Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Firanka gratulacjw kurcze dziewczyny zazdroszcza wam fasolek tez bym chciaka...... Ape niestety wiem ze u mnie bedzie ciezkoooo:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kupilam 2 testy o czulosci 10 ale nie pepino o ktorych rozmawialysmy bo nei bylo w tesco, jeden zrobilam i jedna kreska.. chociaz przed wyjsciem wypilam kubek herbety, nie wiem moze to wplynelo jakos na wynik.. jutor z rana pojade na bete i zrobie ten drugi test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny...dawno nie pisałam. Zmarł Tata mojego Męża :-( Musiałam dojść do siebie. Wczoraj w kościele prosiłam Boga,by nie zabierał nam juz nikogo więcej,a Tatę,by zesłał nam kogoś za siebie...i dziś...nie uwierzycie pewnie,ale...dwie kreseczki na teście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla Serdeczne kondolencje z powodu taty męża i serdeczne gratulacje z dwóch kreseczek!!! kurcze warto jednak wierzyć :) super się cieszę :) jest nas coraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko kochana,ja też mam wysokie antytpo,lekarz kazał mi zwiększyć euthyrox do 50. Byłam oewna,ze nie zajde w ciążę za nic w świecie,a tu taka niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla cos w tym jest moja mama zmarla 12 lutego tego roku a moja siostra ma termin porodu na 2.02 2013r. Wyrazy wspolczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila wiesz moja mama zawsze mówiła że ktoś musi umrzeć żeby drugi mógł się urodzić coś w tym jest wielkie gratulację cieszę się z twojej ciąży i współczuję z powodu śmierci taty twojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i coraz wiecej fasolek doganiaja pomalu liczbe staraczek oby tak dalej dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 milla1982.............30.........18.10................ 2.............18-19.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Staraczkaa............20.........20.10................ 3.................21.11 klementynka..........28.........28.10.................7 ................22.11 Firanka.................28.........24.10................3 .................23.11 DZ25...................25..........28.10............... 2..................25.11 bluebell_..............30..........21.10................. 1................26.11 Malinowa_82..........30.........06.10.................3.. ..............27.11 kawa_z_mlekiem.....23.........30.10..................1... ... ...........27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ................30.11.12 rybalopika.............29.........02.11................ 2 ................02.12 Frezjunia..............25.........15.11................ 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11................. .?................16.12 martulka87............24.........19.09................ 1......................? smile ..................28..........07.10.................2....... ..............? KMSUL..................22.........21.10................8.............19-24.12 Magda0013.............20.........29.10................2.. .............24-28.11 PRZERWA: ambaje83 Majka88 NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 aneczka28 .....................28.................2. ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczyny... Bylam dzis od razu u swojego gina, bo mam zdiagnozowane autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Pewnie zaraz na mnie nakrzyczycie, ale staram sie byc narazie obojetna wobec mojej fasolki, bo nie wiem co bedzie dalej. Roznie bywa w przypadku tej mojej choroby. Mam tak, jak Firanka podwyzszone antytpo, wiec to ciaza wysokiego ryzyka. Wole sie nastawic, ze co ma byc, to bedzie. Staraczka pisze specjalnie do Ciebie, bo po Twoich opisach widze, ze mialam dokladnie to samo. W ogole nie podejrzewalam ciazy. Mam cykle 32dniowe. Owulke mialam miedzy 5 a 7 listopada, tj. w 21 dniu cyklu. Zawsze mialam ja wczesniej, wiec np. w pierwszej ciazy test zrobilam 4 dni przed okresem,mial czulosc 25, a wyszedl pozytywny. Teraz robilam w 33 dniu cyklu, czyli juz po terminie @ i test czulosci 10 byl negatyny. Dzis jest 35 dc i zrobilam test, bo mam wysoka prolaktyne (ponad 33) i chcialam isc do mojej lekarki po bromergon... Poza objawami, ktore opisujesz - mialam