Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Wrześniowa- wyślę Ci dziś fluidy na Trojaki :classic_cool: :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo 3 albo wcale, nie rozmieniam się na drobne :classic_cool: :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze weźcie tak nie mówcie, bo cholera wie.. lekarz nie dowidział, dzieciak się schował za drugim i już bliźnięta w prezencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile może już jesteś obdarowana :P a tak na poważnie to jakbym miała już mieć bliźnięta to tylko dwujajowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zdrowe :)... nie, mi naprawdę bije w tej ciąży :o. Uciekam dziewczyny, odezwę się po USG :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Tydz. Temi bylsm u lek i powiedzial ze ro torbiel. Wczoraj u gina po tyg i wiecie co powiedz xe torbiel sie wchlania. Yyyy tak po prostu bez niczego. druga sprawa to widac bylo bulwa z prawej strony. Dzis 49 dc a @ mbrak i 9 sni pp odstawieniu luteiny. Najgoesze jest to ze mam cholerne bolesme piersi. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyba
Mała kluski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie wiem gin nie powiedz ze to ciaza. Ale nie podoba mi sie ze tak po prostu torbiel mogl dam bez lekow wchloniac po tyg czasu. Po luteiniu zawsze byl wywolany okres a ti visza z czasem pobolewaja jajniki ale tak to nic tylko te choletne pierdi. Rozmawialam z pania co jej corka ma tez torbiela to powiedz ze bez brsnis lek torbielsie powieksza. Hhh sama juz nie wiem wuzyta u gina trwala ok 7-8 min. Lazal za 3 tyg na konyrole. Pierdziele ide priv sie upewnic ze w raxie cZego vxy jest wporzadku. Bulwa nie wiem na prawym jajniku jest. Cholera wie.... Zla jestem na to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie wiem gin nie powiedz ze to ciaza. Ale nie podoba mi sie ze tak po prostu torbiel mogl dam bez lekow wchloniac po tyg czasu. Po luteiniu zawsze byl wywolany okres a ti visza z czasem pobolewaja jajniki ale tak to nic tylko te choletne pierdi. Rozmawialam z pania co jej corka ma tez torbiela to powiedz ze bez brsnis lek torbielsie powieksza. Hhh sama juz nie wiem wuzyta u gina trwala ok 7-8 min. Lazal za 3 tyg na konyrole. Pierdziele ide priv sie upewnic ze w raxie cZego vxy jest wporzadku. Bulwa nie wiem na prawym jajniku jest. Cholera wie.... Zla jestem na to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka są 2 sposoby na wchłonięcie torbieli 1. luteina 2.ciąża :D wybierz sobie co bardziej pasuje ;) myśle,że nie bez powodu masz za 2 tyg.wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może idź do jakiejś przychodni prywatnej, która ma b. dobry sprzęt :) bo Ci gini nie mają dobrego sprzętu jak przyjmują w swoich gabinetach. Mama6l to miałaś lepsze tsh ode mnie haha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg nie pamiętam ile Martulka już jest po spodziewanej @, ale chyba jakieś chociaż puste miejsce by musiało być w macicy chociaż pęcherzyk. No sama nie wiem. Nie podoba mi się ta bulwa jak to lekarz określił?! dziwnie stwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa moze ten lekarz jakiś obciosany był :P i bulwą pęcherzyk nazwał,jakby nie patrzec do bulwy moze i podobne jest. Moj miał wypasiony sprzet i stwierdził ze pecherzyk powietrza bo beta neg test neg wiec skąd ciąża a było1,5tyg po terminie i jeszcze mi powiedział ze na dniach @ dostane hahaha,ale kazał bete powtórzyć przynajmniej ;] Oni bez jasnych dowodów testowych to nie wiedzą ;P to moze być wszystko :D A martulka testów nie robiła z tego co pamiętam...na co czeka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg ta gin o której byłam to się nawet nie pytała czy test robiłam :D ale w pierwszej ciąży to od razu poleciało pytanie na wstępie "robiła Pani