Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość HA!!! Dokładnie :)
Niech się im nie wydaje że są nie zastąpione. Fakty są takie że stary pracownik jest rozleniwiony bo myśli że wszystkie rozumy pozjadał i wszystko potrafi, co jest absolutną nieprawdą. Przychodzi osoba młoda, świeża z nowym pomysłem i okazuje się po miesiącu dwóch, że tamten staroć jej do pięt nie dorasta :D Nie śmiejcie się więc z dziewczyn których nie znacie, brak klasy pokazałyście w tym momencie. Nie ma ludzi niezastąpionych i nie jest wstydem czegoś nie wiedzieć. Wstyd jest być ignorantem, który myśli że wie już wszystko. Pani z warszafffki za dyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA!!! Dokładnie :)
Niech się im nie wydaje że są nie zastąpione. Fakty są takie że stary pracownik jest rozleniwiony bo myśli że wszystkie rozumy pozjadał i wszystko potrafi, co jest absolutną nieprawdą. Przychodzi osoba młoda, świeża z nowym pomysłem i okazuje się po miesiącu dwóch, że tamten staroć jej do pięt nie dorasta :D Nie śmiejcie się więc z dziewczyn których nie znacie, brak klasy pokazałyście w tym momencie. Nie ma ludzi niezastąpionych i nie jest wstydem czegoś nie wiedzieć. Wstyd jest być ignorantem, który myśli że wie już wszystko. Pani z warszafffki za dyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA!!! Dokładnie :)
lilith-marlie i mamamlodegoD pokazałyście, że wam słoma z butów wystaje :/ ...brak klasy...szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA!!! Dokładnie :)
lilith-marlie i mamamlodegoD pokazałyście, że wam słoma z butów wystaje :/ ...brak klasy...szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki A ja sie juz czujezmeczona wprawdzie w piatek zaczynamy 27 tydzien ale mi juz jakos ciezko tzn. bylam dzisiaj na zakupach rano i nie zeby jakis wielkich tylko w 2 sklepach, wrocilam przed 12 slaba jak mucha nogi bolaly takie ciezkie mi sie robia nad kostkami. Az strach pomyslec co bedzie dalej. A kupilam dzisiaj pampersy firmy pampers rozmiar 1. Napiszcie mi prosze ile takich jedynek wypadalo by miec bo waga na nich to od 2-5kg a n 2 jkach od 3-8kg. Narazie kupilam te mniejsze ale nie wiem sama... co sadzicie??? Jeszcze tylko kosmetyki i jestem w pelni wyposazona :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apteki są akurat przy laboratorium, aż 3:) najwyżej podskoczę dzisiaj już nie chce mi się wyłazić w ten sypiący śnieg, bo jeszcze nie wyzdrowiałam do końca z glukozą zwlekałam właśnie ze względu na przeziębienie, ale już muszę zrobić co do mojej historyjki, to mi akurat chodziło o to, że na nowych nie wiesza się psów, gdy się starają sama w poprzedniej firmie miałam do pomocy stażystkę - dwie lewe ręce- i odetchnęłam z ulgą, gdy w UP zabrakło kasy i skrócili wszystkim staże nie widzę tutaj braku klasy, ot, życie ja bym się nie nadawała do akwizycji i słusznie by na mnie psy wieszali w tej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno zużycie wynosi do kilkunastu na dobę na początku, czyli paka na 3-4 dni ale gdzieś też czytałam o babce, która od początku używała dwójek no i dziecko może się spore urodzić i bardzo szybko rosnąć ja planuję zakup jednej paki, a jak na końcowych usg dowiem się mniej więcej jaka jest waga mojej małej to może zakupię więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede_mama - planujesz urodzić dziedziaczka większego niż 5kg? ;-) ja bym kupowała jedynki na Twoim miejscu.. zapas na tydzień czy dwa i najwyżej jak maluch będzie szybko rósł, to potem już większy rozmiar. Kamelia - zgadza się, że różnie to bywa z nowymi pracownikami na zastępstwo. Problem u nas jest natomiast taki, że ja się b. ucieszyłam jak się dowiedziałam, że to będzie kobieta i w podobnym wieku (bo branża zmaskulinizowana ogólnie), ale po 2 dniach jej pobytu u nas mam wrażenie, że ona wszystkich będzie chciała sterroryzować swoją osobą. Moje zdanie jest takie, że jak się wchodzi w nowe otoczenie to najpierw należy poznać panujące w nim zasady i mechanizmy, a dopiero potem wygłaszać swoje zdanie. Ma opracowany