Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Firanka - serdecznie gratuluję ... Smile MI też testy owulacyjne wychodziły negatywnie, codziennie się kochałam a w dni płodne to nawet więcej razy niż raz dziennie... tak jak ktoś wcześniej powiedział, testy pokazują że wzrasta hormon i że jajeczko się uwalnia.... ale jajeczko może nie pęknąć i wtedy dupa blada... Coś czuję że Ja nie załapię się na nalewkę... Niestety za duży stres w robocie ... właśnie wczoraj ^^ od Pani Kierownik ( s*uki jednej) dostałam nagane i nieusprawiedliwioną nieobecność w pracy... normalnie się poczułam jak w szkole... jakbym zamiast do pracy poszła w krzaki fajki palić... heh ... zmienił Mi się system premiowy i wymyślają zadania tylko po to by uwalić komuś z premii :D wiec mam osdattnio tyle na głowie że nawet nie mam czasu pomyśleć o ciąży... co z drugiej strony cieszy mnie bo czytałam że wiele lasek jak odpuściło, albo było zaganianaych to dopiero zaskoczyło... Więc niech Bóg da... taki prezent na święta Mi i mojej Pani Kierownik ... bo odrazu jej wtedy wale na biurko zwolnienie lekarskie.... Niech sobie dowartościowuje się na zastraszonej starszej kadrze pracowniczej... Ja mam 25 lat i za śmieszne pieniądze nie będzie jakaś zakompleksiona suka dowartościowywać się i maskować swoje kompleksy... karierowiczka jedna... A propo ma córkę 3 letnią i zostawiła ją w mieście rodzinnym oddalonym o 400 km od Warszawy z babcią i tatusiem - pogoń za karierą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za wylewanie żali :))) ale zaraz zbieram się do tego pierdzielnika i aż Mi się nóż w kieszeni otwiera... całe szczęście że nie pracuję z Nią w jednym oddziale... wczoraj otrzymałam zaproszenie na wigilie [racowniczą... to debilka kazała mi pisać uzasadnienie pisemne mojej decyzji odmownej na zaproszenie.... Boże ? Od kiedy Wigilia pracownicza jest obowiązkowa? :) dobra wyżaliłam się mogę zacząć się ubierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezjunia Takich kierowniczek to na pęczki, też miałam w poprzedniaj pracy taką. Taki postrach wprowadzała że chodzenie do pracy to był dla mnie jeden wielki koszmar, w końcu się zwolniłam bo nic nie bylo tego warte. Atmosfera do bani, pieniądze też więc nie miało sensu tam siedzieć... Ja dzsiaj albo jutro mam okres dostać, o rany jak dygam heh. Brzuch boli jak na okres, ale to już prawie tydzień tak boli. Każde zajście do toalety to niezły stres. Ajjj test chyba zrobie dopiero w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj 26 dzień cyklu. Dzisaij rano zrobilam sobie test ciązowy taki za złotówke z alegro i dupa jedna krecha i teraz jest mi smutno. okres powinnam dostać 26.10.12 ale chcialam tak jak wrzesniowa zobaczyć kreseczki przed @ ;) A teraz mam doła . Wie m głupia jestem .Widze że mamy następną fasolke - SERDECZNIE GRATULUJE MAMUŚKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka nawet nie wiesz jak mnie korci żeby zrobić dzisiaj, teraz! test. Może żebym miała ten o czułości większej to bym zrobiła, ale tak to nie ma sensu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana a na kiedy masz mieć okres - ja mam różne cykle od 28-31 ostatni cykl miałam najkrótszy w swoim życiu 27 teraz wpisałam 28 ale zobaczymy. Wczoraj po tym całodziennym siusianiu myśłałam ze sie udało dlatego dzisiaj zrobiłam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się zaloguję. Mama, odsprzedam termometry :D x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka Firankaa..............28........22.09..................2 ............fasolinka Truj....................28........24.09................. 4.......mam Raka :D!Alutkaaa..............28........24.09..................2 ................21.10 mama6latki ..........24........26.09..................1.............ok. 24.10 hana...................26........25.09..................1 ... ............24.10 aneczka28............28........28.09..................2.. ... ..........26.10 klementynka..........28........03.10..................6.. . ............28.10 rybalopika............29.........29.09..................2 . ..............30.10 Malinowa_82.........30.........06.10..................2.. ..............03.11 smile .................28.........07.10..................1....... . ........07.11 Frezjunia.............25.........09.10..................2 ................08.11 KMSUL.................22.........21.10..................7 ........... 18-23.11 kasiula86.............26.........21.10.................. 3.................19.11 joannaasia...........27.........21.10..................2. ... ............20.11 Staraczkaa...........20.........20.10..................3 ..................? ambaje83.............29.........03.09..................16 . ................? 