Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Hej dziewczynki :-) agrataka dobrze że się odezwałas bo już się martwiłam co u Ciebie. Ja w niedzielę zaczynam 16tydzień i od dwóch dni bolą mnie zęby :-( nie miałam z tym problemu od 15roku życia a teraz jak na złość. Biorę paracetamol ale niewiele pomaga. W środę idę do dentysty ale martwię się bo wiem że stan zapalny zęba w ciąży jest niebezpieczny dla maluszka :-( brzuszka już nie da się ukryć dzisiaj Pani u fryzjera zapytała co będę miała bo mówi że jak brzuszek taki duży to już pewnie znamy płeć ;-) a to dopiero 15tydzień. Agrataka ja odstawiłam duphaston z zalecenia lekarza w 12tyg. W końcu trafiłam na fajnego lekarza i dopiero teraz robię wszystkie badania toksoplazmoza rozyczka tarczyca itd. Fajnie że Twój maluszek taki ruchliwy mój coś nie chciał się za bardzo ruszać na ostatnim usg, lekarz musiał go pomeczyc trochę żeby zaczął się ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisnia0606.......9m-c...................1................ . ........01.05.2013 Nikola2008.............1...................1............. ... ........01.05.2013 monitka1985..........3....................1.............. .........01.05.2013 Zafasolkowana.........1...................1.............. .. .......02.05.2013 8avis7..................1...................1............ ............05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... ........07.05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........08.05.2013 kamelia majowa.......0...................?........................10 .05.2013 madrenka..............0...................1.............. ... .....11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 Madallenna.............2...................?............. ...........15.05.2013 allii......................6 lat...............2.........................15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... . ....16.05.2013 katranka........1........................1............... ...........17.05.2013 olkaaaaaaa.............6.................1............... ...........18.05.2013 kinguszka..............5 lat...............1........................19.05.2013 mamanita................1..................1............. ...........19.05.2013 Path5.....................1..................1........... .............19.05.2013 justa27.................ok27..............?.............. . .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... .............20.05.2013 mama majowa..........0.................1......................... 21.05.2013 agrataka...............1..................1.............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam swoja date, bo mam na 19go, ja dzis mialam dzien stresu i nerwow , agencja pracy dla ktorej pracuje-a raczej pracowalam bo na chorobowym jestem, nie zaplacili mi tego co powinni i juz przed 8 rano u nich bylam z zadma, pozniej z nerwow mnie troche brzuszek bolal ale juz jest ok, teraz tylko bol glowy zostal. i mam uplawy brazowe, coraz bardziej sie boje, tym bardziej ze widzialam sie dzis z kumpela i ona poronila,a zaczelo sie wlasnie od uplawow,pozniej krwawienie, tylko u mnie jest odwrotnie, mialam juz krwawienie a teraz mam uplawy. boje sie , nie moge sie doczekac powrotu do domu zeby w koncu zbadal mnie normalny ginekolog a nie te patalachy w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisnia0606.......9m-c...................1................ . ........01.05.2013 Nikola2008.............1...................1............. ... ........01.05.2013 monitka1985..........3....................1.............. .........01.05.2013 Zafasolkowana.........1...................1.............. .. .......02.05.2013 czekam na wiosnę..................................................03.05.2013 8avis7..................1...................1............ ............05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... ........07.05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........08.05.2013 kamelia majowa.......0...................?........................10 .05.2013 madrenka..............0...................1.............. ... .....11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 Madallenna.............2...................?............. ...........15.05.2013 allii......................6 lat...............2.........................15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... . ....16.05.2013 katranka........1........................1............... ...........17.05.2013 olkaaaaaaa.............6.................1............... ...........18.05.2013 kinguszka..............5 lat...............1........................19.05.2013 mamanita................1..................1............. ...........19.05.2013 Path5.....................1..................1........... .............19.05.2013 justa27.................ok27..............?.............. . .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... .............20.05.2013 mama majowa..........0.................1......................... 21.05.2013 agrataka...............1..................1.............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże o boże boże
