Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

hej:D Smile:) ciesze sie, ze w koncu @ do ciebie dotarla!! mam nadzieje, ze teraz sie ustabilizuje wszystko a stres i owszem, moze opoznic @ Firanko - pieknie beta rosnie :) ja mam w pracy inwentaryzacje wiec na siedzenie na necie czasu nie ma ;) ale to dobrze, szybciej i czas zleci do przyszlego tygodnia! a we wtorek zrobie pierwszy test :D chyba ze malpa przylezie 😡 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie do konca Catsagnus to sa tabletki obnizające prolaktyne przede wszystkim. Zbyt wysoka prolaktyna czesto bywa przeszkodą w zajsciu w ciaze, nawet jak jest duzo za duza to do owulacji moze nie dochodzic. Jesli jest tylko troche za duza to ten ziolowy castagnus ladnie pomoze, tak jak mi :) Przy okazji owszem dziala na regulacje cyklu..na bolesne objawy @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kupilam olejek z wiesiolka 'evening primrose oil' i jak sie nie uda w tym cyklu to kupuje tez agnus castut - musze wyregulowac cykle chce miec 12 mozliwosci w roku!! a nie 5!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokalanek pospolity (Vitex agnus-castus L.) gatunek rośliny należący do rodziny jasnotowatych (Lamiaceae). Występuje dziko w północnej Afryce, zachodniej i środkowej Azji (Tadżykistan, Turkmenistan, Uzbekistan) oraz wschodniej i południowej Europie. Rozprzestrzenia się również gdzieniegdzie poza tymi obszarami. W Polsce dziko nie rośnie. ZastosowanieSurowiec zielarski: owoc niepokalanka pospolitego Agni casti fructus. Surowiec stanowią dojrzałe jagody zebrane pod koniec jesieni, wysuszone w cieniu, w warunkach naturalnych. Skład chemiczny: owoc niepokalanka pospolitego zawiera diterpeny typu labdanu (głównie rotundifuran); irydoidy glikozydowe; flawonoidy. Składniki te (głównie diterpeny) wykazują działanie dopaminergiczne przez wiązanie się z receptorami dopaminowymi, w wyniku którego zmniejsza się wydzielanie prolaktyny, będące często przyczyną zaburzeń miesiączkowania. Surowiec ma również działanie estrogenne, które wykorzystuje się w łagodzeniu dolegliwości związanych z przekwitaniem u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura dobrze zrobilas :) ponad 7cm zobacz jak ten czas leci.. niedawno mialy kilka mm. Szok! Firanka beta rosnie jak szalona :p gratuluje!! Maz sklada meble a mi sie nudzi . Znalazlam lab w gda gdzke wykonuja ta awidnosc toxo za jedyne 70 kilka zl + pobranie krwi to gdzies wyjdzie lekko ponad 80zl lepsze to niz 150zl hehe :) czeka sie jeden dzien to niedlugo.zrobie :) no i jutro mam wizyte u gina nie lubie czwartku ale mam nadzieje ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki.;-) Dzis zrobilam prolaltyne i po tabl gina kazala zrobic drugie bad na prl i progesteron.czekam teraz na wizyte i okaze mi wyniki. Wczoraj bylam strasznie placzliwa najpierw klotnia z mezem potem nie moglam z placzu sie uspokoic. Dzis mija 18 dc cyklu sucho cisza nic sie nie dzieje. Dzis uslyszalam nowine kolezanka ktora starsla sie o dziecko2l zaszla w ciaze. Firanka ladna beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mysle ze kupie mikroskop owulacyjny to test owul na sline podobno pomaga. Sproboje tego. Ale dopiero w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poradzcie mi bo juz sama nie wiem... tak jak pisalam troszke wczesniej najpozniej @ mialam dostac dzis.. i tak myślałam, zeby test zrobic jutro rano jakby @ dalej nie bylo jednak maz namawia mnie zeby zrobic pojutrze... juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 Magda8080............32.........31.10................2... ..........30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2. ................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................10.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 KMSUL..................22.........20.11................8. ............19-24.12 kawa_z_mlekiem.....23.........26.11................2..... ............24.12 DZ25...................25..........27.11............... 3.................25.12 Malinowa_82..........30.........28.11................4.. ..............25.12 Staraczkaa............20.........23.11................4.. ...............26.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........07.10................3........ .........28.12 klementynka..........28.............?...................8 ......................? Majka88 - przerwa NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 milla1982........................30.................2.... ...........29.07.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 .....................28.................2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
