Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Hej:) pokaże napewno:) im blizej tym bardziej stres mnie łapie:d oby bylo dobrze...lece męzulka budzic do pracy i się szykowac pomału odezwe się jakwróce:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz wyszykowana i zaraz wychodze ranyy az mnie z nerwow żoładek rozbolal:O stres stres stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
NIkola- DASZ RADĘ:) Na pewno wszystko jest ok :) Zuzis- Ty jesteś super nastawiona :) i bardzo sie cieszę. Oby tak dalej! u mnie czasami nastrój opada,ale staram sie trzymać. no i podjełam decyzję, ze nie ma na co czekać, a co... Pozdrawiam serdecznie wszystkie dwu-paczki i trzy-paczki :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojreiowhuh
witajcie drogie przyszłe majowe mamusie nie nakrecajcie sie organizm sam wie co robi,zyjcie swoim zyciem, nerwami mozecie berdzziej zaszkodzic i sobie i dziecku. Nie wkręcaajcie sobie mdłości chyba ze z nerwówki. Tak,tak każda ciąża jest inna a zdowe ciąże to te które są bezobjawowe, bez zachcianek,swiadczą o tym że organizm jest naprawde zdrowy i słuzy mu ciąza. Pamietajcie to nie choroba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Dziewczyny- robiłyście badania na tarczycę? to TSH? bo wiem, ze to może być przeszkodą... Zuzis- trzymam kciuki i dawaj znać! a moze jakoś na priva? żeby dziweczynom wątku nie zaśmiecać... a ja zapewne kiedys zmienię NICK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki moje:* ja juz po usg...niestety i stety moja ciąża jest już pojedyncza:( drugiemu maluchowi się nie udało tak myslalam ze tak będzie...3 polozne szukały go i nie mogly znalesc...jedna cos znalazla ale byl bardzo malenki jak na ten tydzien a potem stwierdzila ze dziecko jest jedno i zapewne stad te krwawienia i plamienia byly...no ale NA SZCZESCIE drugi maluch ma sie dobrze serducho bije i baa juz się zrobiła z niego prawdziwa fasola:D No i jestem szczęsliwa ze z tym jednym jest wszystko dobrze:) Trudno...widocznie tak miało być...choc slyszalam ze w ciazach blizniaczych czesto sie to zdarza...troszkę się rozczarowałam troszkę się zasmuciłam ale wazne ze dzidziol ma się dobrze:) szkoda mi mojego męża bo tak bardzo się cieszyl no ale mowi się trudno teraz trzeba się skupic na tym jednym maluchu:) najwazniejsze ze wszystko jest ok:) Mówicie ze juz przystepujecie do działan?:) i bardzo dobrze w koncu sie uda:) trzymam za was kciuki:) a to moje gg 745117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola - kochana dbaj o siebie, zona mojego kolegi,tez na poczatku miala dwa, a do 10 tc dotrwal jeden, teraz jest w 25tc i chlopak rosnie jak na drozdzach. Ja drugi dzien leze i nuuuuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith-marlie widocznie tak musialo byc z tego zlego dobrze ze stalo sie to teraz niz pozniej...plamienia na szczescie juz ustaly co bylo pewnie wynikiem tego ze 2 zarodek sie wchłaniał ...ty takze dbaj o siebie i duzo wypoczywaj:);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam termin na 5tego maja. dzisiaj sie dowiedziałam. wielka radość i wiele obaw... dobrze że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Nikola bardzo mi przykro :( ale trzymam kciuki za drugiego dzidziusia:) Avis witamy cię serdecznie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Nikola - wielka strata i współczuję ogromnie i jednocześnie gratuluję szczęśliwego rozwoju jednej fasolki. Na niej trzeba się teraz skupić i nią cieszyć Nie wiem, po co wchodzą tutaj niezainteresowane osoby, tylko po to,by błysnąć swoim yntelektem. Rozrywka jak u gimbusowni. Byłam dzisiaj na usg. 6 tydzień i 5 dzień. Wszystko w porządku. Pęcherzyk duży. Zarodek ma ponad 7 mm. Zobaczyłam wiercącą się kruszynę. Nie wiedziałam, że taka tycia istota jest tak ruchliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - ciesze sie waszym szczesciem :) i mam nadzieje ze tak juz bedzie do maja. Jak nocnka - moja był długa bo jak o 17 sie położyłam tak do rana spałam - ale to chyba dobrze ;) ja czekam na poniedziałek jak na wyrok, przypuszczam ze dowiem sie czy pecherzyk sie rozwija i czy moje plamienia to tylko jakis wybryk organizmu i niczemu nie szkodzą. piszecie tak o objawach - w mojej rodzinie zarówno mama jak i siostry prócz lekkich mdłości czy słabej tolerancji niektórych zapachów nie miały zadnych objawów a wszystkie dzieci wraz ze mną zdrowe. Więc jezeli nie meczą was wymioty to chyba tylko się cieszyc i korzystać z uroków rosnącego brzuszka. A jezeli juz sa wymioty nie wiecie kiedy najczęsciej się zaczynają - tzn. w którym tygodnniu ciąży? Spokojnego dzionka Wam życze - u mnie deszczowo i ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry majowo-wrześniowy:) Mija127- w 8 tygodniu, ale to nie reguła a statystyka. Trwają do 12-14 tygodnia ciąży, ale to też nie reguła. W mojej rodzinie jest odwrotnie- ciąże przechodzi się zjawiskowo- mdłości i wymioty spektakularne. Za to w zeszłym roku leżała ze mną w szpitalu dziewczyna, która przez ponad tydzień non stop krwawiła. Z zarodkiem było wszystko w porządku i na żadnym obchodzie nie byli w stanie jej powiedzieć,dlaczego krwawi. U niej to nie było plamienie a krwawienie. Co godzinę biegała zmienić podpaskę. Ja złapałam jakieś porządne przeziębienie i walczę z nim bezskutecznie póki co. Zawsze coś. Moja babcia by powiedziała: na złe niewiele trzeba. Teraz przydałaby mi się jej suszona lipa i jej herbatki. Głowa do góry, ja się wczoraj dowiedziałam, że mam unikać małych dzieci - w aktualnym sezonie rozsiewają wirusy - i skupisk ludzi - też zarazki (akurat teraz mam sporo imprez rodzinnych typu chrzciny, urodziny itp.). A przede wszystkim mam mieć dobry nastrój, bo moje samopoczucie jest najistotniejszym czynnikiem sprzyjającym lub szkodzącym maluchowi. Mam lekarski zakaz oglądania smutnych filmów:) Także śmiech od ucha do ucha i śpiewać fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Cześć dziewczynki w ten pochmurny i zimny dzień.. brrrr pozdrawiam Was serdecznie bardzo a poniżej zaktualizowana tabelka.. Nick............