Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Zwizualizuję - a jak będzie nie takie, to pójdę do pokoju dla noworodków i powiem, że zamawiałam coś innego :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla kochana a nie bois sie starac teraz? No ja wlasnie tez czytalam ze mają o wiele gorsze wyniki TSH i z ciązą i dzieckiem wszystko jest ok, wazne by byc pod stala opieką endokrynologa i brac od początku leki.. zresztą jutro juz mam wisyte u tego lekarza, mam nadzieje ze bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firaneczko boje sie,ale szczerze mowiac watpie,aby sie udalo,bo przy niedoczynnosci podnosi sie prolaktyna - ja mam prl 33,6,wiec za wysokie na zajscie. Druga rzecz, ze od dzis biore euthyrox, wiec leczenie rozpoczete.Poronienie moglo byc u Ciebie wynikiem zlych wynikow, ale doszlo do niego, bo o tym nie wiedzialas, wiec nie przeciwdzialalas. A Ty dostalas juz leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie milla ide jutro do endokrynologa. ja sie dowiedzialam 2 dni temu o swoich wynikach dopiero... u mnie do utraty ciazy podobno bardziej moglo dojsc przez progesteron... i juz mam go wziasc 2 dni po owulacji i codziennie po 1 tabletce. Prolaktyne mam w normie, moze dlatego udalo mi sie zajsc w ciaze. Podobno wlasnie prolaktyna ma ogromny wplyw na zaplodnienie. a jak twoj progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) kochane wlasnie wrocilam z pracy wiec moge troche z wami posiedziec na kafe ;) wczoraj byly przytulanki i [pewnie dzis tez beda, wczoraj test pozytywny (wg mnie :D ) za chwile wstawie fgoto moich testow owu KMSUP bedziesz miala porownanie z moimi testami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I. Klementyna
Oj jaki dziś paskudna dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka dawaj zdjecia to i ja prównam. Przed chwilą zrobilam test owu i jest lepiej niz wczoraj, jednak nadal jasniejsza kreska niz ta pierwsza. Kurde ale ja juz nic nie rozumiem. Przedwczoraj piekny plodny sluz, wczoraj tez byl rozciagliwy, a dzisiaj jakis taki bialawy, tez troche rozciagliwy... a przeciez im blizej owulki powinien byc bardziej przezroczysty. wszystko mi w tym cyklu inaczej dzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I. Klementyna
Zimno, pada, wieje , wszędzie błoto i kałuże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanko nie badalam progesteronu, bo ja mimo przytulanka dzien przed pozytywnym testem nie zaszlam i to mnie zmobilizowalo do badan (niczego to nie oznaczalo, ale mialam jakies przeczucia). Pewnie dostaniesz euthyrox 25, tak jak ja. Nie wiem czemu, ale na wielu stronach medycznych jest informacja, ze wlasnie niedoczynnosci moze byc przyczyna problemow z zajsciem o donoszeniem ciazy - wiec moze ma tez wplyw na poziom progesteronu. Ale nie chce sie wypowiadac, bo sie nie znam. Mam dzis wszytskie objawy owulacji,lacznie z wysoka szyjka, temperatura 37,2, bolem jajnika lewego (tam jest duzy pecherzyk-przynajmniej byl), zobaczymy co pokaze usg. Trzymam za ciebie kciuki kochana.Nie martw sie tak, damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka tak myslisz ? no ale jesli wczoraj wyszedl pozytywny ( wg mnie i wg ciebie ) to dzis tez moze byc pozytywny bo owulacja jest w ciagu 24-36 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka kurcze juz sama nie wiem czy dzis sie przytulac cyz nie :D chociaz ja tez zpaisuje sobie jaki mam sluz .. i 15 dc wodnisty bialy sluz 16dc uczucie mokrosci lekko ciagnacy bialy sluz 17 dc pobolewanie prawego jajnika sluz dosc wodnisty bialy rozciagliwy - usg duzy pecherzyk 18 dc sluz bialy wodnisty rozciagliwy pobolewanei z prawej strony jajnika 19 dc (dzis) rano byl duzo bardziej rozciagliwy a teraz jest mniej rozciagliwy bialy dosc wodnisty daje uczucie mokrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dlatego ide na usg, bo wydaje mi sie,ze pecherzyk dwa dni temu byl za maly,zeby peknac. Dam znac co i jak wieczorem, bo ide na 15 do lekarza, a stamtad od razu do pracy do 22;00 ;( Moze uda mi sie napisac do Ciebie z tel za euthyrox moja mama placi chyba kilka zloty - jest na znizke,ale tylko na recepte od endo,od internisty jest 100% Buzka dla wszystkich zafasolkowanych i staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanak dokladnei nei wiem ale ktoras z dziewczyn tak mowila.. mysle ze na dniach bedziesz miec owu.. a moze zrob i wstaw foto swoiich testow ? wrzesniowa witaj :) jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem na podstawie tego opisu sluzu, zreszta bardzo pomocnego :) mozesz byc wlasnie i przed i ledwo po owulacji. Sprawdz jeszcze wieczorem sluz... gdzies czytalam ze wieczorem jest najbardziej miarodajny. Ale starnka dzisiaj kontynułujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko cholerka ja robie test i wyrzucam... wiec ich nie mam. No ten z dzisiaj mam, ewidentnie jest druga kreska, ale nie tak mocna, wiec moze jutro wyjdzie :) jesli oczywscie łaskawie przyjda moje testy. Dzisiaj zrobilam ostatni. 10 dni temu juz zamowilam i do tej pory nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka na razie dobrze ale za 3 godz mam wizyte i wtedy to dopiero stres bedzie mnie zzeral. Tak czytam czerwcowe.fora to.duzo.osob ma problemy z plamieniem i zdarzaja sie poronienia :( jakis pech przesladuje ten czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka to pokaz foto tego z dzis, i najlepiej zbieraj sobie wszystkie testy tak jak ja i opisuj sobie bo jak pojdziesz do gin to lepiej wszystko widzi :) wrzesniowa glowa do gory! BEDZIE OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×