Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna Kora

Dziecko u dziadków, jak to rozwiązać? Doradźcie :)

Polecane posty

Gość HAHAHA!!!!ALE TA AUTORKA
JEST IDIOTKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a chodzi o prosty teścik faceta-jeśli jest w stanie dla niej poświęcić prawidłowy rozwój emocjonalny 4 latki TO ŚWIADCZY ,ŻE NIE NADAJE SIĘ NA STAŁEGO PARTNERA!!!!!!!!!!!!!!!!-PIERWSZA ZASADA PSYCHOLOGII!!!!!!!!!!! ale jesteś tak mało inteligentna autorko ,że pewnie tego nie ogarniasz............i nie ma tu nic do rzeczy twoje pustogłowie! i piszę to jako doświadczona osoba w wieloletnim szczęśliwym związku!! i jako doświadczona psycholog-wiesz ile takich jest dysfunkcyjnych rodzin i dzieci z całym balastem brudów emocjonalnych po swoich pseudorodzicach? ale powiem ci jedno-w 99 % to się odbija rykoszetem jak dzieciak dorasta...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
A co ten facet zrobi jak mała za pół roku,rok nie będzie chciała z dziadkami mieszkać?? Dom dziecka,rodzina zastępcza czy może do adopcji? Jednak baby są głupie facet który poświęci dziecko dla baby to dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kora
Piszcie co chcecie wiedźmy. I dziękuję bardzo za diagnozę pani psycholog hahahaha. Mówcie co chcecie, ja i tak sie przeprowadzam tylko z Nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prestigee
Czarna Kora Piszcie co chcecie wiedźmy. I dziękuję bardzo za diagnozę pani psycholog hahahaha. Mówcie co chcecie, ja i tak sie przeprowadzam tylko z Nim tylko nie pisz za jakis czas że facet który tak bardzo ciebie kochał zamienił cię na młodszy model bez obciązeń w postaci waszego wspólnego dziecka. Twoja postawa przypomina mi beatę04 z innego tematu-tylko ona i jej dzieci sa najważniejsze reszta sie nie liczy. Ale co zasiejesz to zbierzesz-niech ta dziewczynka dorośnie to wam pokaże do czego są potrzebni rodzice. Bedziesz płakać i płacić-oczywiscie z waszej wspólnej kasy. Powodzenia szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Dlaczego czarna koro nie odpowiesz na pytanie co zrobicie jak dziecko nie będzie chciało mieszkać z dziadkami teraz lub za jakiś czas???A prawnym aspektem jest odebranie ojcu praw i ustanowienie dziadków rodziną zastępczą,sorry patrząc na twoje teksty to dla tego dziecka najlepsze wyjście.Chce żyć z tobą to niech małej da święty spokój nie da rady żyć w dwóch domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja...
oto słowa autorki: "A o sądzie myślałam dlatego żeby mieć pewność że jego córka ma stabilność. A nie że np. po kilku miesiącach zmienią zdanie i trzeba będzie wszystko zmieniać." Czyli sprawa jest jasna- chce upchnac dziecko bez mozliwości zmiany tej sytuacji. Nazywassz osoby tu piszące wiedzmami- starymi, porzuconymi babami. Ty zaś młoda, piękna , szczęsliwa i wszyscy ci tu zazdroszczą. Wygodnie ci tak myślec co? Przynajmniej z mojej strony prawda jest zgola inna. To oczywiste ze nie da się tobie niczego przetłumaczyc tak jak nie ma sensu rzucać pereł [przed swinie- po prostu swinka takie perły zeżre tak jak ty gładko przelykasz obrzenie wobec twojego niegodnego postępowania. Chcę Ci tylko uświadomić, że widać jak na dloni twoje zamiary choćbyś nie wiem jak chciała je ukryć. Dorosłośc polega również na odpowiadaniu za swoje czyny. Gdyby wszyscy ludzie byli tacy jak ty i twój wybranek bardzo wiele dzieci byłoby podrzucanym babuniom i dziaduniom lub do domów dziecka.Ludzie odpowiedzialni zajmują się spłodzonym potomstwem. Dzieciuchy wyciagają jako starcy ręke do własnych dzieci po alimenty co twój partner zapewne w przyszłości bez skrupułów uczyni. Jesteście nic nie warci i [produkujecie nicniewartość dalej. Sorki za szczerosc...Mimo to życzę nabrania rozumku i szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo cóż
autorka tego tematu najwyraźniej pęka z dumy, że ktoś ją wreszcie chciał :-) złapała i nie puści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze jedno rozwiązanie jak celebrytka madzia ukatrupić i nie mieć problemu ,rozkoszować się życiem ,co za świat, Autorko wysil się i pomyśl gdybyś to ty miała dziecko i zamieniła byś je na fiuta ,oddała jak worek śmieci bo palant by był ważniejszy ,kim byś wtedy była.???????.nawet nie suką bo suka nie odda swoich szczeniąt.Kim ty jesteś ,że planujesz życie z facetem a nie znasz jego dziecka ,ty myślisz o jego mieszkaniach i o jego majątku a nie o nim ,nie mam dla ciebie za grosz szacunku a zło wraca tego jestem pewna a tatusia wykastrować aby więcej dzieci drań nie skrzywdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudny dla faceta
