Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna Kora

Dziecko u dziadków, jak to rozwiązać? Doradźcie :)

Polecane posty

Gość Czarna Kora
Jeśli tylko Twoje dziecko będzie chciane i zaplanowane to na pewno!!!! Nie masz się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panuje przyzwolenie na zło
dlatego większosci tu nie brzydzą tacy ludzie. Taki niestety jest teraz swiat. Na szczęscie sa też ludzie odpowiedzialni na swiecie którzy są o kilka klas wyżej od tego motłochu który działa tak jak autorka i jej partner. Ale ogólnie niestety taki jest świat. Wiem ,bo niestety mam do czynienia zawodowo z takimi dziecmi z których własni rodzice robia przybłędy. Przykro na nie patrzec, pomagam ile moge ale domu normalnego to one nie mają. jacyś starzy ludzie ich wychowują a najczęsciej to nikt. DZIADKOWIE TO NIE RODZICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specjalnie
Specjalnie podbilam ten watek, zobaczcie co ta czarna kora wypisuje!!!! Udziela innym rad chwali sie a sama co zrobila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to-to
Dała dupy za pieniądze (lepsze życie, więcej mięsa, nowy stanik....). Tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTYLKOPROJEKT
Nie wierzę, to prowokacja, nie ma takich ludzi jak "Czarna dziura", chyba, że w szambie coś takiego się się wyrodziło, taki początek istnienia z oceanu, tu z gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to-to
Są. Tacy "ludzie" są. 99% kobiet - to tacy "ludzie". Macocha od Kopciuszka to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOTYLKOPROJEKT
A ty czarna, po za tym, że z oceanu się gówna zrodziłaś, to czujesz może ten boski dotyk i coś na kształt duszy po za zwojem mózgorozrodczym, odnajdujesz jakieś człowieczeństwo w sobie? Przykre, ale ty po za wściekiem niedopchniętej, nikomu niepotrzebnej doopy, nie masz w sobie nic. Żywa lala z sexshopu i takie jej dywagacje. Ruchaj się, ruchaj, a na starość przytulisko Brata Alberta. I nie pisz nam tu, że w piekło nie wierzysz. Ty sama sobie nim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to-to
A ty projekt to raczej taki bardziej niedopracowany jesteś. A właściwie to sp...ony od początku. Do samego końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja też podbijam
Widziałyście to...? Wiekszego skurwysyństwa nie widziałam!!! A ta czarna czasem sie tu wypowiada!!!! Paranoja!!!! Ciekawe czy spokojnie spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez czekalam do slubu z
fajny facet ktory porzuca wlasne dziecko :( ja bym na takiego nawet nie splunela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez czekalam do slubu z
panuje przyzwolenie na zło, mam identyczne zdanie. a to co ludzie w necie nieraz wypisuja to dno i szmabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez czekalam do slubu z
Dziecko nie dosc, ze matke starcilo to teraz jeszcze ojca straci :( biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×