Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Nie jesteś odosobniona w obawach, ja też się boję ale równocześnie wierzę że wszystko będzie dobrze. Musisz myśleć pozytywnie;) Skoro za dwa tygodnie wybierasz się na zakupy to już je możesz planować. Wybierać kolorki itp. To nie zaszkodzi. Ja wczoraj byłam na dniach otwartych w szpitalu w którym chciałabym urodzić. Wszystkie dziewczyny ze ślicznymi okrągłymi brzuszkami, a po mnie nic nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ktorym tc jesteś? Ja dopiero od tygodnia mam maly brzychek. Taką górkę, którą widać nawet gdy leze plasko. Wcześniej to miałam tylko uczucie permanentnego wzdęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli przed Świętami zaczynam szaleć, mam jeszcze dużo czasu na skompletowanie wyprawki. A co do kolorów to neutralne. Może i dowiem sie o plci na usg ale z tym nigdy do konca nie wiadomo. Koleżanka urodziła tydzień temu synka a 2 usg zapowiadały dziewczynkę. Efekt jest taki, że mały ma czarno-różowy wóżek z mega różową kokardą (sklep nie chce przyjąć zwrotu bo brak paragonu - negocjują więc zamianę) i wyprawkę w koloże róż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16t2d, jestem okrąglutka i pewnie przez to jeszcze brzuszka nie widać. Mimo tego, że nic nie widać to i tak czuję się ociężała i wiecznie brakuje mi energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Twoi znajomi mieli super niespodziankę;) Ja jestem przekonana, że będzie chłopiec. I jakoś w tym kierunku idę, choć łóżeczko chcę żeby było białe,a pościel kremowa. Wózek kupię też neutralny bo mąż już planuje drugie dzieciątko za dwa lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z początku chcieli chłopca ale jak padło "dziewczynka" to też byli z tym ok, oswoili się z myslą a tu niespodzianka :) ja sama nie wiem czy będzie u nas chłopiec czy dziewczynka :) wszystko mi jedno :) znajomi i rodzina mówią, że będzie chłopiec, zobaczymy czy się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kompletuje wyprawke:) jak narazie uzbierałam reklamówkę ubranek mam wózek też ale to akurat sie okazaja trafila nie droga i akurat taki jaki chciałam:) jak narazie kupowałam takie rzeczy niwersalne po połówkowym jak bedzie wiadoma płec to wtedy zaczne wiecej kupowac:) jak narazie zrobiłam sobie liste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co doo brzucha to u mnnie już cos tam widac wydaje mi sie ze w tej ciazy bedzie wiekszy niz w poprzedniej...i mnie tez mowia ze chlopak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nawet się śniło, że mam synka Danielka:) jak opowiedziałam mężowi o tym śnie to stwierdził, że skoro wyśniłam takie imię to takie musi być. I będzie Danielek lub Zuzia:) Lista to świetny pomysł. Też muszę usiąść i spisać wszystko czego jeszcze potrzebujemy i ile pieniędzy nam na to pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka powracam do was po dluzszym czasie ;)) u mnie troche sie dzialo.. troche szpital troche przymusowe lezenie ale chyba w koncu wychodze na prosta ;)) u nie brzuszek to jzu ladnie zaokraglona pileczka i tez tak sadze ze bedzie wiekszy niz w pierwszej ciazy. Tak jak teraz mam to w pierszej ciazy mialam w piatym czy szostym miesiacu. cale szczescie poki co waga zbytnio nie szaleje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka30!
Ja to w ogóle jeszcze nie myślę o wyprawce, jak narazie to tylko przez głowe przeleci mysl o remoncie który mamy zamiar zaczać na wiosnę. Wydaje mi się że tak w połowie marca zaczne zbierać rzeczy dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zakupy zaczniemy robic w pierwszej polowie marca zaraz po wyplacie: mebelki, jakies pojemniki, przewijaki, kocyki, posciel kupimy w ikei. Bierzemy najtansza serie - sosnowa I tez bedziemy malowac na bialo. Ubranka polecam Wam tez obejrzec w carrefour - maja fajna serie ubranek dla maluszkow, np. 2 pary spioszkow w cenie ponizej 20zeta. To chyba calkiem spoko cena. Nastawilismy sie na tani wozek z nosidelkiem do auta - znalezlismy za 500zl na allegro u polskiego producenta, a jak tylko bedzie mozna to wtedy zainwestujemy w wypasny fotelik recaro (jestesmy fanami motoryzacji I inny byc nie moze :-)) I spacerowke do biegania dla mnie. Ona ma duze 13 calowe pompowane kola, to na zime bedzie jak znalazl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie mam remont i w sumie to mam tylko w glowie;) no i pisanie pracy licencjackiej:) a wiele rzeczy dla dziecka dostane,w tym roku w rodzinie duzo dzieci sie porodzilo to bede zbierac od nich;) o ciuchy sie nie martwie,kolyske dostane to po ok pol roku bede dopiero musiala lozeczko kupic,przewijak,wanienke bede miec. Znajomi maja wozek do oddania (chyba 3w1-nie jestem pewna na 100%) ale za ok tydz bede go miala do ogladniecia wiec moze juz tez bedzie;) tylko posciel,kosmetyki i pampersy;) No i dowiedzialam sie dzis ze mimo tego ze mam hbs dodatni to bede mogla karmic piersia co mnie bardzo ucieszylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) ja