Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość Niespodzianka28
Juwelka to super ze u ciebie wszystko w porządku ... Dziwi mnie trochę ze masz nie robić toksoplazmozy to naprawdę nie ma znaczenia czy masz kota czy nie , chyba ze bardzo nie lubisz zwierząt i nie miałas w życiu z nimi kontaktu . Wierz mi ze to bardzo ważne badanie ... U mnie w dalszej rodzinie urodził się chory chłopczyk z porażeniem właśnie przez ta chorobę ... I wierz mi ze kotów nie chodowali:( to nie jest takie drogie badanie i myśle ze warto dla własnego spokoju je zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianka zrobie ta toxoplazmoze na własną ręke bo widze, ze wiekszosc z Was robi to badanie a ja nie dostałam skierowania na to. Robiłam raz toxoplazmoze ale dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allii
Witam przyszłe mamy :) Z przyjemnością do Was dołączę. Na początku września dowiedziałam się, że jestem w upragnionej ciąży. USG w 5 tyg pokazało pęcherzyk :) W poniedziałek mieliśmy kolejne USG i okazało się, że biją dwa serduszka a więc bliźniaki :)))). Nadal nie wierzę ale jesteśmy z M bardzo szczęśliwi. Termin porodu mamy na 15.05. Jestem dobrej myśli i wierzę, że wszystko będzie dobrze i razem dotrwamy do maja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka no to super że u ciebie wszystko ok ciesze sie :) alli witam i gratuluje podwujnego szczęscia:) ja tez mialam miec blizniaki ale u mnie się nie udało został jeden maluch...nie rosna zdrowo:) Zuziz czyli juz jest po wszystkim? no to dobrze:) przystępujcie do działan 3mam kciuki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allii
Nikola2008 bardzo dziękuję za powitanie:) Bardzo mi przykro, że u Ciebie nie została dwójka. Wiem, że czasem tak bywa choć trudno to zrozumieć. Cieszę się jednak, że drugi maluszek został z Tobą i dobrze się miewa. Tak trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Alii witamy serdecznie!! Blizniaki... Super gratulacje i wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
witam Alii no to bedziemy rodzily w podobnych terminach bo ja mam na 17 maja chociaz usg pokazalo ze 15 maj. Wiec sama nie wiem... Jak sie czujesz i z kad jestes? Mi pomalu jakby troche lepiej bylo, wczoraj juz nie wymiotowalam.Myslicie ze w tak wczesnej ciazy lekarz jest juz w stanie okreslic czy jest ona mnoga czy nie? Pozdrawiam Was serdecznie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allii
Fajnie, mamy taki sam termin :)Ja jestem z Warszawy a Ty? Czuję się dobrze a nawet bardzo dobrze :) U mnie na USG były widoczne dwa zarodeczki. Było to badanie dopochwowe i nie słychać było serduszek ale moja dr powiedziała, że widać jak biją ( dwa jasne punkty). Od czasu do czasu czuję lekkie kłucie w jajnikach i i takie lekkie bóle jak przy miesiączce, piersi się powiększyły i zrobiły się takie pełniejsze, często siusiam no i pogorszyła mi się cera ( codziennie rano "coś" nowego na niej się pojawia. Często budzę się w nocy na siusianie i długo nie mogę zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
Alii ja dokladnie takie same objawy, najgorzej z tym spaniem, poprostu nie spie w nocy. Nigdy nie mialam z tym problemu a teraz!!! bede musiala poinformowac mojego lekarza moze jest na to jakis sposob. Ja do wczoraj mialam mdlosci i nie moglam praktycznie patrzec na jedzenie, maz zaczal mi gotowac rosolek i tak sie zmuszam pomalutku. Dzisiaj juz jest lepiej jest juzz 17 a ja jeszcze nie milam mdlosci ani nie wymiotowalam hm... az sie zaczynam zastanawiac czy wszystko jest ok? ciekawi mnie czy one beda codziennie czy od czasu do czasu. CO do klucia tez mnie kuje tak nawet regularnie prawy jajnik od jakis 3 dni. Troche sie obawiam , wizyte mam dopiero za 2 tyg. mieszkam za granica. Pozdrawiam Jest to Twoja 1 ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede mama dolegliwosci nie raz sie nasilaja a nieraz zmniejszaja i moze byc tak w kółko na to nie ma regóły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allii
pierwsza i długo oczekiwana. Mam 31 l a staraliśmy się od 6.Moja gin powiedziała, że wszystkie kucia, ciągnięcia, lekkie bóle (jak miesiączkowe) i podobne odczucia w podbrzuszu są naturalne więc się tym nie przejmuj to znak, że coś dobrego się tam dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaa
niespodzanka28 ogolnie poszlam do lekarza bo nie dostalam okresu a test byl negatywny. zrobil usg i mowi ze ma 1mm ale nie mowimy jeszcze o ciazy. zrobilam zwykly ,,sikany" test pozytywny. ale jak dostalam plamien to wlasnie w szpitalu poradzili bete raz i za 48 H. zrobilam wczoraj wynik 211,0 i jeszcze jutro zrobie... jak nie urosnie beta to sie zalamie chyba.. juz jedna ciaze stracilam w lutym..; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allii
