Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

klementyna a jak się to robi bo ja nie spędzam tu tyle czasu co mój podszyw i nie mam pojęcia jak to się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz takie forum redakcja i temat nicki zablokowane i tam zglaszasz podszywy . piszesz ze ktos zalozył podobny nick i obraza uzytkownikow, podajesz link do strony gdzie osobnik dziala , wtedy powinni go zbanowac , czyli nie bedzie mogl sie zalogowac na czarno pod nickiem agnieszka:) a za jakis tydziec mozna go uzyc ponownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem kafeteria powinna pokazywać adresy ip od razu połowa osób przestałaby tu pisać pod pomarańczowymi nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widać jak się nie znam na takich rzeczach bo nie wiem gdzie mam znajść takie forum redakcja szukam i nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tak się napchałam słodyczami, że aż mi niedobrze było, miałam ochotę na ciepłe lody, mąż kupił 4 sztuki i 3 zjadłam na poczekaniu, 4 z córką później :D do tego kupił czekoladę i takie nimi batoniki snickersy ojj to za dużo jak dla mnie :P ale i tak to zjem w ciągu kilku dni hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa prócz bolących piersi które dokuczają mi głównie w nocy i rano jak wstaję to całkowicie normalnie zero objawów :) a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU u mnie tez na takim etapie nie było objawów, ale poczekaj jeszcze z 2 tyg i zacznie sie... albo i nie :) w kazdym razie nie zyczę Ci tych wymiotów i mdłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi niestety bóle piersi wróciły znowu są takie wrażliwe albo jak się schylam to odczuwam taki rwący ból. Uroki ciąży. Jeszcze ta siara co się zbiera też pewnie ma coś z tym wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana powiem ci szczerzę że brakuję mi takich objawów ciążowych choć może tak mówię dlatego że nie wiem jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz moja siostra nie miala zadnych obiawow w ciazy po za sennoscia. do 8 miesiaca codziennie chodzila 4km do pracy , w 8 miesiacu urodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, przyjdą wymioty i mdłości i będziesz je przeklinać... :) ooo to siara niedługo i u mnie sie pojawi A ja dzisiaj mam wigilie, bo mój mąż jest prawosławny i dzisiaj świętują, nie mogę się doczekać tych przysmaków wigilijnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka Nie nie, bo ja jestem katolicka i ślub braliśmy w kościele, ale to prawda w cerkwi ceremonia ślubna jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×