Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna Kora

Dziecko u dziadków, jak to rozwiązać? Doradźcie :)

Polecane posty

Gość Czarna Kora
Ojjj taaaak :) Czekam na W11 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasowana
TO DZIECKO POWINNO ZOSTAC U DZIADKOW bo z tą macochą to będzie biedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga_zona
Autorko co w twoim slowniku slowow "wplywowy" bo to co napisalas kompletnie nie trzyma się kupy. I z pewnoscia odmienilas zycie swojego faceta i tego dziecka tez. Widze ze ty nic nie robisz tylko się z nas smiejesz... Zobaczymy jak się bedziesz smiala jak matka twojego faceta mu przemowi do rozumu ze to on jest ojcem dziecka... Wtedy to my się posmiejemy tyle ze ty tego nie napiszesz... Chyba ze babcia dziecka jest za wnuczka bardzo i nie bedzie chciala zeby taka kobieta jak ty, czyli nie posiadajaca zadnych uczuc wychowywala to biedne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guulio
Facet cały czas był za rodziną i za dzieckiem. I pewnie nie będzie umiał żyć bez małej. Nie wierzę, że uczuciowy i zaradny facet będzie z tym pudłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kora
Śmieję sie bo co mam robić? Wszyscy wieszaja tylko na mnie psy. A pomyślcie logicznie, gdyby córka byłą całym światem dla M. to by chciał sie wyprowadzić? odpowiedź jest prosta - nie. Mała nie ma z nim więzi, to była wpadka. Matka się jej zrzekła, on też mógł, ale zamieszkała z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z blokowiska
16:31 [zgłoś do usunięcia] Czarna Kora Śmieję sie bo co mam robić? Wszyscy wieszaja tylko na mnie psy. A pomyślcie logicznie, gdyby córka byłą całym światem dla M. to by chciał sie wyprowadzić? odpowiedź jest prosta - nie. Mała nie ma z nim więzi, to była wpadka. Matka się jej zrzekła, on też mógł, ale zamieszkała z nimi. Czy córka jest mu obojętna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli ........
wpadnie z toba autorko? to dla ciebie bedzie normalne, ze nie bedzie mial wiezi z dzieckiem? I uwazasz za norme, ze matka sie zrzekla, to on tez moze? nie masz zadnego obowiazku wobec tego dziecka - to prawda, ale skoro on tak latwo sie swojego obowiazku chce zrzec, to i wam to dobrze nie wrozy. brak mu jakiejkolwiek odpowiedzialonosci za zycie, ktore stworzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaTwórcze
"zycie, ktore stworzyl. " No bez PRZESADY proszę! Płodzenie dzieci NIE jest procesem twórczym!! Aby działanie nosiło znamiona twórczości - konieczne jest użycie ROZUMU! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena ##
Jak dla mnie - prowokacja :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm???
Lena też tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony_Koralik
Ja MAM NADZIEJĘ, że to prowokacja, jeśli nie - żal mi tego biednego dziecka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga_zona
Mamusia się zrzekla , tatus oleje i wyrosnie z niej mala zagubiona kobietka ktora nie bedzie sobie radzila w doeoslym zyciu. To nie jest pies a i z psem czlowiek by tak nie postapil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavkova
"Śmieję sie bo co mam robić? Wszyscy wieszaja tylko na mnie psy. A pomyślcie logicznie, gdyby córka byłą całym światem dla M. to by chciał sie wyprowadzić? odpowiedź jest prosta - nie. Mała nie ma z nim więzi, to była wpadka. Matka się jej zrzekła, on też mógł, ale zamieszkała z nimi." Japierniczę, dla tego dziecka chyba lepiej by było, jakby zostało oddane jako noworodek do adopcji, a tak będzie się wychowywało u rodziny po kątach w poczuciu że nikt go nie chce, a rodzice się na niego wypięli. Takie rzeczy zostają w psychice na całe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony_Koralik
Racja, dziewczyna będzie miała uraz i przesrane w dorosłym życiu, ale co to autorkę obchodzi. Rodzicielski obowiązek PRAWNY I MORALNY?? Kto by się takimi pierdołami przejmował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije trzecia kawe...
lepiej dla tego dziecka, zeby zostalo. skoro ojciec sie na to zgodzil, to nie ma co namawiac autorki, zeby bylo inaczej. jesli nie planujecie jej wziasc do siebie za jakis czas, to partner powinien sie zrzec praw, bo w zasadzie po co mu one? a jesli dziadkowie sa chetni sie nia zajac i wziasc na siebie prawa do opieki to bedzie to najlepsze rozwiazanie dla dziecka. jesli jej nie chcecie, to po co udawac przed dzieckiem i dziadkami? moim zdaniem najlepiej zrzec sie praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga_zona
