Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Kinguszka- przykro bardzo,że tak sie stało, trzymaj sie dzielnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitka1985
kinguszka bardzo mi przykro, nie jestem nawet w stanie zrozumiec jak sie teraz czujesz ..nie poddawaj sie kochana, jeszcze bedziesz mama napewno. Wiem ze zadne slowa teraz nie sa w stanie cie pocieszyc. Pamietaj, jestesmy z Toba i kazda z nas bardzo to przerzywa..Trzymaj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie juz 3 dzien gardło boli:o kaszel sie tez zaczyna:o a co do tych uplałow to upławy upławami ale ta szyjka mi sie dziwna wydaje jest jakas inna niz normlanie no ale skoro mam tak juz jakis czas to pewnie gdyby sie mialo cos dziac to by sie juz dzialo a ja sie czuje dobrze...Lilith no idz do lekarza bo pewnie jakas infekcje zalapalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola,do gina zapisalam sie na jutro. Poki co bylam u internisty z gardlem. Kazala mi natluszczac olejem lub maslem, zeby nie wysuszac sluzowki. Pozwolila tez brac witamine c 3 rqzy po 200mg A na uplawy, to kupilam sobie tantum rosa i przeplukalam, bo tak mnie pieklo. Jakas masakra to jest zolte, serkowate i po prostu leeeeje sie ze mnie. Internistka stwierdzila, ze pewnie to drozdzyca, ale leczeniem ma sie zajac ginekolog moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinguszka85, bardzo mi przykro z dzidziusiem, trzymaj się jakoś kochana... Lilith: tantum rosa szybko mi pomogło na te same objawy co masz, po 1 dniu było już lepiej. Nikola: może tantum verde w pastylkach Ci pomoże? To jest dla nas bezpieczne, ale na mnie nie podziałało, mam już całe migdały białe i w pon. idę do lekarza. Brzuszek od paru dni znów mi urósł i jest twardszy, ale zazdroszczę innym dziewczynom, że mają takie ładne kształtne brzuszki jak piłeczki, mi niestety troszkę tłuszczyku się na boczkach osadziło, taka moja uroda :( A paznokcie i włosy (wszędzie....) rosną na potęgę!!! U Was tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka - ja zawsze mialam bujne wlosy wszedzie, a teraz jakby na glowie jeszcze mocniejsze, a zadnych odzywek nic nie stosuje, za to meszek pod ńosem i na brodzie jakby zelzal, a jestem brunetka wiec pod nosek woskowalam regularnie. Chodze po domu z malym reczniczkiem, bo gdzie przysiade, to plamy wrecz zostawiam. No i to smierdzi, smierdze jak mojemu kotu z pyska :-) Nikola, ja psikam na gardlo tym tantum verde, ale moze sprobuj z tym olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauwazylam czarne wloski na brzuchu i moja cera:o masakra poprstu co chwile jakies pryszczole mi wylaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith: ja też brunetka, ale wczoraj musiałam wyrwać czarnego włoska... z brody :] Lilith, aż tak intensywnie masz? :( Uciekaj czym prędzej do lekarza!! Czarne włoski na brzuszku też mam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No leci mi po nogach normalnie i chodze po domu z reczniczkiem. W ksiazce przeczytalam, ze nalezy chodzic w samej koszulce, bez majtek, zeby sie wietrzylo. No ale jak chce przysiasc,to reczniczek klade bo plamie. Totalna porazka, nigdy nic takiego nie mialam, wiec jestem zszokowana lekko. Do gina jutro jestem popoludniem zapisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No leci mi po nogach normalnie i chodze po domu z reczniczkiem. W ksiazce przeczytalam, ze nalezy chodzic w samej koszulce, bez majtek, zeby sie wietrzylo. No ale jak chce przysiasc,to reczniczek klade bo plamie. Totalna porazka, nigdy nic takiego nie mialam, wiec jestem zszokowana lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith w ciazy infekcje to norma ja narazie mam spokuj no moze prucz zoltwaych uplałow czasami wsadzilam sobie wczoraj canesten ktory mi lekarz przepisal zobaczymy czy przejdzie....choc generalnie na codzien nie mam takich żlotwych jak robie grubszą sprawe i sie napinam to na papierze