni plodne i bach udalo sie za 1 strzalem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze doradzicie mi dziewczyny kiedy u mnie jest największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Kiedy występuje owulacja. Nigdy się nie starałam, z pierwszym dzieckiem można powiedzieć że wpadłam. A teraz się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej długosci masz cykle? ja mam srednio co 28-30 dni ale teraz sie udalo 14 dc mnie na owulke zawsze bolal brzuch i teraz zauwazylam sluz wiec przysapilismy do dzieła:) dni plodne za w polowie cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam co 28-30 dni. Nigdy nie stosowałam jakichś testów owulacji. Teraz po prostu kochamy się codziennie od niedzieli, ale nie wiem czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz takie cykle jak ja...teraz to jakos polowa wiec szanse sa bardzo duze:) mi np wystarczyl tylko jeden numer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Nikola - ja z pierwszym dzieckiem (tylko miałam 20 lat) zaszłam też za pierwszym podejściem. Ale gdy teraz czytam te topiki staraczek, to się boję. Postanowiłam że jeśli się teraz nie uda, w tym miesiącu to poczekam rok. Będzie jak ma być. Powiem szczerze, że boję się być w ciąży, a z drugiej strony tego chcę, sama nie wiem. Zobaczymy co z tego wyniknie. Najgorsze jest to , że chciałabym wiedzieć już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest...ja tez bardzo chcialam i az sie zdziwilam ze tak szybko sie udalo...a teraz zaczely sie schody:( strasznie sie boje ze strace moja kruszynke:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2008 Ja jestem z okolic Londynu. Wiesz, ja rodziłam tu jedno dziecko i we wczesnym stadium ciąży nie przejmują się tym... Dla nich poronienie to coś całkiem normalnego ( chyba że występuje 6 raz to wysyłają Cię do szpitala na badania i leczenie). Do samej położnej idzie się około 12 tc - nie wcześniej... a GP powie Ci że masz czekać.. Moim zdaniem gdy martwisz się powinnaś iść prywatnie do Polskiego ginekologa - zrobi Ci badania, potwierdzi ciążę i rozwieje Twoje wątpliwości... - kosz takiej wizyty jest dosyć spory ok. 100-150 funtów. Ja byłam i nie żałuję wydanych pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nainka Jestesmy chyba w podobnej sytuacji... chcemy ale nie wiemy co z tego wyjdzie... Ja czekam do jutra ze zrobieniem testu - kupiłam jakiś (podobno) bardzo wrażliwy (ClearBlue Plus)... Dzisiaj rano mierzyłam temperaturę i spadła o kilka stopni, zaczął boleć mnie brzuch jak na @... więc pewnie tym razem nic z tego./..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka:):):):)
hej.. i ja się dołączam.. na początku tygodnia zrobiłam test a nawet 3 i na wszystkich 3 wyszły b. blade kreseczki.. także wczoraj poszłam na bete i wyszło mi 10,2.. dodam że okres mam miec dopiero na przyszły tydzien ok czwartku.. chce zrobić to badanie raz jeszcze, ale nie wiem czy nie poczekac własnie na dzien okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassiiulla. - właśnie nie chcę się nastawiać, w ogóle to nie wiem czy to dobry moment na dziecko, w sumie nigdy nie ma dobrego momentu. W tym cyklu po prostu (że tak powiem) zgodziłam się na to żeby było do końca, bo już wiele lat wcześniej rozmawialiśmy o drugim dziecku i zawsze było tak, że albo ja nie chciałam albo on. Teraz powiedziałam "zróbmy to wreszcie i zobaczmy co będzie". Ale już na drugi dzień bardzo się bałam. Bo z jednej strony chciałabym , a z drugiej właśnie bardzo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta niepewnośc mnie zżera.chciałabym już wiedzieć. Bo jak jestem to będę się bardzo cieszyć, a jak nie to dopieo postaramy się tak naprawdę za rok. ja tez chciałabym dziecko z maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nainka Ja również się boję ponieważ pomiędzy dzieciaczkami będzie tylko 15 miesięcy różnicy, ale wiem że dzieci to coś wspaniałego:) i wiem że chociaż czasami będzie trudno to dam radę. I dodam że drugie maleństwo jest w pełni planowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×