Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość Moniaa89
My zobaczymy w czwartek czy mam dobre przeczucie...;) a bolą was brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny w sumie co do nosa to fakt mam katar i mozliwe ze dlatego ta krew...Lilith pewnie nabawilas sie jakies infekcji a ze smierdzi no co musi smierdziec;p lekarz nie takie rzeczy widzial:) Mnie brzuch w sumie nie boli jak narazie ale zaczynam sie znowu martwic o malucha:((za duzo czasu uplynelo juz od usg;p) czy wszystko z nim ok...ost czulam ruchy a teraz znowu nie wiem bo sa jakies znikome:o i jeszcze to cholerne przeziebienie:o mam nadzieje ze mu nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka30!
Dziewczyny czy któraś z was bierze albo brała luteine dopochwowa? Kurcze nie wiem czy nie dostałam uczulenia bo odkad zaczełam ją brac w wszpitalu mam swedzenie i pieczenie i nie wiem czy to od luteiny czy może coś w wszpitalu złapałam bo tam w lazienkach to za czysto nie było.... Gin mam w poniedziałek więc ona mi to sprawdzi, poza tym zdecydowałam sie na te badania genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Ja brałam luteinę dopochwowo 3 miesiące, niesamowicie podrażniłam pochwę, przy współżyciu mnie bolało jak cholera...:( ale juz jest super, też mnie piekło ale nie swędziało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitka1985
cześć dziewczynki. No i ja dołącze do dziewczyn które czują juz ruchy :) super uczucie! choć na początku nie byłam pewna czy to to, czy może w jelitach coś się kotłuje ale dziś juz jestem pewna :) czuje je przeważnie rano i zawsze w tym samym miejscu. Ciesze się, czuję dziecko, przynajmniej wiem że żyje, że jest tam naprawdę. Jutro mam wizytę u ginka, zobaczymy czy wszystko dobrze i może uda się juz określić płeć. Co do bólów kości to też mam, bolą mnie kości biodrowe, tyłek, czasem spojenie łonowe. Może to wszystko się juz rozciąga? No i mam też te lekkie plamienia żółtawe tak jak co niektóre z Was, choć objawów jako takich nie mam, swędzenia itp. Brałam już na to globulki dopochwowe a dalej nie chce przejść. Takie widać uroki. Przytyłam na razie 2 kilo ale ogólnie to niewiele po mnie widać ciąży, bardziej wieczorem, choć itak nie raz czuje się ociężała jak mały słonik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroppeczka
ja mam w razie czego przepisana luteine dopochw. jak bylam w pl. tylko ze mi te objawy sie wyciszyly a od wczoraj znow czuje ta prawa strone i zastanawiam sie czy nie zaczac jej brac. sama nie wiem bo wizyte mam we wtorek. na co konkretnie wy ja bralyscie i jak schodzilyscie z dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,kinguszka tak mi przykro...nic wiecej powiedziec sie nie da... Mnie boli czasem brzuch i jest taki napiety,hbs wyszedl mi dodatni i to dosc wysoko...wizyte u gin mam 12.12 i tak sie zastanawiam Czy nie isc juz na l4 bo syt w pracy jest nie ciekawa(pracuje z nami syn szefa-kapus), a wiem ze jak pojde na l4to bedzie awantura na calego i tak sie boje troche,ale psychicznie nie mam juz sily a poza tym to ciagle zmeczenie jest masakryczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę luteinie dopochwowo jak tylko zrobiłam test .....na początku tez strasznie mnie pieklo a teraz jest ok .....od wczoraj boli mnie brzuch jak chodzę i drugi dzień nie czuje ruchów boje sie ze jest coś nie tak nie plamie a jak u was brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroppeczka
Nesia- mnie wlasnie boli po tej prawej stronie jak chodze, najgorsze jest wstanie z lozka ide wtedy jak stara babcia, zgarbiona i kroczek za kroczkiem. brzuch nie wydaje mi sie twardy, ale jak delikatnie naciskam calu brzuch wszedzie jest ok z wyjatkiem wlasnie tej prawej strony. martwie sie nie wiem co to. mozliwe, ze to rozciagaja sie tam wiezadla i tak to odczuwam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smierdziel lilith poszla do lekarza i w sumie to mnie pocieszyl, przepisal masc i dal globulki z antybiotykiem dopochwowe i provag kazal brac.kire wydalam na to wszystko 120 zeta, no ale coz, wole to wydac, nizby miala mi cipka ze swedzenia odpasc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith-marlie