Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Ja na razie poczekam z wklejeniem sie do tabelki bo juz raz cieszyłam sie z ciązy i niestety poroniłam w 6/7 tygodniu dlatego teraz wole poczekac az wszystko bedzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2013
jestem w 5 tygodniu wiec wychodzi ze to maj. a moje pytanie jest do kobiet ktore juz maja dzieci, ktore pracowały w ciazy badz zastanawialy sie nad odejsciem z pracy w ciazy. Bo ja jestem na nogach po 10 godz, do tego drabina, mroźnia -20 st. boje sie o zdrowie dziecka. myslicie ze4 mam zrezygnować? a jesli nie teraz, to kiedy, w który mscu , zeby nie zagrazalo to zdrowiu/zyciu malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2013
zuzis, a jak myslisz, kiedy nalezy powiedziec szefowi ,jak zacznie cos widac, nie chce zeby mnie wywalili bo nie chca na mnie placic macierzynskiego np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2013
bo ja mam tak ze umowilam sie do lekarza 19-tego, tak kazal mi przyjsc, a nowa umowe podpisuje akurat 17-tego, tak bym zapytala lekarza, a tak musze pytac Ciebie:) dzekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka idź jak najszybciej na chorobowe, ja pracowałam dzwigalam w pracy i zaczełam plamić. Zuzis robiłam cytomegalie i toxoplazmowe po pierwszym poronieniu, czytalam gdzies ze jak przechodziłam juz cytomegalie to organizm wytwarza jakies przeciwciała i nie powinnam drugi raz zachorować, ale nie wiem czy tak jest do końca. Ja tez zaszlam w pierwsza ciaze w tym samym czasie co teraz w tą praktycznie dni sie nawet zgadzały jakich przypadek chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2013
w kazdej chwili sie moge zwolnic, najwyzej podpisze umowe ale powiem lekarzowi ze mam bardzo duze obawy - tym bardziej ze Wy tu tak straszycieporonieniem - ze cos bedzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka nie straszymy ja tylko napisalam ze lepiej pójsc szybciej na chorobowe i dbac o siebie niz pozniej załowac ale to moje zdanie, niektóre kobiety pracuja i dobrze sie czuja a inne sa na chorobowym od poczatku ciązy, wszystko zalezy od Ciebie. Zuzis masz racje nie ma co myslec o tym co było teraz trzeba myslec pozytywnie o tej ciazy a o tamtym zapomniec bo takie rozmyslanie nie wpływa dobrze na ta ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzis jezeli chcesz to sie przenies nikt Cie tutaj nie trzyma a nie zrobiłam z tego watku tematu o poronieniach napisałam tylko co przezylam i ze teraz martwie sie o ta ciąze i nie jestem tak spokojna jak bedac w pierwszej. Napisałam ze masz racje i nie ma co pisac o tym co było i o tym co nas złego spotkało ale widocznie nie umiesz czytac. To tyle. Madrenka mam nadzieje, ze teraz wszystko bedzie dobrze :) Musi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że to może być dobry znak ze w podobnym czasie kolejna ciąża. Dziewczyny to ma być radosny wątek, więc nie kłóćmy się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha bo w poście o 22:16 Juwenka też napisała, że tez w podobnym czasie zaszła jak wówczas. Musimy być wszystkie dobrej myśli. Dla mnie to jest dopiero pierwsza ciąża mimo, ze mam 28 lat. Także każda uszy do góry i wierzymy, że w maju będziemy biegały z wózkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kamelia tez pisała że ona niestarająca wiec myslę że możemy jej 0 wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie zrobiłam test. A że znam dokładną datę kiedy dzidzie zmajstrowaliśmy to wychodzi dopiero 3 tydzień od zapłodnienia, a 5 z ogonkiem od OM. Nawet jeszcze do lekarza się nie zapisałam, dopiero dziś na betę poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moje:):*** witam nowe majowe mamuski:D jak Wasze samopoczucie? Widze że tu jakies pierwsze spiecia mamy:d Nie ma co sie kochane nakrecac:) kazda starta jest dla nas najstraszniejsza ale trzeba isc dalej i myslec pozytwynie:) moze poprostu uzgodnijmy sobie ze w tym temacie NIE MA TEMATU PORONIEN! Myslimy tylko i wyłącznie pozytywnie!!Myślimy o tym co jest teraz a nie o tym co było!Będzie dobrze i urodzimy zdrowe maluchy!! Ja tez sie nakrecałam,płakałam jak tylko krew zobaczyłam,naczytałam się tego i owego ale teraz wiem ze nie potrzebnie bo jak sie mocno wierzy ze bedzie dobrze to bedzie:) Rozumiem ze jakis starch jest, on jest i bedzie sama mam pełno obaw ale odganiam je od siebie jak najdalej:) i mam nadzieje że będzie dobrze:) bez paniki!:)❤️ Zuzis nie odchodz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale wiecie ja nadal nie dowierzam:D:D:D Blizniaki?? to prawie jak 6 w totka:D:D chyba zaczne grac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ja twoja dzidzie tez chce zobaczyc!! Wiesz w sumie w szoku jestesmy nadal:D:D nie mozemy w to uwierzyc:D moj mowi ze jest MISZCZEM:d:d jesli chcecie to wkleje