test"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mile panie. Tak test byl robiony 2 raxy i neg. Ostatni test byl 2 tyg temu. Bulwa sama okreslilam. Pierwszy raz takie cos mi sie zdarzylo. Ze po lurwiniu cioty nie ma. A propo moze luteina sie wchlonic powoli ale nie tak po tyg czasu..... pierdziele ide na priv do gina. Moze i bulwa to torbiel. I tak powinno byc. Hin kazal czekac na @ a ile to mozna jak tak dalej bedzie to za 1,5 tyg nie bedzie 2 m- ce okresu. Masakra.... Wkurza mnie to wszystko. Za 3 tyg niby kontrole u gina nie daj boze mam niby czekac na okres a niby torbiel moze mi peknac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mile panie. Tak test byl robiony 2 raxy i neg. Ostatni test byl 2 tyg temu. Bulwa sama okreslilam. Pierwszy raz takie cos mi sie zdarzylo. Ze po lurwiniu cioty nie ma. A propo moze luteina sie wchlonic powoli ale nie tak po tyg czasu..... pierdziele ide na priv do gina. Moze i bulwa to torbiel. I tak powinno byc. Hin kazal czekac na @ a ile to mozna jak tak dalej bedzie to za 1,5 tyg nie bedzie 2 m- ce okresu. Masakra.... Wkurza mnie to wszystko. Za 3 tyg niby kontrole u gina nie daj boze mam niby czekac na okres a niby torbiel moze mi peknac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veg mi tez powiedz hin ze niedlugo okres dostane ale u mnie na okres sie nie zapowiada. No procz cholernych piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulko najlepiej zrobisz jak pójdziesz do gina prywatnie. Na moje oko możliwe ze owulacja ci się przesunęła np. i ciąża nie jest wykluczona zwłaszcza po luteinie jak nie dostałaś @. Ja właśnie teraz po 2 tyg. powtórzyłabym test, no ale zrobisz jak uważasz, piersi same z siebie się jędrne nie robią jak i nie rosną no chyba ze masz guza przysadki co wytwarza prolaktyne i tez może blokować @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak długie masz cykle ? bo przy obliczeniach z ostatniej @ wychodziłoby ze np przy 28 dniowych to 4tydzien i 6 dzien ale jak przesunęła ci sie owulacja to wychodzi 3 i 6 dni lekarz ma prawo nic nie widzieć zwłaszcza jak ma z ery PRL usg....no ale ja pouczać nie mam zamiaru nikogo każdy ma swój rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka---> mozesz miec torbiel, albo cos innego, idz moze prywatnie i zobacz co ci inny lekarz powie, na @ po luteinie mozesz czekac DO 2 tygodni, potem trzeba inne leki zastosowac. wrzesniowa --->niedziekuje :D kurcze dziewczyny troche sie podlamalam bo gin na usg mowila ze duzy pecherzyk i ze dzis lub jutro wyjdzie pozytywny test owu ( wczoraj byl negatywny, a dzis dopiero zrobie wiecozrkiem) dzis czasem mnie bolal prawy jajnik i juz sama nie wiem cyz pecherzyk jeszcze rosnie czy co. gin kazala od dzis zaczac sie starac, tylko nie powiedziala dokladnie jak ;D tzn codziennie czy jak ? bo wiecie ja moge codziennie ale to chyba nie jest najlepsze dla nasienia ? juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mzoe byc tez trak ze mam zespol niepekajacego pecherzyka i wteyd trzeba zastosowac prenygryl czy cos takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I. Klementyna
Staraczka wymyslasz :D trzeba cię jak truj odłączyć od Netia , albo przynajmniej od doktora Google :P Martula, musisz iść do innego , bo ten to chyba sam nie wie co ci jest i czeka na niewiadoma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementynka mowisz ze przytulac sie wtedy kiedy mam ochoter ? :D no to bedzie codziennie :D:D:D:D a tak w ogole to zajrze do was dopiero jutro pewnei bo niedlugo wychodze na zakupy potem mamy gosci potem spedamy czas we dwoje a jutro na rnao do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie macie
tu chyba zadna z was nie pracuje tylko 24 h ns dobe siedziecie na cafe i tylko mierzenie haha za robote sie wezcie bezrobotne lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×