Ależ to cudny układzik dla faceta naszej autorki. Ależ niesamowite alibi sobie szykuje na urywanie się spod skrzydeł niuni, pod pretekstem odwiedzin u córeczki i rodziców, he he....znamy to , znamy Niunia w domku a on spełnia powinność odwiedzin, nie ...niunia z nim nie pojedzie do dziadków i dzieciaka...bo co to za atrakcja dla niej A facecik alibi ma .....ależ będzie sobie dogadzać z panienkami na boku...pociupcia dyskretnie a alibi ma nie do zdarcia....sprytnie szykuje sobie odskocznie.. odwiedziny dzieciaka no i rodzicom trzeba pomóc nie tylko finansowo.......... .no bo on wie że wkrótce rutyna i te przyziemne codzienne klimaty z niunią..... Taaa....facecik poza kontrolą niuni....oj pohasa sobie ostro, pohasa A niunia potem zrozumie...że trzeba było "alibi" spacyfikować i obciążyć w domku faceta tą opieką...pod kontrolą...(twoja córka kochanie to musisz się nią zajmować a ja ci mogę doradzić ale przecież wtrącać się jest niepolitycznie) .....ale będzie już za późno. Cwaniutki ten facecik...i wie że dzieciakowi będzie bezpiecznie pod opieką jego rodzinki...a jaki luz będzie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Frankaa
Czarna Koro,ktos juz ci dal rozsadna odpowiedz, na reszte krotkowzrocznych opetanych zlosliwoscia frustratek nie reaguj.Zauwazylas ze ty zla kobieta jestes,tatus doopa nie ma slowa o zwyrodnialej matce ktora porzucila niemowlaka zeby rozkladac nogi w Szwecji.Specjalnie napisalam jezykiem formulowiczek zeby zakumaly.Zaraz posypia sie tu gromy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaFrankaa
Znowuj pijesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Frankaa
Tak pije,z rozpaczy ze taks blazen jak ty blaka sie po tym ziemskim padole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaFranka
Frania - nie pij - daj poruchać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magneto
A ja nie wiem po co się tak produkujecie. Ten pustostan i tak nic nie zrozumie bo żeby zrozumieć trzeba mieć mózg. A za niedługo będzie pisała temat o tym że facet ją zostawił, bo przecież to normalne że jeśli zostawił dziecko to zostawi też obcą babę. A znudzi mu się naprawdę bardzo szybko, bo jak długo można się interesować kimś bez rozumu, bez serca i myślącym tylko o sobie? Porucha i zostawi. A ona nawet na dziecko go nie złapie bo przecież jedno zostawił to drugiego nawet nie będzie chciał. Druga sprawa to chyba każda z was zauważyła że autorce nie zależy na jej facecie tylko na jego kasie, więc co ją interesuje jego dziecko. Stwierdziła że mało zna to dziecko i dziecko mało zna ją, z tego wnioskuję że jest z tym facetem krótko a resztę sobie dopowiedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Magneto,ty tez jestes pustostan.W wrozke sie bawisz? Lepiej mi odpowiedz Co. Z mamusia biologiczna ktora porzucila niemowlaka. :p Jaja bez jaj.wole nie spac z chlopem do konca moich dni,niz spedzic 5min z toba.poprostu sie brzydze :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanko franka
a co lesbijka jestes ,ze bardziej obchodzi cie matka ,ktora porzucila a nie ojciec ,ktory na wyrazna sugestie niuni ,podrzuca dziecko dziadkom ? I na Twoim miejscu [wiem ,wiem nie jestem ] nie wypowiadalabym sie .Nieraz juz sparzylas sie ,popierajac nie tego kogo nalezalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Roznica miedzy nami jest taka,ze nie wstydze sie tego co pisze i zawsze znajdziesz mnie pod tym samym nickiem.Tylko szczur ktory boi sie wlasnych mysli ukrywa sie pod wiekoma nazwami.Trzeba miec jaja zeby pisac wlasne zdanie pod jedna i ta sama nazwa.Czego ewidetnie ci brak.Ja Nadal jestes ciekawa co myslisz o mamie noworodka.Smialo moge napisac,bez ukrywania sie,ze jest sku.rwy.synska suka ktora wyruchala wlasne dziecko na starcie jego zycia.Zadasz zeby obca kobieta przejela obowiazki matki,zeby tamta mogla sie ruchac bez skrepowania. To taka twoja prostacka filozofia i 99% bab piszacych w tym temacie.I kto tu jest pustakiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanko franka
Roznica jest taka ze ja sobie pisze na kafe pod jakim chce nikiem a ty pod swoim .Co oczywiscie zupelnie nie znaczy nic .Moze udzielasz sie pod innymi nickami ? A w tym temacie nie obchodzi mnie matka ,tylko tatus i niunia .Bo jak matka sie skurwila to dziecko ma jeszcze ojca .I oto chodzi .a raczej o DZIECKO chodzi .A niunia wymazuje je bo plany maja . Ludzie tacy jak wy nie powinni byc Rodzicami .Popierajacy autorke tez nie powinni miec dzieci .Nigdy .A przede wszystkim niunie nie powinny wiazac sie z facetami z bagazem ,ktory nie potrafia udzwidnac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaNieruchawe
Frania - ja by na ciebie nie wlazł nawet jakby wszystkie dziury po sękach pozabijali.... Ty daj poruchać KOMUKOLWIEK :classic_cool: A TO dziecka ma po prostu NIEWYOBRAŻALNEGO pecha. Zbiegły się okoliczności: - matka - matki przydupas - ojciec - ojcowa larwa ................. Miejmy nadzieję że takie nagromadzenie zbydlęcenia zdarza się BAAARDZO (???) rzadko. I możliwe że dziadkowie i ciotka są JEDYNĄ szansą dla TEGO dziecka. I jeszcze APEL będzie: GŁOSUJCIE ZA OBRZYNANIEM JAJ! PRZY SAMEJ SZYI!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
co sie jej uczepiliscie,to przeciez nie jej dziecko,to nie jej wina ze jej facet to bez serca egoista,jesli teraz przerwie wiez z dzieckiem to nigdy juz to nie powroci,widocznie on nie nadaje sie na ojca skoro wybrali taka opcje,lepiej dla malej ze zostanie z dziadkami niz mialaby byc popychadlem......sama mialam macoche i wuem jak traktowane byly jej dzieci a jak jego,moj ojciec tez wybral kobiete tylko po kilkunastu latach jak zachorowal i juz nie byl taki mlody i przystojny to wtedy mu sie przypomnialo ze ma corke ......oczywiscie pozdrowilam go srodkowym palcem a teraz jest gdzies pownie sam i zdycha w samotnosci.......zastanawia mnie fakt jak mozna nie kochac tak niewinnej i malutkiej istotki,jak rodzice nie zdaja sobie sprawy jak takie dziecko kazde rozstanie przezywa i jak to sie moze odbic na calym pozniejszym zyciu.......przykre,dobrze ze mala ma chociaz dzadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaCzepne
A kto jej sie czepia? Ona ma PRAWO do szczęścia. Ma prawo być ruchana. Ale ten kto ją rucha lub będzie ruchał KIEDYKOLWIEK w przyszłości - nie ma PRAWA!! mieć jaj przy sobie!!! JASNE? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkiulki
Kochanko a co ma wspolnego matka dzieciaka z tym co dzieje się z nim teraz było mineło i huj jej w dupę niech spierdala bo na jej miano nie zasługuje. A ten układ jest taki mama nie chciała tatuś nie chce to co może śliski kocyk,czy lepiej wartka woda w cieszynie. Frajer który dla kogokolwiek zgadza się podrzucić dziecko dziadkom jest tak samo huja wart jak matka która je zostawia. A do autorki po jasną cholerę wiążesz się z facetem z dzieckiem jak nie potrafisz strawić myśli że je ma,przecież do cholery było wiadomo od początku że dzieciak mieszka z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dt67
ojtam ja tam te z bym nie chcila dziecka w mym zyciu obcego po co mi to...rozumiem autorke tylko wiesz kiedys on tak moze zrobic z toba to najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaScierne
TEGO to akurat sie nie obawiaj. No gdzieby taką ścierke dziadkom zostawił? I siostrze. I PO CO? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Ulki tylko czemu wszyscy wieszaja psay na autorce a nie ma rodzicach.Zad sie od niej 100% zaangazowania w wychowywanie obcego dziecka.Uwazam ze to rodzice sa zobowiazani do wychowywania.Czesto tu slysze ze partnerzy rodzicow nie powinni sie wtracac w wychowywanie,dlaczego teraz mialo by byc inaczej? Facecie bez jaj,o moje zycie seksualne sie nie martw,bo ja sie nie martwie.Nie musze tak jak ty z byle kim i byle gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaBezJaj
Ale na trzeżwo też? Próbowałaś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foska
kochanka Franka Ulki tylko czemu wszyscy wieszaja psay na autorce a nie ma rodzicach.Zad sie od niej 100% zaangazowania w wychowywanie obcego dziecka.Uwazam ze to rodzice sa zobowiazani do wychowywania.Czesto tu slysze ze partnerzy rodzicow nie powinni sie wtracac w wychowywanie,dlaczego teraz mialo by byc inaczej? Dlatego,że kobieta przynajmniej powinna myslec o dziecku które jest-bierze faceta z dzieckiem jak ktos powiedział w zestawie a na podstawie jego zachowania i reakcji powinna zastanowić się z kim ma do czynienia. Skoro uważasz,ze matka tego dziecka ktora porzuciła jest łajzą to również autorka nia jest-ta porzuciała ta planuje porzucenie. Wszak wszystkie dzieci sa nasze czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaBezdzietne
Ano nie!! Na szczęście dla tych dzieci. Bo jakbym był ojcem tego gnoja co mieszka nade mną, trzaska drzwiami i szczy na klatce - tobym mu urwał siusiaka i pierdolnął nim o drzwi. A tak. NIE MOGE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×