Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Truj wiesz nie ma problemu dostosowania tej działki tylko musimy poczekać 1,5 roku bo tyle trwają procedury a nam sie nie opłaca czekać, z drugiej strony do działki numer 3 jest lepszy dojazd tylko ta elektryczność. Cóż będę sie czuła jak w czasach liceum nocujac w jakiejś stodole w Bieszczadach :) Firanki ty zostaw te testy i sie przytulaniu, od testów nikt nie zasiedli w ciazy a od przytulaniu już tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, może znaczyć dwie rzeczy: 1. Owulację miałaś wczoraj (czy też po wizycie u gina a przed zrobieniem testu dzisiaj), ale to mało prawdopodobne. 2. Testy są o kant tyłka rozbić :D i owulację będziesz miała w ciągu następnych paru dni, tak jak moniotring pokazał - to dużo bardziej prawdopodobne. Jak masz dużo testów, to porób je z ciekawości 2 razy dzinnie, byle nie z pierwszego moczu - wtedy będziesz wiedziała ile są warte :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna jej nie polozysz wieczorem do lozeczka bedzie krzyk i ryk.. a jak zasypia to mija troche czasu by ja potem odstawic to czesto przysypiamy wszyscy razem czasami w nocy do nas przychodzi najgorsze ze ona sie bardzo rozpycha w nocy i.spi w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa w sumie nie wiem czy sie staramy...w tym miesiacu nic na sile... poprostu jesli bedziemy mieli ochote to dzisiaj sie "poprzytulamy" ale bez tych wszystkich wspomagających rzeczy naszych czyli: bez zelu ulatwiającego zaplodnienie, bez nóg do góry po... specjalnej pozycji itd... jesli sie uda ok, jesli nie to w tym miesiącu też ok. Mysle ze i tak sie nie uda w tym cyklu. Podobno przez to TSH moge miec problem z zajsciem w ciąze, dlatego tak calkiem nie chce zaprzestać próbować... bo boje sie ze to dlugo potrwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna - mów mi jeszcze, co wieczór nocuję w bieszczadzkich krzakach :D. Jak za Króla Ćwieczka :D. Doprowadzenie elektryczności to nie aż taki kłopot, więc myślę że szybko się z tym uporacie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj dziękuje. Chyba w takim razie nawet zaraz sprobuje zrobic test. Zamowilam juz tydzien temu nowe, ale nadal nie doszly :O Wrzesniowa powtarza sie historia z listonoszem, albo pocztą :O No i jeszcze sie martwie ze ta ciaza bio.... mi cos porobila, bo zawsze mialam wyrazne bole okoloowulacyjne, a teraz kompletnie nic... tylko sluz jak bialko jaja...no i temperatura niska... wiec tak jakby z pewnoscią nie bylo jeszcze owulki.... no chyba ze jej nie bedzie jednak... to moj wykres http://ovufriend.pl/graph/f86dfc676826d61827ba0d58cefba38a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykres wygląda jak przed owulacją, więc testami się nie przejmuj :D. Potraktuj je jak ciekawostkę przyrodniczą, ale nie kieruj się nimi w staraniach, bo sama widzisz jak jest :D. Polagałabym na monitoringu w Twojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak dziś samopoczucie ? :) mnie boli brzuch i kuje jajnik prawy tak jak zresztą mówił lekarz że owulacja będzie z prawego :) ogólnie staranka były w piątek w niedziele wczoraj i będą jeszcze dziś :P i zobaczymy jak się to wszystko potoczy smile puki nie mam okresu nadzieja jest :) kup inny test :) Firaneczko co do testów owulacyjnych to miałam taj jak u Ciebie wczoraj 1 test zrobiłam rano ledwie widoczna kreska coś mnie naszło i zrobiłam 2 wieczorem i obie kreski grube i ciemne wyśle ci zdjęcie porównaj do swoich kreseczek :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1b73758c5fe165a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz firanki Kmsu tez tak wyszło Testy testami a owulacja swoją droga , polegaj na monitoringu a nie tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Trujku. KMSUL no to faktycznie.. moze niebawem pojawi sie ciemna kreseczka... A ja mam pecherzyk w lewym jajniku... a czy ktoras slyszala cos na temat plci dziecka a jajnika? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. Kl
Tt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. KlEmentyna
Firanka podobno z lewego to dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, płęć dziecka zależy od genotypu plemnika XX (dziewczynka) czy XY (chłopak) a nie od owuluującego jajnika :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. KlEmentyna
Oj truj taka praktyczna jestes a my tu zabobony sprawdzamy :P A i jeszcze trzeba kalendarz chiński sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka a czy to wazne.jaka plec bedzie wazne.ze zdrowe :) ja juz zaczelam myslec innymi kategoriami w tej.ciazy.zagrozonej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i faktycznie zbyt praktyczna :D. Ale jak mi mój Małż ostatnio opowiadał, że gratulował koledze z pracy strzału z dwururki (że to niby jego zasługa, że został ojcem bliźniąt :o ) to mu szybko wyłuszczyłam co od kogo zależy :o. A córkę mam z prawego jajnika :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka poznała płeć swoich synów (5 i 3 lata temu) w 12 tc - na USG lekarka widziała ponoć zalążki wewnętrznych męskich narządów rozrodczych plus zaczątek prostaty :). Pisałam chyba już o tym :). I faktycznie - muszę popracować nad tym, żeby się zamknąć w odpowiednim momencie i pozwolić ludziom bujać w obłokach a nie po ziemi stąpać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka no pewnie a zastanawiac to.sie mozna przy drugim dziecku bo za pierwszym to przeciez obojetne :) bedzie dobrze bedziesz brac leki to ciaza przeminie nim sie.odwrocisz i zobaczysz taka mala kopie siebie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj trzeba trafic na takiego lekarza co bedzie chcial mowic i sie na tym zna. Ja sie dowiedzialam w 20 tyg. Moja kolezanka poznala plec dzieci za kazdym razem w 13 tyg. Tylko dziewczynka nie byla100% pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko mam dokladnie jak Ty, z pecherzykiem, z tym,co pokazzuje test (u mnie tez ciemniejsza, dzis jasniejsza, a owulka ma byc niby na dniach, opzoniona zreszta bardzo). O 15:00 ide na monitoring,wiec zobaczymy. co do wynikow tsh antytpo, to mam podobne do Twoich, a nawet troche gorsze. Odnosnie ewentualnej ciazy lekarz mi powiedzial to,co wczesniej napisalam, ze najpierw powinnam uregulowac hormony,ale jak zajde to nic sie nie stanie (o ile sie uda,bo teoretycznie nie powinno sie udac). Podobno gorsze wyniki maja i zachodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dowiedziałam na USG 3d w 15t6d ciąży. Ale na takim zwykłym USG to mój prowadzący nie chciał nic mówić. A ja nie wypytywałam, bo już wiedziałam :D. Chyba pod koniec ciąży bąknął, że raczej dziewczyna, ale tak to ani słowa :). Ja się będę cieszyła i z dziewczynki i z chłopaka, ale mam inne marzenie - byle było do mnie choć trochę podobne tym razem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj ja bylam na 3d w 13 i 20tyg. No i za pierwszym razem nie pytalam a lekarz nic nie mowil. Za drugim to juz mi wszystko pokazywal na 3d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz go.wizualizowac jak ma.wygladac :) u mnie pomoglo. Meza ma tylko usta ;p i dobrze bo on ma duze pelne i to slicznie u dziewczynki.wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×