Dziewczyny pracujecie czy jesteście już na zwolnieniu?. Ja zdecydowała się na L4. Nie chcę ryzykować. Początkowo myślałam, że popracuję do końca roku ale ostatecznie zrezygnowałam z tego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allii
olkaaaaaaa trzymam kciuki za pięknie przyrastającą bete. Bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaa
musze ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka28
Ola trzymam kciuki żeby beta pięknie rosła , mam nadzieje ze wszystko się uda:):) wiem ze to nie łatwe ale postaraj się tak bardzo nie denerwować bo to akurat nie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitka1985
Witajcie! OLkaaa trzymamy kciuki, zeby wszystko było ok i aby tym razem się udało. Alii dzięki za pocieszenie, wiele z nas ma właśnie takie bóle w dole brzucha, ciągnięcia itp. Dobrze wiedzieć ze to normalne bo też już nie raz mnie to martwiło. A co do trudności w zasypianiu zastanawiam się czy przyczyną nie jest nospa forte którą biorę. Moze przez to cieżko zasnąć. Wczoraj o 20 ledwo patrzałam na oczy tak chciało mi się spać, ale o 22 biore leki więc czekałam. No i standardowo gdzieś do 1 się męczyłam ( biorę nos-pe i luteine co 12 godzin) Nikola kiedy masz USG? my mamy ten sam termin ..więc jak będziesz to zobaczysz już rączki i nóżki :) Chyba zaczynamy 9 tydzień co? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domu :) tak Nikola zemdlalam w pracy ale dzieki temu zrobili mi badania krwi i usg :) bo do lekarza dopiero w pon mialam! isc 6 tydzien i slyszalam juz jak serduszko bije niesamowite :)))) a jesli chodzi o mdlosci to lekarz powiedzial ze to bardzo dobrze bo to objaw prawidlowo rozwijajacej sie ciazy moze cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitka nie wiem teraz kiedy bede miaa usg:( mieszkam w UK a tu jest inaczej kolejn wizyte z polozna mam na 2 listopada dopiero:( wiec wtedy sie dowiem...choc calkiem mozliwe ze jak skoncze 12 tyg to szpital mi jakis list wysle..nie wiem eech zwariuje chyba..hehe a co do tygoodni to chyba zaczynamy 10 w sumie to ja sie pogubilam z tymi tygodniami:D mamy za soba 9 pelnych tygodni (i ja mam) jeden dzien wiec chyba jest 10 eeech sama nie wiem:d Kasia no to fajnie ze u ciebie wszystko ok:) ja nie slyszalam bicia serducha ale widzialam:) ciekawe czy przez ten taki mikrofon by bylo juz slychac bo planuje sobie kupic...jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, jak Nas fajnie dużo:) witam wszystkie majówki:) mój brzdąc ma 12 mm, to 7w3d, czyli wszystko tak, jak być powinno rośnie idealnie 1 mm na dzień, więc uspokoiłam się niesamowicie, bo od piątku męczyło mnie straszne przeziębienie i kaszel jak u starego gruźlika też czytałam, że imbir jest bardzo dobry na mdłości, ale jeszcze nie próbowałam trochę pomagają też rodzynki, ale ja musiałam się do nich zmusić i efekt nie utrzymał się zbyt długo, dosłownie parę minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
rowniez serdecznie witam wszystkie majowki Poewiedzcie mi macie regularne mdlosci bo u mnie dzisiaj nic... az sie zaczelam martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to są regularne, bo mam cały czas ale mogą przechodzić i powracać, mieć różną intensywność może i ja spróbuję ze stopką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ale nas już dużo:) Mało się odzywam, nie mam stałego dostępu do kompa, ale to się zmieni może jak pójdę na l4, ale póki co chcę pracować, przynajmniej do końca roku. Melduje, że u mnie wszystko dobrze, mdłości regularne, prawie przez cały dzień, a dzisiaj zaliczyłam jak to któraś z Was nazwała 1 klasyczne rzyganko:) Więc dzidzia rośnie. Ja mam ugs dopiero 9 października, więc jeszcze prawie cale dwa tygodnie. Trzymam za nas wszystkie kciuki. A najbardziej za olkaaaaaa, trzymaj się.. Miłego wieczorku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny mam ogromnego stracha, dzis mialam plamienie cieno bezowe, nie wiem co mam myslec, zgaga mi minela, plecy mnie bola, to co do tej pory mialam zniknelo, nie wiem co mam myslec i robic, jutro mam usg i strasznie sie boje, tym bardziej ze do tej pory okolo 6-8 tc nastepowalo poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinguszka tylko spokojnie... zobaczysz jutro okaze sie ze wszystko ok.. bierzesz duphaston lub luteine na potrzymanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×