plan treningu dość szczegółowy, ale póki co zajmuje się jakimś swoimi prywatnymi sprawami w ciągu i na wszystkie spotkania się spóźnia i 5 osób zaangażowała w szukanie dla niej mieszkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, natrętny bluszcz? ja miałam taki "zespół ludzi specjalnej troski" w pracy i między innymi dlatego tam nie wracam i nie podpisałam zlecenia ulubieńcy pani dyrektor bo biegali do niej codziennie,by powiedzieć, jaka jest piękna (real: stara łysiejąca ropucha z brzuchem jak beczka), zebrać wszystkie ploty i podonosić na kogo się dało (łącznie z wymyśleniem jakiejś historii by tylko się na kogoś poskarżyć) na pracę oczywiście brakowało im już czasu praca prosta, a ludzie z 5,10letnim doświadczeniem nie potrafili wypełnić wniosku takiej ekipy to nigdy nie spotkałam, bo nawet w podstawówce skarżący byli nielubianymi kablami, a co dopiero dorośli ludzie ja w to nie ingerowałam, bo mnie omijali szerokim łukiem ze swoimi pretensjami- nie wiem, dlaczego,ale czuli przede mną respekt broniłam się swoją pracą i wiedziałam o wszystkich przekrętach tej naszej carycy i jej załogi ale w życiu bym się nie spodziewała, że w kapitalistycznym świecie XXI wieku takie archaiczne biuro może się uchować i to w takiej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila- maryla
LiLA-MARYLA - Jak miała ciotke to pchała w majty szmatki i plukała je nad rzeką bo podpaski always są takie nie ekologiczne. Jej stary również zagorzały ekolog też zawijał freda w szmatki zanim jej w psite wsadził :) dlatego zaciążyła. Jest bezdomna i sra żarem bo przyjeli kogoś najej miejsce i nie będzie miała gdzie po macierzyńskim wracać. Myślała że jest niezastąpiona :) Nie wstyd ci wyśmiewać się z dziewczyny ktora zajmie twoje miejsce? Ty wszystko wiedzialas od poczatku co i jak w pracy. Mi by do smiechu nie bylo bo to ze sie nowa dziewczyna stresuje to skurat znak za jej zalezy - wygryzie cie i tyle a te glupie twoje przytyki to dlatego ze czujesz sie zagrodzona w pracy - i słusznie!!! Miłego siedzenia na torbach z dzieckiem franco bezdomna!!! To samo Matka Upośledzonego - śmiej się z kogoś śmiej, zobaczysz jednak - twój śmiech urwie się jak hejnał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila- maryla
LiLA-MARYLA - Jak miała ciotke to pchała w majty szmatki i plukała je nad rzeką bo podpaski always są takie nie ekologiczne. Jej stary również zagorzały ekolog też zawijał freda w szmatki zanim jej w psite wsadził :) dlatego zaciążyła. Jest bezdomna i sra żarem bo przyjeli kogoś najej miejsce i nie będzie miała gdzie po macierzyńskim wracać. Myślała że jest niezastąpiona :) Nie wstyd ci wyśmiewać się z dziewczyny ktora zajmie twoje miejsce? Ty wszystko wiedzialas od poczatku co i jak w pracy. Mi by do smiechu nie bylo bo to ze sie nowa dziewczyna stresuje to skurat znak za jej zalezy - wygryzie cie i tyle a te glupie twoje przytyki to dlatego ze czujesz sie zagrodzona w pracy - i słusznie!!! Miłego siedzenia na torbach z dzieckiem franco bezdomna!!! To samo Matka Upośledzonego - śmiej się z kogoś śmiej, zobaczysz jednak - twój śmiech urwie się jak hejnał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila- maryla
Teraz sie tłumacz :) pokazałaś że ci słoma z butów wystaje skoro po kilku dniach oceniasz kogoś i uważasz że jesteś niezastąpiona - BŁĄD! Nie jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila- maryla
Teraz sie tłumacz :) pokazałaś że ci słoma z butów wystaje skoro po kilku dniach oceniasz kogoś i uważasz że jesteś niezastąpiona - BŁĄD! Nie jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanalia majowa
Niech się im nie wydaje że są nie zastąpione. Fakty są takie że stary pracownik jest rozleniwiony bo myśli że wszystkie rozumy pozjadał i wszystko potrafi, co jest absolutną nieprawdą. Przychodzi osoba młoda, świeża z nowym pomysłem i okazuje się po miesiącu dwóch, że tamten staroć jej do pięt nie dorasta :D Nie śmiejcie się więc z dziewczyn których nie znacie, brak klasy pokazałyście w tym momencie. Nie ma ludzi niezastąpionych i nie jest wstydem czegoś nie wiedzieć. Wstyd jest być ignorantem, który myśli że wie już wszystko. Pani z warszafffki za dyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanalia majowa