laski a ile się staraliście? My dwa lata teraz chcieliśmy zacząć działać z badaniami itd ale odpuściłam trochę bo bardzo pragnęłam dziecka zaczęliśmy przygotowania do ślubu głowa zajęta czym innym i się udało termin na 20 maja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boże boże.. My z mężem staraliśmy się około pół roku i ostatni cykl spisałam już na straty po 5nieudanych byłam umówiona już na wizytę do lekarza żeby porobic trochę badań i w tym cyklu spisanym na straty właśnie się udało ;-) poprzednie cykle spinałam się żeby tylko się udało a kiedy w tym ostatnim odpuściłam trochę i czekałam na wizytę u lekarza udało się :-) byłam mega szczęśliwa i zarazem przerażona bo pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem stąd strach o kolejna . Ale coś w tym jest że jak człowiek odpuści, zapomni o tym wszystkim i zajmie głowie czymś innym wtedy najczęściej się udaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże o boże boże
a dlaczego pierwsza straciłaś jeśli mogę wiedzieć? Ja też strasznie się boję że poronie przez to że tak długo się staraliśmy a gin mówi że ciąża niby wzorowa a i tak się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, też zauważyłam, że nam strony zeżarło pamiętam jak już dawno temu chciałam napisać, że mamy już dwuznaczną stronę 69, a tutaj dopiero teraz znów 69 i 70 byłam dzisiaj na wizycie u mojego nowego ginekologa i jestem bardzo zadowolona mąż był na usg patrzył jak zaczarowany lekarz przypuszcza, że to chłopiec, ale to oczywiście nic pewnego jak mi się uda to wstawię usg z 12 i z 15 tygodnia:) rozmiar stopy mojego synka - 18 mm o boże o boże boże - my zaliczyliśmy klasyczną wpadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith - ja mam tyłozgięcie macicy, więc mnie napierdziela i jeszcze napierdzielać będzie, dopóki macica się całkowicie z tego tyłozgięcia nie wydostanie stąd moje mocne bóle krzyża i miednicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 7tyg serduszko przestało bić. Później robiłam kilka badań i wyszło że przechodziłam cytomegalie objawy są jak przy grypie i tak właśnie się czułam, wtedy byłam przekonana że to tylko grypa. Lekarz powiedział że cytomegalia mogła być przyczyną ale przyczyn jest mnóstwo i mało komu udaje się ja odnaleźć. Czasami tak po prostu się dzieje i nic ani nikt nie ma na to wpływu. Ale teraz staram się myśleć pozytywnie i być dobrej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się nic nie wyświetla tylko temat - pusto i strona nr 1. dopiero jak dam odpowiedz na ten temat to wyświetla mi sie okienko na dole z podglądem i tak dopiero widze wasze wpisy... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czujecie juzruchy dzieciaczkow? od ktorego tc? od 2 dni czuje takie delikatne smeranie :) mysleze to to :) tylko czy to nie za wczesnie - koniec 16tc - pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze boze - nie staralismy sie dlugo, przy kazdym cyklu od ktorego zaczynalismy sie na nowo starac udawalo sie, tylko ze ja mialam inny problem - z utrzymaniem ciazy a nie z zajsciem. Juz nawet nie bede pisac ile razy bylam w ciazy... a strach jest zawsze o wymarzone dziecko to zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże o boże boże
Ja mam straszny katar i czuje jakbym miała gorączkę a tu 36.1:( do tego żołądek mnie okropnie boli cały dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże o boże boże
wyleciało mi z głowy.....to fatalne samopoczócie to pewnie dlatego, ze mój stary brał mnie dziś od tyłu na czworaka i zapakował mi w czekoladowe oko aż gówno popłynęło mi z otworów o których istnieniu nie miałam nawet pojęcia :classic_cool: Wy też lubicie analne igraszki? Mój uwielbia zabawę w mulata, tj gdy mu sram na klatę. Super spróbujcie, gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie roz pier da lać Nam tematu anusiaki-odbyciaki! sio na erotyczny! my tutaj o macicy, brzuchu, wymiotach, mdłościach, wzdęciach i analnie - o zaparciach chcemy pisać w świętym spokoju myszy Was zjedzą i od d...y strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka30!