Trzeba bylo matce dziecka kazac usunac ciaze a nie teraz robic z dziecka podrzutka,albo oddac do adopcji jak bylo male... koszmar poprostu...pol polski zlinczowalao matke madzi bo zabila,drugie pol bo matka zostawila mala maje na lotnisku i poleciala na wakacje chociaz dziecko zostalo pod opieka tylko na tydzien i prosili CZARTEROWE linie lotnicze zeby poczekali pare minut oraz obsluge lotniska...tez wiadomosci na okraglo pokazywaly film w TV... a tu nagle znajduje sie zrozumienie dla oddania dziecka dziadkom bo nie ma sie ochoty na zajmowanie sie i kochanie tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam tez
a po co dziecku ojciec, ktory tego dziecka nie chce? ktos napisal wyzej, zeby zrzec sie praw i ja tez tak uwazam. mam nadzieje, ze dziadkowie to nie taka patologia jak ojciec, choc jesli zaakcpetuja decyzje swojego syna bez dociekan to i o nich dobrze nie swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali26
dziecko powinno byc z ojcem i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsbdsx
A kocha wogóle ktoś to dziecko w tej rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Dziewczyna nie jest prawnym opiekunem dziecka,to ojciec ustala kwestie pobytu małej.Co wy się tak czepiacie.Ona nie ma obowiązków wobec dziewczynki.Ona NIC nie musi,moze chcieć albo nie.Ojciec ma władze rodzicielską i ostateczna decyzje podejmuje on Do tej z MOPSU czy skasik tam.Chociaz byś trochę poczytania o procedurach zanim walniesz głupota.Tu dziecka nikt nie sprzedaje,nikt nie zmusza do prostytucji,kwestia ustalenia stałego adresu i opieki :D weź się najpierw za paragrafy,nie za pisanie bzdur.Dzieki takim jak ty Kora kupuje trawę dla pieska a Zietarski wali przechodnia na pasach i mówi WINNY ,tutaj to tylko śmiać się ahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kora
Witajcie zawistnice :) Jak tam W11, kiedy wpadniesz? :) Hehehehe A tak na poważnie to dogadalismy sie z rodzicami M. I zaskoczę was, bo uważają, że lepiej żeby mała została u nich. I tak przez te 4 lata praktycznie tylko oni ja wychowywali. A ja...? Powali zaczynam pakowanie :) A jutro znowu wyjeżdżamy na Wybrzeże, tym razem oglądąć mieszkanka :) Acha i nie tylko ja się pakuję, siostra ma czas do końca sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeo
to K..tas nie ojciec jak chce się pozbyć dziecka w ten sposób, nigdy bym się nie związał z babą która nie toleruje moich dzieci, co za k..ewsko wygodnicke palanciarstwo z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w szpitalu kobieta urodziła bliżnięta ,dwie dziewczynki ale miała w planach jedno dziecko ,miała urządzony jeden pokój dla jednego dziecka i zrzekła się ,jedną dziewczynke zabrała a drugą zostawiła ,personel szpitala zgodnie powiedział że ta pozostawiona miała więcej szczęścia bo ma sznsę na kochających rodziców a ta biedna będzie bo to nie matka to puste bez uczuć monstrum.W tym wypadku też lepiej będzie jej u kochających dziaków niż z pustym ruchadłem i tatusiem bez jaj .Jeszcze kiedyś moze będą chcieli mieć dziecko a tu rachunki sie wyrównają bo okaże się pusta i nie zdolna do rodzenia i to będzie słuszna kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
gardzę matkami i ojcami którzy porzucaja swoje dzieci dla nowych partnerów, autorko to zło wróci do Ciebie pamietaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się nazywa
moja droga autorko,czywiesz ,że karma powraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się nazywa
teraz może się z tego śmiejesz jak robili to ludzie którzy mnie bardzo skrzywdzili .teraz smieję się ja i macham im srodkowym palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się nazywa
a ten człowiek ,nie pisze mężczyzna ,bo on nim nie jest ma ZEROWE poczucie odpowiedzialności i tak samo postapi z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99875534b
to jest prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kora
Juz jutro :)))))) Przeprowadzamy się!!!!! Jesteśmy prawie spakowani, ależ się cieszę!!!!!!! A z spraw formalnych to dogadaliśmy się z rodzicami M. Ustalilismy też kwotę jaką będzie płacić co miesiąc na małą. I będziemy w stałym kontakcie. Już nie mogę się doczekać :)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaZKóry
Czarna Kóro - a macie już miejsce dla bachorka, gdybyś ty przypadkiem urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×