Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Nacinania nie czuc tak jak.sie.sobie.to.wyobraza. ciecie jest wykonane.podczas.skurczu i ja czulam.tylko.lekkie.szarpanie.i pieczenie.nic wiecej. I rzeczywiscie.bylo latwiej.i.szybciej.urodzic.dziecko. horror.jest.jak masz.usiasc na dupie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba i tak wole cesarkę :) chociaż koleżanka miała robioną ok roku temu i dale ją blina boil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ta lista.daje.ci 100% pewnosc nikt nie odmowi. A sa tez szpitale.co.oferuja.znieczulenie.a potem wymyslaja.bzdury i nie daja. Najwazniejsze.sa opinie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest anesetejolog od 7 do 15, i jak przyjade w innych godzinach to juz znieczulenia nie dostanę :) z innych oddziałów nie przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy poda ci długa liste za i przeciw kazdy sposó ma jakies skutki uboczne jedna po porodzie jest jak nowa nic nie boli nic nie ciagnie a inna bedzie odczuwac to jeszcze przez miesiac, tak samo jak karmienie piersia sa kobiety którym to sprawia przyjemnosc a sa i takie co nienawidza tego, bo boli i wola karmic butelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni sciemniaja z tymi znieczuleniami jak moga ;) a najlepszy jest tekst z za duzym rozwarciem.a skad kobieta ma wiedziec.ile.ma.. moga klamac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest cc to przychodzi anestezjolog z innego oddziału, tak a ztym za dużym rozwarciem to notorycznie u mnie w szpitalu,nie wiem czemu tak szkodują tego znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakby co podczytuje! hehe, a koszulka ciążowa super.. a propos nacinań itd. znalazłam coś na temat baloników epino- zaciekawiło mnie to, macie jakieś doświadczenia z tym gadżetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w szpitalu znieczulenie jest darmowe tylko trzeba pare razy isc do szkoly rodzenia ale przy szpitalu jest darmowa i na wizyte z anestezjologiem i to kosztuje ok. 80 zl dodatkowo podobne jest joz gaz rozweswlajacy .Moja znajoma tak sie bala porodu ,ze zdecydowala sie na porod w prywatnym szpitalu bo u niej nie bylo znieczulenia wydala 1000 zl a porod zakonczyl sie cesarka wiec wydala kase na darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie :) Ale się wczoraj rozpisałyście :) Jestem dzisiaj tak zmęczona że aż nie mam siły czytać waszych postów :/ - nie wyspałam się i w dodatku bolą mnie plecy po wczorajszej gimnastyce przy sprzątaniu autka na zimę :/ Bluebell ile kosztował ten test pregnant / not pregnant i w jakiej aptece go kupiłaś ? (bo może nie w każdej go mają ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem jedna noga w bucie i reka w kurtce bo musze do pracy jechac ale.. wezcie dajcie mi kopa! dzisiaj rano schodze do kuchni przyszykowac sobie kurczaka do pracy i jak mi sie niedobrze zrobilo to pedem do lazienki i bleee.. mysle se - oO no i siknelam test i teraz tak po 3 minutach pojawila sie cieniutka kreseczka taka normalnie jak najcienszy wlos... a po 5 minutach ona bardzo wyblakla i zostalo jakby wglebienie.. normalnie mozna zobaczyc na tescie cieniutkie wglebienie..ale ono nie jest zabarwione :( zaraz oszaleje, tak bardzo nie chce sie wkrecac dzisiaj bylby moj 9 dzien od owulacji wiem ze wczesnie jeszcze grrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1987
9 dni od owulacji to raczej za wczesnie żeby wynik był wiarygodny. Poczekaj jeszcze kilka dni i powtórz test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też do @ został tylko tydzień i będzie już wiadomo co i jak ? Czy w czasie oczekiwań na dwie kreseczki robicie wszystkie czynności z takim samym wysiłkiem jak przed staraniem o dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w cyklu było dziwnie, bo @ miałam 24.09, ale owulacja przesunięta na 12.10 (myślałam, że była 10tego, ale była jeszcze później), czyli bardzo bardzo późno. No i 18.10 nawet beta nie pokazała ciąży (ale progesteron był już podwyższony) a 23.10 (czyli 11 dni po owulacji) pozytywny był test czułość 10 (bladzioch) i beta (25).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×