Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Dzień dobry Dziewczęta, mały mnie dzisiaj tak radośnie obudził wierceniem się w brzuchu, że już trzecią godzinę mam uśmiech od uch do ucha uwielbiam czuć te jego przewroty, a dzisiaj pierwszy raz były tak mocno wyczuwalne miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Gdzies przeczytałam że z detergentów sls i tak sa jednymi z najmniej szkodliwych, tak więc opinie są różne:) faktycznie są praktycznie we wszystkim. Wiem, że dziewczyny chwaliły za skład chyba żele z palmolive, kosmetyki Cien ( Lidl), serię Isana z Rossmana, organique, niektóre preparaty Johnsona. Warto poszukać, bo w sumie coraz więcej marek wypuszcza serie kosmetyków z naturalnymi składnikami Ja osobiście nie zauważyłam, żeby cos mi sie działo ze skórą w związku z sls, bardziej się przyglądam kremom do twarzy pod kątem składników zapychających pory i np alkoholu ( podrażnia skóre naczynkową) - bo potem mam na twarzy masakrę..:/ A z kolei po super zdrowym ziołowym szamponie, nie jestem w stanie rozczesać włosów i w ogóle mam jedno wielkie siano, także zdecydowanie wolę już uzyć tego z niezdrowymi wygładzaczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no isana jest chyba calkiem spoko - mam od nich cos do i po opalaniu. Dzis chyba poniedziałek wizyt lekarskich, bo duzo dziewczyn idzie. ja też, to do sklikania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) no moja wizyta dopiero za tydzien ...wczoraj tak sie nakręciłam ze miałam iść dzisiaj ...przez dwa dni nie wyczułam ruchów ...i wieczorem jak sie położyłam na lewym boku mały zaczął tak szaleć :) myślałam ze chce wyjść na zewnątrz :):) a dzisiaj już od rana skacze :) także jestem spokojniejsza i idę dopiero w następny poniedziałek ... ale wy piszcie koniecznie po waszych wizytach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianko a w którym Ty jesteś tygodniu? Ja czuje tylko małe łaskotanie, jutro zaczynam 16 tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dokładnie to 3 dzień 18 tygodnia :) do wczoraj ja tez właściwie czułam takie delikatne pukanie ...teraz to już wyraźne ruchy :) to jest cudowne ! Teraz jak do ciebie pisze maluszek strasznie sie wierci, dosłownie tak jakby sie obracal:) chyba chce mi zrekompensować te dwa dni ciszy :):)grzeczny chłopczyk :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj malec jest najbardziej aktywny z rana i wieczorem a tak to caly dzien siedzi cicho ale pewnie dlatego ze duzo sie ruszam...i podobnie jak niespodzianka odczowam juz takie jakby wiercenie i juz da rade wyczuc pod reka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 18t5d i ruchy z dnia na dzień robią się coraz mocniejsze bo dzidzius rosnie, jest coraz silniejszy i ma coraz mniej miejsca. Wcześniej wody płodowe amortyzowały ruchy dlatego były one z początku niewyczuwalne. Ja też czułam takie bulgotanie w 15tc ale pierwsze wyraźne ruchy wyczułam pod koniec 16tc. Tego nie dało się już pomylić z perstaltyką jelit. Pozatym odkad maleństwo się rusza jestem dużo spokojniejsza bo wiem że jest i że żyje. Wcześniej to żyłam w stresie od wizyty do wizyty. Moje maleństwo jest bardzo aktywne podczas jazdy samochodem. Tylko nie wiem czy mu podoba się czy przeszkadza :) no i oczywiście wieczorem. Ale fajnie dziewczyny...już prawie jesteśmy na połowie drogi :D Miłego Dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym aby moja Zuzia mnie już równo kopała...:) teraz też czuję takie smyranie:) a najwięcej to wtedy jak jadę autem, no coś przedziwnego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wiosne ja mialam tak samo tez zylam od wizyty do wizyty teraz juz jest spokojniej:) u mnie 18 i 6 dni:) zaraz polowa ale to zlecialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - tak to się właśnie zaczyna :) Na tym etapie każda z nas wyczekuje jakiegoś porządnego kuksańca żeby mieć pełną świadomość nowego lokatora :) a jeszcze trochę i będziemy miały dość kopniaków po żebrach i nerkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola - leci, leci :) mi ciągnął się 1trym, czekałam aż minie, liczyłam dni, tygodnie...bo wiadomo - spada ryzyko poronienia. A drugi to już jakoś spokojniej, a odkąd czuje ruchy to już tylko co kilka dni zerkam do aplikacji w telefonie (BabyBump) żeby zobaczyć który to aktualnie tydzień i dzień ciąży. I żeby poczytać co się dzieje aktualnie u maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn dzis w trakcie zdjec powital mnie na kolanach w pozycji gleboko modlącej się - chyba się modli, zebym go lepiej traktowala :-) widac bylo kazda kosteczke na kregoslupie i zebra oraz nogi (udka i golenie). No oczywiscie serce bijące. Na razie niestety nie wypatrzylam rak, tak zeby sama umiala je rozpoznac, ale lekarz mowi, ze sa. :-) głowa od ucha do ucha ma juz 3.5cm i moje dziecko w koncu przypomina czlowieka, a nie kosmite :-) piszcie jak u Was :-) z tego podniecenia zapomnialam sie zapytac o rutinoscorbin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka30!