a ktory my mamy tydz teraz bo sie pogubilam;) ja mam twardszy brzuch niz zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola: Zapiszę sobie żeby nie zapomnieć, bo pamięć mam teraz blisko d..y ;))) Zapytam i Ci napiszę :* :* Z nosem też mam teraz większe problemy, leci mi ciurkiem rano jak wstaję, gardło spuchło i jest czerwone, a jak wchodzę z dworu do pomieszczeń, to wierci mnie w zatokach, piecze w nosie, aż w oczach łzy kręcą. anka30: ja brałam luteinę dopochwowo i też mocno podrażniłam sobie wnętrze. Przez to miałam większe upławy, a jak przestałam to wszystko przeszło :)) Musiałam ją brać na krwiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguszka jestem z Tobą myślami.. Po Twoim wpisie cały dzień chodziłam przybita. Takie to niesprawiedliwe wszystko :-( trzymaj się kochana, życzę Ci dużo siły i wiary. A co do ruchów to ja nic nie czuje na razie u mnie prawie 17tydzień :-( wizytę mam dopiero 6grudnia ale bez usg dopiero lekarz ustali kiedy połowkowe. Kurcze jak długo nie mam usg to zaczynam się martwić coraz bardziej czy z dzidzia wszystko ok. A co do nosa i kataru to mi leje się z nosa codziennie od rana do południa :-( byłam ostatnio u dentysty i wiecie co mam dwie plomby do wymiany bo czasami bolą mnie te zęby ale dentysta stwierdził że on by tego nie chciał ruszać jak jestem w ciąży i nic mi nie zrobił :-( a czytałam że zęby nawet trzeba i można leczyć w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwie sie nie dlugo poczujecie maluchy:) ja jestem 17 i 2 dzien i cos tam tak delikatnie czuje mam ndzieje ze za jakis tydzien lub dwa beda ostre kopniaki:) Szyszka dzieki wielkie;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, kochane - jeszcze moj gin powiedzial, ze skojnie na gardlo mozna brac duomox, to antybiotyk z grupy ampicylin. Ale wymaz z gardla lepiej najpierw wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*NIE MARTWCIE SIE cos mi sie zle wpisalo:p to ja widze ze my wszystkie jakies pochorowane heh uwielbiam ta pore roku normlanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola Ty jestes 17 tydz 2 dni? Ja myslalam, ze masz termin na koniec kwietnia i jestes o pare dni do przodu w stosunku do mnie. nNie wiem, moze ja cos zle u siebie licze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też boli brzuch, prawie cały czas, rozpiera, a czasem zakłuje porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola ja mam na 3.05, juz aie pogubilam w tych tygodniach... wydawalo mi sie, ze liczylam wszystko dobrze, ale musze dzis posprawdzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka a mnie boli cały dół brzucha.... jak leże to jest ok.....tez chodzę jak stara babcia... mam takie uczucie jak by mi miało wszystko wylecieć .Jestem po dwóch CC może to blizny sie rozciagaja pójdę do lekarza w przyszłym tyg.luteine biorę rano i wieczór po 1 tabl.......Anka30! Mnie tak piekło przez tydzień może zmien luteine pod język ma to samo działanie ....u mnie 16 tyd i 2 dni......Miłego dnia mamuski.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a moze te bole brzucha to macie od jakichs zaparc w jelicie miejscowych? Mnie troche po bokach pobolewalo ostatnio, ale jak mnie wczoraj po sosiku pomidorowo paprykowym przeciscilo, to te bole przeszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia ja jestem po jednej cesarce i ostatnio tez mnie brzuch bolał szczegulnie w okolicach blizny nie byl to bol skurczowy ani nic ale taki strasznie ciagnacy teraz jak narazie mam spokuj,skoro ty jestes juz po 3 cc to nie ma co sie dziwic i martwic na zapsas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola tez tak myśle ze to blizny w przyszłym tyg idę do lekarz polskiego niech mnie zbada i zrobi scan.Corcie mam chora zaraziła mnie ...kaszel ,katar i gardło boli zawsze coś sie przyplata....a co bralyscie na przeziębienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja na przeziebienie nie biore nic,w sumie to nigdy nic nie bralam samo przechodzilo ale teraz chyba po cos siegne bo juz za dlugo mnie meczy i przejsc nie chce:o jakis syrop z cebuli chyba sobie zrobi albo coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×