czasem jest taki zoltawy sluz...ale dzis bylo ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale smutno:( nie pisze codziennie ale zawsze czytam co pisujecie, dopasowuje do siebie, porównuje itp a teraz leca mi lzy i trzymaj sie jakos kinguszka.. strasznie mi przykro.. mnie przestaly mdlosci dokuczac, od dwoch dni mam takie ssanie na jedzenie ze szok, to zas sie martwie czy wszystko okej, wizyta 4.12, ruchow jeszcze nie czuje, i ciagle stresik czy dzidzia rosnie, no coz takie uroki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jeśli chodzi o mnie to różnicy w paznokciach i włosach nie widzę, ale zawsze miałam grube i bardzo mocne paznokci nożyczkami do pazurów nie obetnę włosy przestałam farbować właśnie ze względu na ilość potrzebnej farby (3 opakowania) i widoczne odrosty po 2 tygodniach włosy po okresie wypadania na początku ciąży są znów w normalnym stanie cery nigdy nie miałam ładnej i w ciąży też ładnej nie mam za to zauważyłam, że bardzo szybko przesusza mi się skóra na całym ciele wczoraj przyszła moja biała choinka, bałam się, że będzie siana lub kremowa, ale jest w idealnej bieli znalazłam prezent dla męża na mikołajki : http://www.soons-studio.pl/sklep/szczegoly/77/15/dzien-taty/koszulki/tata-pieluchy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam anal
Jest dobry na wszystko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie mysle, ze moze dobrze, ze mam te uplawy, to przynajmniej jutro obejrze sobie male na usg. Od tego kaszlu to sie zaczynam martwic czy wszystko w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia świetna ta koszulka:) Lilith naklam jeszcze ze cie brzuch boli to napewno ci zrobi usg;) a co do koszlu to w sumie sam w sobie grozny nie jest ale slyszlalam ze moze wywolac skurcze mnie na szczescie to nie spotkalo i mam nadzieje nie spotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny juz 2 raz dzis leci mi krew z nosa:o Wydaje mi sie ze to wina ten aspiryny cholera wie i teraz tak sie zastanawiam czy ja brac czy nie:o wyczytalam na jednym z forum ze jedna dziewczyna tez miala ta aspiryne ale ona miala zle przeplywy w lozysku przez co dziecko odtrzymywalo mniej skladnikow odrzywczych ja z kolei o zlych przeplyach nic nie wiem:o bo zapewne jeszcze mi tego nie robili:o a zapisali ja bo wczesniejsze dziecko mialam male:o rany jak ja marze o polskim ginekologu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola: mogę się zapytać swojego lekarza o tą aspirynę, będę na wizycie w przyszły poniedziałek. Bardzo mnie zdziwiły zalecenia Twojego lekarza, bo na forach u nas czytałam, że raczej zabronione... A nie przemęczasz się w ostatnich dniach, może stąd ta krew..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka gdybys mogla sie zapytac byłabym wdzięczna ci bardzo..dawka jest 75 mg ,ja tez czytalam ze wlasnie jest zabraniona ale i tez znalazlam watek gdzie sa jakies problemy z przeplywwami i daje sie nia z po to aby łożysko lepiej funkcjonowalo...ale widzisz zdania sa podzielone wiec sama nie wiem czy mam ją odstawić czy brac dalej:/ niby taka mala dawka dziecku nie zaszkodzi sama nie wiem...a przemeczac sie to nie przemeczałam robilam to co zwykle bez wiekszego wysilku a skad ta krew dzis to nie wiem...nie lecialo curkiem no ale na chusteczne byla krew moze jakies naczynko pękło kto wie..no ale badz co badz mam do tej aspiryny watpliwosci...gdybys sie mogla zapytac czy taka dawka bardziej dziecku pomoze niz zaszkodzi bede wdzieczna dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola, u mnie wygląda to tak, że mam ciągłe uczucie suchości w nosie. Raz mi leciała krew. Zapytałam o to mojego lekarza i powiedział, że w 4 miesiącu mogą zacząć się problemy z nosem, że o ile dobrze pamiętam jest bardziej ukrwiony i przez to wrażliwszy. Można sobie nos nawilżać od środka. Nie wiem, jak jest to w przypadku aspiryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola, ja