Niech się im nie wydaje że są nie zastąpione. Fakty są takie że stary pracownik jest rozleniwiony bo myśli że wszystkie rozumy pozjadał i wszystko potrafi, co jest absolutną nieprawdą. Przychodzi osoba młoda, świeża z nowym pomysłem i okazuje się po miesiącu dwóch, że tamten staroć jej do pięt nie dorasta :D Nie śmiejcie się więc z dziewczyn których nie znacie, brak klasy pokazałyście w tym momencie. Nie ma ludzi niezastąpionych i nie jest wstydem czegoś nie wiedzieć. Wstyd jest być ignorantem, który myśli że wie już wszystko. Pani z warszafffki za dyche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja własnie niedawno wróciłam od położnej mój maluch tez juz jest główką do dołu serduszko mocno bije:) ale bede miała jednak cc za jakieś 5 tygodni beda termin ustalac:) a za 2 tyg znowu wizyta z polozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaczynam 25 tydzień :) Odebrałam wyniki moczu i kriwnki białe mam w przedziale 5-10 i jakoś tak mi sieżo wydaje a nie moge znależć jakiś konkretnych norm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKOLA - to mamy już 7 miesiąc i III trymestr :) hmmm...a mój nadal w ułożeniu poprzecznym pośladkowym :) lekarz mi mówił, że między 32-34tc dzieci najczęściej przyjmują ostateczną pozycję bo wcześniej to mają dużo miejsca i mogą jeszcze fikać koziołki a później wręcz przeciwnie, ciasno im i nie mają się za bardzo jak odwrócić. Chciałabym rodzić sn - mam jeszcze dużo czasu, mam nadzieję, że mój mały ustawi się w pozycji startowej. LILITH-MARLIE - pytałaś o spadek energii po 27tc...niestety nie odpowiem bo u mnie ta energia regularnie spada od 5 mies odkąd mam przedwczesne skurcze. W ogóle nie zauważyłam jej przypływu w II trym tak jak o tym piszą w mądrych książkach dla przyszłych mam. Myślę że skoro do tej pory dobrze się czułaś to nie musisz się obawiać że w pierwszym dniu 27tc obudzisz się i nogi odmówią Ci posłuszeństwa ;) Ten spadek energii w III trym jest związany ze wzrostem wagi, obwodu brzuszka a co za tym idzie szybszym męczeniem się i innymi tego typu rewelacjami. Swoją drogą to zazdroszczę dobrego samopoczucia. Ja w ogóle nie mogę chodzić po 10 min na nogach, brzuch robi mi się twardy i boli. Nie wychodzę z domu a chciałabym się wybrać na zakupy dla maluszka bo przez internet to nie to samo. Wolę najpierw w realu zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na wiosne noo juz nie długo 30tc i ostatnia prosta nie malże:) ja dzis tez miałam krew pobieraną zobaczymy co tam wyjdzie...pytalam sie dzis poloznej tez co do mojego małego brzucha powiedziala ze dno macicy jest na prawidlowej wysokosci wiec wszytko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czekam na 30tc potem to już z górki. Zacznę odliczać:10,9,8....:) Mam już dosyć tego domu i czterech ścian. Pocieszam się myślą że poki co pogoda kiepska a w maju jak to w maju, wiosna w powietrzu i z popędzę z Juniorem na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30tc?! Wow, jak to w ogole brzmi, jak koniec ciazy :) bardzo Wam zazdroszcze w ten pozytywny sposob, bo dostaniecie maluchy juz lada moment :) dzis rozmawialam z jedna kobietka, co 4 urodzila I tez mi wspomniala, ze po 30tyg to hyc hyc I porod. Jutro ide na glukoze, glukoze kupilam - w PL to ona bez smaku jest, po prostu slodka, Wy tu piszecie o porzeczkach, kolezanka z berlina wspominala mi o winogronach itd. :) Dzis dowiedzialam sie, ze moj kolega z klasy z liceum ma termin z zona dokladnie tydzien po mnie, bardzo mnie to rozbawilo, bo tez jest mlodszy ode mnie o 7 dni :) moja insza kolezanka z klasy ma termin na 4 dni przede mna I mam chwilami wrazenie, ze teraz caly swiat tylko albo w ciazy albo tuz po porodzie :) wczesniej tego w ogole nie zauwazalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, robi wrażenie ten 30 tc:) bardzo miłe oczywiście