2x20...................40..........???................... ..??..................? Majka88...............24.........19.10..................4 .. ................? martulka87...........24.........19.10..................1. . .................? x Firanka, gratuluje, dołączamy do Wrześniowej w trudach i znojach ciąży ;). Mi test pokazał dziś bladziocha, idę na betę zaraz :). Do poczytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka gratuluje!! Kontroluj te plamienia tylko. Jeju super na pewno przyrosnie zobaczysz :) ciesze sie.razem z toba :) bedziemy mialy o.czym rozmawiac hehe! Dziewczyny nie martwcie sie i na was przyjdzie pora!!! Janiolek ja ciaza jest mniejsza to musi podrosnac znam osoby co widzialy tetno u malucha w 6 tyg ja sie.dow. ze jest pod koniec 6 a inne dopiero w 8 :) nie ma reguly. Bedzie.dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka ja mam mieć okres dzisiaj albo jutro. tak jak Ty ostatni cykl mialam najkrótszy w życiu, 25 dni. Wcześniejsze cykle trwały 29-30 dni dlatego tamten jeden traktuje jako jednorazowy wyskok. Ja cały czas mam nadzieję że się udalo, ale tak się bojeeeeee, ten tydzień to jakaś masakra, ciągle tylko o @ myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana - cały czas bolą mnie piersi. W Sobote w niedziele swędziały mnie sutki,byłam zmęczona wczoraj ciągle biegałam do kibelka. Nie wiem ... chyba znowu mam ciąże urojoną ;)A ty jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, bo w ostatniej tabeli nie było zmian Alutki :). Mama, oby nie bliźniaki :D. Oddam Ci wtedy jedno :D. x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka Firankaa..............28........22.09..................2 ............fasolinka Truj....................28........24.09................. 4...........mam Raka! mama6latki ..........24........26.09..................1.............ok. 24.10 hana...................26........25.09..................1 ... ............24.10 aneczka28............28........28.09..................2.. ... ..........26.10 klementynka..........28........03.10..................6.. . ............28.10 rybalopika............29.........29.09..................2 . ..............30.10 Malinowa_82.........30.........06.10..................2.. ..............03.11 smile .................28.........07.10..................1....... . ........07.11 Frezjunia.............25.........09.10..................2 ................08.11 Alutkaaa..............28........24.09..................2 ................17.11 KMSUL.................22.........21.10..................7 ........... 18-23.11 kasiula86.............26.........21.10.................. 3.................19.11 joannaasia...........27.........21.10..................2. ... ............20.11 Staraczkaa...........20.........20.10..................3 ..................? ambaje83.............29.........03.09..................16 . ................? 2x20...................40..........???................... ..??..................? Majka88...............24.........19.10..................4 .. ................? martulka87...........24.........19.10..................1. . .................? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I. Klementyna
Ty tez truj? Cieszę sie ale mi sie tu szanse maleją :p A tak poważnie to zaczął mnie boleć brzuch więc mnie nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka mnie boli brzuch jak na okres, już od tamtego wtorku, piersi też już tydzien temu urosły i ciągle bolą. Zaobserwowałam troche białego śluzu, ale niewiele, tzn na zewnątrz niewiele nie wiem jak w środku :P o rany nie wytrzymam chyba z tym testem do piątku (jeżeli oczywiście @ nie pojawi się)zrobie jutro rano jednak heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, Kotka - w zeszłym miechu miałyśmy w tabeli 7 fasolek, o ile ja nie mam trojaczków a Firanka czworaczków, o pula do wykorzystania jest spora :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I. Klementyna
Ja mam szanse na bliźniaka :) ja mam brata bliźniaka, mama tez miała, babcia i prababcia i tak 9 pokoleń wstecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klemeetyna jak.sie.nie.ma.dzieci.to bliznieta dwujajowe sa najlepsze :) za jednum razem.tycie.i porod ale.za to.minusem jest to ciaza zawsze duzego.ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I. Klementyna
W sumie tak, ale jeśli jest to dziedziczne to organizm jest przygotowany moja mama przynosiła ciaze bliźniacza. A urodziła mnie 3800 i brata 3200 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Firanka gratuluje wierzylam ze jests w ciazy napewno beta wzrosnie prawidlowo tylko sie nie denerwuj stres ci teraz niepotrzebny:-):-)napewno owulacja ci sie przesunela i do zaplodnienia doszlo pozniej:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Firanka gratuluje wierzylam ze jests w ciazy napewno beta wzrosnie prawidlowo tylko sie nie denerwuj stres ci teraz niepotrzebny:-):-)napewno owulacja ci sie przesunela i do zaplodnienia doszlo pozniej:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna na to akurat nie ma gwarancji moja mama mnie przenosila tez bylam klockiem a sama dziecko urodzilam prawie 2.tyg wczesniej. A co do rozmiarow.to.jak na bliznieta byliscie ogromni ;p kolosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny, nie wytrzymalam zrobilam test! Jest taka bardzo bladziutka druga kreseczka, ale widoczna, jest!!! nie wierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka te 10 sa najczulsze mi pokazal.taki test 4 dni przed @ popoludniu a.z porannego moczu nadal byl neg. A te 25 najlepiej testowac w terminie @ lub po niej. Oczywiscie mozna sie skusic 1-2dni wczesniej ale nie wiem czy cos pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×