wczoraj rozmawialam z Internistka o nosie, zatokach itd. I ona potwierdzila, ze problemy ogolnie ze sluzowkami sa w ciazy, stad czesto w katarze nitki krwi albo skrzepy i w ogole duzo kataru. Ja mam non stop nos zatkany i tez te skrzepy na katarze miewam. Polecila, zeby kupic sobie inhalator i robic tzw. Zimna mgle, czyli inhalacje z soli fizjologicznej, mozna to robic do oporu, nawet przez cala ciaze. Mozna tez plukac sola morska w sprayu, to kupisz pewnie w kazdym bootsie. O aspirynie powiedziala, ze nie mozna, tak samo ibuprofen, nie mozna. Na goraczke pozwolila paracetamol. Pierwszyvraz u niej bylam, ale wygladala na sensowna lekarke i wiedziala co mowi, bo sama 2 dzieci urodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Nikola, a miałaś morfologię robioną? Jak z płytkami krwi u Ciebie? Wydaje mi się, że akurat krwawienia z nosa mogą być dość normalne w ciązy, bo fizjologicznie w ciązy krew się rozrzedza i jest jej objętościowo więcej:) Stąd tez serce kobiety jest bardziej obciążone, mniejsza krzepliwośc itp.. Aspiryna jako tako może nie byc jakos bardzo szkodliwa, ja mam zastrzyki przeciwzakrzepowe przepisane, więc możliwe ze tą aspirynę też mogą przepisywać w takim celu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem jak ja pojde do tego lekarza dzis po poludniu. Po prostu smierdze, smierdze takim smrodem, ze tata kazal mi isc jesc sniadanie do kuchni, bo nie da ze mna wysiedziec... Matko boska, taki wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroppeczka
Nicola- mam przyjaciolke kt przez caly okres ciazy musiala brac Acard 75 mg, ( to jest to samo co aspiryna), w kazdym razie maluszek urodzil sie zupelnie zdrowy, a tez miala obawy bo naczytala sie roznych artykulow w necie. w ciazy kobiety nieraz nie takie leki musza brac zeby maluszek urodzil sie zdrow. mnie z kolei znow boli jak chodze po prawe stronie w podbrzuszu, nie czuje jakos specjlanie zeby byl twardy brzuch, oprocz tego dopadla mnie chyba o tej stronie jakas rwa i boli mnie w doslownie " w miejscu gdzie laczy sie kosc udowa z miednica" ale najgorzej jak kuje w tym podbrzuszu, nieraz to chodze jak stara babcia bo inaczej nie umiem. martwie sie :( wizyte mam na wtorek ale ja juz jestem na wyspach a tutaj roznie trafia sie na lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroppeczka
Nikola- a z tym nosem... podczas pierwszej ciazy tez miewalam niewielkie krwawienia z nosa. ponoc w ciazy to normlane bowiem sluzowka jest obrzeknieta przez szalejace hormony, wysuszona przez co wrazliwsza. piszecie o ruchach... ja juz czuje takie muskanie w brzuszku. oprocz tego kilka razy na dzien wlasnie najczesniej po prawej stronie podbrzusza doslownie wychodzi mi "taka gulka" maly chyba sie wypina. podobnie mialam przy pierwszym dziecku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Cześć dziewczyny, Czytam was regularnie ale brak czasu nie pozwala napisać. Kinguszka, tak bardzo Ci współczuje kochana, aż się popłakałam jak przeczytałam Twój wpis.....:-* Ja też mam przeboje dziewczyny ze swoim nosem, jak nie suchy jak pieprz to mokry jak woda i to gardło, masakra, boli jak głupie. Mnie boli trochę brzuch ale wydaje mi sie to w sumie normalne, nic strasznego a pod koniec dnia też mnie boli łączenie nogi z brzuchem, takie nieprzyjemne ciągnięcie. Jestem prawie w 15 tyg i też czuję ruchy, takie muskanie w dole brzucha i to na pewno nie jelita...:) zreszta jestem drobnej budowy 160 cm i 46 kg wiec wrażliwa jestem. We wtorek wizyta, czuje ze będzie dziewczynka:) a Wy macie jakieś przeczucia co do płci albo może już wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaa89 - ja wiem, że chłopiec. Nie pytałam lekarza i nawet się nie spodziewałam, zapomniałam zupełnie na usg, że mnie to nurtowało. Sam mi obwieścił, że to chłopak i że ma duże stopy. Dziecię miało na usg 12 cm i stopę prawie 2cm. To po mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×