Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Kotka - a moze ma na imie Klementyna ?:D:D :P moj wykastrowany , nie znioslabym zapachu 'psikania'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piekny wiek i tak.. u mnie bedzie taka sama roznica wieku, ale zanik cora bedzie miala 5l.to mina wieki bo az 3l horror jednym slowem.. ona w nocy sie nigdy nie budzi ale sa problemy zeby szla spac zawsze z nami albi wcale. Nie mamy chwili czasu dla siebie wieczorem bo ona chodzi razem z nami spac tyle ze ma wlasne lozko obok naszego. Kiedys bylo inaczej spala sama w pokoju i od 20-21 bylismy sami :( tesknie za tym. Moze jak male sie urodzi to bedzie chciala razem z nim chodzic spac o 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pociesze Cie ale u mnie pierwszy rok to byla czysta masakra :( ale mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie inaczej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna nam nikt nie pomaga a jak juz to bardzo rzadko wiec mozemy sobie pomarzyc o takim luksusie ;) blue to mnie pocieszylas ;d haha.. biednemu zawsze wiatr w oczy wiec pewnie u nas tez bedzie apokalipsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm u mnie bylo tak, ze cora nie byla nigdy wymagajacym dzieckiem... natomiat jak sie urodzilo mlodsze ktore wylo po nocach i dniach - nie moglam jej poswiecic tyle czasu ile bym chciala i ona przez to cierpiala my tez nie mielismy zadnej pomocy (najblizsza rodzina 1300km dalej:/) poza tym zabkowanie zlozylo sie na ten sam czas ehh duzo gadac ale- wszystko jest do przezycia i co nas nie zabije to wzmocni to moje motta :D:D teraz natomiast jest super nawet jak choruja oboje albo jak zlapali grype zoladkowa i na zmiane wymiotowali to tylko na spokojnie sobie mowilam - pare dni i przejdzie i bedzie spokoj to mnie ratowalo przed zwariowaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo dzis żyje, stałam 4 godziny o 1 jeszcze sie przewracalam a o 5 dzwonił budzik, myślami ze umrę , zrobiłam kawę, szybko wypiłam i mam nauczę nie pić szybko porannej kawy tak mnie zmulilo ze......, nawet niewiem jak dotarłem do pracy , głowa to mnie tak boli jakby mnie ktoś czymś zdzielil. A zeby mieć juz zupełnie udany poniedziałek, wvsamochodzie zrobiła mi sie dziura w tlumikow do naprawy dopiero jak przyjdą czesci czyt. Tydzien Więc jeżdżę autem które wydaje dźwięk jak takie stare BMW :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementyna ja bez zmian czyli bardzo dobrze dzisiaj nawet mnie już tak piersi nie bolą jak wczoraj jutro idę na betę zobaczymy jaki będzie wynik ostatnio byłam na becie 3 stycznia więc mam nadzieję że sporo przyrosła a ty kiedy możesz zacząć staranka ? czy już możesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie mamy jakiegoś zakazu, ale chce na powrót uregulować cykle bo mi sie skrocily , a i tak miałam krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednego sie cieszę za kilka dni coś miedzy 8-15 powinnam dostać okres a piersi mnie nie bolą :) jakie to miłe uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty kotla masz strasznie krotkie? Robilas bad hormonow? jak fajnie sie czuc nie bolace piersi no i pelne sa ale waxne ze nie bola. nie czuje bolesnych kloci jajnikow ale za to delitne pobolewanie dziwne. dzis 27 a mam dziwny sluz... Zapowiada sie na okres :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pracuje wiec nie mam jak w ciagu dnia ;) na pewno bede wieczorkiem jak juz dzieci poloze spac wypadaloby troszke ponadrabiac i sie poudzielac bo jeszcze mnie z tabelki wyrzucicie:P Klementyna:) a tak z tym imieniem strzelalam :P a ja czuje jajniki od czasu do czasu i piersi tez zabola czasem ale takim rozsadzajacym bolem no i mija po jakim czasie i jest ok:) Klementynko - ty masz dwa cykle na moj jeden :D LOL chociaz nie wiem czy jest z czego sie smiac bo twoja za krotkie a moje za dlugie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pracuje wiec nie mam jak w ciagu dnia ;) na pewno bede wieczorkiem jak juz dzieci poloze spac wypadaloby troszke ponadrabiac i sie poudzielac bo jeszcze mnie z tabelki wyrzucicie:P Klementyna:) a tak z tym imieniem strzelalam :P a ja czuje jajniki od czasu do czasu i piersi tez zabola czasem ale takim rozsadzajacym bolem no i mija po jakim czasie i jest ok:) Klementynko - ty masz dwa cykle na moj jeden :D LOL chociaz nie wiem czy jest z czego sie smiac bo twoja za krotkie a moje za dlugie :P w ogole to pierwszy test robie juz za tydzien :) jak mi testy dojda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×