Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

haha dokladnie jak nie zaczepi to nie zasnie :) ja dopiero przed @ :)zawsze mialam cykl 27 a osatnio przedłużył mi sie do 30 wiec nawet dokladnie nie wiem kiedy sie moge spodziewac @ ktorej wiadomo tak bardzo nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko kilka dni szybciej od Ciebie :) kurcze jutro, w sob i niedziele mam wykłady... a tak mi sie coś nie chce, że masakra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ostatnio bolal i chyba prawy jajnik... mialam niezla panike bo juz myslalm, ze to wyrostek... przez 2 dni się meczylam a dzis ani sladu po bólu :) a co studiujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co to sie stalo skreca mnie boli mnia jak na okres mize distane tydz wczssniej aj ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj chodze puzno rok temu remontowalismy mieszkanie zawsze do pozna i nie moge sie przestawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na poczatku pewnie ciezko bedzie ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczajc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to eogole mialam fuzk stredu przez tesciow i budzilam sie w nicy czesyo i teraz tak trz spac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny Magdę i arbuzka :) Madziu ja jestem po reso :) Arbuzku,co ma być,to będzie. Jak nie wyjdzie,to weź od nowego cyklu castagnus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumialam ja tezrobie mnostwo bledow ale to przez dysortografie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam licencjata z sosjologi dalej niechcialo mi sie joz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mykam sie wykąpać i spac :) cos mnie tez lekko brzuch pobolewa ale to raczej z nerwów bo miałam dziś naprawdę kiepski dzień.. :( miłej nocki dziewczyny!! :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,które się starają,bierzecie castagnus? Mi pomógł w pierwszym cyklu,moze warto sprobowac? Mialam PRL ponad Miałam i zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam bo moj maz jutro wyjezdza na 3 dni i musze raniutko wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja juz wstałam nie mogłam spac cała noc bolal mnie brzuch teraz juz ok dziewczyny a ten castyngus od czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na receptę to jest? Ile kosztuje? Nie mogłam się powstrzymać i jak byłam wczoraj w aptece to kupiłam test - no ale ze zrobieniem go czekam do następnej środy lub czwartku. Cieplutko witam nowe dziewczynki w tym topiku? Ktos miał testować wczoraj ??' jakie winiki ? Ile juz mamy lewkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupie testu na razie dopiero jak bedzie mi sie spozniał okres nie chce sie zawiesc jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×