Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

A mi się pojawiła już linia negra, jakoś wcześnie. Ale nie jest tak jeszcze tak mocno widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zero objawów, powinnam się cieszyć :) tak więc KMSU rozumiem Twoje obawy! ale poczekajmy jeszcze trochę, ja dziś zaczynam 6 tydzień. Lecę obiad robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde... popieprzony, zakompleksiony, zawistny i struty podszywie wypi.rdalaj od nas!! Jak mozna tak robic!! jeszcze Cie spotka kara zobaczysz! Nie moglam wczoraj usnąć tak zle mi bylo. Nie wiedzialam ze mozna takie same suwaczki sobie zrobic! gdyby nie one z pewnością nie uwierzylabym ze to KMSU.. dlatego pisalam ze to kompletnie do niej nie pasuje i ciezko oj ciezko mi bylo uwierzyc by tak serio myslala... ciesze sie ze jednak okazalo sie ze to nie ty KMSU. Przepraszam za to ze uwierzylam ze to ty!. Uwierzyly moje oczy bo byly suwaczki, ale w srodku nie dochodzilo do mnie ze to TY. Trzeba bardziej ufac swojej intuicji. Sroda juz niedlugo, mam nadzieje ze dobre wiesci nam przyniesiesz od lekarza..:) ja tez mam w srode lekarza, ale endokrynologa i tez pokladam duze nadzieje w związku z tą wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana w poprzedniej ciąży też miałam ok 20tyg. a teraz nie wiem kiedy się zaczęło, bo w sumie kilka dni temu przypadkiem zobaczyłam, że leci przezroczysta wydzielina. Teraz jestem w połowie 18tyg. w pierwszej ciąży miałam nawał pokarmu, ciekawe jak teraz będzie. Ponoć z tym bywa różnie koleżanka za pierwszym razem miała nawał za drugim spokojnie od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana a czujesz już coś? Ja ruchy czuję codziennie, zawsze były z rana, a dzisiaj nic i już się zaczęłam zastanawiać czy nie użyć detektora, ale przed chwilą maluch na szczęście zaczął rozrabiać aż za bardzo. Niedziela jest to może odpoczynek sobie zrobiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Ja jeszcze nic nie czuję :( a szkoda tak czekam na pierwsze ruchy, no ale już bliżej niż dalej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka nie denerwuj się mnie też było przykro że ktoś mnie tak oczernia ale wszystko się wyjaśniło i to najważniejsze :) ryba widzę że nie tylko ja nie mam objawów u mnie dzisiaj 6 tydzień i 5 dzień i nadal zero objawów prócz wrażliwych piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa wlasnie to samo mialam napisac , szkoda nerwow, a kmsu jest dodatkowo nerwowa, hormony :D hana 2 wigilie pod rzad :D fajnie masz :P kuchnia wyglada jak pobojowisko po tym moim gotowaniu, chyba cos w tym jest im mniejsza kuchnia tym wiekszy balagab sie robi :D ale za to wyszlo smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka Fajnie i nie fajnie takie pomieszanie wiary , z jednej strony fajnie bo nie klocimy sie przynajmniej gdzie na wigilie idziemy heh, ale jest też druga strona medalu, zdarzają się niestety czasami sprzeczki na tle religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana u mnie tez :D np ja nie chce chrzcic dzieci a moj maz tak. klocilismy sie tez o slub w kosciele , teraz o chcrzest czy chodzenie do kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszliśmy do porozumienia, że dziecko będzie chrzczone w kościele, chociaż mąż się trochę spierał, że ślub w kościele i teraz chrzest w kościele, ale wytlumaczylam mu że dzieci powinny iść za matką, jego mama też jest tego samego zdania więc udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż u mnie to jest tak, że mój mąż jest bardziej praktykujący niż ja... on sam mnie w wigilie w nocy budził żeby zabrać mnie na pasterke, a ja to taka jestem że albo pójdę albo nie pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - niby odpuściłam w tym miesiącu bo nie miałam czasu- wiadomo święta/ sylwester/ wizyta u gina- tak się wszystko złozyło akurat w dniach płodnych ... Dlatego nie nastawiam się w tym cyklu na zafasolkowanie- jestem teraz tydzień przed @ - wczoraj podczas przytulania złapał Mnie taki skurcz w jajniku że aż się przeraziłam (wczoraj był 23dc) - normalnie czułam się jakbym dostała mega zaparć- wzdęć- promieniujących do "jajnika?"" macicy" - nie weim gdzieś tam na dole, oczywiście mowy o kontynuacji przytulania nie było mowy- przez 5 minut to nie mogłam ani się ruszyć, ani usiąść- bo czułam mega kłucie- ( naprawde niechce się poraz kolejny wygłupiać z doszukiwaniem u siebie jakiś objawów- uspokójcie mnie żebym znowu przez tydzień nie dawała sobie nadziei że zaskoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejzunie mialam ostatnio tak samo jak ty. A dzie dziwnie sie csuje jakos. Wczoraj przytulanko no i czuje mokro ale podejrzewam ze to resztki po wczorajszym czuje ze zaraz okres dostane tak promieniuje mi kregoslup. Nici z tej ciazy. Dzis mezowi powiedzialam ze odkad okres skonczyl mi sie w grudniu do dzie tylko lacznie 7 dni nie bylo przytulanek w ciagu tego miesiaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche się uspokoiłam bo zaczął Mnie boleć właśnie jajnik tak jak zawsze na @- także już git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Ja jak zwykle nie w temacie :( co się działo ? Firanka czytałam Twoje posty, ktoś się podszył pod KMSU? Widziałyście temat "OH CZERWIEC 2119" faktycznie autorka ma kuku-mamuniu... Wrześniowa i inne ciężarne co mają problem z bolącymi piersiami (albo będą mieć zapewne ;) ) mogę Wam polecić krem - jest świetny, posmarowałam się raz na noc i na drugi dzień lekko mnie bolały piersi a na kolejny przestały a już wyłam z rozpaczy. Nazywa się Perfecta mama z DAX Cosmetics zapobiega też rozstępom.Dostałam go na gwiazdkę od ciotki położnej i był to najlepszy prezent :).http://www.sklep.dax.com.pl/produkt/5900525049025-preparat-do-pielegnacji-biustu-z-wyciagiem-z-lisci/ Czy u Was też jest biało ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezjunia na śląsku :D właściwie to w Zagłębiu bo ja po drugiej stronie Brynicy hehe :P jak mi ktoś nie wierzy mogę podesłać zdjęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też powoli biało ciągle sypie ale może i lepiej bo jak tak na plusie było to tylko ludzie chorowali u mnie zamknęli szpital bo 4 osoby leżą z wirusem świńskiej grypy jedna zmarła szok kawa czuję się dobrze ale jak już wspominałam poczuję się lepiej jak lekarz powie że wszystko jest dobrze z maleństwem :) a musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frejzunia najgorsze ze niby odczuwamy te cholerne bole i wiadomo dpodziewamy sie lada chwile okresu.... A masz wrazliwe piersi? I nie wkrecajmy sie nie wiem jak u ciebie ale nie szujam objawow ciazowych bo juz mialam mylone objawki i powiedzialam sobie ze koniec z tyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×