Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Test 50 cio latka

Mam 50 lat i chce wiedziec

Polecane posty

Gość za dużo klepiesz jadaczka.
a co pedałujesz razem z duchem vero? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test 50 cio latka
vera lynn - to prostaczka. vera z twich wypowiedzi wynika ze masz wyjatkowo niski poziom inteligencji i kultury. pomimo twoich 25 lat jakie deklarujesz, nie dotknal bym cie nawet palcem. Brzydze sie nie starosci a glupoty, co w twoim przypadku jest bardzo wyeksponowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidor dowaliłeś lecz prawde powiedziałeś verze.No coż myśli ze wszystkie mądrości pozjadała a jest tylko mała gąska tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to odpowiedz, dziadku, dlaczego uśmierciłeś swoją żonę, huh? Pytam o to od miesiąca a odpowiedzi dalej nie przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki tego swiata
mozliwe ze i pisze sie razem. Nie bylem w Polsce juz ponad 20 lat, wiec moglo mi wyparowac, co jednak nie zmienia faktu ze jestes tepa i chamska. Twoje wypowiedzi pozbawione sa sensu i taktu. nadajesz sie jedynie do rynsztoka! Podejrzewam ze wygladasz tez paskudnie - jakis zarozumialy paszkwil, pewnie zakompleksiony wyzywajacy sie na forum, bo nikt nie chce cie zerznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, kompleksy się odezwały u kolejnego dziadka, któremu nie bryka. :D Jeżeli ci to pomaga, to możesz na mnie wyładowywać swoje kompleksy. :) A paszkwil to utwór literacki, niedouczony analfabeto. "wielki tego świata" :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ośla pała z NKWD to ciebie robiła. :D Zresztą ty nie produkujesz lepszych dzieci. :D:D:D Brzydkie po rodzicach i do tego konkretnie niedouczone. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o duupie swojej obrzydliwej żony? :classic_cool: Nie wiem, ale możesz jej przekazać, że mogłaby iść na operację plastyczną. Ty zresztą też. I naucz się w końcu odmieniać przez przypadki, wsiowy bękarcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test 50 cio latka
morda sie jej nie zamyka. Wszystkich wyzywa po kolei. Lepiej zostawmy ja w spokoju, to chyba najlepsza kara dla takiej glupiej gesi jak vera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojemu wielorybowi, do którego wołasz "żona" to powiedz. :) Nic, co pada spod twoich palców mnie nie rani, bo jesteś ograniczonym, fałszywym i zakłamanym knurem. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich? No raczej nie. Tylko głupców. Nie moja wina, ze jest ich tutaj tak wielu. Do tego lwia część to tacy jak ty - starzy, zapuszczeni frajerzy, którzy chcieliby umoczyć w młodej dziewczynie, ale żadna im nie da, jeśli nie zapłacicie. Błehehehe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpuszczam cię vero,manipuluję tobą a TY się sama poniżasz swoimi wywodami.Dalej sobie gęgaj mnie to spływa jak po kaczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak...manipulujesz. :D Ty nawet nie wiesz co to znaczy. :D jedyne co potrafisz to szantażować, grozić, kłamać i wypierać się. Chrrr tfu, niedouczony wieśniaku. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test 50 - cio latka
zatkało kakao :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę ostać...
vera nie ma z kim gadać i poszła popłakusiać do podusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera jestem z toba
starzy pierdziele się tutaj odzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×