Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

hejka Zycze wszystkim milego popludnia, ja chcialam dzisiaj troszek posiedziec i poplotkowac, ale mlody mi zachorowal. Martwie sie bo strasznie kaszle i musze go troche poobserwowac. majowka - mnie brzucszek rosnie ale od jedenia:) poki co pozwalam sobie na wszystko, ale slodyczami sie nie objadam. martwie sie bo mnie wcale piersi nie bola, nie wiem jest to mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowka ja niestety nie skorzystam z zadnego urlopu gdyż nie pracuje:) na ''urlopie'' to ja juz rok jestem:D od kad przyjechalam do Szkocji:) miałam w planach isc w krótce do pracy no ale wyszło jak wyszło:D A u mnie brzuch tez delikatnie sie zaczyna odznaczać tak jak bym miala wzdęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodyna noo teraz juz zaraz jesien i sezon na chorubska moja mała tez jakiegos katarku dostała i ja przy okazji tez...a co do bolu piersi hmm wiesz mnie np raz bola bardziej raz mniej...teraz czuje bol tylko przy dotykaniu wiec moj maz nie ma prawa ich ruszac:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to nie doszukuje sie, jak nie bola to nie bola. Troche sklamalam ze sie nie objadam slodyczami, wlasnie otwarlam paczke chipsow:) . Ja z tabletek to biore 2 razy duphaston i kwas foliowy, nie wiem ktoras z was pytala. Dziewczyny a becikowego to juz nie dostaniemy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodyna pewnie nie doszukuj sie niczego napewno wszystko dobrze:) a z becikowym to nie wiem jak w Polsce jest teraz...tutaj za bardzo tez nie wiem bo ponoc nalezy sie na kazde dziecko ale tez slyszalam ze tylko na pierwsze daje wiec sama nie wiem...jak narazie jeszcze nad tym nie mysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wlasnie z mezem mowilismy ze trzeba zacisnac pasa, dwoje dzieci to musimy przemeblowac mieszkanie, nieco pozmieniac, odswiezyc, itp i tak sobie planuje w myslach co i jak.. Zuzis gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo u mnie to wogle zmiana mieszkania bedzie bo to w ktorym teraz mieszkamy jest za małe na 5 osób:) też wydatki nas gruuube czekają:D Dobra idę ogarniać chałupkę miłego popołudnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowka2013
Nikola2008 - suepr te Twoje maluchy! hi hi hi Jadyna- becikowe to słyszłąm tylko,z e musi być opieka lekarza od max 8 czy 9 tygodnia ale moze być wczesniej. a to, ze tylko na pierwsze? hmm tego nie słyszałam. co do pierszi- w pierwszej ciaży nic a nic mnie nie bolały, mało tego urosły ok 3 miesiaca dopiero! wiec mysle, że to nie jest wyznacznik. ja Wam jeszcze powiem, ze u nas nieco się uspokaja z krwawieniem, w sensie zanika. ale oczywiście z planów lezenie i nic nierobienia zrobiło się leżenie do 13 a potem pojechaliśmy na zawody motocrossowe, bo są niedaleko a mój maż to fan motocykli... :) aha, znalazłam na forum inny kalendarz ciaży i tu mi wyszło, że termin na kwiecień bym miała... heh :) jakby któraś chciała sprawdzic zapraszam: http://kalkulatorciazy.pl/ no i jeszcze jedno znalazłam - nagrania z USG we wczesnej ciaży: http://www.youtube.com/watch?v=BrRf-GVXpx0&feature=youtube_gdata miłego oglądania! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia Maj
Hej, ja dziś rano zrobiłam test.... i słaba, ale jednak druga kreseczka, hehe :) wg tego kalkulatora http://kalkulatorciazy.pl/ mam termin na 17 maj. Super :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia Maj