kurcze, z górki już:) a nick z kanalią bardzo mi się spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia heh bardzo kreatywne te podszywy:D ale same powiedzcie ze czas pedzi jak nie wiem,przeciez nie dawno byłysmy na samym początku a teraz juz gruba częśc za nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pędzi jak diabli :) Cały czas jestem pełna podziwu jak szybko w naszych brzuchach rozwijają się takie skomplikowane istotki i są zdolne do życia na świecie, w zasadzie, po relatywnie krótkim czasie od powstania :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż ogląda mecz więc ja postanowiłam zamknąc się w łazience i zrobić przegląd siebie :) I tak: nogi puchną (wcześniej nie zauważałam bo przeważnie nosze skarpetki stopki a dziś miałam dłuższe i mam baloniki, rozstępy się pojawiają i pewnie to dopiero początek (a ja zamawiałam najlepsze angielskie kosmetyki przeciw rozstępom i nic z tego nie wyszło). Włosy mi się przetłuszczają strasznie a mam długie więc ciężko mi je myć codziennie wiec myje co 2-3 dni, a co do włosów do depilacji to mi tam rosną szybko jak cholera. Nogi i pachy to luzik ale inne miejsca to już skomplikowane :) Z racji tego, że w poniedziałek mam lekarza ja już przeżywam to golenie hehehe ale mam chyba dobry sposób żeby się wydepilować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle mam takie pytanie do Was: Ja i mój mąż urodziliśmy sie w 8 miesiącu, moja mama 2 ciąże i nie donosiła żadnej (ja w 8 m-cu, mój brat w 7 m-cu), moja teściowa 4 ciąże nie donosiła żadnej (3 ciąże-8mc, 1- 7mc) Jak myślicie jakie jest prawdopodobieństwo że ja też urodzę wcześniej? Oczywiście moje pytanie padnie w poniedziałek u gin ale tak sie zastanawiam nad tym od kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Ale Wam zazdroszcze i 30 tygodnia i porzeczkowego smaku glukozy...u nas bleeeeeeeeeeee tylko słodka..ide w sobotę bo na 3 godziny musze młodego z ojcem zostawić a w tygodniu to pracuje..:) ANKA mnie się wydaje że nie jest powiedziane że też nie donosisz do terminu...:(Nie wiem...ale to aż tak dziedziczne chyba nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie znowu bierze chorubsko:/ jak zwykle córa najpierw zalapała teraz ja:O kaszel ma starszny az serce mi pęka jak widze jak się męczy:O zapisałam ją na wizyte do lekarza i dopiero dali mi termin na za 2 tygodnie:O paranoja jakas:O bo niby wczesniej tłumacza nie ma a jesli chodzi o GP to muszę isc z tłumczem:O cholerna Szkocja:O a listu ze szpitala jak nie było tak nie wiem a za tydzien powinnam miec usg i juz sama nie wiem czy będe je miała czy nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole mam do was takie pytanie...trochę głupie ale ciekawa jestem czy tez to zauwazyłscie i czy tez tak macie...w koncu po to to forum jest:P ostatnio zauważyłam ze tam na dole jestem jakas ''spuchnęta''(??) nic mnie nie boli ani nie mam zadnych dziwnych uplawów ale te wargi wydają mi się jakieś grubsze niz były:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nikola: Nie przejmuj się tym spuchnięciem. Narządy są teraz mocniej ukrwione i podobno podczas seksu jest to czasami powodem nieco mniej przyjemnych doznań, albo podobno u niektórych na odwró - wiecznegi niespełnienia ;) Ja mam podobnie i też się martwiłam, bo myślałam, że coś z szyjką nie tak itp. ale lekarz rozwiał moje wątpliwości ;) Najbardziej odczuwam dyskomfort podczas siusiania, bo mam wrażenie, że ...zaraz coś mi dosłownie wypadnie. A z tym lekarzem i tłumaczem to rzeczywiście paranoja... Za 2 tygodnie Twoja córeczka zdąży już wyzdrowieć :) @Anka30: U mnie włosy rosną szybciej, ale są chyba troszkę słabsze niż poprzednio. A co do golenia od pasa w dół, to nie wiedziałam, żę to będzie taki wyczyn ;P Zastanawiam się jak to będzie w dalszej ciąży. Jak na razie moje nieudolne próby doprowadziły do ran ciętych, czy jak je tam nazwać ;P Też uważam, że szybszy poród to nie jest cecha dziedziczona genetycznie, ale gin na pewno lepiej Ci odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×