Hej, troche mnie nie było bo wylądowałam w szpitalu tydzień temu, miałam plamienia. Myślałam, że nie wytrzymam w tym szpitalu to jest jakaś masakra!!!! Dostałam luteinę dopochwowo i mam do 2 tyg jeszcze leżeć....a za 6 tygodni ślub....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka 30 trzymaj sie, bedzie dobrze, bede sie modlic za ciebie i malucha . ja sie jeszcze z wyra nie zwleklam, ale zaraz musze sie ogarnac i mam dzis plan na obiad wysmienity :) ziemniaczki gotowane w plastrach ze smazonymi cyckami kurczaka w sosie czosnkowym hmhmhmhmhm poezja smaku :P az mi slinka cieknie. a wy jakie macie plany na dzisiejszy obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany co tu sie dzieje? komus cos sie nie podoba? idze że jakas chołota chce nam watek rozwalić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komuś się najwyraźniej nudzi a nie ma przyjaciół i innych zainteresowań tylko wtrącać się w czyjeś rozmowy ale cóż, życie, głupich się nie sieje, sami się rodzą. najlepiej to ignorować bo jak będziemy reagować to tym bardziej się owa osobistość będzie podniecać i ciągnąć te chore posty :P miłego wieczorku dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ja sie nie odzywam, bo przyjechal moj i caly dzien wczoraj w barlogu urzedowalismy. Niewazne ile mamy metrow kw. Do dyspozycji, czy 10 czy dom 200m po kilku godzinach wspolnego urzedowania nasze lokum przypomina niedzwiedzi barlog zima :-D No i dal mi pierscionek. Ladny, prosty z jednym brylantem wpuszczonym plasko w pierscionek, taki no sportowy :-) Anka30! Trzymam kciuki, naprawde lez i niczym sie nie przejmuj, slub nie zajac, zreszta 6 tygodni to jeszcze duzo czasu, bedziesz juz po polowie ciazy do tego czasu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! A co sie tu dzieje? Ktoś znowu do mojego Nicka sie czepia :) ludzie to na prawdę nie maja co robić.. Jak sie nie podoba to nie czytaj i nie komentuj bezpłodny zazdrosny lachonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) A ja juz jestem pewna ze czuje moje male:D Wczoraj sobie to uświadomilam bo czulam to troszke wyrazniej co prawda sa ta jeszcze takie delikatne ruchy ale ze to dzidzia to nie mam wątpliwosci:) dzis rano się tak fajnie wypinalo ze mialam maly twardy wzgorek raz po prawej raz po lewej stronie:) eech juz sie nie moge doczekac usg:D Anka trzymam kciuki napewno bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) mnie troszkę nie było z braku czasu :) ale regularnie wszystko czytam ... widzę ze wszystkie nie mamy tendencji do tycia :):) tez nie nabralyscie za dużo kilogramów .. ja właśnie wróciłam do mojej wagi przedciazowej czyli najpierw schudlam 3 kg i teraz w ciagu zaledwie 2 tyg przytylam tez 3 kg czyli zaczynam od 0 :) Anka trzymam kciuki , odpoczywaj dużo :) Zafasolkowana nie przejmuj sie masz super Nick:) Nikola ale masz fajnie :) ja tez czekam z utęsknieniem na pierwszy choć najmniejszy ruch:) Lilith gratuluje zareczyn :) i tez mam takie zdolności jeśli chodzi o bałagan :):) Miłego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespodzianka :) niestety nie kazda z nas jest drobniutka i chudziutka,ja po swojej babci odziedziczylam posture kobiety z krwi i kosci z odrobinka tluszczyku :)jak stwierdzil moj siostrzeniec mam piersi jak jego głowa :) jedyna osoba ktora cieszy sie z wielkosci ich jest moj maz, nie powiem ze jestem strrasznie gruba ale jestem ''przy kosci'' :P mam nadzieje ze maluch po porodzie pomoze mi zwalic nadmiar kilogramow :) nikola ja zaczynam 14tc i juz chcialabym czuc mojego babelka, niestety wlasnie przez moje kilogramy predko tego nie poczuje tego sie obawiam, bo wszystko co mi sie odklada zostaje na brzuchu, nie w nogach czy biuscie tylko w brzuchu :( ciesze sie ze twoj maluch juz sie tak rzuca :) lilith gratuluje pierscioneczka:) zafasolkowana - olej tego czlowieczka zawstnego :) bo jeszcze bardziej bedzie sie czepial a zafasolkowana jest kazda z nas :) nie zaembrionowana bo to nie laboratorium :) dzieci kazda z nas stworzyla ze swoim partnerem czy naturalnie czy dzieki in vitro to nie jest istotne, wazne ze spelniamy sie w swoich marzeniach i ze chcemy dac zycie nowemu poczatkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×