Hej, ja dziś rano zrobiłam test.... i słaba, ale jednak druga kreseczka, hehe :) wg tego kalkulatora http://kalkulatorciazy.pl/ mam termin na 17 maj. Super :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) usg jest rewelacyjne, moja babcia by powiedziała "dubeltowe" co do zmian w pracy i mieszkaniach - mam umowę śmieciową do końca miesiąca, później będę bezrobotnym włóczykijem, nawet mnie nigdzie na pewno nie przeniosą z racji na mój stan mieszkanie niedawno remontowaliśmy, mamy nową sypialnię i ani skrawka na łóżeczko, więc jeśli wszystko pójdzie prawidłowo, pewnie zrobimy wyprzedaż:) martwią mnie kłucia w lewym boku dzisiaj byłam na grzybach, bardzo dobrze, że byłam w lesie, na świeżym powietrzu, bo takie nudności w mieszkaniu źle by się skończyły za to w marszu towarzyszył mi jakby kolkowy ból z lewej strony brzucha nawet nie wiem, czy to jajnik, czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, przyjmiecie mnie do grona? OM 3.08.2012, cykl starań 2, termin 9.05.2012, do lekarza się jeszcze ie zapisałam, w poniedziałek będę dzwonić, 4 na 4 testy ciążowe w ciągu tygodnia z wynikiem pozytywnym, kreseczka coraz ciemniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według tego kalendarza dziś mam 5 tc 1 dc objawy ciązy: brak miesiączki, uczucie śliskości w majtkach, bolące piersi, swędzące sutki, jakby wzdęty brzuch którego nie umiem wciągnąć... mdłości i zmęczenia brak, nic nie boli, nie kłóje ktoś z was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) na początku możesz nie mieć żadnych objawów mdłości najczęściej pojawiają się ok. 8 tyg. niektóre mają wcześniej, inne później, a jeszcze inne wcale nie martw się na zapas, wszystko jest i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane:*** ja wlasnie nie dawno wrociłam z zakupow:D Dziewczyny powiedzcie mi a jak u was jest ze sluzem?? Bo u mnie jest go dużo a konsystencje ma różną raz wodnisty raz gęsty i żółty,kremowy lub biały:o ciekawe czy czasem jakas grzybica mnie nie dopada:o A u mnie objawy to hmmm prócz braku okresu prawie żadne:D Jak narazie czuję się rewelacyjnie:) czasem mnie lekkie mdlosci dopadaja, zauwazylam tez ze zaczynam byc wrazliwsza na zapachy:) Majówka a mi wg tego kalkulatora wychodzi na 26 kwiecien:D heh ja nawet nie wiem kiedy mam ten termin w koncu:d każdy pokazuje inną date ale wiem ze samemu to jakos mozna obliczyc data OM+7DNI-3 MIESIACE i wtedy wychodzi:) w sumie wg tego to mi chodzi 30 kwiecien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez ten sluz to przez ostatni tydzień ciagle chodziłam do toalety sprawdzac czy aby okresu nie dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, gdzieś wyczytałam, że tylko zielonkawy jest niepokojący na samym początku ciąży jest więcej śluzu, a później zanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja jak tylko poczuje ze mi ''mokro'' to tak samo odrazu do lazienki czy czasem nie daj Boże nie ma krwi:D zapewne bede tak przewrazliwiona do konca:D pózniej bede wymyslac ze wody mi uciekaja:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia ja tak samo:) do mnie zaczęło docierać że nam się rodzina powiększy ale podpasek jeszcze się nie pozbyłam z torebki:D to moja pierwsza ciąża i wszystko jest dla mnie takie nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak już zostanie:) mnie też wciąż coś niepokoi, wzięłam nospę na swoje kłucia i pewnie ciągle coś mi wyskoczy, co będę analizować, przyoblekać w dodatkowy scenariusz i już czuć inne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście pojechali, naczynia pozmywane - spokój:) Dziś nie wytrzymałam i zrobiłam drugi test, chyba tak z czystej ciekawości. I teraz patrzę na oba i zastanawiam się jak to będzie. Jeszcze do mnie nie dotarła ta wiadomość - na razie traktuje to w kategoriach "a może test był jakiś lipny":) Objawów jakichkolwiek brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze:) ja już się oswoiłam, teraz tylko się martwię, by ciąża przebiegała prawidłowo, a to taka długa droga 9miesięczna już bym mogła być w 8 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia majowa - musi być innej rady nie ma. Od dziś grzecznie biorę kwas foliowy i zastanawiam się jak i kiedy powiedzieć o tym fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o rodzinę to może po pierwszej lub drugiej wizycie. Zastanawiam się raczej jak powiadomić głównego zainteresowanego hehe. Tym bardziej, że jedziemy w góry i nie chcę go szokować przed urlopem - chyba poczekam do powrotu. Inaczej to zapewne sobie nie powędruje, bo będzie "bzikował" żeby nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×