@ dzisiaj przyszła. No i bardzo dobrze, bo będę mogła zacząć się starać na nowo i tzn.,że torbiel nie zaburzyła mi cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
tak... to byłby najpiękniejszy prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
no nie wiem, ale zawsze możemy napisać list do św. mikołaja z obietnicą poprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
ryba, no i z tabelki wynika, że masz spore szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze , ze piszecie o castangusie , powiem tak nie wiem czy faktycznie mi pomógł czy to raczej byl strzał , ale zabrałam kilka tabletek i sie okazało ze jestem w ciazy . moze to wpłyneło na psychike nie wiem wiem ze zaszłam , choc i tak na nic sie to zdało... za tydz lub dwa mam wizyte po zabiegu mam nadzieje, ze wszytsko ok z moją szyjka macicy i bede mogła sie zaczac za jakis czas starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów mam problemy ze spaniem, a rano wstaje jak struta , kiedy budzik o 6 mnie budzi do pracy... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waris to minie zobaczysz a na razie to.wszystko jest swieze i masz prawo.sie.tak czuc. Od jakiegos.czasu z.cora.dzisiaj.juz nie spimy. Widocznie.tak.pogoda na nas wplywa wczoraj.caly.dzien.padalo na spacer poszlysmy.w deszczu :o.dzisiaj.ide.odebrac.wyniki razem z nia bez wozka to bedzie koszmar ;) bo to lab jest takie male ze spacerowka.by miejsce.zabrala.heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test i wyszla I kreska :( ale szczerze mowiac spodziewalam sie takiego wyniku... teraz czekam na @... tylko nie wiem dlaczego cykl mi sie tak rozregulowal :( zawsze trwal 26-27 dni a dziś jest 31 dc a @ dalej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Magda:( przykro mi ja sie kompletnie nie nastawiam, przeciez i tak nie mialo jak wyjsc nawet juz mi sie nie chce myslec o testowaniu kupilam sobie te tabletki ziolowe na nastepnyy cykl bo wiem ze ta @ przyjdzie objawow nie mam zadnych czekam na okres :) lece do pracy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ Alutkaaa..............28.........22.10................ 2.................17.11 joannaasia............27.........21.10................ 2.................20.11 Magda0013............20.........29.10................2.. ..........24-28.11 Malinowa_82..........30.........06.10................3.. ..............27.11 Magda8080............32.........31.10................2... ..........30.11.12 arbuzek................23.........31.10................2. ................01.12 rybalopika.............29.........02.11............... 2 ................02.12 bluebell_..............30.........21.10............... 1..................10.12 Frezjunia..............25.........15.11............... 3.................14.12 kasiula86................?.........18.11............... .?.................16.12 kawa_z_mlekiem.....23.........26.11................2..... ............24.12 DZ25...................25..........27.11............... 3.................25.12 Staraczkaa............20.........23.11................4.. ...............26.12 martulka87............24.........11.11............... 2..............01-02.01 smile ..................28..........28.11................3........ .........28.12 klementynka..........28.............?...................8 ......................? Majka88 - przerwa KMSU-Przerwa NASZE FASOLKI: Nick ..........................Wiek...........cykl starań.....termin porodu: Laura1987 ......................25.................2. ..............05.06.2013 Wrzesniowa** ..................25.................1. ..............05.06.2013 janiolek ........................24.................2. ..............15.06.2013 VEG..............................28.................9. ..............15.06.2013 hana ............................26.................1. ...............02.07.2013 Truj . ...........................28.................4. ...............07.07.2013 mama6latki ....................24.................1................08.0 7.2013 milla1982........................30.................2.... ...........29.07.2013 Firanka..........................28.................3 ...............03.08.2013 aneczka28 .....................28.................2 ...........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×