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1...................2................ ........01.05.2013 Zuzis...................28..................1............... .........02.05.2013 Zafasolkowana.........?...................?................. .......02.05.2013 jodyna..................?...................1............... .........07.05.2013 madrenka..............0...................?................. .......10.05.2013 kamelia majowa.......0...................?.......................10. 05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........10.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............?.......................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... ....16.05.2013 jusaa27.................ok27..............1.............. .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... ............20.05.2013 agrataka...............1...................?............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy Wy też odczuwacie bóle w brzuchu? podobno to możliwe, ale czy któraś ma to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) u was pochmurno a u mnie swieci piękne słoneczko:) Ja ostatnio co ranek budze się z pełnym na maxa pecherzem:D a tak ogolnie to jest ok:) 8avis7 mnie brzuch bolał też ale na samym poczatku teraz tez zaboli ale rzadko bole brzucha na poczatku (o ile nie sa jakieś silne) to normalka:) Mija zyczę powodzenia napewno wszystko bedzie ok 3mam kciuki:) Aha no i zmieniam swoją liczbę dzieci w tabelce... Nick............cykl starań......liczba dzieci w brzuszku ........TP....... Nikola2008.............1...................1................ ........01.05.2013 Zuzis...................28..................1............ ... .........02.05.2013 Zafasolkowana.........?...................?................. .......02.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... .........07.05.2013 madrenka..............0...................?................. .......10.05.2013 kamelia majowa.......0...................?.......................10. 05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........10.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............?.......................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... ....16.05.2013 jusaa27.................ok27..............1.............. .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... ............20.05.2013 agrataka...............1...................?............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) majowka2013 nie pytaj o badania na tarczycę tylko je rób szybko! Ja najprawdopodobniej przez nią straciłam moją kruszynkę! Mam Hashimoto, przed ciążą i w miałam dużą niedoczynność a o niczym nie wiedziałam!!! Wyszło to dopiero po ciąży. Teraz się leczę i dmucham i chucham, żeby tym razem było ok. PS Dla starających się tsh powinno być max 2,5 więc jak macie więcej, a le niby mieści się w normach to idźcie do lekarza koniecznie (bo te normy wypisywane w Polsce nie są dla młodych kobiet, a raczej staruszek. Każdy endokrynolog Wam to powie). Nikola2008 :) i gratuluję małego szkrabka i przykro mi, że niestety drugie maleństwo nie przetrwało :(. 8avis7 witaj :) Mnie też lekko podolewa podbrzusze - jak na @, ale słyszałam, że to jak najbardziej normalne. A ja już nie mogę się doczekać wtorkowej wizyty u lekarza - a niechże ten czas szybciej leci!! Wczoraj odebrałam betę. Pierwsza 1025, druga po 48h 1836, więc jest te książkowe ponad 66% przyrostu, więc chyba póki co ciąża rozwija się prawidłowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Cześć dziewczynki:) ja już sama nie wiem czy za bardzo się nad sobą rozczulam , ale ciagle jest mi strasznie niedobrze, muszę się zmuszać do zjedzenia czegokolwiek :( nie ma nic na świecie na co miałabym ochotę :( zaczynam się martwić ze dostarczam maluszkowi za mało witaminek. Mam nadzieje ze to niedługo minie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Może i ja dołączę, mam nadzieję na stałe. Mam termin na 06.05.13, małe ma 15 mm a serducho bije jak się patrzy :) To moje drugie dziecko i trzecia ciąża, więc na razie drżę, zwłaszcza że załapałam okropne zapalenie zatok i jestem na antybiotyku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Agrataka ja tez mam Haszimoto:( tyle ze z nadczynnoscia. Zdjagnozowane dopiero kiedy schudlam w ciagu 2 miesięcy 10 kg :( wcześniej słyszałam od mojej lekarki ze powinnam się cieszyć ze mogę wszystko jeść i nie tyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Witamy viviana :) miło cię powitać :) i szybkiego powrotu do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×