wam jutro fote:D pochwale sie:d ale tak sobie mysle jak sobie poradze, matko 3 dzieci:D ale mimo wszystko jestem szczesliwa:) tylko jakies przeziebienie mnie lapie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochana:* wiesz powiem ci ze musze ta dobra passe wykorzystac:D Moj w sumie juz kupil dzis kupon totka wiec zaraz sprawdze numery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dopisuję się do tabelki z poprawionym już terminem Nick............. cykl starań......ilośc dzieci........TP....... Nikola2008.............1................2...............0 1.0 5.2013 Zuzis..........................28.............?.......... ......02 .05.2013 Zafasolkowana.......?...............?................02.0 5.2 013 majówka 2103.........1.............1?..............06.05.2013 jodyna.........................?..............1.......... ......07 .05.2013 madrenka..................0..............0............... .10.05.2013 kamelia majowa.......0...............0.................10.05.2013 Coś mi się poprzestawiało i śpię po wieczorynce i wstaję rano. Z niewiadomych mi przyczyn od 20:00 ziewam i po 21 już muszę iść spać, więc będę Was rano witać. madrenka - witaj w klubie:) też będę czekać na swoje pierwsze dziecko, mam jeszcze 25 lat Nikola - jak wygrasz, daj znać może nam będziesz obstawiać numery i będziemy bogate mi tylko dwa razy 3 się trafiła Miłego dnia Wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juwela
Zuzis naucz sie czytac ze zrozumieniem kobieto !!! nigdzie nie napisałam z poroniłam w 5 i nie drąż tego tematu, chyba wiem kiedy to było. i wiem tez ze zaszłam wtedy w sierpniu a we wrzesniu byłam juz u lekarza wiec kobieto naucz sie czytac ze zrozumieniem. Sama drązysz ten temat, niestety przez taka zawzietą i złośliwą osobe musze opuscic to forum bo nie jestem na takim zerowym poziomie jak ty zeby drążyc temat poronien. Jak widac niektórzy nie dorosli do pewnych rzeczy. Trzymam za was kciuki dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Ja też od rana na nogach, mama robi mała imprezkę i pomagam jej piec ciacha:) Myślałam, że kłótnie mamy już za sobą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Czesc dziedziewczyny!! Swietnie eze nas tu przybywa! Ja wczoraj pojechałam do szpitala ale mi powiedzieli, ze luteine to powinnam pobrac dłużej bo wtedy jets efekt. A jesli sie uspokaja to krwawienei to powinno byc dobrze.. no to dobrze, skoro tak.. Ja wam ccos powiem o porach wwstawania to wasze dzieciatka tak chca wstawac i czesto zdarza sie tak, ze po urodzeniu wstaja o tej samej porze:-D ja to moge potwierdzic ze swoim dzieckiem :-) To zadna forma straszenia,zeby nie bylo... ale obecnie tez moge wczesnie wstawac.. i moge nic nie jesc..na nic nie mam ochoty.. na poczatku tony czosnku i cebuli i pomidory!!!! Moglabym to jesc tonami. Ale od jakiegos tygodnia bleee. I chudne... waze juz 2 kg mniej niz w lipcu.. Info dla Majki- jesli jestes zatrudniona na umowę to jestes chroniona i nikt cie nie zwolni, do 6 miesiecy po porodzie. A ja mam inne pytanie- ile teraz trwa urlop macierzynski? :-D Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja własnie nie dawno sie obudziłam:d kurcze coś w nocy spać nie mogłam a jak juz znasnelam to blizniaki mi sie snily:D:D haha:D:D Mi sie tez ostatnio chce wczesniej spac...nie tak dawno razem z mezem jeszcze siedzialam do 24 anawet 1 a teraz godz 20-21 a mi sie juz ziewa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja własnie nie dawno sie obudziłam:d kurcze coś w nocy spać nie mogłam a jak juz znasnelam to blizniaki mi sie snily:D:D haha:D:D Mi sie tez ostatnio chce wczesniej spac...nie tak dawno razem z mezem jeszcze siedzialam do 24 anawet 1 a teraz godz 20-21 a mi sie juz ziewa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja własnie nie dawno sie obudziłam:d kurcze coś w nocy spać nie mogłam a jak juz znasnelam to blizniaki mi sie snily:D:D haha:D:D Mi sie tez ostatnio chce wczesniej spac...nie tak dawno razem z mezem jeszcze siedzialam do 24 anawet 1 a teraz godz 20-21 a mi sie juz ziewa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mi sie kilka razy dodało...majowka a co to maciezynskiego to z tego co ja pamietam miałam 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
no tak, doczytałam- 20 tygodni + fakultatywny urlop 40 tygodnie dla 1 dziecka i 6 dla dwojga- wiec Nikola2018 bęidze miała lepiej... :D a mam jeszcze pytanie do Was, do tych, które są w ciazy drugi raz- jak Wasze brzuszki? bo mój już się powiększył :) tj cisną mnie niektóre spodnie... oczywiście ja go widze i moja Oliwka- łooo mamo ale ci brzuch rośnie :D i piersi! dzieci są kochane :D Pozdrawiam Was i Wasze brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Nikola 2008 oczywiście :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×