Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość aguś24
Hej Dziewczyny mam pytanie kiedy powinnam zrobić test? owulacje miałam 26 sierpnia od tamtej pory dziwnie się czuje i temperatura wzrosła od 4 dni jest wyższa najpierw 36,5 a potem 36,7 36,8 dodam że przytulanka była 1 dzień przed owulacją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula no chcialam isc do pl gin ktory jest w Glasgow ale jak narazie nie ma przyjez musze sie dowiadywac w przyszlym tyg...no jak narazie plamienia ustaly..mam nadzieje ze bedzie dobrze...Agus24 ja test zrobiłam sobie 27 dc bo nie moglam wytrzymac:d i wyszla mi 2 ledwo widoczna kreska z dnia na dzien byla coraz mocniejsza...mysle ze powinnas go zrobic w dzien planowanej @...Dziewczyny nie martwie sie jesli teraz sie wam nie uda to napewno nastepnym razem;) nie zawsze udaje sie trafic w te dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat widzę, ze się rozkręca :) fantastycznie :) u mnie w pracy się porobiło... niezbyt fajnie jest. Odliczam dni do USG !!!! już nie mogę się doczekać. Mam termin na 6 września i wielką nadzieję, że zobaczę piękną ciążę :) akurat 8 września przyjeżdżają rodzice z Niemiec więc będę mogła się pochwalić nowiną :)))) GRATULUJE kolejnym MAMUSIOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze powodzenia! A sluchajcie mam takie pytanko...wg daty OM(24.07) jest to 6 tydzien ale wiem dokladnie kiedy zaszłam...byl to 6-7.08 czyli generalnie jestem w 3 tygodniu?? bo sie już pogubiłam...wiez ze wiek ciazy liczy sie od OM ale zastanawia mnie to czy na usg bylo by już widac zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneckaaa te bole sa normalne podczas ciazy :) ja jestem w 17 tc i mam termin na luty 2013 :) wszystkim ktorym sie udalo GRATULACJE!! a tym co jeszcze nie, zycze POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi test wyszedł 9 dni po stosunku :D i to nawet 3 testy, ale nie powinno się robić bo można dostać jednak okres i przy tym poronić. a ja liczę od OM niby jestem w 7tc ale cykle mam długie więc to tak jakby przy normalnym cyklu chyba 6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola2008 pewnie ze bedzie widac :) ja w 6 tc widzialam jak serduszko bije a z Twojej ostatniej OM wynika ze jestes w 6tc (5tyg+3dni) maluszek natomiast ma 4 tygodnie (3tyg+3dni), wiec bedzie widac malutenka krewetke i bijace serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to dobrze:) ale kurcze 2 raz jestem w ciazy a nigdy tak nie przezyałam! 1 usg z corcia mialam robione jak miala 6 tyg wg usg:) dlatego sie pytalam czy teraz bedzie widac:) ide do lekarza we wtorek i tak sobie mysle ze troche chyba posciemniam ze tu boli tam boli bo zaniepokoilo mnie to plamienie :O a w tym kraju wszystko olewaja:O a ja sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja chodze prywatnie troche place ale chce zeby wszystko bylo ok :) kolejna wizyte mam w srode i pewnie sie dowiem kto mieszka w moim brzuszku, chlopczyk czy dziewczynka :) juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamalutowamama no to gartuluje:) ja tez chciałam isc prywatnie...ale najblizszy polski ginekolog jest w Glasgow i jak jak na zlosc nie ma narazie zapisów:/ zobacze co mi GP powie...najwyzej bede jeszcze dzwonic do tej polskiej przychodni i sie dopytywać...senna jestem dzis przeogromniee 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dostałam plamie n pojechałam na dyżur do szpitala. Mam brać Duphaston. Czemu nie luteine? :/ słyszłam, że po duphastonie można dostać silnej alergii - w sam raz dla mnie lek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A uczulona na jakis skladnik jestes?...Wiem co czujesz plamienie=odrazu panika...mi na szczęscie ustało choc nawet jak bym pojechala do szpitala to i tak bym nic nie dostala...Ale wczoraj już pierwsze małe wymiotowanko zaliczyłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...potrzebuje sie wygadac bo strasznie mi zle...zalala mnie dzis krew:( moj maluszek chyba sie poddal...pojechalam do szpitala ale tam podeszli do rego na zasadzie"nic sie nie dzieje" najpierw krew byla jasna i bylo jej niewiele wiecej jak przy okresie teraz jest ciemna i nie jest jej duzo..w piatek mam usg ale ja czuje ze to jiz kpnoec:( nawet po tym krwawieniu piersi mniej mnie bola pomimoo ze bolu nie ma ani skrzepow...sama juz nie wiem...czekam na piatek jak na wyrok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochana mieszkam w uk niestety:( próbowalam sie dokopac do prywatnego ale niestety jak narazie nie ma zadnych przyjec...wiec jestem skazana na szkocka sluzbe zdrowia:( z tego co mi w szpitalu wyliczyli to 5tydzien i 5 dni...jak narazie mocno nie krwawie choc cos tam dalej leci...nie wiem czy jest jeszcze jakas nadzieja:( u nich to wszystko jest ''normalne'':(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez i bym zrobila...tylko u nas ci polscy lekarza sa dojezdzajacy nawet z menchesteru juz wszystko robilam:( cholerna uk:( pozostaje mi tylko czekac...ja tez 3mam kiuki za nasze szkraby oby silne byly...u mnie sie wszystko okaze w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia majowa
czytam sobie wpisy o oczekiwaniu i od czapy też się dopiszę:) 11 maja teoretyczny termin porodu podobno w małżeństwie nie można wpaść, ale my wpadliśmy nie wiem, co się stało z moim cyklem, jak żywotne ma mój małżonek plemniki, ale jakimś cudem wpadliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide we wtorek do GP bede sie pytac i marudzic...ale z tego co wiem zaden szkocki lekaz nie da mi lekow na podtrzymanie...co za ironia losu;/ ale jestem dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis widzisz jestesmy w podobniej sytuacji...3mam mocno kciuki za ciebie i malenstwo! ja jestem dobrej mysli i ty tez badz! Ja juz całkiem zglupiałam to wyglada tak jak bym okres dostala:o wczoraj zalało mnie dzisiaj skąpe brazowe cos pewnie krew:o a powiedz ustały ci objawy? bo ja od początku nie mialam mdłosci ani nic...piersi mnie bolaly ale teraz bola mniej...ech sama nie wiem...ide jutro do tego GP i bede z nim walczyc..a w piatek sie wszystko okaze...trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tez tak wlasnie mysle ze chyba ten progesteron mi nawalil:o jutro sie go spytam co i jak tylko jak cholera jasna kaze mi czekac do usg to mu z dupy nogi powyrywam;p najgorsze to czekanie prawda? ale wiesz ja mialam usy w pierwszej ciazy w 6 tygodniu i serducho bilo...mozliwe ze u ciebie jest jeszcze za wczesnie:) pamietaj musimy wierzyc ze wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie okazuje się, że poród mam na kwiecień, źle sobie obliczyłam. Też miałam plamienia i też ciągle boje się, że poroniłam, dziś np boli mnie podbrzusze i już mam schizy, ale jeśli będę miała poronić to poronię... nie da się tego na siłe zatrzymać. Biorę od piątku Duphaston plamień już nie ma za to ten ból brzucha dziś mnie martwi :( w piątek widziałam serduszko na USG! MAm nadzieję, ze moje i Wasze Maleństwa będą się rozwijały zdrowo i prawidłowo! a ja zaglądnę na wątek kwietniowy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) No a o tej mojej ciąży nadal nic nie wiadomo... Okres miałam dostać w sobotę - jak nie było go tak nie ma. Test dwa dni temu negatywny. Myślicie że pomimo negatywnego testu mogę być w ciąży? co do objawów to wczoraj czułam przez jakiś czas taką pełność w piersiach i mrowienie jak przy karmieniu piersią... no i to ciągłe okropne zmęczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje na maj ,ale zobaczymy @powinnam dostać 1-2 .09 ale brałam antybiotyk i moze to mi poprzestawiało ... w sumie zrobiłam test i na poczatku była tylko 1 kreska później wyszła druga ale taki cien kreski (bardzo słaba ale wiac ) cholera boje sie cieszyc , bo juz stracilismy nadzieje że sie uda staramy sie 2,5 roku o drugie dziecko ....... boje sie zrobic ten test jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaklaudi ja tez jak robilam 1 test to na poczatku byla jedna kreska potem zauwazylam cien cienia drugiej...powtórz test za kilka dni... Czasem test moze wyjsc negatywny a mozna byc w ciazy:) poprostu we wczesnej ciazy jest jeszcze za malo hcg i test moze dac negatywny wynik 3mam kciuki!! Ja ide dzis do GP zobaczymy co mi powie...krew mnie juz nie zalewa wczoraj bylo to jak koncowka okresu dzis mam zabarwiony sluz tylko..ech sama nie wiem co jest grane...do tego piatku to chyba wszystkie wlosy z glowy sobie powyrywam :o mam nadzieje ze to nic powaznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola teoretycznie wiem ze tak moze byc ... ale właśnie z córką zrobiłam test i były 2 grube krechy jak nic a co da krwawienia to miałam niemalże przez całą ciążę a urodziłam po terminie zdrowa córeczke wiec to tez nie musi oznaczac najgorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×