przez cały tydzien nie miałam internetu i wczoraj nadrabialam zaległości ale po wiesciach od Kinguszki opadlam z sił , mój Boże tak mi przykro ... naprawdę myślałam ze dotrwamy już w takim składzie do końca , wczoraj nie miałam siły już nic napisać :( I ja narazie sie wstrzymuje z zakupami , jeszcze tyle czasu zostało ze napewno zdążę ze wszystkim . ..od dwóch dni czuje mojego maluszka ... faktycznie nie da sie tego pomylić z niczym innym :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola gdzie Ty znalazłas takie tanie łożeczko ? mi podoba sie takie, ale jest dosyc drogie http://allegro.pl/arus-15-el-lozeczko-z-szuflada-gryka-posciel-rozek-i2785725397.html ja na razie tylko sie rozglądam za wózkami łożeczkami, na razie mam kilka toreb ciuszków od znajomych i to wszystko :) a wózek na pewno chciałabym 3w1. Niespodzianka który to tydzien u Ciebie? u mnie 17 tydzien ale nie czuje jeszcze ruchów, to znaczy jak przyłoze reke na brzuch to czuje czasami lekkie puknięcia, burczenie ale nie wiem czy to jelita czy dzidzia, wiekszosc z Was pisze ze czuje już ruchy a ja nic :( a wizyta dopiero 6 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Witaj Justa 27 a, teraz właśnie się kapłam ze Ty to TY:) z prolaktyna bromergon ciąża, walczyłyśmy z hiperprolaktynemia.....:) ja jutro ide do lekarza i ten strach czy wszystko dobrze, on mnie chyba nigdy nie opuści.... jutro jak dzidziuś dobrze się obróci to zobacze siusiaka albo siusinkę... wtedy zobacze czy bede kupować sukienki czy portki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Ja tez mam wizytę jutro, już zaczynam ogryzac paznokcie z nerwów czy wszystko będzie ok... ale mam nadzieję, że tak:) tez przysnił mi się synek:) u mnie 16 tydzien, ale ruchów to pewnie jeszcze z dobry miesiąc nie poczuję. Po pierwsze pierwsza ciąża - to zawsze pozniej, po drugie... u mnie bulgoty sa na porzadku dziennym, tak reaguje na nabiał i owoce.. a w sumie cały czas tylko tym się obżeram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juelka to łożeczko za 250 zl znalazlam w sklepie akurat promocja była:) ale to była 4 lata temu wiec teraz moze byc trudno takie znalesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka u mnie 17 t 5 d , po ostatniej wizycie termin przesunął sie o tydzien do przodu ... taki dzidziolek duży :) czuje go najczęściej wieczorem... to takie miłe pukanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
witam dziewczynki, troche mnie nie bylo ale juz jestem w dodatku przeszczesliwa!!! Bedziemy mieli coreczke! Tak sie ciesze ze nie moge opanowac lez! U mnie 15 tydz i 3 dzien i powiem Wam ze czuje delikatne ruchy od kilku dni, trwa to doslownie chwilke a uczucie bardzo dziwne takie delikatne wiercenie sie rybki albo weza ;) i zawsze po jednej stronie. Moja dzidzia ma 18 cm. Bardzo sie ciesze :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
kurcze tez teraz czytam tabelki i jakos duzo mi sie wydaje ... moze zle zrozumialam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jutro mam wizytę u lekarza, będzie usg i mam nadzieję potwierdzić płeć Maleństwa. Nie mogę się już doczekać. Wcześniej za to wizyta w UP u pośrednika, mam nadzieję, że nie będą robili żądnych problemów. Nikola, przeczytałam wczoraj w książce, że w tych tygodniach krew z nosa jest zjawiskiem częstym i zazwyczaj nie ma powodów do niepokoju, spytam się jutro o tą aspirynę u Ciebie, dalej ją zażywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka od wczoraj przestalam jak narazie bo chce zobaczyc czy to czasem nie od tej aspiryny a jak narazie dalej mam nosie czerwono tzn w jednej dziurce tylko...to bede czekac na iadomosci od ciebie:) bede mama chyba cos zle musialas uslszec:) maluchy 18 cm maja przewan ie w 21 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Mamuśki! obumiera nam temat.... Ja już się wierce, na 18 mam wizytę.... Jestem w 15 tygodniu i powiem wam że nie mam WOGÓLE brzuszka, tylko oczywiście na wieczór, jelita się wtedy chyba mi rozpychaja czy coś, a takto to nic a nic.... A Wy macie brzuszki, przypowiem że jestem szczupła i to moja I ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie obumiera, spokojnie :) ja dziś kończę 15sty tc i też mi nic nie widać, może leciutko jak leżę na plecach. ale w talii przytyłam 8 cm już, więc chyba faktycznie jelita się wypychają na górę. za to coś czuję, jakby mi się ten mój syn trochę wiercił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja tez ogolnie jestem szczupla. W pierwszej ciazy nic kompletnie nie bylo widac do 5 miesiaca a teraz brzuch mam taki jak w 6 miesiacy wtedy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez juz coś tam widac:) pomalu sie zaokrąglam, od zeszlego tygodnia co tydzien sie mierze i jak narazie od zeszlej niedzieli przybyl mi centymetr w pasie i cm w udach...a moj babel dzis coś spokojny czuje coś tam ale tak delikatnie chyba sie inaczej ulozyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×