identyczne, nie mialam zadnych innych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU przykro mi, ze przyszla @, trzymam kciuki,zeby nastepny miesiac nalezal do Ciebie! Wiesz, slyszalam,ze sie tak mowi, ale w zyciu bym nie przypuszczala,ze to mnie bedzie bezposrednio dotyczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila gratuluje!!! Ty i firanka donosicie.zdrowe maluchy i nie myslcie inaczej :) no to dziewczyny testowac bo jeszcze ktoras musi byc w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac co mi.sie snilo... ze czuje ruchy malenstwa :) takie pukania i laskotania sen byl tak wiarygodny ze jak sie obudzilam myslalam przez chwile ze naprawde tak jest ;p bo ja sie nie moge doczekac i za duzo o tym mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowiłam sobie że poczekam do 27.11 na @ - jak nie przyjdzie to kupuje test i 28 sprawdzam czy coś się wykluje :) Od wczoraj boli mnie brzuch czy to o czymś świadczy czy po prostu sobie to wmawiam ? Czy wy tydzień po owu miałyście jakieś objawy , dolegliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja dzisiaj powtórzylam test, kreska nadal blada, ale pojawila sie odrazu i jest bardziej widoczna niz wczoraj, mam nadzieje ze to dobra wróżba. Na jutro mam termin @. milla bardzo Ci gratuluje! w takim razie bedziemy szly łeb w łeb ;) i bardzo mi przykro z powodu śmierci taty twojego ukochanego... prosze Cie napisz mi jak wysokie masz ty te AntyTPO? i czy to ma jakies znaczenie? bo ja czytalam ze to nie wazne jak wysokie, bo wysokosci tego nie wplywa na leczenie...i wazne jak wysokie jest TSH i Ft4... czy dobrze mysle? Jakie masz TSH? i jeszcze jedno endo wczoraj przez telefon kazal mi zwiekszyc dawke Euthyroxu N25 do calej tabletki, wczesniej bralam po pół i tak sie zastanawiam czy oby nie powinien mi dac wlasnie jeszcze wiekszej, tak jak ty masz N50... dlaczego nie przypisze mi silniejszych tych leków? to mnie nurtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wczoraj tak samo pomyślałam o tym bólu ze podobny jak w trakcie @ - jaki lek na ból będzie najbezpieczniejszy - bo ja zawsze w @ brałam ibuprom ale nie wiem czy nie jest za silny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Firanka :) chciałabym bardzo.. ale to niestety jeszcze potrwa kilka tygodni, a ja bym chciała już teraz, bardzo by mnie to uspokoiło, a tak to co jakiś czas się zastanawiam czy żyje. Wczoraj poczułam, że mam b. mokro na majtkach już byłam przerażona, ale wypływał ciągnący gęsty biały śluz.. to chyba nie jest normalne mieć w ciąży ciągnący śluz jak na dni płodne? no nie wiem w każdym bądź razie śluzu jest coraz więcej tak jak piszą w artykułach, że koło 12tyg. zwiększa się wydzielanie. Przed nami dłuuuuga droga do bycia mamuśkami, ale damy radę co? mnie do końca ciąży będzie napastował widok plamień. Kawa ja też miałam bóle jak na @ ale nic nie brałam, dało się przeżyć :) te ciążowe bóle nie są takie silne jak te okresowe,. choć pewnie każdy to przeżywa inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuje Wrzesniowa za zyczenia mdlosci :) nawet nie wiesz jak bardzo chcialabym je poczuc :) mnie wczoraj i dzisiaj co jakis czas boli brzuch, cos tam kuje, ciągnie.. mam wzdety brzuch, tak ze mi zapiety guzik w spodniach uciska... czy to normalne? I mam wrazliwe piersi, z tym ze tez takie fale... ze w pewnym momencie zakuje mi cos w nich bolesnie pobolewają sutki, a za chwile wogole nie bolą i tak na zmiane. I jakos nie zauwazylam by zmienily wielkosc, nie mam tez zylek... czy to zle? Przepraszam za tą upierdliwosc, ale jestem calkiem zielona w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mezowi powiedzialam... ale on jest jeszcze bardziej ostrozny w radosci niz ja.. on by chcial by juz odrazu na tescie byly dwie takie same rózowe kreski, inaczej dla niego test niewazny... ach Ci faceci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka mi piersi zrobiły się większe dużo dużo po terminie @, a bolały też dopiero po.. więc patrząc na moje przeżycia to jak najbardziej normalne :) nie wiem w którym momencie, ale zapewne bardzo szybko w ciąży macica się rozpulchnia, szyjka i pochwa, bo właśnie często tak jest, że lekarze nic na ekranie nie widzą jedynie stwierdzają rozpulchnienie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×