Hej dziewczyny :) dziś mamy 14t5d :D od 2 dni ciągnie mnie w pachwinach i macica chyba się rozciaga i tak mi to dokucza, że dziś aż zrezygnowałam z zakupów bo normalnie bałam się ruszyć z domu. Rozumiem, że to wszystko musi się rozciągnąć ale bez przesady aż tak? :) mimo że biore nospe to na tę ciągnięcie nic nie pomaga. Pozostaje mi tylko chyba się do tego przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mialam wizyte ale pani nie zrobila mi USG tylko zwykle badanie i KTG dla odmiany ;)). Nastepna wizyta 18 grudnia i wtedy to napewno bedzie USG ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dawno mnie tu nie było:) Ale jestem z wami:) Termin mam na 24 maja:) Cieszę się bardzo, sama jestem z maja:) Dziś byłam u lekarza, wszystko dobrze tylko coś nie tak z wynikami moczu. Ale lekarz mówi żeby się nie przejmować. wcześniej robiłam tez badania prenatalne i wszystko w porządku. Maleństwo ma ponad 8 cm, dokładnie nie mógł zmierzyć bo sobie siedziało:) Zamiast tyć schudłam ponad 1 kg. Ogólnie czyje się bardzo dobrze. Pozdrawiam gorąco:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie dzisiaj biało za oknem :) wstałam i przecierałam oczy jak zobaczyłam snieg :) jeszcze niedawno martwiłam sie, ze nie czuje ruchów maluszka a teraz jestem przeszczęśliwa bo równo z wejsciem w 18tydzien poczulam pierwsze ruchy :) cudowne uczucie, nie do opisania. Teraz jestem troche spokojniejsza jak maleńkie daje o sobie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dawno mnie nie było. Dzisiaj miałam robione USG i okazuje sie że będzie Filip. Maluch rośnie zdrowo i rusza się choć na 16 tydzień ja go jeszcze nie czuje za bardzo. Raczej takie muskanie w dole brzucha. Chciałam chłopca i bedzie chłopak. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima, zima...u mnie też :) ale sobie dzisiaj pospałam :) Dziewczyny niedyskretne pytanie: jak jest u Was z libido? Bo u mnie zerowe. Albo mnie coś boli albo jestem zmęczona...po prostu nie mam ochoty na sex. Raz w tyg dla świętego spokoju a przed ciążą to prawie co dzień, czasem nawet po 2 razy. Mąż co prawda nie robi mi wyrzutów ale kilka razy rzucił hasło w stylu: jak to było kiedyś a jak jest teraz. Z drugiej strony niech sie przyzwyczaja ze czeka go dluzsza abstynencja pod koniec ciąży i po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka30!
Hej :) Ja dziś mam urodziny i myślałam, że maluszek da mi prezent w postaci kopniaka którego poczuje ale niestety.... mam nadzieje że na gwiazdke już dostanę taki prezent :) Poza tym tak jak pisałam wczoraj mam takie delikatne skurcze i ciągnie mnie w pachwinach chociaż dzis już mniej niż wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka30!
a jeśli chodzi o libido to ja mam chyba większą ochotę niż mój mąż chociaż oboje boimy się uprawiać seks i odkad byłam w szpitalu całkowita abstynencja czyli już miesiąc.... 17 mam wizytę więc zapytam się czy już możemy czy jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! ;) ja też w maju zostanę mamusią, po raz pierwszy. termin mam na 16 maja. czytałam, że czujecie już dzidziusia.. a u mnie nic ;(( żadnych ruchów.. myślicie, że coś złego się dzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak na razie żadnych ruchów nie odczuwam. Lekarz mówił że z końcem roku mogą się pojawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka wszystkie najlepszego !!! Czekam na wiosne u mnie tez libido siegneło zeru odkad jestem w ciazy w ogóle nie mam na to ochoty, mąz narzeka ale co zrobic nie bede sie zmuszała ;) mialam nadzieje, ze w drugim trymestrze nabiore ochoty na przytulanki ale nic z tego.. x młoda ja tez jeszcze do niedawno martwiłam sie ze nie czuje ruchów kiedy wszystkie dziewczyny pisały, ze juz czuja ale od dwóch dni czuje wyraznie juz malucha jak przyłoze reke do brzucha, takze Ty tez niebawem na pewno poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka30!
ja też nie czuje ale ja mam troche swoje brzucha więc może u mnie to sie wydłużyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie mam malutki brzuszek, jak ktoś nie wie, że jest w ciąży to się nawet nie domyśli.. no i nie tyje. przez ostatni miesiąc przytyłam tylko 100dag..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×